• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahoj hnojařky, jdu vás jen pozdravit, zubi moc držím palečky, suz tobě taky, snad se už to IUI někomu povede :slight_smile: V jiné diskuzi je holčina nejspíš těhotná po první IUI, je to fajn, že se to někomu může podařit. U mě zatím nic nového, včera jsme měli doma známe s dětma a jejich 2,5letý syn pokakal Matyáškovi celou postel, měl průjem, holky to byla hrůza,no ale horší bylo, že mi ta známá vykládala, jak byla už na druhé interrupci, v listopadu a teď v lednu, vůbec jsem nevěděla co jí na to říct, je to tak nespravedlivé, oni si prostě nedávají pozor, jsou nezodpovědní a ona hned otěhotní a my se tady všemožně snažíme a nic, no tak jsem z toho byla docela zdrblá,ale co nadělám. :frowning2:
Holky mějte se krásně, pěkný zbytek víkendu :wink:
14. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky! Reag už těšíme i když nevíme jak to dopadneuj na odpovědi na můj zápis: Zubajdo a Rudo díky moc za podporu, my se moc tršíme a snažíme se věřit. Jinak defacro problém némáme 18 měsíců bez výsledného snažení a manža má horší spermio 12,5 mil/ml a nízkou pohyblivost. Jinak snad nic, léčím se se štítnou žlázou ale tam problém prý není. Tak se všichni držme ať se nám všem zadaří :D
14. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne nedelni ranko :slight_smile:
MS stale nikde teplota drzi....http://www.fertilityfriend.com/home/1a4bb8
tehu test opet negativni.....tak nevim.............asi byla OVU toho 19 a zitra prijde MS
15. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, čekali jsme stále na menstruaci, abycom mohli začít stimulovat na 2.IVF a ona furt nikde....tak jsme si ráno udělali TT, klepala jsem se jak osika........ a ony tam // jsou :slight_smile: stal se malý zázrak, dám se na modlení.... :dizzy_face: holčinky, nesmíme to nikdy vzdávat...... :dizzy_face:
15. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akvy ty jooooooooooooooooo supeerrrrr mocinky VELIKANSKA GRATULACE :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No konecne tady mame tehulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy super, holka já mám úplně husí kůži a slzičky na krajíčku, moc ti to přeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy čárky přímo ukázkové, to je tutovka, drž se :wink:
15. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, mockrát vám děkuju, snad bude vše jak má......... :slight_smile:

Moc vám taky přeji, aby váš den D přišel brzy, nesmíme to nikdy vzdávat.......
15. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy no toje supéééééééééér a to teda přirozeně??? samo bez ničeho a i když první IVF nevyšlo...to je prostě skvělééé, si s náma ten nahoře pěkně hraje co... :grinning: tak držím pěstičky ať vše dobře dopadne
15. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ruda, no úplně po staru přirozeně, furt čumim na ten test ..........snad bude vše jak má být........ :dizzy_face: děkuji :dizzy_face:
15. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy, to víš ,že bude, myslím, že jsi už prošla hodně zkouškami a že to stálo nemalé peníze, zasloužíš si být skvělou mámou.... určo dej vědět, jak se to vyvíjí...kolik máš zpoždění, kdy půjdeš k Dr. na krev a uzv...je to tak krásné sdělení... bylo to tady potřeba jako sůl... jsem moc moc ráda... kéž by to do května klaplo přirozeně inám...ale.. nemaluju si nic růžově...
15. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky poraďte, mám dilema, dle výpočtů budu den nebo dva po ET v květnu a musím na velkou oslavu z práce, je nás 7 oslavenců kulatin, já mezi nima a navíc to organizuju a sklep a termín je už zamluvený...co teď přeci kvůli tomu nebudu čekat do června, taky mě pak už vyprší to schválení od pojišťovny.. mylsíte, že to půjde, když samo nebudu pít a moc juchat a šetřit se?... ale bude to nadlouho začátek tak ve 12, konec po půlnoci,ale jela bych domů dřív... máte nápad, radu.... vím z diskuzí, že i když holky 14 dnů ležely, tak nic a pak se třeba chovali normáln ěa uklízely... jen opatrně a vyšlo to... jdu pak na neschopenku a na stimulaci si vezmu asi dovču... jen ta oslava se nestrefila... :unamused:
15. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ruda, děkuji za podporu, určitě Ti to vyjde, to je jasný............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ruda, já bych asi tu oslavu oželela, prvních 5 dní po ET jsou důležité.......... :fearful:
15. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

akvy,blahozelam ti k dvom paliciam :dizzy_face: :dizzy_face: aaa aky ste mali problem,ze ste mali ist na IVF??
15. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky pipimisko, děkuji moc za blahopřání, doufám, že vše bude v pořádku..... :dizzy_face: Já jsem měla ne moc funkční vaječníky, tvořilo se mi i po stimulaci málo vajíček, ale měla jsem pravidelnou ovulaci Mám po mimoděložním těhot. pryč levý vejcovod. Manža je v poho. :dizzy_face: Já si myslím, že mi pomohla laparoskopie v listopadu, kde mi přišli na naprosto neprůchodný levý vejcovod, tak ho kuchli. A pravý mi profoukli. Holky, já tu laparku fakt doporučuju, mám naprosto neviditelný 3 dirky, vše tam zkontrolují a popřípadě "opraví". :slight_smile: Moc Ti přeju, ať se brzy zadaří........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a přeji to tady všem......... :slight_smile:
15. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy jenomže já bych na ty narozky měla nejdu slalvit jako pozvaná,ale jako oslavenec, navíc ten sklep zařizuji já a je na tom závislých 30 pozvaných a 7 oslavenců.... myslím, že to půjde, když budu v klidu,,, jen ležet a myslet na to, my taky moc nepomůže... chci být uvolněná ne v e stresu.. kdo otěhotní přirozeně, taky o tom až do vynechání MS neví ne|? -... a pít alko nebudu a skákat taky ne..
15. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ruda......no je fakt, že mimi si ještě nikdo nevyležel... :wink:
15. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
právě že jsem to dost četla u holek co mají třeba po třetím ivf a povedlo se právě když nehysterčily a neležely a nemyslely na to, budu opatrná, to je jasné,ale nechci se na to upnout a myslet jen na to a počítat dny, myslím, že to taky není dobré mna stimulaci vezmu dovču a po ET jdu na PN, mám práci, kde bych nechtěla riskovat noční, stres a taky tahání těžkých věcí....
15. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ruda, hlavně to chce klid a šetřit se... :wink: :slight_smile:
15. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy,dik :wink:

aaa inac neviem,vela citam o tej laparke,kedy sa vlastne doktori rozhoduju,ze toto vysetrenie chcu urobit?
mne este na zaciatku snazenia urobili len vysetrenie hsg alebo ako sa to vola neodborne,,prefuk vajecnikov,aaaa obe boli priechodne...ziaden doktor mi laparku ani nespomenul....bola som uz dva krat na IVF aj na IUI ale nic...moze byt,ze by som mala nejake vzrasty alebo ine problemy v maternici,,aaa vobec by som nemala ziadne priznaky tychto problemov??? :confused:
15. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, myslím, že když se zjistilo při HSG, že je to průchodné, tak by problém být neměl, vše se může změnit,ale, myslím, že by to mělo být v pohodě...
akvy, to víš, že bych se šetřila, nejsem na palici,ale kdybych ležela doma, byla bych možná víc ve stresu, nežna oslavě...
15. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda,dik no asi ano,len vsade citamze setky chodia na tu laparoskopiu a tak..

inac ruda k tej oslave,ja by som isla,pretoze by som viac doma stresovala,ale urcite by som isla spat,ak by som bola vycerpana,aaa urcite by som nezdvihala ziadne veci :wink:
mne doktor hovoril,ze maternica sa pohybom prekrvuje,ale netreba to ani prehanat...
15. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimisko.........já byla předtím taky na HSG a vyšlo dobře. Ono laparkou poznají srůsty, endometriozu, atd., je to nejpřesnější vyšetření a druhý den jdeš domů...ale musí se to vždy konzultovat s doktorem, někteří posílají někteří ne.......
15. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky
Tak ms zatim nikde,ale test stale negativni,ale kdyz jsem zadala do tabulek datum ovulace test si mam nejdrive udelat 19.3. a dle me dr. ve stredu ,tak bud musim vydrzet nebo ms jeste dorazi.Jsou to teda pekny nervy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvyyy............. to je hustýýýýýýýýýýýýý... supeeer gratuluju mooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suz... vydrž, třeba se ve čt. objeví.. :wink:
16. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi,myslim,ze driv prijde ms...no musim cekat ,ale hraje si to se mnou .........
16. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz.. no uvidis no, je fakt, ze ten dnesni pokles teplotky nic moc.. ale treba te to prekvapi... :wink:
16. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, minulé úterý jsem byla na iui. Dnes jsem to nevydržela a udělala test a byla slabá druhá čárka. To bude asi zbytek pregnylu, že??? Nevíte prosím, jak dlouho ty hormony v těle přetrvávájí?
17. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoj niklen, někde jsem se dočetla, že hormony v těle přetrvávají 10 dní. Dříve to asi nemá smysl testovat. Já jsem byla na IUI 13.3. a také jsem nedočkavá. Kam chodíš k dr. a to bylo první IUI?
17. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niklen, já měla také po IUI slaboučký proužek.. testovala jsem 14.DPO a nakonec stejně nic HCG neg :frowning2:
ale neházej flintu do žita, nemusíš to mít stejně
17. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok