• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@blcha76 tiez asi v pitaok,v stedu mam volat ako dopadol test a ja dufam,ze ma neobjednjwu nw pondelok,asi by som do vtedy umrela! Ja som mala vcera vecer a dnes mrchovske bolesti,mala by som mat mrchu ale nic,pod utrogestqnom nai nedostanem,neviem,fakt neviem !
3. feb 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tento cyklus mame planovane nase prve IUI. Mam PCO, dlhsie cykly (vacsinou 35 dni, ale posledne sa mi stava, ze 43), ale vzdy s ovulkou podla teploty. Dnes (14DC) som bola v centre na folikulometrii, mam nestimulovany cyklus (iba beriem inofolic) a vraj ziaden dominantny folikul. Lekarka mi zobrala krv, ze podla vysledkov uvidime, ci tento cyklus vobec ma zmysel :( Tak som z toho nejaka smutna, ze dufam, ze to IUI bude....
Mate niekto skusenosti s tym, ze nestimulovany cyklus, cca 14DC este ziaden dominantny folikul - tak ako ste potom dopadli?
3. feb 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 no mne hovor :slight_smile: ja cakam do pondelka a uz som cela nesvoja... myslim, ze to nevyslo, lebo ma brutal boli brucho.... ale velmi by tuzim po tom, aby som sa mylila
3. feb 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe ...hm...mám také isté pocity a myšlienky ako ty :slight_smile: ...
3. feb 2014 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 Já jsem na krev ani nešla, test byl bílý, pak přišla MS, není co řešit. Tuto neděli budu 12DC, tak půjdu na UTZ zkontrolovat vajíčka a někdy začátkem příštího týdne to vidím na IUI. Už páté :frowning2: Na zítra ti moc držím palce, dej pak vědět.
3. feb 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ambrozie
to je hrozny pribeh :(
ale ako to suvisi s ivf?
3. feb 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Skúšala som test a biely :cry: :cry: :cry: ... Ja sa asi z toho všetkého zbláznim...
4. feb 2014 o 07:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ...takže nič, test biely :cry: :cry: :cry: , v piatok krv, ktorá bude určite negatívna :cry: :cry: :cry: ...
4. feb 2014 o 07:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 aj u mna..:(
4. feb 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Skúšala si test? Vieš čo, mne je strašne do plaču :cry: ... Nie a nie sa to podariť :frowning2: ...
4. feb 2014 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 testovala som este vcera poobede,biely,vecer som dokonca jemne spinila,uz pripravena,ze pride mrcha a nic...ja som si vcera poplakala,dnes rano ...bola som si ista,verila som tomu..vsetko vyzeralonodbre a aj tak nic....ja uz nevladzem a nemam nai silu....
4. feb 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ...tiež sa tak cítim... Takže uvidím čo mi povedia v centre, ale pravdepodobne pôjdem na IVF. Neviem vôbec ako to prebieha, od konzultácie, žiadosti až po samotné IVF... Som z toho fakt na nervy :angry: ...
4. feb 2014 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 nieje to take zle,da sa to v pohode zvladnut...aj injekcie,vsetko..prqve preto som sklamana este viac,ze som to vsetko podstupovala a zbytocne...este mame embryjko jedno,ale aj tak..:(
4. feb 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ...to hej, len ten čas, o ten mi ide... Mám dosť rokov a som fakt zúfalá, kým mi schvália žiadosť, mrcha, injekcie...
Ale dobre! Povedala som si: Posledná šanca! Ešte raz to skúsim a keď sa nepodarí, tak to už asi nechám tak. Stále sa mi slzy tisnú do očí... Tak ako ty aj ja som tomu verila...
4. feb 2014 o 08:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 cely proces trva mesiac a pol,velmi rychlo to ujde..ja uz nemam ani slov,nic...
4. feb 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 ...ani ja... Tak sa držme, uvidíme čo bude ďalej...
4. feb 2014 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha76 to mi je luto .... ja trosku este stale verim, ze sa to podari, aj ked sanca je tak 10-13% ako som pozerala uspesnost... ale tiez uz som na nervy, ze sa to nedari a nedari.... Snazime sa sice asi len rok a 3/4, ale aj tak uz je to na hlavu, hlavne ked mame teraz v rodine 3 tehuly, ktore este ani o krpcovi nesnivali, ked my sme na nom uz zacali robit... a potom vyzeram ako krava, ze revem namiesto toho, aby som sa tesila, ked nam niekto oznami, ze cakaju babo. Ale ak sa to nezadari, tak sa asi na to na chvilku vykaslem, lebo IUI ma zrovna neohurilo a uz mam celeho toho snazenia plne zuby.
4. feb 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe Ja som druhému IUI verila! Pretože prvé vyšlo, len nevydržalo a to som mala spontánny cyklus bez injekcií, len Pregnyl. A teraz som aj injekcie brala a nič... No neviem... Ešte skúsim IVF a keď nič, tak nič...
4. feb 2014 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 @domuska11 Holky, to je mi strašně líto :frowning2:
4. feb 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite ahojiik :slight_smile: tak to se už pomalu chystáš na další IUI co ?? ja jsem si ted pře IUI nic nepichala tak že vim že to nevyjde vůbec s tim nepočitam- a budem se pripravovat na IVF nejsem nadšena ale co nadelame když to pořad nejde-snažime se skoro 2 roky tak by už to mohlo vyjit.. :wink:
4. feb 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, ako? Ja smutne...12DPO a test biely :frowning2: ...v piatok mám krv a zároveň narodky...budú smutné :frowning2: ...
5. feb 2014 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 Neboj podari sa uz sa raz podarilo tak hlavu hore nedavaj sa dolu bolo by to len horsie vyjde ti to neboj mozno este telo potrebovalo trosku odychnut buduci ti to vyjde neboj drzim peste :slight_smile:
5. feb 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domuska11 Ahoj, ako to s tebou vyzerá? Kedy máš krv? Ja som dnes 13DPO a test stále biely. Takže zajtra idem na krv ale už teraz viem, že bude negatívna :frowning2: . Tak som dúfala, že sa nám to podarí a zajtrajšie narodky by boli asi moje najkrajšie :slight_smile: , ale takto to bude celé na figu :frowning2: ...
6. feb 2014 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 ja netestujem,spinim stale,zajtra mam krv a sono...uz sa musim spamat,duafm,ze KET bude co najskor a ten uz musi vyjst !!! :slight_smile:snad sa nam to vsetko splni :slight_smile:
6. feb 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Držím ti na zajtra palčeky, snáď to špinenie nebude až také zlé ...
6. feb 2014 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domuska11 Ešte sa ťa chcem spýtať keď si bola na tom IVF, koľko embryí si si dala vložiť jedno, dve, viac?
6. feb 2014 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 dala som si iba jedno a jedno nam zamrazili...pri odbere som mala 10 vajicok,na druhy den sa oplodnilo iba 5 a predlzenu kultivaciu prezili iba 2..bola som dost msutna,ze iba takto malo,keby som mala este jedno tak nevaham a vlozim dve! Moc mi to neodporucali,ze som mlada a pod...ale uz by som sa nedala presvedcit!
6. feb 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 No preto sa pýtam, že ja keď budem mať ísť (teda až mi to poistovna schváli) na IVF, viem že sa to nedá dopredu povedať, ale vôbec neviem, koľko by som si mala dať vložiť, ja som rozmýšľala tiež že len jedno... No ale to predbieham...
6. feb 2014 o 15:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 pistovna ti to schvali,to sa neboj...ja som bola tiez rozhodnuta,ze jedno,ale teraz by som dala dve,hned..! Nieje to ani tak fyzicky narocne ako psychicky,furt si v nervoch ,avsak mne ide o dve deti,neviem kolko ich chces mat,ked len jedno,tak si dqj vlozit iba jedno...pri dvojkach je vacsie riziko. Cele ivf ubehne ako voda,sa ani nenazdas a uz si na kontrole ci sa uchytilo :slight_smile:
6. feb 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12 DPO a test biely, takze asi nic.... rozhodla som sa, ze teraz si dam dokopy priedusky, potom este raz dame sancu IUI a ak to nevyjde, tak si poriadne uzijem aprilovu lyzovacku :slight_smile: Chcem sa vsak este opytat, ci musi IVF predchadzat 3x neuspesne IUI, ked sme obaja zdravi? O krpca sa snazime od juna 2012, za pomoci folikulometrie sme skusali krpca asi pol roka, potom 1 asi neuspesne IUI, takze si myslim, ze keby sme obaja OK, tak by sa to uz zadarilo a nechcem cakat do nekonecna. Mam sice lenn 31, ale babo este nemame ziadne a chcela by som aspon 2 (aj ked moj pubertalny sen boli 3 :D ).
7. feb 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok