• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rame57 Ahoj, já žádné léky na tu mutaci neberu. Není to prý potřeba, mám slabou formu a trombozu jsem nikdy neměla. No ale ani jsem nepíchala předem Clexane.
23. feb 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife IUI 3.2. ...............................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. .........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. .............................//
@eviks IUI 11.2. .............................11 DPO
@javorinka2 IUI 15.2. .......................7 DPO
@petruska_novaku IUI 17.2. ............5 DPO
@kescha IUI 19.2. ............................3 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .....................3 DPO

Holky, naměřila jsem ducha :grinning:
@eviks Co ty? Držím palečky.
23. feb 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Jeeej, gratulujem k duchovi :dizzy_face:
23. feb 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@tofife IUI 3.2. .................................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. ...........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. ...............................//
@eviks IUI 11.2. .............................12 DPO
@javorinka2 IUI 15.2. .......................8 DPO
@petruska_novaku IUI 17.2. ............6 DPO
@kescha IUI 19.2. ............................4 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .....................4 DPO

Jsem ze samého překvapení zapomněla posunout dny...
23. feb 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite Moc gratuluju!!! To je krásná novinka, jsem strašně ráda, že to vyšlo :slight_smile: To musí být úúleva :wink:
23. feb 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Jé to je super! :slight_smile: Já to tušila :wink: To mám velkou radost, móóóc gratuluju a přeji nám, ať už nám to konečně oběma vyjde!
Na ty injekci jsi nějak domluvená nebo se teprv budete domlouvat? Já si píchám už od zavedení embryí Fraxiparine (0,3 ml), ale na hematalogii mě teprv pošlou...
Jsem moc ráda, že to budeme prožívat společně! No teď ještě obě zjistíme, že čekáme dvojčata a já se z toho fakt picnu :grinning:
23. feb 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ahojiiiiiik jeeeeeej co to tu vidim :slight_smile: supeeeeeer moc moc gratuĺujiiiiii :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite to akože už som ja na rade testovať???? budem sa snažiť vydržať do piatku na krvičku:slight_smile:
23. feb 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite a gratulujeeeeeeeeeeem:slight_smile: kiežby som ta nasledovala :slight_smile: veľa stasticka a zdravicka
23. feb 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite taky gratuluji a kolikátý pokus IUI to byl?
23. feb 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife @helik79 @bejlis @javorinka2 @petruska_novakuHolky, moc děkuji. Zítra zajdu do CARu na krev a domluvit se na to řešení krve. Chci ty injekce určitě hned. Tohle je moje 3.těhotenství. První bylo přirozeně, zamlklo někdy kolem 7tt, druhe bylo po 2. IUI, kolem 6tt jsem potratila spontánně, 3dny před svatbou. No a teď jsme absolvovali další 3 pokusy IUI.
23. feb 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite už nech je všetko dobre, zo srdiečka ti to prajem..Šetri sa:slight_smile:
23. feb 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite To je mi moc líto... Moc ti přeju, ať je to tentokrát dobré. Drž se!! Mysli pozitivně, žádný zbytečný stres a už jen mysli na to, jakou koupíš postýlku :wink:
23. feb 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terite, moc gratuluji a přeji především hodně štěstí a zdraví!!!!!!!! Ať vše dojde ke zdárnému konci :slight_smile:) prošla sis toho dost, takže už si dávno zasloužíte pohodu a klid!!! Je to každopádně nádherná zpráva, která nám dává naději, že se to podaří ve správném načasování :slight_smile: Přeji vše nej, Terite!!!
23. feb 2014 o 13:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Velika gratulace, ja dle ocekavani nic, takze zitra volam do Car a objednavam se na IVF:slight_smile:
24. feb 2014 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviks To je mi moc líto, doufala jsem, že se přidáš :frowning2: Holky nenechávejte mě v tom samotnou, jasné? Chci slyšet nějaké dobré zprávy.

@tofife IUI 3.2. .................................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. ...........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. ...............................//
@eviks IUI 11.2. ..............................Bohužel nevyšlo, jde se do IVF.
@javorinka2 IUI 15.2. .......................9 DPO
@petruska_novaku IUI 17.2. ............7 DPO
@kescha IUI 19.2. ............................5 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .....................5 DPO

Holky držím moc moc palečky!!

U mě zatím takto - čárka zatím moc nesílí, ale je tam.
24. feb 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@terite Je to tam :slight_smile: Drž se, hezký den :slight_smile:
24. feb 2014 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Vypadá to dobře !!! Sílit teprve začne, ale krev vše jen potvrdí. Držím palce. Pokud ti injekce slibovali, tak je dostaneš. Kde jsi v CARu ?
24. feb 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviks Tak to je mi líto :frowning2: ale moc ti přeji, aby ti IVF vyšlo taky hned napoprvé jako mně :slight_smile: Hodně štěstí!
24. feb 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rame57 Chodím do Brna, na Obilňák. Dneska mi tam nabrali krev (ta snad určo potvrdí těhotenství, výsledky budu mít kolem 13h), ale injekce mi nedali. Prý by mi je měla radši dát hematoložka. Prostě se kryjí, to bylo jasné. S hematoložkou je to ale taky naprd. Minule než mi udělala nové testy a že mi pak ty injekce dá, potratila jsem. Ale jsem předdomluvená s mojí gyndařkou. Půjdu za ní dneska odpo s výsledky z krve a ona mi ty injekce snad dá.
24. feb 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Já chodím do soukromého CAR a tam mi ty injekce navrhli sami od sebe, i když se u mě žádné mutace nepotvrdili. Až pak jsem to zjišťovala na netu, že něco takového vůbec existuje... No ale u mě to zdůvodnili tím, že ty potraty byly až po dlouhodobé bezproblémové srdeční akci, že tu srdeční akci mohlo zastavit právě zvýšená srážlivost krve v těhotenství, tak pro jistotu mi je nasadili hned. Ale stejně ty důvody potratů můžou být jiné, nikdo neví...u mě se zase kryjí tím, že zkouší vše možné... Tak ať ti to dobře dopadne, dej pak vědět, držím pěsti!
24. feb 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite vypadá to parádně.....u každé HCG roste jinak a kdybys s tt vydržela např.do zítra a ne dnes byl by určo silnější....držím palečky.kolikáté IUI to bylo????
24. feb 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrusejenc Díky. Toto bylo 3.IUI.

Takže krevní test pozitivní, dnes 13 dní po IUI 38 jednotek HCG. Teď už jen zbývá věřit, že to s Čárečkou (pracovní název) vydržíme až do konce.
24. feb 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte takže dnes za mnou 1.IUI uvidíme ako dopadneme, verim, že sa to podaril aj keď s našim spg ťažko, ale nasla som aj také pripady na fore, čo mali rovnaký spg a hneď sa zadarilo, beriem to optimisticky :wink: a všetkým dievčatám čo čakajú na výsledky drzim silno palce.
24. feb 2014 o 14:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite Ahojky, gratuluji, to je super zpráva!!! :grinning: Já dnes taky byla na krvi a negativní. :unamused:
Dostala jsem clostilbegyt, opět jdeme na IUI. Jeden Dr. mi řekl užívat 7 dní až za dva dny a druhý zase 5 dní už dnes, nebo zítra, vždycky mi každý říká něco jiného. Pak nemám být zmatená. Jak dlouho a kolik jsi užívala Ty? A jak velký jsi měla folikul ten den když sis měla píchnout pregnyl? Já jsem minule píchala, když měl folikul 15 mm, zdá se mi to málo :confused:
24. feb 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinda2 Ahoj, přeji hodně štěstí, my máme také špatný SPG. Můžu se zeptat, jaké hodnoty a kde Vám vyšli?
24. feb 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite No jo, v Car udělají svoje a ostatní je jim jedno. Otěhotnět je jedna věc, ale donosit druhá. Pokud máš rozumnou gyndr. která ví o co jde,tak ti je napíše. Základ je, aby to proplácela pojišťovna, je to strašně drahá záležitost. Podporují průtoky v placentě, ta se musí pořádně nastartovat a běžet na plný plyn.Držím palce, ať Hcg roste.
24. feb 2014 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofie333 ahoj my máme zlú patologiu a zevraj aj na hranici pomalosti. Chodime do MT do iscare, no uvidíme...ako som tak citala na IUI sa chodi s normospermiou alebo len troska zhorsenym, ale sú baby čo mali 99,5% patologiu a išli na IUI a sa im podarilo na prvý šup, takže aj ja pevne verim, že sa to podari. Ak by sme pre to nič neurobili, vtedy by som bola nešťastná.
24. feb 2014 o 16:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No my máme SPG jak kde, v Heliosu máme patologii 99% a na OBI 85%, což je docela velký rozdíl. My už jsme podstoupili 6-krát IUI, Zatím se nepovedlo, ale mám lepší pocit, než kdyby se nic nedělo. :wink: Divím se ale, že se ještě žádná spermijka nenašla z tolika milionů :angry:
24. feb 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helik79 Děkuji moc, doufám, že vyjde, protože je to mé první a poslední IVF s vlastníma vajíčkama, spíš vypadám jako kandidát na darovaná:slight_smile: A to už snad bude celé jiná písnička. Tak ať vše dobře probíhá. Já zítra vyrážím na další krevní testy do centra, jsem zvědavá, jestli budou nějaké změny oproti minule. Možná to nakonec dopadne tak, že dáme ještě tento měsíc IUI protože nám IVF pojišťovna tak rychle neschválí. Jsem tak strašně zvědavá, jestli se také někdy těch DVOU dočkám:slight_smile:
24. feb 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok