• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
diky ja tobě taky :wink:
17. mar 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :wink: diky
17. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i : chodim do gestu, 10.3 jsem byla na druhým iui. Minule jsem právě byla taky netrpělivá a testovala přípič brzo, ukázaly se dvě slabý čárky a já si naivka myslela, že už a ono houby.... do pár dní ta jedna slabá chudinka zmizela úplně a zůstala zas ta jedna tlustá potvora...
myslim, že tentokrát to bude stejný.. i když moc bych si přála, aby ne. Holky všem vám přeju, ať už to konečně vyjde!
17. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro niklen: musíme doufat. Určitě nějaká naděje je vždycky, jinak by dr. zvolili jiný postup léčby. Tak kdy myslíš že je vhodné si udělat test po IUI? Jinak já mám po IUI bolení břicha a průjmy. Tak nevím jestli je to ještě po těch injekcích?
18. mar 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno děvčátka, volala jsem na pojišťovnu a už 26.2. tu žádost na IVF měli schválenou , to byla rychlost, žádost jsme podávali 18.2. :wink:
Teď už jen čekat na stimulaci :slight_smile:
18. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus.. ahojik... tak to je skvela zprava... !!!!!! ... to my jsme žádali 12.3. a včera jsem volala do pojišťovny a říkali mi, že to tam mají zaevidované, ale ještě neschválené, prý do deseti dnů... to bude tak akorát.... :slight_smile:)))...
18. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To budeme asi stimulovat spolu, už víš jaký druh injekcí budeš mít? :wink:
18. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus.. vubec nevim.. jen mi rikala neco, ze mi 20DC pichne Zodalex, nebo tak neco.. a pak nic nerikala...
18. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já dobře reaguju na clostyl, tak snad mi nebudou dávat nějaké velké dávky, kámoška říkala, že nejlepší je puregon, to máš to péro a píchaš do břicha nebo pak levnější fostimon, ale to se asi píchá do zadku, no uvidím co mi řeknou v pondělí, jo jinak já zuzu i gucci chodíme na diskuzi ivf duben/květen, tak se můžeš taky přidat :wink:
18. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus... jojo, pridam se tam, jakmile bude schvaleno a budu vedet, kdy zacinam se stimulaci... byla jsem tam pro rady, ale zatim jen tise ctu vase prispevky.. :slight_smile:))
18. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jsem taky nováček, chodím ještě na diskuzi z našeho caru, ale vůbec nemám šanci je dočíst tam se denně napíše i 10 stránek, na to já nemám čas, musím se věnovat malému a manža vždycky brble, že furt sedím u PC, ale dneska jsou oba pryč, tak mám aspoň klid, uklizeno mám, v 11 jdu pro oběd do školky, no lážo plážo :slight_smile:
18. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je jasnyyy.... to bud tady.. a uzivej a odpocivej.... mamino :slight_smile:
18. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo, však ty budeš taky za chvíli maminka, ani se nenaděješ, všechno to tak letí, nedávno jsem zjistila, že jsem těhotná a už má ten prďola 3 roky, hrozně to utíká :wink:
18. mar 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chci byt taky mamina :wink:
18. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu.... já jáááá jááá takyyy!!!!!!!!!!!!!! :wink: :grinning:
18. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj budeme jednou všechny, teda já už jsem, holky ale řeknu vám, je to makačka být mamča, myslela jsem si, že to nebude tak těžké, ale zároveň krásné, bože já zbožňuju to své dítko :wink:
18. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus.... být matkou.. to musí být snad nejkrásnější věc pod sluncem.... nosit v sobě devět měsíců to malé... a pak ho porodit, vidět první úsměv, slyšet první slůvka.... první kroky.. no prostě... já si z toho snad cvrknu do gatí... :grinning:...
18. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to opravdu krásné, já si to kdysi vysnila a opravdu to tak bylo, celé těhu bylo naprosto v pořádku, ze začátku jsem ani nevěděla, že jsem těhu, takže první měsíc a půl jsem furt makala, no a když mi začalo být pořád špatně tak jsem testla a zjistila těhu, od té doby jsem pořád zvracela, od rána do večera, pracovali jsme na kině, já jsem furt jenom seděla, pytel u hlavy a zvracela, manža to všechno oddřel za mě, po půl roce se to trochu uklidnilo, už jsem zvracela jenom ráno a to ještě v den porodu, ale neměnila bych, když si vzpomenu, že jsem v tom prvním měsíci letěla volným pádem na jedné atrakci v Disneylandu a pak ve třetím letěla přes půl světa domů, připadám si hrozně nezodpovědná,ale možná proto bylo to těhu i porod ok :slight_smile:
18. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: Ty si uz mozno v tom a este o tom nevies :wink:
urcite je narocne byt maminou a vychovavat dieta, ale krasne a tiez sa na to velmi tesim :slight_smile:
18. mar 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus... no já byla minulý víkend na Matějské.. a také jsem tam řádila jak tajfůůůn na atrakcích s hlavou dole.. třeba to pomůže k těhulení :grinning:....

zuzu..... :slight_smile:))))
18. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc ti to přeju, já byla na Matějské jen jednou a to když mi bylo nějakých 17 let, kolotoče miluju, třeba se fakt zadaří a IVFko nebudeš vůbec potřebovat :wink:
18. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus... take si to moc preju.. ale pocitam s horsi variantou...
18. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidíš a který jsi dneska den, kdy budeš testovat? :slight_smile:
18. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/saharka

asi tak.. nic moc... ty teploty se mi zdaji dost nizke.. ale testit budu min. po vynechani ms... driv ne, nechci se opet spalit.. :slight_smile: :wink:
18. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na chvilku musím pryč, jdu pro obědy, dneska máme boršč a buchtičky s krémem
18. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páčko.. a dobrou chuť.. :slight_smile:
18. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaseeejc jsme zapadly prachem... vyzdvihuju na prvni stranku... hnojařky se nedááámeee!!!!!!!!!! :angry:
18. mar 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukám, že to bylo prd platný... všechny, buď spíte, nebo těhotníte... to je teda morálka :grinning:... a já hákuju v práci... bléééé
18. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi, idem ta podporit...aj ked sem uz nepatrim :wink:
aj ja este tvrdnem v praci...aaaaaaaaach joooooooo :angry: :rolling_eyes: , ale uz len 10 minut :dizzy_face: jupiiiiiii
18. mar 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... dííííkesss... ale koukám, že už tu budeš jen minutku, dvě.... tak se měj krááásně..... pááááááá
18. mar 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok