• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojík Dáši,tak to mě taky mrzí že to nevyšlo tedy.Tak jsme obě dvě zase smutné,ale tak snad to vyjde příště,no ale nálada je pod psa že?Já už zase od neděle najíždím na tbl a vpátek další jdeme zase už k dr. a po neděli za týden zas hned IUI.
8. aug 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek, nelam palicu, este sa uvidi a ked nie, tak sa ide na to znova, ved este mate na to chut a energiu, no nie?
8. aug 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....
prepacte, ze vam skacem do temy, ale mam otazku, a mozno mi pomozete.
Moj manzel ma 6% morfologiu iba, takze zly spermiogram, ja som zda sa v poriadku, potvrdila to aj laparka. Moja otazka znie, ci je v takom pripade mozne uvazovat o IUI alebo sa rovno odporuca IVF?? Mame ist v utorok do centra uz poziadat o ziadost do poistovne, a chcela by som tej jednoduchsi zakrok skusit, a az potom IVF. Co myslite??
8. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík,děkujem za útěchu,no ještě energii určitě máme,teprve jsme začali takže budeme zkušat.
8. aug 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka,to nevím jak to je,ale oni vám určitě poradí neboj.
8. aug 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka tazko povedat, mal by vam nieco odporucit lekar, nejdete na konzultaciu?my tiez mame nanic spermiogram, kontrolne boli celkom ok a potom pri oboch IUI bol horsi, tak mi teraz uz lekar nadhodil IVF, ze by to bolo asi lepsie, kedze spg sa nam horsi a naopak nezlepsuje...takze tolko ti ja poradim :grinning:
8. aug 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
androsek: ahoj, můžu se zeptat, tobě dělají IUI po týdnu znovu ? já myslela, že se může dělat jen jednou za měsíc, když je ovulace a ta je jen jednou za měsíc :confused:
8. aug 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, vdaka holky, uvidim, co nam povie, ja sa iba dost obavam narkozy pri IVF :slight_smile: po laparke som nejaka nesvoja
8. aug 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík macc-no jako jednou za měsíc tím myslím,pač první mi dělali před 14.dny,nyní som to dostala už takže začínám znova od nového cyklu jakoby.
8. aug 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky děvčátka, je mi líto vašeho zklamání. Jinak já dnes ráno byla v gennetu, prázdná ordinace, to byla paráda. Jinak zítra jdu na druhé IUI :wink: . I sama doktorka mi řikala, že když to nevyjde, tak by doporučovala IVF, toho se bojim...tak nevim no uvidíme...
8. aug 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek: aha, tak to jo :wink: ale stejně mám pocit, že tu někdo psal, že šel na IUI 3x v jednom cyklu, po stimulaci vajíček, že ty pak praskali postupně a tak i to IUI dělali postupně, což se mi zdá dobrý, že se neztrácí čas čekáním na další a další měsíc
8. aug 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo taky jsem to četla že to tak někdo měl,záleží asi kolik bylo těch folíku atd vše kolem.

Polakovi,tak budem držet palečky taky aby to zítra vyšlo a těch dalších 14.dní čekání tedy.No já dám taky jen dvě IUI a pak hned IVF,taky se trocha bojím,nevím přesně co to obnáší atak všechno,ale pro mimi uděláme vše.

Holky neměla ste některá taky testovat semnou,ted si nemůžu vzpomenout která jste to bola.
8. aug 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou,ja som bola na IUI teraz v nedelu a asi odpadnem od zvedavosti...mam uz dokonca test, ktory sa moze robit po 5 dnoch od styku, lebo do 18.8. mi asi sibne...myslite, ze to uz bude fungovat?
...ale po precitani prispevkov som si zratala, ze IUI moc velka vyhra nie je, hlavne na prvy krat...takze mi zacina byt smutno
8. aug 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík artep28,tak tě vítám.Stím testem bych počkala,po IUI doporučuji až těch 14-15 dní,zvlášt jestli ti pichali pregnyl,ten ti může udělat falešnou pozitivitu,drží se až 5-10 dní v těle.Tak třebas vyjde aj první,já už začnem od neděle nabíhat na druhy
8. aug 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, pichali mi pregnyl...no tak radsej nebudem nic skusat a budem musiet vydrzat do toho 18.8. a basta...skoda, ze v 21.storoci nevymysleli este nieco, co ti povie ,ci sa podarilo alebo nie...
8. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
artep, cakaj a cakaj, ten pregnyl by ti mohol dat zbytocne nadeje :wink:
8. aug 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..takze ani tebe to na 1.krat nevyslo...vyslo to vobec niekomu na 1x?
my potom chystame mesiac prestavku, lebo planujeme dovolenku no a potom pokracujeme a budeme skusat dalej..
8. aug 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, dievcata, dakujem ze ste ma upozornili...to by bolo sklamania
8. aug 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, poznam to podla seba :grinning: zamestnaj sa niecim, nech na to tolko nemyslis, nech ti to utecie...a potom daj samozrejme vediet, my si ta tu odsledujeme...a neboj, niektorym to vyslo aj na 1x, nam nie, my sme po2IUI, ale povedala som si, ze uz sa nebudem ani za nic testovat a ze to do 20.8 vydrzim :grinning:
8. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...asi zacnem vysivat, strikovat a hackovat...
janula takze ty budes vediet 20.8., ci to vyslo? a ste komplet OK (zdravie)?
8. aug 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se testnu ještě v pondělí,prý je ještě brzo,tak dám zase vědět!
8. aug 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, 20.8 mam ist na HCG test, ale mam tusaka ze zase nic, maly sme estehorsi spg ako minule, ale neva, beriem to, ze skusili sme a ide sa na dalsi krok, IVF to hadam spravi :grinning: Komplet sme, ale fyzicky mame problem s spg, ma nejak malo spermiia pomale a popletene a tak...ja som relativne ok, tak dufam, ze nie sme beznadejni :grinning: Tak strikuj :grinning: Na kedy mas test?
8. aug 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.
androusek, to ja som dnes testovala ale bolo to negatívne. Inak neviete niektorá, ču duphaston môže ovplyvniť výsledok testu?
8. aug 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aduska a ja tu tak netrpezlivo cakam na tvoj vysledok :wink: Bola si na krv, ci si tetovala doma?s duphastonom neviem, nemala som ho zatial.tak vela optimizmu, hlavne nesmut a tes sa na dalsie kolo :grinning:
8. aug 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj janula
Testovala som doma. Teda fakt som si myslela, že sa to už vydarilo. Vždy predtým som akosi vedela, že to nevyšlo, no tentokrát som ani na okamih nezapochybovala. A vidíš. No čo už, O dva týždne začnem stimulovať a musím sa rozhodnúť, či to ešte skúsime alebo ideme na IUI. Popravde, asi pôjdem na IUI.
8. aug 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska neva, ved sa vam to podari.Uz si nepamätam aky mate problem, ale nie ste vy ti co sa tak veeelmi snazilkovali doma?? :grinning: Musite sa rozhodnut, ale aj to IUI nie je zla vec, ak nemate zavazny problem a nie je to nejak fyzicky a psychicky narocne :grinning: tak drzim palceky pri rozhodovani.
8. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: hej janula, to sme my :grinning: :grinning: :grinning:
V podstate s IUI nemám pb, len ma desí že ak sa ani to nepodarí, už mi ostane len to IVF a toho sa bojím
8. aug 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek: děkuji, musíme v to doufat. Jinak taky ještě nic moc nevím o IVF. Po tom druhém IUI za 14 dní se objednám ke svému gynekologovi a proberem to sním... máme dobrý vztah, on je v pohodě i můj manžílek si s ním má o čem povídat... auta... :grinning:
8. aug 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Byla jsem už na své 5.IUI, testovat mám 20.8., tak uvidíme. :grinning: Jinak pak půjdu na KET (máme z IVF jednoho mrazáčka) :sweat_smile: . Všechny mé IUI jsem měla v naturálním cyklu, takže jsem si píchla jenom pregnyl, ale to zvládnul manžílek, je to šikulka. Holky, mám citlivější bradavky, myslíte, že o dělá ten pregnyl?
Jinak Zuzuliku, IUI máš 6x ročně hrazenou zdravotní pojišťovnou.
9. aug 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,já vás zdravím,jen jsem tady na skok,mám tady na víkend sestry tak se alespon zabavim a nebudu myslet na to,že se to nepovedlo.Zitra se tady ukážem
9. aug 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok