• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zuzu... tak to bych mela byt par dni pred tebou... :slight_smile:... já ten 20DC budu 16.4. :grinning:...
27. mar 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, jsem tu nová, chodím do CAR Podolí, 6.4. jdu 11 den DC na ultrazvuk a pak inseminace. Můžete napsat kolikátý den se provádí obvykle IUI?
28. mar 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linda kdy bude IUI nelze presne urcit zalezi jak budou rust folikuly :wink: Ja zacinam 13 den a vetsinou ten 16-17 IUI.
28. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie... to je u kazdé jiné... já byla 3x a pokazdé to byl jiný den... to zálezi, kdy u tebe probiha ovulace, ale to presne urci doktor pri folikulometrii...
30. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ,tak nas zitra ceka dalsi IUI jiz 4-te a doufame,ze posledni!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz.... tak budu držet pěsti o sto šest !!!!!! :slight_smile:
31. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi tak si to hezky užij odpočívej a určitě se něco uchytne hodně štěstí :slight_smile:
31. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky holky :wink:
31. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vespolek, v pátek jdeme na 1. IUI, ve čtvrtek mám píchnout pregnyl :fearful: a pak 10 brát utrogestan. Snažím se na to nemyslet, ale nejde to :( chjo no, a ostatním držím pěsti! :dizzy_face:
31. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ajo.... držím palečky.... tak se zkus něčím zaměstnat hlavu... at se na to tolik neupinas :slight_smile:
31. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aji taky jsem měla podobné myšlenky ... ono to nejde na to nemyslet tak se jen drž a přeji hodně štěstí ať si tam ta nějaká mrška najde folíka a bud z toho mimi :slight_smile:
1. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak 1.iui neuspesne :frowning2: . odnes stimulujem na dalsie, na folikulometriu idem na velkonpiatok. chcem sa opytat ci vam kontroluju folikul aj pri samotnej inseminacii popripade nasled dni ci prasklo
1. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak uz mam po..ted jen zase doufat a cekat,ale je krasne pocasi tak snad pujde na to tolik nemyslet a venovat se jinym vecem... :slight_smile: Jestli tohle opet nevyjde cekaji nas jeste dve IUI se stimulaci,ale snad to nebude potreba!!!

elle75 me pred IUI nikdy UTZ nedelaji .
Hezky den vsem!! :dizzy_face:
1. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle... to je mi líto, že neuspesne... ale už stimuluješ na další... tak třeba tenhle pokus další skončí těhu :slight_smile:, ...
Ne, u mě pri samotné IUI již folík nekontrolují...

suz... ahojky.... tak už to máš za sebou... ufff, teď ta další fáze.. a to čekání... to já úplně nesnáším... tak přeji, tfuj tfuj tfuj, ať dopadne, co nejlépe... :slight_smile:))))) držím moc palečky...
1. apr 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi moc diky....ja jsem si rekla,ze se na to tentokrat nechci tak upinat,ale jestli to pujde nevim...
Nejhorsi je,ze jsme vzdycky meli 14-16 milionu spermii a dnes pouhych 2 miliony :confounded: ale dr rikala,ze dobre kvality no tak uvidime.
1. apr 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som tu nová. Minulý týždeň som bola prvý krát na UIU. Teraz čakáme. Zdá sa mi, že sa to strašne vlečie a veľa krát sa pristihnem, že sa strašne sledujem. 7.4. idem na krv-hádam sa dočkám... Tá úspešnosť 10-15% ma dosť prekvapila, čakala som viac, aspoň 50%. :frowning2: Viete o niekom komu sa to podarilo na prvý krát?
1. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandy16 tem co se to podarilo na poprve je opravdu malo,ale treba ty budes mezi nimi :wink:
U nas v centru rikali,ze pravdepodobnost otehotneni je az na 5-6 pokus ja jsem dnes byla na 4 IUI a take nezbyva nic jineho nez cekat.
Tobe drzim moc palce. :slight_smile:
1. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Omlouvám se že vám tady lezu,ale v jiném tématu máme jednu těhulku po 1 IUI.Já už jich mám za sebou 7 a už tomu nevěřím.
1. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

prosim o radu ? idem na 3 IUI...tie prve dva som vsak mala v roku 2007, potom aj bolo 2x UO a teraz ked cakam na dalsi pokus ivf som vyskusala iui../som zdrava, avsak cez krcok mu neprejdu spermijky do maternice-zabijam ich a teda skusat a skusat musim..len sa chcem spytat..vsetky tri iui mi robili tak, ze som par dni stimulovala, dnes mam 10DC a folikov bolo 5 a v piatok ideme na vlozenie..len sa chcem spytat, kedze dnes mi doki kazal pregnyl pichnut uz rano - ked som u neho bola..ci to nie je priskoro, lebo pri ivf mi dva krat pregnyl pichali vzdy o 21.00 vecer, t.j. 36 hodin pred vlozenim..a zevraj sa to tak ma..

teraz sa trosku bojim ci to vobec stihneme, ked to vkladanie bude vlastne asi tak 50 hod. od vpichnutia pregnylu..

dakujem vsetkym za rady
1. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rona2 ono dost zalezi na okolnostech a holt ma nekdo stesti...ale vsak my se urcite taky dockame :wink:
1. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufko pravda je,ze me taky pregnyl pichali kolem devate vecer a druhy den zakrok,ale urcite doktor vi,co dela tak mu ver a hlavne se nestresuj .Takze bud v pohode,to je dulezite :wink:
1. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pri ivf pichali dva krat pregnyl o 21.00 vecer a na transfer som prisla az obden..presne o 36 hodin..
preto mam obavu...
1. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufko to ti verim,ze mas obavy,ale lepsi je to hodit za hlavu a byt proste v pohode.
Ja mela vcera presne to same,jestli jsme neproslvihli ovulaci atd. a stejne s tim nic nenadelame,kdyz budeme takhle porad nad vsim premyslet.Mysli na to,ze se to podari a budes tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc ti to preju :dizzy_face:
1. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby... tak já dneska byla na ultrazvuku a urodil se nám jeden folík. V pátek mě čeká už 3 iui a zároveň rozsekneme podle manželových výsledků ivf.
1. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi dakujem za povzbudive slova..len my baby z MK vieme,co citi ta druha...lebo prezivame podobne osudy..asi mas fakt pravdu, hodim to za hlavu a v piatok vlozime a budeme cakat :slight_smile:)

jovi-drzim palce, nech ten jeden je plny :slight_smile: pichala si si pregnyl ?
1. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mam dotaz v breznu jsem mela podstoupit IUI,ale byla jsme 3dc na UTZ a dr.mi nasla cystu 4.5cm tak sem nemohla zacit se stimulaci.Rekla at pockam na dalsi menzes a zase dojdu 2-3dc na utz,23dc mi pichli agolutin at dostanu MS na cas at se to stihne v dubnu udelat jelikoz nam to od pojistovny palti do 19.4.ale uz je to 9dni od injekce a MS nikde,jindy to myvam vzdy po injekci do 6 dni a ted porad nic jsem 32dc dneska a ted envim zda jeste cekat nebo zavolat do caru ze MS stale nikde,tehu etsty negativni,teploty nizko tak nevim proc injekce nepomohla a uz pocitam stim ze se ta inseminace nestihne :pensive: Ani nevim zda cysta uz zmizela a jestli je problem i kdyby ta cysta tam stale byla aby IUI udelali cemu by to vadilo? Diky za odpoved :wink:
1. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufko: díky, já jezdím na pregnyl do nemocnice.. sama bych si ho asi nepíchla... i když tojsem zvědavá, až budu muset píchat injekce na stimulaci na ivfko :grinning:
petka: já bych raději ráno zavolala do caru a poradila se s nima... ono rozmezí do kdy by měla přijít ms po vyvolávačce je až 14 dní
1. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufko určite nemaj strach. doktori vedia co robia. mne kedysi pichli pregnyl 11dc o 8:00 ráno a tiež som sa bála ze to je skoro ale ked som bola v pondelok asi okolo 7:30 na utz tak vsetky folikuly boli stále celé. kazdy cyklus je totiz iný...
1. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jovi: diky taky me napdadlo ze bych tam rano cinkla at vim co a jak,bricho me uz poboliva par dni,prsa taktez,teploty klesaji nalada pod psa,tak sem se tesila jak to o vykendu uz dostanu a je streda a ono prd.

A kdy asi kolikaty DC se vetsinou IUI provadi? Ja vzdycky na jakekoliv hormony reagovala dobre jako clostil,provera, u clostilu jsme mela ovu vzdy 12-14 dc tak snad kdyby to bylo i ted tak treba bysme to ejste do toho 19.4.stihli pak zase zbytecne cekat ani envim zas jako dlouho nez to zase pojistovna schvali :confused:
1. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka: já to takhle měla minulý cyklus... začala jsem brát utrogestan na srovnání cyklu, po něm to tak do 2- 3 dní dostaneš a mě to trvalo 10 dní než si mrcha ráčila dojít. No a teď prozměnu jsme ms dostala už na 22 dc. S tím iui je to různý, doktor si tě pozve na ultratvuk a podle toho, jak ti rostou, nebo nerostou folíky iui naplánuje. Folík roste rychlostí 2mm za den a praská, když má kolem 22mmm. Ještě jedna věc, tobě iui schvalovala pojištovna? Schvaluje se IVF, ale o iui to slyším poprvé.
1. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok