• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@erin365 aj ja som mala takého ducha najprv na teste musíme vydržat a verit ,ja papám každé ráno na lačno velkú lyžicu medu je to dobré na žalúdok a na všetko :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
26. jún 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka2607 hej? milujem med...skúsim si ráno dať. dík za tip.
26. jún 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liv76 Ahoj,chcem sa ta spytat,v kolkom tyzdni uz bolo vidiet srdiecko bit,ja mam tiez termin vo februari,ale som 5 tyzden a este nebolo vidiet srdiecko,iba 8 mm sme mali,ze az o tyzden,tak dufam ze uz to bude vidiet...
26. jún 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka to je ťažké...niekomu naskočí srdiečko skôr, niekomu neskôr. U mňa srdiečko bolo v 6tt ale poznám aj také čo mali srdiečko neskôr...cca v 8tt
26. jún 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka 8mm na 5tt je veľa...asi si myslela plodový vak, nie? Ja som v oboch prípadoch mala 8mm v 7tt
26. jún 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka my sme mali srdiecko v 6tt + 5 ked sme boli na prvom sone...ale u kazdej je to ine
26. jún 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365 Tak mi povedal aj doktor,ze na druhy tyzden,co bude 6tt uz by malo byt vidiet srdircko,tak uvidime,to je take cakanie ako po IUI ha ha...Dakujem...
26. jún 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Dakujem za odpoved,sledujem to tu dost dlho,aj teba ake si to mala napete,ale potom aka radost,ze?
26. jún 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielkadanielka to je radost, ktora sa neda opisat :slight_smile: najvacsia na svete :slight_smile: my sme mali prve sono v GF v 7.tt a bolo srdiecko a mali sme 9mm....ty si otehotnela prirodzene? nejak som to tu vsetko nestihla citat :slight_smile: a gratulka velkaaaaaa :slight_smile:
26. jún 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka no, šak to, že máme samé nervy len :grinning: furt na niečo čakáme... :grinning:
26. jún 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Bola som raz na IUI a ked nevyslo,tak 6.6.som bola na laparke s tym,ze potom este 2 pokusy,ale pred laparkou sme to nejak zarobili a vyslo to prirodzene...a dakujem,tak budeme tehulkovat spolu...
26. jún 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stanka810 otázka, čítam že chodíš do GF...aj ja... teraz keby sa zadarilo, tak treba chodiť k nim na kontroly alebo k môjmu dr. do NR?
26. jún 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka pamatam si, ze si mala raz IUI....jeeeeeej prirodzene to je krasa....vsak ja tiez neviem ci to bolo IUI lebo sme potom aj poistovali, ktovie kedy sa to stalo....lebo nam nic nebolo...boli sme uplne zdravi....tak budeme spolu tehu, kedy mas termin?
26. jún 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Ani nam v podstate nic nebolo,manzel trochu pomalsie spermie,ale inak v norme...Ja mam 21.2.termin...
26. jún 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365 ked mi v GF potvrdili, ze IUI vyslo podla krvi tak ma objednali priblizne 3 tyzdne od krvi na prve sono....to som bola v 7.tt a vtedy mi Drabek, nie moj lekar robil sono, bolo srdiecko aj...vypisal mi spravu pre mojho gyna, cize v GF som skoncila a uz chodim k mojmu gynekologovi a uz som to aj bola hned o tyzden a potvrdil aj on tehu a objednal ma o mesiac na krvne testy a prvu poradnu a ze zalozi tehotensku knizku...to budem v 12.tt
26. jún 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 chcem sa spýtať ako si to mala medzi 2. a 3. IUI. Myslím tú pauzu. Vy ste sa tak rozhodli alebo v gyn-five chceli pauzu. Totiž, dr. Harbulák povedal, že po dvoch neúspešných pokusoch IUI urobí nejaké testy, vyšetrenia. Lenže ja nechcem strácať čas. Radšej keby to urobil po 3. IUI, lebo som po laparke, drillingu vaječníkov a práve tie prvé tri mesiace po laparke je najväčšia šanca otehotnieť. Ten tretí pokus IUI by boli akurát 3 mesiace po laparke.
Nechcem tlačiť na doktora, ale zas nechcem zbytočne stratiť čas. Ale aj tak dúfam, že sa tretí pokus nebude musieť konať :slight_smile:
26. jún 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 mne dal moj gynekolog knizku uz teraz v pondelok a na druhy tyzden idem na krvne testy a to sono....ty este nemas?
26. jún 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka2607 ahoj,tak ja som presne týžden od iui a pobolieva ma brucho...cítim prichod ms :frowning2:
26. jún 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka mne povedali v GF ze knizka sa zaklada v 12tt a moj gyno ma objednal na 22.7. co budem v 12tt na odbery a ze az vtedy knizku zalozi....cize mesiac cakam :slight_smile: moj gyno mi len urobil kontrolny UTZ, ze teda ano som tehu a to bolo cele
26. jún 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka ahoj moožem sa ta opytat ako je to s laparkou?čitam,že ti ju robili a chcela by som vediet ako dlho si bola v nemocke a či ste sa hned po nej pustili do iui a či si mala po nej bolesti.dakujem
26. jún 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Tak to ma asi kazdy doktor inak,uvidime...hlavne ze bude vsetko v poriadku dufam...
26. jún 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka presne kazdy si to inak robi...musi byt vsetko ok...treba verit :slight_smile: aj mas nejake priznaky?
26. jún 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97 ahoj, no my sme chceli pauzu. mne dal lieky hneď na dva mesiace, ak by bolo prvé IUI negatívne, tak aby sme nestrácali čas a začali hneď ďalší cyklus s druhým. tak sme to tak aj urobili. druhé IUI tiež negat. tak sme sa mali objednať na konzultáciu, že čo ďalej, objednala som nás až na druhý mesiac po neúspešných IUI v máji a harbulák nám navrhol ešte jedno IUI kým budeme čakať na schválenie žiadosti, ktorú sme rovno podpísali. teda prestávku sme si naordinovali my :slight_smile: ak nechceš čakať, ale pokračovať hneď 3IUI (dúfam, že nebude musieť byť :slight_smile:) tak si hneď ako budeš vedieť výsledok zavolaj do GF a skús sa čo najskôr objednať na konzultáciu, aby ti doktor predpísal hneď na ďalší cyklus lieky. clostyl sa začína brať od 5DC a po vysadení utrogestanu hneď mrchu nedostaneš, takže máš čas cca týždeň, aby našli v GF nejaký termín. Ale ja stále verím, že nič také nebude a všetky budeme POZITÍVNE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonathana1 Ahoj,bola som tam 1 den,rano som prisla a druhy den rano domov,dalo sa to vydrzat...a mala som ist po laparke na IUI,ale uz som nemusela,lebo to vyslo prirodzene tesne pred laparkou,o com som nemohla vediet,lebo to bolo asi 5 dni pred operaciou,kludne sa opytaj co chces...
26. jún 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 bolo mi par dni zle,ale uz je to v pohode,inak mam len pocit nafuknuteho brucha...
26. jún 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka mne vobec nie je zle...ani nevraciam....len sa mi zmenili chute....ja som bola na slane a teraz nemozem na maso ani pozriet....chuti mi sladke :slight_smile: a bolia ma prsia a chodim casto mocit....to je cele....tak sa drzme a ostatne nech nas nasleduju :slight_smile:
26. jún 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka a na laparke ti nič nezistili?to je super ako vám to krásne vyšlo :astonished: ja som myslela,že ti laparka dopomohla k tehu a ty takto :grinning: prajem krasne tehulkovanie dufam vás tu uspešne budem nasledovat.
26. jún 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka inak ja som len minulu sobotu utros vysadila...som s nim pokracovala aj ked sa potvrdil pozitivny vysledok....v podstate som ho brala do 7tt
26. jún 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 aj mna bolia prsia aj ten zachod,hlavne v noci,co som predtym nemala,ale to je radost ha ha...tak budeme v kontakte...
26. jún 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok