• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Né na krvi jsem nebyla.
Pokud bych šla dříve než mě pozvali oi, tak bych si platila 500kč
26. jún 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag a na kedy ťa pozvali???
26. jún 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 3.7.2013
26. jún 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nevím, myslíš si jako já , že to nedopadlo ?
26. jún 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chviličku vydrž malý potřebuje na záchod
26. jún 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem tady
26. jún 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag no některé holky našly // až 16 DPO, tak třeba ještě není nic ztraceno...
26. jún 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jako ducha nebo už dálnice?
26. jún 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag to nevim, prostě dvě čárky...:slight_smile::slight_smile:
26. jún 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by tak vycházelo , podle sestřiček jak říkaly že si mám těhu test udělat, ale nevím. Nijak tomu už nevěřím.
26. jún 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
Jak vidím si z Libercec. Já bydlím na Mladoboleslavsku. Do jakého Caru docházíš?
26. jún 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jezdím do Motola. S kamarádkou se do teď scházíme. :slight_smile:
No tak budu doufat , že tedy nic ztraceno není. Díky za podporu. Ty čekáš první?
26. jún 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag do gennetu v liberci
26. jún 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag jj první :wink: 4x IUI nevyšlo, tak jsme šly do IVF a hned první pokus :wink:
26. jún 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha to jsem nevěděla, že tam také nějaký je. Počítala jsem že písneš Pronatal v Praze neb FN Motol. tak to máš dobré , že nemusíš dojíždět.
26. jún 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag je a jsem spokojená:slight_smile:
26. jún 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já byla asi 7x /rok na IUI a pak........No mám to v albu, tak si to klidně přečti. Je to zdlouhavé a nechce se mi to psát. Teď jsem podstoupila IUI protože vyvolávám protilátky proti spermiím a nechce se mi znovu přeléčovat. Už mám taky roky tak se mi nechce čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si dopisujji v soukromé diskusi s holkama s kterýma jsem kdysi IUI zakládala a stýkáme se a jezdíme spolui na dovolenou. Pokaždé jsme si domluvili srazík a poznali jsme se osomně. Vy se tu také znáte osobně?
26. jún 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag ne vůbec, je možné, že se některé holky znají. ale žádný srazy se nekonají...
26. jún 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic musím jít, už máme ohřáty oběd a tak musím malému naložit. Tak se měj hezky díky za pokec a snad zase někdy později pa
26. jún 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm tak to nevadí, snad se k tomu někdy možná dostanete. No nic končím a díky pa
26. jún 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si robila ďalší test a dušík je silnejší než na tých zrána! Možno ešte nič nie je stratené...som z toho úplne na nervy...som 12dní po IUI, tak pregnyl by už mal byť fuč.

je to fotené mobilom, preto som to trošku stmavla, nech je to trošku vidieť...ale naživo je tam pekný dušík...
26. jún 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte dievčatá, som tu nová a chcem Vás všetky povzbudiť, že aj zázraky sa dejú. Veľmi často som navštevovala tieto diskusie a dodávali mi neskutočnú energiu a silu, všetkým Vám za to ďakujem, že sa tu delíte so svojimi pocitmi a skúsenosťami. Tu je môj príbeh. S partnerom sme sa snažili o bábätko vyše roka, medzitým som podstúpila dve operácie (odstránenie polypov v maternici) a aj tak sa nám stále nedarilo. Rozhodli sme sa, že skúsime sanatórium Helios v Martine (Dr. Krajkovič - úžasný človek, vlastne celý personál bol úžasný) a trošku tomu pomôžeme:slight_smile: Nasledovali vyšetrenia krvi, spg a podľa výsledkov sme sa rozhodli pre IUI. 14.5.2013 som bola na prvom IUI (mala som 3 folikuly 19, 24 a 30 mm). Po dvoch týždňoch nekonečného čakania som išla ráno na krv k svojmu gynekológovi a bohužiaľ poobede boli výsledky z labáku negatívne. Strašne to bolelo, ale povedali sme si, že sa nevzdávame a ideme ďalej. Mrcha meškala, urobila som si tehotenský test a tam bola slabulinká druhá čiarka. Ani si neviete predstaviť akú som mala zrazu v sebe nádej. Urobila som si potom ešte 6 testov (nechcela som tomu uveriť:slight_smile:) a na každom bola čiarka silnejšia a silnejšia. Po dvoch týždňoch meškania mrchy som sa vybrala ku gynekológovi a na UTZ som uvidela malý zázrak - mali sme už 5 mm a už nám bije aj srdiečko. Takže dievčatá aj zázraky sa dejú a prajem každej z Vás, aby ste tento nádherný pocit zažili na vlastnej koži.
26. jún 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@liv76 gratulujeeeem :slight_smile: 14.5. bol asi nejaky stastny datum :slight_smile: my sme boli na druhom IUI a tiez to vyslo a stal sa zazrak!!! navyse tento druhy krat som IUI vobec neverila a davala som tomu jedno percento a uz rozmyslala nad IVF v brne :slight_smile:
26. jún 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Aj ja gratulujem: :slight_smile: Asi ozaj zázračný deň! Ja som mala podstúpiť prefuk vajíčkovodov, ale čakala som na mrchu a ... osud to chcel inak. :slight_smile:
26. jún 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tak chcem sa podelit s Vami o malú radost teraz som si robila testík a čiaročka je o dost silnejšia tak dúfam že to hcg stúpa ??
26. jún 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@liv76 a ja som po IUI skakala na koncerte DM - takze ak vsetko vyjde budeme mat maleho depesacika :grinning: pila pivo, pracovala na stavbe, lozila po rebriku, ze vsak aj tak to nevyjde...IUI ma male sance...som sa nato vykaslala a ked to najmenej cakas sa to stane :slight_smile: v den ked som sa dozvedela, ze to vyslo som sa bavila rano s jednou kamoskou, ze na IVF pojdeme do brna a na druhy den jej pisem brno sa nekona :slight_smile:
26. jún 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka2607 jasneeeeeee stupa :slight_smile:
26. jún 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka2607 len nech krásne stúpa :dizzy_face:
26. jún 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erin365 dakujem dúfam :slight_smile::slight_smile:
26. jún 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok