• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@blcha76 tehuuuuuuuuu potichucky gratulujem :slight_smile:)))
4. dec 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ...no neviem, nie som si tak celkom istá, ale zatiaľ ďakujem. A ty ako? Čo krv?
4. dec 2013 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 no podla mna to je jeasne ako facka :slight_smile:) ja zaujimavo, vysku sliznice mam 15 mm:slight_smile:) doktor sa vyjadril tak, ze to podla sona vyzera na tehu- ta sliznica je krasna ale pockame na krv, vobec sa na to nespolieham a pochybujem..nic mi nieje :slight_smile: a ani sa nejak zvlastne necitim :slight_smile:)
4. dec 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Juj, to by bolo super, keby sme obidve boli tehu :slight_smile: ... A kedy budeš vedieť výsledok z krvi?
4. dec 2013 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 budu mi volat, ale ja ti v to nejak neverim ale asi by som odpadla keby to bolo pozitivne :slight_smile:)) hladam teraz na googli, ze aka je vyska sliznice v tehu :slight_smile:) hrabe mi :slight_smile:)
4. dec 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 to nevadi ze je po limite to som mala aj ja a ciarka je slaba vzdy a hcg som mala na druhy den 2931 podla mna uz bude len silniet zatial ti tíško gratulujem :slight_smile:
4. dec 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ...ale nehrabe... ja tiež vždy hľadám všetko možné... Chytáme sa vždy každej nádeje :slight_smile: ... Držííím palčeky :slight_smile: .
4. dec 2013 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zelenagw Ďakujem... Už som nedočkavá na piatkovú krv. Ale nechcem byť sklamaná...
4. dec 2013 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 kedy si pichala pregnyl ?? po 10dnoch už by nemal byt iba o tom mozes pochybovat ale myslim ze je to // :sunglasses: :slight_smile:
4. dec 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw Mala by som byť 14 dní po pregnyle, lebo dnes som 12DPO.
4. dec 2013 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 tak v tom prípade ti ozaj GRATULUJEM :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupí :slight_smile:
4. dec 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha76 zda sa mi to, alebo je ciarocka ozaj trosku silnejsia? :sweat_smile: :wink:
4. dec 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ahoj, som na Teba zvedava, ako si dopadla? :slight_smile:
4. dec 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 aha teraz citam... Ty si bola dnes v Iscare? ktora si to bola? dnes tam bolo vela zien, a aj my sme boli :slight_smile:))
4. dec 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 Ahoj, no tak kadejako :slight_smile: test som si naposledy robila v nedelu to bol 11 dpo a negativny lenze dnes sliznice cez 15 mm, doktor mi povedal, ze to vyzera dobre..takze cakam s telenom v ruke na vysledky krvy , ale nedufam vobec :( nakolko cez vianoce je dovolenka ak sa spusti mrcha do 2 dni skusime este pred vianocami IUI a ak nie januar a IVF, a ty ako??
4. dec 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 ja som bola 3...:slight_smile:
4. dec 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 fuha, tak to som teda zvedava.. taka tmavovlasa, aj s manzelom si bola?co si mala oblecene? sa pytam ako trapna, ale som si neschval baby vsimala, ze ak s niektorou pokecam tu na MK a aj tak som pozabudala ako vyzerali :grinning: no chapes, dnes 10 DC , a vraj 2 zrele folikuly, hned mi pichol pregnyl, teda sestricka a azjtra IUI... som skoro odpadla, sliznica 13 mm tak asi zabral ten caj alchemilkovy a dzus grepovy. teraz som mam si dat po ovulacii? ananasovy dzus? hned po IUI? ako dlho sa ma pit? a este nieco?
4. dec 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simik22 no blondina, take vysoke cizmy som mala a bola som samam, ja som z MT cize na taketo yvstrenia chodim sama :slight_smile: tak super, som rada, ze caj pomohol!! drzim palce, ja dufam, ze ta mrcha pride :(( teraz uz nepi ani caj a ani grep, po IUI ked prides dom vypi anansovy dzus , mal by sa pit tak cca tyzden na uniezdenie , drzim silno palce, kedy tebe prisla mrcha po utrogestane??? rano som si ho uz nedala.
4. dec 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ...no asi je silnejšia :slight_smile: ... Dnes mi prdlo v hlave a kúpila som si digitálny test, ktorý si urobím zajtra ráno... To bude posledný pred piatkovou krvičkou, ktorá buď niečo potvrdí :slight_smile: alebo všetko vyvráti :frowning2: ...
4. dec 2013 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 mne prisla asi tyzden po utrogestane az... ale este nevysadzaj, ved pockaj kym ti zavolaju, oni asi budu volat okolo 15.00. no tak este ten ananasovy dzus zvladnem , grepovy mi ide krkom uz :grinning: take dvojfarebne cizmy, ze? :slight_smile:
4. dec 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simik22 presne :slight_smile:) ale figu, ziadne tehotenstvo nehrozi, ani sa necitim na to :slight_smile: nic mi nieje, to Gallo ma vystrasil, uz ked som pocula zze vravel doktorke cez 15 mm tak aj mna napadlo, ci ja fakt niesom tehu :slight_smile: az o 15 :( kazdu polhodinu mi vola muz , ze ci uz volali :slight_smile: som s neho nervozna xixixi ja som ten grep nepila ale anansovy ano, ten je sladucky :slight_smile:)) ja dnes vecer nasadim cer. vino a snad sa spusti ak nie, idem rovno do IVF..
4. dec 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ... nič nenasadzuj, ms nečakaj, na druhé IUI sa nechystaj, správa bude určite pozitívna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Juj, už aj ja som z teba nervózna :wink: ...
4. dec 2013 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ved nemusis mat este ziadne priznaky, fakt, este je priskoro...
no mozno aj skor zavolaju, ale pamatam si, po prvom iUI mi povedali, ze zavolaju o 15tej a zavolali o pol 4, skoro ma slahlo, kym som sa dockala :grinning:
4. dec 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 no je tam duch a si teprve 12DPO, kdy jdeš na krev? No já si myslim, že si asi těhulka :slight_smile:
4. dec 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simik22 no uvidime :slight_smile: Tebe drzim zajtra palce , to mate rovno pozitivne testy pod stromcek :slight_smile:))
4. dec 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 Krvičku mám v piatok, takže ešte musím vydržať, ale som z hodiny na hodinu nervóznejšia :wink: ...
Zblbla som a kúpila digitálny test. Takže ho ráno skúsim :slight_smile: , a už potom nadobro končím s testami :wink: ...
4. dec 2013 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 ale figu a hlavne nebud nervozna, musis si teraz dat na seba pozor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a citis nejake priznaky??
4. dec 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michellevendero ahoj, mozem sa Ta opytat, ty chodis k doc. Tomasovi? a on robi aj IUI?
4. dec 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 dakujem, podobne :slight_smile: no tak to by bolo fakt super :dizzy_face:
4. dec 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simik22 bude urcite! budem na vas zajtra mysliet a daj potom info :slight_smile:
4. dec 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ...nič mi nie je. Neviem či to je dobre :slight_smile: alebo zle :frowning2: ... Cítim sa ako hociktorý iný mesiac...
4. dec 2013 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok