• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@jane_s ale tak som v pohode. treba myslieť pozitívne :slight_smile: ja som momentálne v 38 cykle, odkedy sme si povedali, že chceme bábo a dva roky sú, čo sme to začali riešiť. dosť dlhá doba. no ale vydržíme. viem, že to raz príde, skrátka musím byť na rade :slight_smile:
1. jún 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky chtěla bych se jen zeptat co si mám vzít na UIU do artu? pan doktor mi to říkal ale já jsem to zapoměla. :unamused:
2. jún 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel děkujem :slight_smile: .U nás nebyl nějaký závažný zdravotní problém, ale nezačalo nám do 9.tt. vůbec být srdíčko, tak jsem musela na revizi :frowning2:. Obrečela jsem to a šli jsme dál. Takže Vám moc držím palečky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jún 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj tak teď teda přemýšlím co by po tobě kdo mohl chtít :fearful: po mně nechtěl nikdo nic :slight_smile:
2. jún 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 IUI - 5.1.2012 ________ POZITIV, 41tt, 1.10.2012 syn Tomášek :hearts:

ÚNOR / FEBRUAR 2012
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012______POZITIV, 39tt, 19.10.2012 syn Miško :hearts:

BŘEZEN / MAREC 2012
@bambulka101 3.IUI - 12.3.2012____POZITIV, 34tt, 23.10.2012 syn Miško :hearts:
@valentina10 2.IUI - 15.3.2012______POZITIV, 39tt, 21.11.2012 syn Miško :hearts:
@ivoka 2.IUI - 20.3.2012___________POZITIV, 40tt, 8.12.2012 dcéra Agátka :hearts:

DUBEN / APRIL 2012
@misiatko81 1.IUI - 29.4.2012_______POZITIV 40tt, 16.1.2013 syn Teo :hearts:

KVĚTEN / MÁJ 2012
@maybay 2.IUI - 1.5.2012__________POZITIV, 41tt, HCG 275,7 syn Tobiášek :hearts:
@smudlinka10 1.IUI - 7.5.2012 ______POZITIV, 40tt, 17.1. 2013 dcera Valerie :hearts:
@mihaji 1.IUI - 7.5.2012 ___________POZITIV, 40tt, 24.1.2013 dcera Barborka :hearts:
@lucy130881 2.IUI - 20.5.2012______POZITIV, 39tt, 12.2.2013 dcera Nelka :hearts:
@lea1333 - prirodzene_____________POZITIV, 42tt chlapeček Teo :hearts:

ČERVEN / JÚN 2012
@adelkaurso - po 3.IUI, prirozene______POZITIV 38tt 6.2.2013 dcera Valerie :hearts:
@ivet55 4.IUI - 3.6.2012______________POZITIV 38tt+4 12.2.2013 syn Patrik :hearts:
@janulka1980 9.IUI - 18.6.2012________POZITIV 40tt 7.3.2013 dcera Dianka :hearts:
@rory_g 5.IUI - 19.6.2012_____________POZITIV 40tt 7.3.2013 syn Daneček :hearts:

ČERVENEC / JÚL 2012
@sweet81 2.IUI - 26.7.2012___________POZITIV 30+3tt 8.2.2013 syn Denny :hearts:

SRPEN / AUGUST 2012
@briuska 1.ET - 1.8.2012 _____________POZITIV 40tt 16.4.2013 syn Štěpánek :hearts:
@krmv IUI - 3.8.2012_________________POZITIV 40tt :hearts: holčička
@bes22 ___________________________POZITIV 40tt 30.4.2013 syn Dominik:hearts:
@katarinakatka 1.IUI - 23.8.2012________POZITIV 38tt 20.4.2013 syn Tomaško:hearts:

ZÁŘÍ / SEPTEMBER 2012
@rikinka1612 IU I- 7.9.2012 ____________POZITIV 39tt 22.5.2013 dcera Kristínka:hearts:

ŘÍJEN / OKTÓBER 2012
@arabiana 1.IUI - 1.10.2012____________ POZITIV 38tt dvojčátka holčičky :hearts::hearts:
@majus28 1.IUI - 5.10.2012____________ POZITIV 37tt :hearts: chlapeček
@dani125 2.IUI – 12.10.2012___________ POZITIV 34tt 22.5.2013 chlapečci Maximko a Tobiáško:hearts::hearts:

LISTOPAD / NOVEMBER 2012
@maximka33 přirozeně 18.11.2012______POZITIV 31tt :hearts: chlapeček

PROSINEC / DECEMBER 2012
@rehonka přirozeně__________________ POZITIV 28tt :hearts: chlapeček
@terulilinka přirozeně _________________POZITIV 26tt :hearts: chlapeček

DUBEN / APRIL 2013
@sanchezova 5.IUI - 10.4.2013 __________POZITIV 11tt:hearts:
@lucijeta po 2.IUI přirozeně_____________POZITIV 9tt:hearts:

KVĚTEN /MÁJ 2013
@stanka810 2.IUI -14.5.2013_________ POZITIV
@allmeyo 1.IUI - 31.5.2013__________3DPO

ČERVEN/JÚN
@jane_s 2.IUI
@sarah00 3.IUI
@sabatko 2.IUI - 1.6.2013__________ 2DPO
@snailka 2.IUI

IVF
@harley26 1.IVF - 22.11.2012___POZITIV 31tt :hearts: holčička
@misha1104 1.IVF ___________POZITIV 34tt dvojčátka holčičky :hearts::hearts:
@janulkaa23 2.IVF___________ POZITIV 29tt :hearts: chlapeček
@pechlinka 1.IVF ___________POZITIV 19tt :hearts:
@medvedinka 1.IVF ___________POZITIV 16tt :hearts:
@lukha80 1.IVF 17.4.2013 _________POZITIV 10tt:hearts:
@mauerka 1.IVF 3.5.2013___________POZITIV
@lagunasa 1.IVF___________ jún
@monosana 1. IVF__________ jún

JINÉ
@absti 7.IUI či 2.IVF
@trefulka 6.IUI či 2. IVF
3. jún 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Ahoj zlatino, tak ako víkendík? Ja si užívam prvý deň dovolenky :grinning: :grinning: len čo bude ďalej...ale snáď to rýchlo a elegantne vyriešim :wink: Zajtra na Teba myslím, nech je krásna úroda folikov a samozrejme ma informuj :slight_smile:
3. jún 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 @jane_s @sabatko ahoj holky, tak já čekám, jestli dorazí mrcha nebo co se bude dít. Břicho mě pobolívá, prsa ani ne, jenom občas takové píchání nebo co :unamused: a hlavně mě pobolívá hlava, vždycky chvíli jo a chvíli ne a tak celý den, už asi čtyři dny. Teploty se drží, zatím :sweat_smile: No, je to tenhle cyklus nějaké divoké... Teploty si zapisuju na FF a WZ a v každém grafu mám jinak vyznačnou ovulku, tak co si o tom myslet, nevím. FF - 19DC a WZ - 21DC.
Tady jsou grafy, tak jukněte :slight_smile:
3. jún 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka Zlatí a kdy plánuješ testovat? Už bys mohla ne?:wink: A jinak si dělala i ovu testíky tak podle nich bych se tak nějak i řídila:slight_smile: těžko říct který graf si vybra že?:slight_smile:)) ale každopádně to vypadá hodně nadějně a držím Ti pěstičky!:hearts:
3. jún 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 Ahojky zlatíčko, jééé ty jsi hodná že na mě budeš myslet:-* v 9:15 tam mám být tak pak hned napíšu jak se vrátím ju?:wink: A jinak copak plánuješ na dny dovči? Jak je beru? Já jsem dneska byla na skvělé japonské masáži, pak jsem si byla změnit tu zdravotní pojišťovnu a zřídit u Fio banky podnikatelský účet:slight_smile: samé lítání pořád:wink: A copak ty děláš beru?
3. jún 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Ahoooj, no tak moja doolenka prebieha ako počas PNky :grinning:, bola som tiež niečo povybavovať a práve teraz som písala šéfovi čo s tou dovolenkou za 2012 :confounded: mal mi dnes volať, ale samozrejme .....ako vždy nič, tak to musím ponaháňať :slight_smile: No dnes u nás pršalo, ale teraz trocha vyšlo slniečko tak sa teším, ale aj tak je nejká zima :frowning2:. Tak zajtra čakám odpoveď zlato, musím to do detailov preživať s Tebou, keď mám tento mesiac pauzu :wink:
3. jún 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka @sarah00 @jane_s ahoj kočky, tak už na vás netrpělivě čekám. Nepřeji vám, aby mršule přišla, to je jasňačka, ale pokud má dorazit, tak honem sem, ať nám jde čekání veseleji. Jinak já po iui v pohodě, jen mě zrovna nepotěšili, tentokrát měl manžel nejhorší spermiogram z těch, co mu kdy dělali, jinak bývá v normě, případně měl lehce horší rychlost, ale žádná trága, až tentokrát, tak uvidíme.
@snailka já bych tedy ovulku podle grafu i podle ovu testů, jak je máš zaznačené viděla spíš na ten 20-21 den, protože teprve po pozitivním testu ovule dorazí do 24-48 hodin, to by tak odpovídalo.Teploty se drží nahoře, já bych klidně zkusila zítra testnout, už by něco být vidět mohlo.
@jane_s zítra na tebe budu moc myslet, ať jsou folíci ok, připraveni k prasknutí a ty se co nejdřív přidáš ke mně na čekačku :slight_smile:
@sarah00 šup šup, jsme na řadě, honem k nám! Nestíhám dočítat, tak vlastně ani nevím, jak jsi na tom? Už stimuluješ?
3. jún 2013 o 17:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabatko Jůůůů beru, ty už jsi 2DPO, to je úžasnýýý, ty se mááááš, já chci za Tebouuuu..ale snad brzy už IUI bude..zítra jsem zvědavá jak dopadnu, hned vám dám pak vědět, ale myslím si pořád že IUI dopadne na pátek:wink: už ani nemůžu dospat ty jo:grinning: A jsi zlatá že na mě budeš myslet, děkujiiiiii:-* Hrozně moc Ti to přeju, hlavně odpočívat, usmívat se, myslet pozitivně a doufám že jste to pojistili hm?:wink: A jinak určitě ten spermio nevadí beru, bude to i tak v pořádku:wink: věřím tomu:wink: Drž se a těším se na info..já zítra po poledni napíšu jak jsem dopadla:wink:
3. jún 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabatko @jane_s @snailka tak tá mrchaňa jedna zlá prišla včera. takže niekedy budúci týždeň (počítam cez víkend) by som mohla ísť.
@snailka graf je pekný, keby tak pokračoval ďalej a sa vyzelenil :slight_smile: ja som merala asi rok, kým sme nezistili, že asi bude problém v spermiách. ale na ff značím stále všetko, nech viem, čo sa mi kedy "udialo" , ale už nemeriam. sa mi nechce :grinning:
3. jún 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s @sabatko @sarah00 tak holky, zítra udělám testík a uvidím. Právě, vím, že po posledním pozitivním testu je ovule 24-48 hodin, no jenomže já měla několik dní bolesti a nejhorší byly právě ten 18DC, 19DC už nic moc a pak už vůbec nic. Čípek byl nejlepší ten 19DC. No, ale zase podle teploty, právě, to taky vidím až na ten 20-21DC. No nic, tak jsem možná 13DPO nebo 11DPO. Zítra testnu a kdyby nic, tak počkám ještě do čtvrtka, pokud teda nedorazí mrcha dřív.
Taky na vás všechny myslím, ať nám to všem už dopadne. @jane_s zítra ať jsou krásní folíci :slight_smile: @sarah00 držím pěsti, ať ovulka brzo dorazí :slight_smile: @sabatko věřím, že to tentokrát vyjde, i když byl horší spermio :slight_smile:
3. jún 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 jj zlatíííí, je to tady, už začínáme další cyklus a hurá do boje, mě to čeká teď asi koncem tohoto týdne a kdy Tebe čeká kontrola? Budeš stimulovat?
3. jún 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka Kočko tak zítra tfuj tfuj a dej vědět, budu na Tebe moc myslet:wink: ale já tuším pozitivní výsledek:wink: moje intuice mi to prostě říká:wink: Myslím si že jestli jsi těhulka tak už by mohlo být něco vidět, tak se drž a mooooc držím pěstičky:-* A děkujiiii na zítřek, snad to bude dobrýýý a píchání do břicha mělo nějaký smysl..zítra se ozvu a až se vrátím budu se těšit na Tvůj verdikt:wink:
3. jún 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 dala si si niečo na tie bolesti? a pomohlo?
3. jún 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ano dala do hodiny bol pokoj :slight_smile:
3. jún 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jane_s @sarah00 @sabatko Tak jsem dneska testila a bohužel je bílý :frowning2: teplota se stále drží nahoře, tak zkusím ještě ve čtvrtek. Třeba ta ovu byla opravdu až ten 21DC a dneska jsem tedy 12DPO. Tak uvidím, no.
4. jún 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka
@sabatko
@sarah00
@mimi_2 Ahojky holčičky moje, tak jsem přijela z kliniky ubulená, je mi hrozně, doktor byl totálně chaotickej, neřekl mi vůbec nic, jen že zastavuje stimulaci, že to je k ničemu, mlel páty přes devátý, je fakt zmatenej, z jeho kliniky mu odešli doktoři je tam sám a připadá mi že nestihá..prej nemá smysl dělat IUI:frowning2: Takže jsem odjížděla totálně v hajzlu, v autě jsem si pobrečela a kočky já už na to opravdu nemám:frowning2: Takže jsem ze svého dala 2 tis. Kč aby mi řekl že zastavuje stimulaci a nazdar, holky omluvte prosím mou mluvu ale já už na to seru, já už na to fakt nemám! Mám chuť se na to mimi už vybodnout, stejně to nikam nevede:frowning2: dneska bych se v prdeli vidělat kočky moje! Snad vám ostatním to vyjde, budu na Vás hrozně moc myslet, vy si to zasloužíte:-*
4. jún 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s babula, neblázni. to čo akože zastavuje stimuláciu? prečo? teba predsa nemusí zaujímať, či on doktorov má, alebo nie. to je jeho problém. prečo sa nechová k pacientkam profesionálne :angry: čo sa vlastne stalo? veď ty si už išla na IUI, nie? a pri kontrole nevidel nič? mojko, poplač si, vydaj zo seba ten stres a negativitu a potom popremýšľaj, či sa nedá ísť k inému lekárovi. veď to je už druhýkrát, čo ťa stopol tesne pred zákrokom, že? to nie je normálne. :confounded: a začo si platila? je to hrozné, ale určite to prebolí. predsa kvôli jednému neschopnému doktorovi sa nevzdáš nádeje na miminko. bude dobre, neboj a o pár dní budeš plná elánu pre ďalší pokus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: myslím na teba :astonished:
4. jún 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka kým nepríde mrcha, nádej stále je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím stále palce :slight_smile:
4. jún 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate niekto skusenosti s MACA tabletkami? topiaci sa aj slamky chyta.
@jane_s to do akeho centra chodis? daky moralny kodex vy mal ovladat ten doktor. asi by som sa vyplakala a sla k inam. . .
4. jún 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s není možné, aby sis došla ke svému běžnému gynekologovi, aby se podíval, jak opravdu folikuly vypadají? Na ultrazvuku není vážně žádný folikul větší, nebo jsou tam jen drobné, nebo vůbec nic? Třeba bude ovulace prostě později...Vždyť i IUI by mohlo být později, pokud ovuluješ. V minulém cyklu jsi také přeci ovulovala, ne? Za mne bych zvolila jiný car, jednak proto, že moje iui mě stojí akorát 30 kč za zákrok a pak i kvůli přístupu. U nás je tedy velice individuální, nebyl problém udělat iui 19DC, dá se přijít i mimo objednání apod. Uvaž to a hlavně neházej, kvůli arogantnímu lékaři, mimino do obilí :wink:
4. jún 2013 o 15:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka ještě bych počkala a pokud mrcha nepřijde, udělala ještě jeden test za 2 dny. Jestli se teplota drží, tak je stále možnost.
4. jún 2013 o 15:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Zlato moje, tak to je čo za prístup, akože si nemala folikuly, alebo z akého dôvodu to zastavil, vieď predsa sa tiež nebudeš napchávať hormómni len tak pre nič za nič...juj som nazlostená :angry: , určite vymeň centrum, ja som bola u Vás v ČR v Reprofite a tam to bolo fakt na úrovni, dodnes som v kontakte s jedným s lekárov, máš to ďaleko? No a začo Ťa zúčtovali vlastne, keď to zastavil...no tí lekári no comment :angry: Mojko ale hlavu hore, posnažte sa teraz tieto dni, možno sa to podarí aj bez tohto lekára...a ak nie neboj musí sa nám to tu všetkým raz podariť, ani ja už občas nemám silu ísť ďalej, ale musíme sa pozbierať, nabrať silu... Tak dneska už kašli na všetko, nech Ťa mm postíska, dajte si nejaký drink a pokús sa to zahodiť za hlavu a skúste to prirodzene tento mesiac. Budúci choď do iného centra, ja viem, že zase to isté...odznova vyšetrenia, ale nevzdávaj to prosíííííím :-* Myslím na Teba zlatino :pensive: :-*
4. jún 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00
@sabatko Holky moje, děkuji Vám, jsem dneska vážně mimo, tak mě to zklamalo že už tady hledám jinou kliniku a jiného doktora když tenhle není schopný..přijde mi to jen tahání peněz ale zájem nikde..já myslela, že mi řekne, folíky jsou ještě malé, tady máte dvě injekce a uvidíme se v pátek ale on do mého stimulačního protokolu napsal STOP a nasrat jako? Holky já mám takovou zlost, jsem si pobrečela, manžel mě uklidnil a řekl že tam už taky nechce jezdit po tomhle všem, už dvakrát mi tohle řekl..přece holky není pravidlem že všechny musíme mít ovulku 15DC nebo ne? Já jí mám hold 19DC takže by to v klidu dorostlo ale já k nim mám teď takový odpor že se budeme snažit doma a prostě příští cyklus zajdu jinam nebo se domluvím u svého lékaře co a jak:frowning2: Holky jako že jindy jsem pořád veselá, dneska se mi pořád chce brečet, hrůza:frowning2: A jak vy prdelky moje?
4. jún 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s zlatíčko, zkus se tak na pátek domluvit na ultrazvuk u svého gynekologa, aby folikuly zkoukl ultrazvukem, jestli povyrostly a kolik mají a načasujte alespoň domácí snažení, když už jsi do sebe píchala hormony. Bylo by to škoda. Já za sebe můžu doporučit ISCARE v Praze, super individuální přístup, dá se na všem domluvit a jak už jsem Ti psala, IUI mi dělali i 19DC (sobota) a to jsem předtím byla na ultrazvuku 3x. Je pravda, že to máš z ruky, abys tam takhle často jezdila, ale třeba by šlo domluvit, že kontrolu folikulů by ti dělal tvůj gynekolog a pak jsi s nimi zkonzultovala případný pregnyl a následně samotné iui.
4. jún 2013 o 16:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabatko jj děkuji zlatí a souhlasím, tak to taky udělám, zítra ráno hned volám gyndaři a uvidíme, prostě se budeme snažit doma a na ně tam už kašlu, chci to uzavřit jako nevydařenou kapitolu a už mě tam nikdy neuvidí. ten Iscare hodně holek chválí ty jo:slight_smile: to mě taky láká beru.. Kdyby tam šla dohoda přesně jak píšeš že by mě měřil můj gyndař a jet tam jen na ty zákroky tak by to bylo super! Kočko dneska bych se fakt v prdeli viděla, jsem si z toho koupila víno a dám si do nosu protože jinak to nedám jako dneska! Ještě že vás tady mám..no co budu bojovat dál s váma, my to dáme beru:-*
4. jún 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 Zlatíčko, manžel už mi říká ubulenec:grinning: dneska teda exceluju, všechno mě rozbrečí, teď mi volala mamka a říká jak jsem dopadla a já začala bulet tak ona si myslela že někdo umřel ty jo.. no dneska jsem fakt korunovanej tragéd roku..Reprofit mám právě 170 km ale už jsem tam psala jestli by třeba nebyla možnost kontroly u mého gyndaře a tam bych jela jen na ten daný zákrok jako IUI víš? Ale uvidíme, taky mě láká Iscare, holky ho moc chválí, Prahu mám 145 km..tak uvidíme, chci jít co nejdřív ke svému gyndaři a domluvit se co a jak.. Děkuji moc za podporu, si moje zlatíčko! Beru, nemáme to lehký viď? A jak ty a ta práce blbá? Jak to vypadá? Kdy se dozvíš víc? Moc na Tebe myslím ty jo..snad to všechnyo beru dobře dopadne, musíme bojovat a nenechat si srát na hlavu!
4. jún 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok