• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@jane_s Jani, hlavu vzhůru utři slzy a aspoň náznak úsměvu, zase bude líp :wink: Na tu Arletu se vybodni, taky si myslím, že tě klidně mohl pozvat ještě na jeden UTZ, možná ses měla rozbrečet hned tam. Ale jezdit kvůli IUI takovou dálavu (Brno, Pha) je blbost, pokud je ještě něco blíž (Sanus).
Něco jiného je, pokud by ses rozhodla jít do IVF, tam už se vyplatí vybírat CAR podle referencí a hlavně jejich výsledků. Já už jsem byla rozhodnutá jezdit do Brna do Heliosu, akorát nám to nedovolila pojišťovna, takže budu nejpíš ještě měnit pojišťovnu :grinning:
4. jún 2013 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@trefulka Máš pravdu Ivonko..kašlu na to a uvidíme co vymyslím, te´d jsem se rozhodla navštívit svého gynekologa tak uvidíme jak to dopadne! No a možná máš pravdu, kdyby šlo o IVF tak jdu do toho Brna nebo Prahy ale tady to moje crcání by chtělo někde blíííž.-) tak uvidíme.. a jinak já včera dala přihlášku k jiné pojišťovně..jakou sis vybrala kočko?
4. jún 2013 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s Zlato moje, nebooooj, dočkáme sa, jasné :wink: ?!!! No práce v Reprofite sa to tak dá, ja som a informovala a vlastne som tam bola na jednej konzultácii, tak aj som rozhodnutá že ak IVF tak idem tam. Lekár mi povedal, že všetko dohodneme mailom, moja gyndoška mi zmeria foliky, budem sledovať, ja len zavolám a oni rozhodnú kedy ideme na to :wink: Tak určite sa takto bude dať aj IUI, dr. Štelcl je Reprofite veľmi zlatý ak by si sa rozhodla, určite tam nebudeš musieť ísť za každým, už len na IUI :wink: Ale jasné poraď sa ešte so svojím lekárom.... Zlatino sme v tom spolu, neboooj :slight_smile: :-*
4. jún 2013 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s Rozhoduju se mezi všeobecnou a MV :slight_smile:
4. jún 2013 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s tak to je vážně chování teda. Určitě změň CAR, tohle není možný. Moc mě to mrzí, určitě měli počkat. Teď se určitě cítíš hrozně, ale věř, že bude líp :slight_smile: Určitě se snažte a třeba za čtrnáct dní bude překvápko :slight_smile: myslím na tebe a posílám ti hodně síly :-*
4. jún 2013 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s Ahoj mojik no čo bola si u toho gynekologa, aké sú foliky, snažili ste sa ešte včera... :slight_smile: juj myslím na Teba :-*
5. jún 2013 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa len spytat jednu vec, bola som dnes na IUI a dr. mi predpisala Duphaston, len mi zabudla povedat, resp. ja sa opytat, ze kedy si ho mam nasadit. Uz od zajtra? Mam si davat 2 krat denne. diky za odpovede
5. jún 2013 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tommy83 Ahoj, ja som si mala dat hned v den IUI vecer a potom kazdych 12 hodin 2 tablety
5. jún 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinkahc dakujem pekne idem si dat teda aj ja jednu uz teraz :slight_smile:
5. jún 2013 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute babenky. prosim prosim vedel by mi niekto poradit??? mala by som ist na 1. IUI a kedze mi meškali kramy,(čo je u mna normalne) tak som dostala vyvolavaciu injekciu. injekcia sposobila a aj som to dostala ale len 2dni a dnes mam 3. den a uz len take uplne slabe spinenie mám. teraz neviem ci tak mam zacat brat tabletky? alebo musime cakat zes 1 mesiac???? pomooooc :(
6. jún 2013 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s @sabatko @sarah00 holčičky moje, tak mi dneska ráno stoupla o stupínek teplota, tak jsem hned dělala testík, ale bohužel, je bílý. A mrcha nikde!!! Teď mi nezbývá, než čekat až dorazí. Jenom ať se nikde netoulá...
6. jún 2013 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snailka Ahojky zlatíčko, to je na budku viď? My si teda fakt užíváme ale bohužel né v tom dobrém slova smyslu, mám opravdu dost..:-/ Drž se a pokud nejsi těhulka tak snad už mrcha dorazí..jak moc máš zpoždění beru?
6. jún 2013 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimi_2
@snailka @sabatko @sarah00 A jinak holčičky moje, dneska v 15:45 na mě prosím myslete, jdu ke svému gyndaři, rohodla jsem se totiž opustit kliniku, fakt mě to zklamalo a už jsem ztratila totálně důvěru takže na to dlabu a prostě dneska se se svým doktorem kterému moc věřím a uznávám ho, domluvím co a jak dál a tak vám dám pak vědět ano? Víte možná že už fakt kašlu na nějaké IUI, budeme se snažit přirozeně a když nic tak koncem roku nebo začátkem nového bychom šli na IVF, tohle mě opravdu nebaví, ale třeba jsem teď jen zklamaná, tak uvidím co na to doktor..Teď si fakt přijdu jak tragéd..ale my to holky dokážeme že jo? A jak vy???
6. jún 2013 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimi_2 Beruško jak jsem psala už výš, dneska tam jdu, takže Ti pak hned dám vědět ano?:-* Sama jsem zvědavá jak folíky jestli rostou, docela se k tomu doktorovi i těším..a zkoušela jsem si dělat ovulační test a je tam čárka ale ještě ne tak silná takže si myslím že ovulka dojde tak kolem víkendu:slight_smile: my se nevzdáme že jo? HOld spolu budeme bojovat dál v červenci hm?:wink: A jak ty sluníčko? Pořád na Tebe myslím co se práce týče a tak:-*
6. jún 2013 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s Juj si zlatunká moja, no samozrejme že budem na Teb myslieť držať palce a neboj cez vkend to rozbalíte :wink: a možno bude po starostiach :slight_smile:. No ja si bez mm jumpingujem, už mi to ide lepšie :grinning: a dnes idem za jednou pani, tá sa zaoberá čínskou medicínou, odblokovanie čakier a tak.....chodím občas na lymfodrenáž a tá kočka čo to prevádzkujé mi to navrhla, že pomohla už niekoľkým ženám s otehotnením, resp. prišla na to kde je problém....tak sa neviem dočkať večera :slight_smile: čo povie. Tak sa tiež potom ozvem čo som nové zistila :slight_smile: Zlatko tak pekný deň Ti želám :-* a držíííím palečky :wink:
6. jún 2013 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimi_2 No tak to zní beru dobře, tak zjisti nějaké nové masáže a fígle a pak mi to musíš napsat abych kdyžtak taky pro to něco víc zase dělala:slight_smile: Já jsem byla v pondělí na Shiatzu masáži, prý je to výborné na celé tělo a mysl, užila jsem si to,je to na zemi za takové japonské matraci a je to přes oblečení, opravdu to bylo příjemné a takové uvolňující..Tak si zlatí večer dáme vědět co nám kdo řekl ju?:wink:) budu se moc těšit.. Já už jsem Ti takovej magor, já se normálně těším na gyndu:grinning: to jsem to dopracovala že kočko?
6. jún 2013 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s no já právě nevím, kdy ovu přesně byla. Já si myslím a FF mi jí vyznačil na 19DC, tak to bych byla 16DPO, ale WZ mi jí vyznačil až na 21DC, takže 14DPO. Pobolívalo mě občas břicho, spíš jako dole po stranách, předevčírem v noci jsem měla takový bolesti, až mě to probudilo, ale jinak mě vůbec nebolí, což se mi nikdy nestalo. No a prsa taky nebolí, jenom občas mě v nich jakoby píchne... budu čekat, co z toho nakonec bude :wink:
Budu na tebe dneska myslet a určitě je dobře, že odcházíš z té kliniky, mají divné chování a metody. Pokud nám to do září nevyjde, tak taky půjdeme na IVF, nebudeme už na nic čekat.
6. jún 2013 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s moc držím palce na dr....:wink:
6. jún 2013 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulaho Děkuji moc zlatí:-* snad to dobře dopadne a budu schopná dál pozitivně pokračovat:wink: a jak ty???
6. jún 2013 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snailka TAk to je rozumné rozhodnutí beru, taky bych chtěla nejdýl v listopadu začít IVF řešit ale uvidím, co mi doktor dneska řekne.. tak na Tebe moc myslím, ať už to dopadne jakkoli tak hlavně ať se netrápíš, ale ty víš že bych Ti přála ze všeho nejvíc to miminko..ale třeba to ještě není ztracené, hold musíme čekat..takže se drž a očekávám další info od Tebe:-*
6. jún 2013 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukha80 ahojky, kdepak máme tabulku?
6. jún 2013 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s a jdeš do stejného centra nebo ke svému gyn?
6. jún 2013 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulaho Díky bohu beru ke svému gyn, protože na klinice už mě nikdo neuvidí, to vám tady přísahám:grinning:
6. jún 2013 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s to je jasný,myslela jsem,jestli nejdeš na kliniku k jinému dr.,a v kolik tam jdeš?budu mačkat palce...
6. jún 2013 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petulaho Jsi zlatá děkuji moc beru.. jdu ta v 15:45 tak už jsem natěšená:slight_smile:)) ale budou to asi nervy:slight_smile:)) bojím se co se dozvím a jak to bude dál probíhat beru..děkuji za podporu, dám pak vědět..a jak ty kočko?
6. jún 2013 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,
včera jsem byla na prohlídce u doktora a když už mě prohlížel a dělal utz,tak jsem se zeptala jestli se nemůže juknout jestli se mi nedělá nějaký folikul,že jsem 14dní po ms. Říkala jsem,že v caru dr říkal a i v nemocnici,že po porodu se mi hormonální hladina může změnit a druhý mimi by možná šlo přirozeně.( já mám PCO a bez léků jsem nikdy ovulaci neměla) No a představte si,že mi dr řekl,že tam mám pěkný 20 mm folikul a že asi za 48hodin budu ovulovat!!!
No já na něj koukala jako puk :grinning:
Ještěže jsem se zeptala,protože jsem si řikala,že si s manželem nemusíme dávat bacha,protože normálně neotěhotním.
To bych pak koukala :grinning:
6. jún 2013 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@maximka33 ahoj. Pc stavkuje,zkousela jsem poslat pres tel a nemam na to nervy:wink:dneska mi ho snad opravi a hned to napravim a poslu:wink:
6. jún 2013 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jane_s držím palce, aby si dnes všetko vybavila k spokojnosti a tá "super klinika" bola už len minulosťou. Ja od dnes stimulujem, o týždeň dám kontrolu a uvidím na kedy vyjde IUI.
6. jún 2013 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To mi je luto:frowning2: Skus zavolat do gyn-fivu a spytat sa. Ale mozno tie 2 dni stacili a boli to normalne kramy :slight_smile: A aj gynekolog by mal vidiet na ultrazvuku ako sa to vyvija.
6. jún 2013 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia211 To mi je luto :frowning2: Skus zavolat do gyn-fivu a spytat sa. Ale mozno tie 2 dni stacili a boli to normalne kramy :slight_smile: A aj gynekolog by mal vidiet na ultrazvuku ako sa to vyvija.
6. jún 2013 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok