• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
teeeeda,,,, zase na nás padá prach :grinning:
19. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak dneska je to týden, kdy jsem byla na IUI u Apolináře. Celý týden jsem měla bolení břicha a průjem. Jsem hrozně napnutá jestli to vyšlo nebo ne. Jaké mátě zkušenosti? Kdy si mám udělat test?
20. mar 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1u1c1i test si muzes udelat tak 11 dni po IUI a mozna ,ze to bude jeste brzo...ja ale take testovala driv nevydrzela jsem ,ale stejne mi to bylo k nicemu.Ja mela zase zacpu ,sem tam me pobolival podbrisek,ale stejne si MS dorazila.Musis pockat.Ja vim,ze je to cekani hrozne ,ale nic jineho poradit ani nejde. Ja ti preju,abys nasla vytouzene // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji Ti. Máš pravdu, to čekání je hrozné.
A jak jsi na tom ty? Opakovala jsi IUI ?
20. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky luci... já jsem dnes také týden po IUI... ale nic necítím.. alespon ne jako ty....
20. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kam chodíš k dr? Kdy si budeš dělat test?
20. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, uz jsem pred casem sem psala, dnes jsem byla potreti na hormonalnim profilu doufam, ze tentokrat uz mi ty hormony klesnou abychom mohli zacit s IUI, vy uz aspon chodite na IUI ja zatim mam naprd zvyseny formon FSH a ten zpusobuje ze se netvori vajicka, doufam ze dnes uz to bude ok, jinak uz nevim, protoze jinak se mnou nic nedelaji, leky mi na to nedali, mam volat v 13 hod tak uvidim.
20. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci... já chodím do CARu k Apolináři... a testit budu nejdříve příští týden v pátek, jestli ms nepříjde dříve..

ahojky rina.... tak to je na dobré cestě.. uvidíš, za chvilku budeš mít IUI za sebou a řekneš si, že to tak rychle uteklo :slight_smile:)))... :wink:
20. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,nakou dobu sem tady u vas na diskusi nebyla-mam uz za sebou 2 IUI-a ted sem cerstve po laparoskopii,vejcovody pruchodne-a pokracujeme v IUI,dnes sem dostala MS takze cca za 13 dni bude treti IUI(3tydny po laparce-coz je rychlovka)Dr.rikal ze pokud sme zdravi(HP-ok,manza zapada do nejakych tabulek taky,vejcovody+deloha ok,a pres to se 2 roky nedari)tak ze by melo k otehu stacit max 6 IUI(v uvozovkach)ale tech problemu muze byt spousta treba v imunu,v panevni oblasti-Mojžiška atd atd.Tou IUI se teda aspon obejde pripadna alergie na sperma.Tak ted po te operaci to beru jako novy rozjezd,ted v breznu sme meli s manzou vyroci 4 roky spolu,a vyroci 2 roky plození-tou laparkou sme to jakoby roztali,a jedeme na novo a ted uz snad uspesne!!!Hned v PO.si jdu koupit nejak bylinky-co srovnavaji hladiny hormonu a tak.Este me trapi nizka sliznice-zkusim zase materi kasicku no.
A je tady nekdo cerstve tehu po IUI?cca zaposledni 2-3 mesice??
20. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubaj uz aby to bylo, je mi 37 :confounded: jedno dite uz spolu mame, no jo ale jak koukam tak pak jeste budu cekat jestli to IUI vyjde, no snad to bylo tou zimou a ted to nam vsem na jare vyjde.
20. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fifinko.... no, je pravda, že poslední dobou tady těhulek moc nepřibylo po IUI, ale zkus přečíst diskuzi nazpět, určo se nějaká během těch 2-3 měsíců najde... myslím, že kri měla první IUI úspěšné... ale nejsem si jistá.... já mám teď týden po 3IUI, tak uvidíme, jak dopadne.. jestli nedopadne, tak už máme podanou žádost o IVF.. no a pak se uvidí, co dál...

rina... na jare a v lete je nejlepe plodit mrnousky... je krasne.. lidi maji lepsi naladu, jsou uvolnenejsi... uvidis, urco to dopadne dobre... jen staci verit.. :slight_smile:
20. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo já také chodím k Apolináři. Jsem tam spokojená. Kéž by se mi to první IUI povedlo a už bych to nemusela dále zkoušet. To je tvůj první pokus?
20. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci... no vidis, to jsme tam byly ve stejny den... ja jsem tam take spokojena.. a tohle byl muj treti pokus...
20. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luci a zubajda, moc bych vam to prala.. ja byla na iui v gestu minule utery 10.3. Vy uz testujete??
20. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niklen .. ahojky...nene.. já budu testit až příští pátek... jestli mě ms nepřekvapí dříve.... a co ty?.. máš nějaké příznaky ?... už bys testit mohla, ne?
20. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych si nejraději udělala test po 10 ti dnech. Mě od pondělí bolelo břicho a měla jsem do včera průjem, ale nevím jestli to bylo po IUI. Kéž by nám to vyšlo.
20. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci.. nedělej si test tak brzo.. jestli ti pichali pred IUI Pregnyl, tak bys mela slabou carecku, jako ja minule.. a uz jsem si myslela, ze to vyslo... a bohuzel.. byl to jeste dozvuk pregnylu... vydrz alespon 14 dni po IUI.. :slight_smile:
20. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, píchali mi pregnyl. Tak OK, já to teda vydržím 2 týdny. Snad to rychle uteče.
20. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci.. pak bys byla jeste vic zklamana, kdyz bys nasla slabou carku a pak nic.... trpelivost ruze prinasi, uvidis.. moc ti to preji... :slight_smile:
20. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda. já byla netrpeliva a testovala hned po tydnu, objevily se sice dve carky, ale myslim, ze to byl jeste zbytek pregnylu.. nemam odvahu to ted zkusit zas...bojim se, ze je porad jeste brzy, nevis, jak dlouho pregnyl v tele pretrvava??? Jinak zadne jine priznaky nemam, trochu me obcas poboliva bricho, ale to se mi deje porad, beru dvakrat denne utrogestan a po nem jsem tedy pekne rozjedena :unamused:
20. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niklen... já si myslím, že snad po těch 14-15 dnech už by být neměl.. ale když jsem říkala dr., že jsem zkoušela testík 12 dní po Pregnylu, tak mi říkala, že není možné, aby se v těle tak dlouho udržel... no a vypadá, že jo...
20. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad nám to výjde. Já jsem také po těch hormonech pěkně rozjedená. Pořád bych něco jedla.
20. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, to mi povídejte.. jsem pořádná bachyně :grinning:
20. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky vycetla, že pregnyl je v tele maximálne 7 dní, ale asi ne v tom nasem, ze jo? Na kolikatym iui, ze jste to byly? Drzim pace
20. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i ja jdu zacatkem dubna uz po 4 na IUI.....nedavam uz tomu zadnou nadeji uz jsem po tech trech neuspesnych IUI nejak na to zanevrela :unamused: Holky ,doufam ,ze uz to konecne nektere z Vas vyjde,teda nejlepsi by bylo ,kdyby to klaplo vsem!!!!!!!
20. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niklen.. já byla ted v breznu na 3IUI...
20. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky jak jsem psala dopo tak mi ta hodnota FSH hormonu super klesla tak jsem dostala Clostil a v nedeli ho zacnu brat 30.3. na utz a pak to zacne tak jsem zvedava na to moje IUI.
20. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina... tak super.... to je výborná zprávička :slight_smile: :wink:
20. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubaj, jsem rada, dr. rikal, ze je to zvlastni, ze mi to tak zakolisalo, 1.cyklus hormon byl 15,5 druhy 12,5 a ted 9,40. 10 je pry hranice kdy vajecniky vytvareji vajicka, ja to na sobe poznala, ze se mi hormony zblaznily, mela jsem od prosince samy bedary a byla jsem unavena a pribrala jsem 2 kg no a postupne se to zmirnilo, bedary zmizely i jsem trochu splaskla, dr. rikal, ze ty bedary jsou horm.nerovnovaha. Takze uvidim, si pripadam dulezita s tema lekama ted :dizzy_face:
20. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok