• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zubajda....ja sa ties tak neako citim este mam aj navali tepla, teplotu nemeram lebo ju aj tak ovplivnuje utrogestan, a pravdu povediac toto sa mi ani nechce,
24. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle... tak uvidíš.... je pravda s tim utrogestanem, ze to mereni nema cenu.... ja merim s nim i bez neho, nejak se od toho nemuzu odpoutat....ale slibuju, ze az budu TEHU, tak s merenim skoncim :grinning:
24. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snažilky, tak já jdu 1 dubna na ultrazvuk, tohle bude moje 3 IUI a kdyý se nezadaří tak rovnou ivf. holubice.petra: koukám, že jsme skoro sousedky a taky jsi sanuska... tak to už jsme tu 3!
24. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi, ahojky.... to já také půjdu po 3IUI na IVF.. :slight_smile:....
24. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi: takže to vypadá na hromadný přesun do témátka ivf :slight_smile:
24. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jo :grinning:... no uvidime... do patku se rozhodne, to bych to mela dostat... :slight_smile:.... uz ted me ale zacinaji brat zada a bricho... takove klasicke PMS...takze treba mrcha prijde driv :unamused:
24. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, hlásím se po čase. Mám dnes za sebou ET a v bříšku jsou dvě berušky...to IVF jde tak rychle.... :wink: Držím palečky s IVF i s IUI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuby: to já jsem tentokráte ani nedobrala utrouš, protože mi mrcha přišla po 22 dnech... docela mě to šokovalo
24. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal.. ahojky holčino.. to je super... tak mooccc moooc držím palečky, ať z dvou berušek jsou krásná miminka :grinning:....

jovi.. to já utrouš také neberu, protože i tak mi po něm přijde mrška, kdy se ji zachce...
25. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj...po iui nemusis brat utrogestan...? ja myslela ze sa to musi
25. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky snažilky, tak se tu zase ukazuju po delší odmlce, tak 1. IUI nevyšel, MS nikde, ale // nejsou vidět (jsem 16. den od IUI), snad přijde MS co nejdříve a já budu moct jít na 2. IUI, pak už se zeptám dr. jestli by nebyla rovnou možná IVF. Jsem z toho celá rozčarovaná, ale musí se bojovat dál. :wink:
25. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle.. nemusi.. brala jsem ho poprve... a i tak jsem dostala driv mrchu nez jsem ho dobrala...

smilky.. ahojky.. vydrž... :slight_smile:
25. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ,ja mam tiez pocit ze pride skor. ale uziva sa kvoli tomu aby sa eventuelne oplodnene embryo udrzalo a vyvijalo
25. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.mam dotaz.Pristi tyden jdu na dalsi IUI ale ted marodim mam hnusnou chripku a beru leky...myslite,ze by to mohlo mit negativni vliv?Nemame to radeji odlozit na dalsi mesic?Coz se mi teda moc nechce....poradte :fearful:
25. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzi, já šla na 1. IUI se začínající chřipkou, nevím jestli to mělo taky vliv, ale IUI se nepovedlo. Takže bych se pořádně vykurýrovala, nabrala síly a zkusila IUI přesunout na další měsíc :wink: Ale rozhodnout se musíš podle svého uvážení.
25. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz. netuším.. možná to může pomoci.. tělo je oslabené a nemusí se tak bránit novému embrijku, protože to ze začátku cítí jako cizou věc... :slight_smile:.. já bych do toho šla
25. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte některá zkušenost, za jak dlouho po dobrání Duphastonu dorazí MS?
25. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky... mně dorazila do 2-3 dnů....
25. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: já už jsem 6 dní po dobrání a furt nic :frowning2:
25. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky.. a testík nic?....
25. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moc diky...no ja si spis myslela jestli to nema spatny vliv na kvalitu vajicka....ale snad ne.Uvidim jak mi bude koncem tydne a pak se nejak rozhodnu prece jen uz to bude 4 IUI...
Zubi a co ty ?Jak se citis?
Smilky a testik si zkousela??
25. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Testík jsem dnes ráno zkoušela a ani náznak druhé čárky nebyl :frowning2: jsem 16. den po IUI, to by už tam snad mělo něco být vidět .. jinak jsem 29. den cyklu
25. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz.... citim se tak nejak divne...asi mrchovsky...uvidim, v patek kdyztak testnu...
25. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi: já už se mrchovsky cítím přes týden a furt nic :frowning2:
25. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky do pr.... ja vam ale preju at jste obe tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at uz konecne nekomu ta IUI pomuze,protoze se mi zda,ze to moc ucinny neni. My jeste zkusime 4 IUI a pak uvidime mozna bych uz sla radeji take do IVF,ale doktorka rikala,ze je to dost zahul pro telo,tak nevim...stejne si myslim,ze nas to nemine.
25. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky.... třeba ti vzrusta hcg pomaleji... uvidis... :wink: .. preji aby to bylo tehu...

suz.. my už žádost o IVF podali a už jimáme schválenou.. takže, když tohle iui nevyjde, tak jdeme do toho..
25. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky,s tim testem si myslim,ze i kdyz tam nic neni videt ,neni nic ztraceno...me se tenkrat ukazali // na testu az 20 dni po vynechani ms .
25. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky...len som Vam chcela povedat ze Vam drzim palce a ze je vdaka IUI mam nadherne dvojcatka a ze sa to podarilo na prvy!!!sup...
tak nezufajte... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prajem skore tehu!
25. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi tak to je super :slight_smile: no tady se nic nikam na schvaleni davat nemusi, takze kdyz rekneme,ze do toho chceme jit muzu jit hned ten dalsi cyklus....ale nevim jestli me dr nebude chtit poslat treba na laparku.....necham to na ni,ale nechce se mi zbytecne dlouho cekat ,uz mi v dubnu bude 36 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmina gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To ma tak nekdo stesti ,na prvni pokus :confused: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok