• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@bejlis Tohle 5.IUI bylo bez problémů, nic nebolelo. Doufám, že jsme tím zvrátili ten trend - doteď to totiž bylo tak, že 1.IUI pekelná bolest, 2.IUI bez bolesti a vyšlo (pak ale potrat), 3.IUI pekelná bolest, dávali mi i Algifen, 4.IUI mírná bolest, ale v pohodě. No a teď jsem čekala spíš, že to bude zase bolet, ale úplně v klídku :sunglasses: Kéž by to znamenalo, že to vyjde...
13. feb 2014 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@terite- tak to jsi měla uplně stejně jak ja i s tim algifenem..nam to akurat nevyšlo nikdy :unamused: tak to je znameni ted se to určite povedeeeeee budem držet pěsti :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2014 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terite
@bejlis držím vám päste:slight_smile: Mna tiež caká IUI v sobotu o 9h.Dnes rano som mala folik 19mm a sliznica 11mm.Teraz o 21 som si pichla pregnyl a chytá ma neskutočná panika, že sa to prepasie, lebo už teraz mám pocit že mi ide dole vsetko urvat...Ale verím, že dr. v centre vie co robí.Bude to moje 1.IUI tak neviem do coho idem a snažim sa verit ze to výjde::slight_smile:)
13. feb 2014 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte tak zapajam sa aj ja, prave som zacala s clostilom, buduci tyzden sono. Chodime do MT, super pristup ved za peniaze asi vsade....Chcem sa vas opytat, ci mate niektora skusenosti, ze partner mal velmi zly spg a odporucili IUI? Vobec sa mi to nepaci, kedze som co to precitala, myslim ze to nema vyznam. Lenze lekar sa vyjadril tak, ze len na zaklade spg nam nemusia schvalit IVF a zbytocne by sme zabili cas cakanim. Co vy na to?
14. feb 2014 o 10:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@javorinka2 ahojik tak budu držet pesti at to napoprvé vyjde-pak dej vedet :slight_smile: a neboj oni vi co dělaji :slight_smile:
14. feb 2014 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussinda2 čauki no ja se dočetla že když chlap ma špatny spermio takže IUI je zbytečna,ale jestli je to pravda to netušim,,,a když vam to doktor doporučil tak asi vi proč :slight_smile: neboj
14. feb 2014 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bejlis no ved prave to, ze aj ja som citala, ze pokym je spg zly nema to vyznam. Ma 100% patologickych spermii, takze kazda ma nahovno tvar. :frowning2: jasne, ze doktor vedel preco, euricka sa zidu, ale zas berem to tak, ze ak budeme dava ziadost na ivf, budeme mat podlozene niecim, ze sme sa pokusili. Ale dakujem
14. feb 2014 o 11:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussinda2 Tak pokud vím, na IUI je potřeba normosperimiogram, max. jen trošičku - jen trošičku zhoršený, rozhodně pokud máte 100% patologii, tak ani náhodou. Ale zázraky se dějí. V Heliosu v Brně by ti řekli ani náhodou, šance v podstatě nulová. Nevím jak u vás na Slovensku, ale že by dělali pojišťovny obstrukce se schvalováním IVF není pravda. Je ale potřeba projít pár vyšetření. A něčím pojišťovně argumentovat - hormonální profil, spermiogram, genetika ...
14. feb 2014 o 12:58  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sismisi dakujem myslela som si to iste. Pan dr sa tak vyjadril, ze poistovne nechcu schvalovat moc ivf len na zaklade spg a hormonalneho profilu, ale vyskusame.
14. feb 2014 o 14:00  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviks , uvidite, AMH sa vraj pocas cyklu nemeni.. ibaze by ho zle vyhodnotili.. ja som zasa mala len 3 folikuly, preto u nas navrhli hned IVF aby sme nestracali cas... tak ja neviem :confounded:
14. feb 2014 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussinda2 , kamoska mala presne to iste.. manzel zly spermiogram, napriek tomu isli na 2 IUI (uplne zbytocne, kedze nadej bola minimana) a az potom zacali s IFV... a teraz maju krasne dvojicky :dizzy_face:
14. feb 2014 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby dakujem za privítanie a aj odpoved.ja som bola pripravená na to že budeme stimulovať clostylom ale na konzultácii mi dr robil sono a bola tam taká menšia cysta.takže mi ho nemohol predpísať.v piatok o týždeň idem na sono(to budem 11DC)strašne som zvedavá čo povie.cysta medzitým praskla takže by sa nám to iui mohlo podariť aj tento cyklus.
14. feb 2014 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby prosím vás..Dnes o 9h.mi robili 1.IUI..Nemám žiadne bolesti aj výkon bol v pohode...Ale zatiaľ nič zo mňa nevytieklo napr.ako po milovaní..Je to normálne prosím vás???
15. feb 2014 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussinda2 ahoj, aj my chodíme ku Krajkovi..Dnes mi robil 1.IUI..teraz už len 2týždne čakať..Za vyskusanie nič nedáš..akurát nejaké eurace chápem..Ale myslím že Krajko nehovorí len tak do vetra..Keď vám to odporuča tak určite choďte do toho..Veľmi držím palce:slight_smile:
15. feb 2014 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terite ahoj, dnes som po 1.Uiu a zatiaľ zo mňa nič nevytieklo ako zvyčajne po každom sexiku;( Myslíš že jr to normálne??
15. feb 2014 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@uankab je to tak.doktorka rikala jestli to neni chyba.na ivf jdu pristi mesic nechci to zdrzovat
15. feb 2014 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Já jsem byla na 1. IUI 3.2., takže zítra bych měla testovat. Necítím žádné změny, proto mi přijde, že to spíš nevyšlo... :frowning2: Po IUI ze mě taky nic nevyteklo, ale je to tak určitě v pořádku - když je to až v děloze, nemělo by to projít čípkem zpět... Kolik IUI plánujete podstoupit před IVF? Já se zkusím s dr domluvit na třech...
16. feb 2014 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife ahoj, ja som bola včera na iui..dnes som mala ráno taký tahavy hlien a celý deň mam mokro...Snažím sa myslieť pozitívne a verím že je to tam;) My máme v pláne 3iui..Sám dr.nám povedal že u nás to má zmysel vyskúšať viac krát až potom riešiť skumavky;) Sú to nervy...
16. feb 2014 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky holky, chci zeptat jak dlouho trvá stimulace do IUI? Ve středu jsem objednaná na kontrolní UTZ a to budu 10DC. Já mám za sebou neúspěšné 2 IVF., A IUI nemám zkušenost a slyšela jsem, že s jedním vejcovodem se dá otěhotnět pomocí IUI. Tak proto do 3. ivf chci ještě nějakou dobu nechat později, chci zkusit IUI. Pojišťovna hradí 6x IUI?? 6x do roka? Nebo 6x za život?
16. feb 2014 o 22:31  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lararose 6x do roka..stimulace to zalezi cim stimulujes, nejscasteji clostilegyt 3-7 den cyklu...
16. feb 2014 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lararose ...ahoj...ja som brala clostilbegyt 5 az 9 den cyklu.
Ale IUI sme si vzdy hradili sami...70euri......
16. feb 2014 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife ahoj:slight_smile: mne lekar odporucil tiez 3....... a buduci vikend ideme na poslednu......
16. feb 2014 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@javorinka2 :slight_smile: je to normalne...nic s aneboj:slight_smile:) Drzim palce:slight_smile:
16. feb 2014 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviks takže kdybych do roka chtěla zkusit např . 3x IUI a pak dám si pauzu a pokračuju 3.ivf a když nepovede tak příští rok 4. IUI už pojišťovna nehradí, je to tak?
17. feb 2014 o 09:45  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife Ahoj, tak jak dopadlo testování?
@javorinka2 Držím palce, ať to dopadne. To čekání je šílené, že? Já jsem dneska 6 dní po IUI.

Holky, já bych tu chtěla vidět nějaký pozitivní testík, ať vidím, že je to možný a že to IUI fakt pomůže. Tak se snažte :grinning:
17. feb 2014 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lararose pojistovna plati castecne 4x IVF za zivot (pokud si nechas zavest 1 embryo v prvnich 2 cyklech a IUI 6x do roka
takze teoreticky muzes mit rocne 6x iui a 4x ivf a dalsi rok zase 6x iui..ale ono se rika, ze staci vyzkouset tech iui par (4- 5) a pak uz prejit k ivf..
17. feb 2014 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terite čakanie je hrozné..Sledujem sa jak trubka; Držím päste daj vedieť;) Ja som 2DPo
17. feb 2014 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helik79 Tak co, jak to vypadá?
17. feb 2014 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, taky se připojuji k diskuzi- 1.IUI jsem absolvovala před dvěmi hodinami a jsem zvědavá na výsledek. Jaký den po IUI je podle Vás nejlepší udělat TT? Někde jsem se dočetla,že už 8.den po ovulaci, ale přijde mi, že hodnota HCG nemůže být tak vysoká aby se ukázala... nebo se pletu?
17. feb 2014 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petruska_novaku 8 den po IUI rozhodně nemá smysl testovat, nejdříve tak reálně 12. den (a to tam nemusí ještě vůbec nic být, max tak slaboulilinký duch). Testovala bych až 14. den, to už budeš vědět na čem jsi poměrně jistě pokud použiješ hodně citlivý test. Držím pěsti! :slight_smile:
17. feb 2014 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok