• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@sofie333 Jéé, tak super, že startujete další pokus, zase ožiješ nadějí. Znám to. Já jsem brala Clostík vždy 5 dní. Jednou 2-6DC a jindy 3-7DC (taky podle různých doktorů), ale ono je to prý celkem jedno. Ve tvém případě bych asi brala těch 7 dní, naroste to víc :wink: Já mám ovulku ok i bez hormonů.
Na UTZ kvuli folikulům jsem byla 11DC (sobota) a to byl 1 folík 18mm a 2. folík 15mm. A Pregnyl jsem si píchala až den po tomto UTZ (v neděli), takže mohli ještě i kousek poporůst. No a na IUI jsem pak šla druhý den po Pregnylu (v úterý).
@rame57 Mise splněna! Gyndařka mi napsala Clexane a nedoplácela jsem za něho ani korunu. Zatím to mám na 10 dní a pak k ní jdu znovu, mrknem ultrazvukem a předepíše mi nové. Ale do toho se i musím objednat na hematolku (ale na jinou, než jsem chodila předtím). A ty jsi taky z Moravy?
24. feb 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím holky, ve čtvrtek mě čeká první IUI, Den předtím budu píchat Pregnyl.

Chci zeptat, jak dlouho trvá cesta od oplození k zahnízdění v děloze? Ve čtvrtek začíná IUI a kdy dojde k zahnízdění? Od čtvrtka bude do ms 10dní (10.3.), není to příliš krátký, ne?
24. feb 2014 o 19:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Hurá, paní doktorka je osvícená a už o téhle problematice něco slyšela :slight_smile:) Ne každý obyč. gyndař se žene do speciálních léků. Nene, jsem pražák, žijící ve středních čechách. Začínala jsem v soukromém caru a holčičku mám ze státního od Apolináře. Moc ti přeju aby vše dobře dopadlo. Je mi úplně úzko z toho jak jsme řešili to co vy tady, občas propadali beznaději a zítra bude malé rok :slight_smile:)
24. feb 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose Ahoj :slight_smile: Vajíčko se začne zahnízďovat asi po týdnu od ovulace, že holky? Ovulaci budeš mít v pátek, den po IUI, že? Tak ke konci příštího týdne by mělo hnízdit. Já jsem měla MS 15. den od IUI, 14. den od OVU.
24. feb 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rame57 Mě vždycky povzbudí, když vidím, že to někomu vyšlo, takže existuje naděje :slight_smile: U ostatních mi to přijde celkem přirozené, že se jim dříve či později zadaří, ale u mě mi to připadá tak vzdálené a nepředstavitelné... neumím si vůbec představit, že bych měla být opravdu těhotná a všechno to, co prožívám s kámoškama jako neustále "jenom" teta, by se mě fakt týkalo... Jsem asi trochu praštěná, ale tak nějak mám :slight_smile:
24. feb 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife dneska jsem 14 DC a byla jsem dneska na utz a mám 2 folikuly cca 14mm. Takže po Pregnylu začíná ovulace?
Jak jsi psala 14dní, takže se dá říkat, že po ovulaci mi prodlouží ms (místo 10.3. na 14.3., že)
24. feb 2014 o 20:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose Je to možné, že se ti posune tím Pregnylem. Budeš zavádět i Utrogestan? Podle toho, kdy si ho píchneš. Já jsem byla na UTZ 11DC, měla jsem folikul 10mm, Pregnyl jsem píchala 13DC, 14DC bylo IUI a 15DC ovulace. Podle toho, v jakém stadiu velikosti folikulu se Pregnyl píchá, je pak OVU (folikul dozraje pod jeho vlivem a praská).
24. feb 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj. Ako pokračuješ? Čo máš nové?
25. feb 2014 o 07:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite tak to je super tak se s čárečkou :grinning: držte!!!
25. feb 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose do dělohy hnízdí blastocysta což odpovída 5ti dennímu dělení.Pak bud v děloze vydrží nebo ne....
25. feb 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eviks Ahoj, tak to teda taky nemáš vůbec lehký...tak to moc moc přeju, ať se hned zadaří s vlastními vajíčky! :slight_smile: Při IVF je vždy snaha vyprodukovat víc vajíček, aby byla větší šance, ale neboj, četla jsem tady i příběhy, kdy i pouze s jedním jediným vajíčkem se hned povedlo...jsi relativně ještě mladá, tak pokud nějaký embryjko vznikne, tak máš velkou šanci, že se u tebe určitě hned zahnízdí! :slight_smile: Jj IUI ještě v mezičase zkus, nic za to nedáš... Držím pěsti!
25. feb 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Tak super, vítej mezi pravidelné "píchače" injekcí :wink: Hlavně ať nám to oběma pomůže! :sunglasses: A jak se jinak cítíš? Mně to počasí pomáhá udržovat dobrou náladu, ale trochu nervózní jsem stále :wink:
25. feb 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včera som bola na 1.IUI a ešte stále ma docela boli podbrusko a to niesom žiadna padavka :sunglasses: a je normálne krvacanie po tom? Ja cela happy a na takéto veci som sa aj zabudla opýtať lekara. A ešte jedna otázka tie lieky čo si zavadzam do posvy no veľa mi ich vo vnútri neostane lebo to celé vytecie...
25. feb 2014 o 14:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinda2 Mně říkala doktorka, že špinit po IUI můžu, ale já jsem nešpinila vůbec. Vypadá to, že to celé vyteče, ale to je jen ten obal. Mně to pomáhá, i když to vyteče (poznám to, protože jinak bych v druhé fázi cyklu špinila, a po Utrogestanu (bereš Utrogestan, ne?) nešpiním. Takže to nevadí, že to teče ven :slight_smile:
25. feb 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,možem sa k vám pridat?niečo málo o mne s priatelom sme spolu vyše 8 rokov a z toho 6 rokov sa nám nedarí :unamused: máme za sebou 08/11- 1ivf-neuspešné,problem bol malo pohyblive spermie,za dva roky sme pobehali komplet vyšetrenia,sme oki ,dnes ma priatel v norme spermošky,brala som aj tri cyklusy clostil a nepomohol a gynekolog nam navrhol IUI ,zajtra ideme pre vysledky z krvi a postup čo dalej ,takze mozno tento cyklus nas caka 1IUI.pa Dara
25. feb 2014 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rame57 Tak to je krásné, užívej si holčičky a díky moc, že na nás tady myslíš a podporuješ.
@tofife Reaguji na to, jak jsi psala, že u ostatních to otěhotnění vidíš jako přirozené a u sebe tolik vzdálené. Chci ti jen říct, že to mám podobně. Ne s otěhotněním, ale s donošením. Těhotná jsem teď už potřetí, ale první dva pokusy skončily potratem. Nikdy jsem se nedostala ani k tlukoucímu srdíčku. Nepředstavitelné a vzálené mi připadá, že bych i já někdy mohla dojít k velkému bříšku. Ale moc věřím, že třeba teď už to vyjde. Věř taky! Posílám obejmutí.
@helik79 Cítím se dobře. Dneska jsem byla v Bratislavě, v práci v kanceláři. Jinak pracuji z domu a to už teď mám v plánu do konce týdne a pak dovolenou minimálně 14 dní. Chci se od těch pracovních stresů odstřihnout. Počasíčko je skvělé, tak mě moc povzbuzuje. Jsem na teplo a sluníčko. V sobotu se s manželem chystáme na 5denní dovču na Vysočinu, tak se moc těším, že si tam krásně odpočineme. Jinak mi nic není, trochu pobolívá břicho a po dnešním obědě se cítím nafouknutá a přežraná ještě teď večer. Ale jinak nic. Co ty?
25. feb 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@tofife IUI 3.2. .................................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. ...........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. ...............................//
@eviks IUI 11.2. ..............................Bohužel nevyšlo, jde se do IVF.
@javorinka2 IUI 15.2. .......................10 DPO
@petruska_novaku IUI 17.2. ..............8 DPO
@kescha IUI 19.2. ..............................6 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .......................6 DPO
@lussinda2 IUI 24.2. ..........................1 DPO
25. feb 2014 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darazv Ahoj Dara, vítej mezi námi. Po takové době neúspěchu je určitě moc fajn zkusit inseminaci, pokud jsou vyšetření ok. Sice to není to, jak si většina z nás představovala početí miminka (na mojí první IUI mi z toho bylo fakt blbě. "Takhle jako počneme dítě? V nemocnici a ani nebudeme u toho s mužem spolu?" Chtělo se mi brečet), ale když se jinak nedaří, tak co už. Držím palce a dej nám vědět, kdy tě to čeká, můžeme tě potom napsat do tabulky - čekání na výsledek pak utíká rychleji.
@javorinka2 Jsi na řadě. Kdy budeš testit? Už zítra nebo vydržíš déle?
25. feb 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite nejdem testovať moja zlatá..Počkám na krv do piatku..Aj tak som presvedčená o negatívnom výsledku...Citlivé prsia a podbrusko boľavé ako pred ms a k tomu krémový hlien::((som veľmi smutná z toho:(
25. feb 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Ahojky dakujem a zajtra písnem jak sme dopadli :wink: no bohužial je to tak jak píšeš :frowning2: nikdy by ma nenapadlo že prirodzene počat miminko bude u nas problem..lenže ak nechce k nám prirodzene ,musime ist k miminku nejak naproti :slight_smile:
25. feb 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Zlatíčko, ale když zagůglíš, tak přesně tytéž příznaky (citlivá prsa, bolení v podbřišku a výtok) popisuje i spousta holek jako první těhotenské příznaky. Takže to ještě nevzdávej, jasné? Na pátek držím palce a doufám, že budeš příjemně překvapená :sunglasses:
25. feb 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ďakujem zlatik;) Ale príznaky od 2dňa po iui to určite nie sú príznaky tehu:(( ozvem sa mysli na mňa a šetrí sa;)
25. feb 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife Právě při 16. DC budu píchat Pregnyl a 17. DC IUI. Taky si myslím, že tím Pregnylem ms posune. Pak se zeptám ve čtvrtek na IUI.
Po IVF jsem brala Utrogestan. Jestli dostanu Utrogestan po IUI, tak to nevím. Dostává před IUI nebo po?
25. feb 2014 o 19:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě mě zajímá, jestli je tu někdo, která byla bez stimulace a IUI se povedl?
25. feb 2014 o 20:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite I Tobě posílám obejmutí, jsi strašně milá.. :slight_smile: Nebudu padavka a vzchopím se, tuhle válku jsem přišla vyhrát :grinning: Dobrou noc Vám oběma, Tobě i čárečce :slight_smile:
25. feb 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lararose Já jsem ho zaváděla hned další den po IUI. Mám dávkování jeden ráno a dva večer na 10 dní. Takže jsem končila 3 dny před očekávanou MS. Co se týče IUI bez stimulace - jak už jsem psala, nedopadlo to, ale stimulovat nechci ještě další 3 pokusy.
25. feb 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife Asi jsme na tom všechny podobně. Když jsem nakonec ty // našla, tak jsem tomu na jednu stranu nemohla uvěřit, ale na druhou mi to přišlo úplně samozřejmé :slight_smile:) Když jsme běhali po vyšetřeních, tak mi paní doktorka řekla, že každá žena může mít dítě - takže holky udělejte s vašimi chlapi pro budoucí dětátka i zdánlivě nemožné !!!
25. feb 2014 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 ahoj,no ja uz mampo hysteroskopii,cakam na vysledky ale zatial je to ok..v marci by som mohla ist na Ket :slight_smile: a ty ako??ako si sa rozhodla??
26. feb 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)

@tofife IUI 3.2. .................................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. ...........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. ...............................//
@eviks IUI 11.2. ..............................Bohužel nevyšlo, jde se do IVF.
@javorinka2 IUI 15.2. .......................11 DPO
@petruska_novaku IUI 17.2. ..............9 DPO
@kescha IUI 19.2. ..............................7 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .......................7 DPO
@lussinda2 IUI 24.2. ..........................2 DPO
26. feb 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku @kescha @esperanza7 Holky, jak zvládáte to čekání? A jak se cítíte? Kdy plánujete testovat nebo jít na krev?
26. feb 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok