• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
rina... a před tím prvním cyklusem.. to jsi dobrala HA?...
20. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, nebrala jsem HA asi necely rok, my se s prestavkami snazime asi 3 roky no snazime, driv jsme se tak nesnazili 1 dite spolu mame 5lety,furt nic, tak jsem si obcas dosla pro HA tak na 3-4 mesice, ze se po vysazeni dobre tehotni ale nic, no a taky kdyz delsi dobu treba rok neberu HA tak mi prave zacali ty bedary a tim ta hormonalni nerovnovaha presne to sedi neberu HA od jara lonskeho roku. Jinak treba ty plodne hleny na sobe moc nepozoruju ale byla jsem v listopadu na HSG pruchodnosti a rika se ze po tom profouknuti se taky dobre tehotni a to jsem mela ten hlen, ze jsem cumela co to ze me jde,ale jen dva mesice, ale to zas ten muz mel SPG naprd total no a v unoru ho mel zas nadprumer taky mel vykyv taky dr v CARu rikal co jsem s nim delala, ze se to tak zvedlo, proste jen je videt, ze telo se dokaze zregenerovat a to jsme ani on ani ja nic neuzivali na to.
20. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a jinak koukam, ze v pribal.letaku Clostilu pisou ze je i na oligospermie pro chlapy, ale nikdy jsem neslysela, ze by to nejaky chlap dostal od dr.
20. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ženský... tak jak jste na tom? Já abych tak slušně řekla tak na prd.... 22 DC, 5-tý den s utroušem a začalo se mi objevovat slabounké krvácení.Minulý cyklus jsem ms dostala až 10 dní po dobrání utrouše a teď to vypadá, že to dostanu už 22 DC... jsem na sebe pěkně naštvaná, že nefunguju jako ženská, léky, které by mě měli pomoct, tak na mě taky nezabírají.... tak snad ani nebudu ve středu testovat po iui. jo a navíc mám úžasnej graf.. s ním se taky musím pochlubit... vypadá to totiž, jako bych vůbec neměla ovulku, kterou jsem měla http://www.fertilityfriend.com/home/1e1453 :unamused:
20. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A holky, kolikaty den chodite na utz po Clostilu pred IUI?Ja mam prijit 11 den, tak se tak trochu bojim aby to klaplo, kdyz mi treba ten 11.den pichne rovnou Pregnyl a ovu bude do 48 hod co kdyz uz to bude ten 11 den na spadnuti ta ovu a dr.mi rekne ze za 2 dny mam prijit na IUI a pritom folikul praskne uz hned ten 11 den a on IUI udela 13 den jestli se to muze oplodnit.No asi to moc resim.Ja mam kratsi cyklus 25-26 dni tak se bojim aby ovu neprisla driv. Asi na to kaslu a necham to na dr. Jo a jeste takovou blbost, se mi zda ze po IUI se rodi same holcicky co jsem kde cetla.
21. mar 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,nakoukla jsem do vašeho tématu a jen se chci zeptat.Je tady někdo komu vyšla IUI a třeba i po více pokusech? Já mám za sebou 7 iui a stále nic,tak jestli mám ještě doufat,že by se to povedlo.Děkuji a opmlouvám se,že jsem vám tady tak vpadla.
21. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tu dlouho nebyla tabulka.... tak aktualizujte

Gucci (28) - Pronatal Praha - 3. IUI (Clostilbegyt) se nekoná, folikuly vpravo, 1. IVF duben 2009
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.a 2. IUI nativ( neúspešné) , chystáme se na IVF
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 2.IUI (neúspěšný), 13.3. 3 IUI , (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), březen 2.IVF Pronatal
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)NEÚSPÉŠNÉ,23.3.kontrola-stimulace k IVF
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 2IUI neúspěšné (mrcha dorazila na 22 DC), ještě půjdeme na jedno IUI a potom nás čeká IVF
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3. (pregnyl, duphaston)
22. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 3. IUI (Clostilbegyt) se nekoná, folikuly vpravo, 1. IVF duben 2009
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 2.IUI (neúspěšný), 13.3. 3 IUI , (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), březen 2.IVF Pronatal
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)NEÚSPÉŠNÉ,23.3.kontrola-stimulace k IVF
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
Atlaselka (30)- Pronatal Praha -levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 se nekoná,IVF 06/09
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 2IUI neúspěšné (mrcha dorazila na 22 DC), ještě půjdeme na jedno IUI a potom nás čeká IVF
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3. (pregnyl, duphaston)

A já zrovna tabulku opravila :wink:
Ahojky holčičky jdu se s vámi rozloučit,mám za sebou stimulaci na IUI,dnes jsme byli na posledním UTZ,a nic se nekoná,folíky nedorostli,sliznice sice OK,ale prostě potřebuju větší dávky a dohromady ještě s neprůchodným vejcovodem ta úspěšnost je opravdu nízká.Ted byli folíky právě na té levé straně.Tak už jdem rovnou v červnu na IVF.
děkuju že jsme mohla být s vámi,pomohli jste mě,když jsem se ptala,něco potřebovala,ale ted chci myslet na něco jiného.
Holčičky je tady jaro,užívejte sluníčka,pohody a mějte se všichni moc krásně.A co všem přeju? samozřejmě že bříška a dětátka,at už je ta cesta k cíli jakákoliv dlouhá.Všem hodně štěstí.papa
22. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak dneska je to 10.den po prvním pokusu IUI a ráno jsem začala menstruovat. :frowning2:
23. mar 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa k vam pridat,Prave som po 1.iui 15.3,robili mi ho na 14DC ,odvtedy uzivam utrogestan od 19 DC mam bolesti ako pred menzesom krce,,navali tepla atd.Chcem sa opytat ci s tym nemate niektora skusenosti.Ci su to len vedlajsie ucinky alb mam uz ocakavat M. dakujem
23. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i
:unamused:
23. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atlaselka (30)- Pronatal Praha -levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 se nekoná,IVF 06/09
suzanna (35)- zahranici ,4 IUI zacatkem dubna.- bez stimulace
23. mar 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1u1c1i to je mi líto, ale nezoufej, vzhůru do dalšího pokusu, jednou to vyjít musí.Můžu se tě prosím zeptat odkud jsi, z té fotky z pasu jsi mi strašně povědomá :slight_smile:
23. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berusko, děkuji, snad to výjde příště. Já bydlí kousek od Prahy. Cca 27km. A ty?
23. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to nic, já jsem z Opavy, tak mi jen někoho připomínáš.
Já mám za sebou 4 IUI a všechny negativní, tak jsme se rozhodli pro IVF, vkládám do toho hodně naděje :slight_smile:
23. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky luci... to ti přišla ms docela brzo... 10 dni po IUI.. to je krátká luteální fáze... :frowning2: tak snad příště to vyjde :slight_smile:
23. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím znovu podstoupit další pokusy IUI nebo mohu rovnou přejít na IVF???
23. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusíš..já jdu po IUI rovnou na IVF..doktor mi řekl, že nemám ztrácet čas...
23. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je skvělé. To jsi mi udělala radost. A kam chodíš k dr?
23. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím do Gennetu k dr.Daňkovi...
IVF je pravda trošku větší hormonální kolotoč než příprava na IUI, ale zase je o kus větší pravděpodobnost
na schválení od pojišťovny se čeká asi 14 dní (u VZP někdy až měsíc), tak si rozmysli, kdy do toho chceš jít, protože od schválení na to máš pak 3 měsíce.. já jsme měla jeden cyklus IUI, pak nic - byla jsem na horách, jinak bych asi ještě jednou zkusila IUI, no a mezitím jsme žádali o IVF. Už stimuluji a příští týden jdeme na to, jestli půjde vše podle plánu
23. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Ti držím palečky ať to výjde. Já bych to chtěla ještě před dovolenou. V létě chceme jet k moři, tak abych pak mohla jet. 1.4. jdu na UZ, tak se domluvím s dr. Uvidím jaký na to bude mít názor dr.
23. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak jak jsem byla v únoru na IUI tak se mrcha nedostavila už jsem pomalinku začala doufat....ale test byl negativní...minulý týden v úterý mi to nedalo a jela jssem do Sanusu....doktour kouknul na ultrazvuk a nic tam nebylo pro jistotu mi dělali ještě krevní testy a taky negativní :frowning2: tak mi dali injekci aby mrcha přišla...a ono pořád nic ach jo už aby přišla abych mohla na další pokus.....doufám že by to do třetice všeho dobrého mohlo vyjít :sunglasses:
Zatím ahojky a všem snažilkám moooc držím pěstičky :grinning:
23. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo baby,som tu nova ,to ste si asi vsimli :slight_smile: ,chcela by som sa k Vam pridatak Vam to nebude vadit. pretoze sme vsetky"na jednej lodi".A tiez mi z toho cakania na // uz dlho sibe.Minuly rok v 10tt som malaMA,to ma zlomilo ,odvtedy sa nam nedarilo, a tak sme sa rozhodli pre iui ale mam taky pocit ze to prve nevislo.
24. mar 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky mohu se zeptat? na iui se taky podava taky zadost? mela jsme jit na ivf to jsem mela schvalene, ale museli jsme to stronovat. nyni jsme se rozhodli pro iui - doktorka mi jen rekla at si dojdu ke svemu lekari pro clostilbegyt a prijdu 11 den na utz.
24. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojííík holčiiiinyy... já mám jen jednu novinku.... pojišťovna nám schválila IVF... takže pokud tohle IUI nevyjde, tak jdeme do toho..

eloana. ahojky... nene, já jsem na iui žádost podávat nemusela a ani jsem nic neplatila...
24. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zubajda,vsimla som si ze si bola 2dni predo mnou na iui. ako sa citis ked ten 3ti pokus si uz viac menej zavrhla
24. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: gratulujem!!! :dizzy_face:
ako to vyzera s poslednym IUI??? merias si BT??
24. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zuzu..... díky.. :slight_smile:... jojo, měřím.. ale už se cítím trošku na mrchu, jsem nafoukla... v pátek bych kdyžtak testla, kdyby nic nedorazilo....

http://www.fertilityfriend.com/home/saharka

elle.. ahojky... no, já jen jsem nafouklá.. a trošku mě bolí prsa, jinak nic.. a ty teploty také nic moc... :unamused:
24. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodu mas graf celkem hezky .... to,ze si nafoukla a boli te prsa muze klidne znamenat i to, ze mas v brisku "chroustika" :dizzy_face: drziim palecky
24. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... díky... tobě držím pěstičky, ať 1IVF vyjde.. :slight_smile:.... :wink:
24. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok