• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@terite zvládám to překvapivě úplně bez problémů - stěhujeme se do nového bytu, který zařizujeme, tak není moc čas na strach... cítím se dobře, nic na sobě nepociťuji...tak uvidíme, jestli je to dobře nebo špatně...
udělám si TT v neděli 13.DPO. tak pak dám vědět...
26. feb 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute holky :slight_smile: tak dnes jsem byla v CAR a doktor se rozhodl že mě nebude trápit a že 5 IUI dělat nebudem,jsem 16DC a folikul 15mm takže na prd...ale dostali jsme papiry k IVF na podepsani,těd už jen čekat na mrchu a začnu pichat injekce :slight_smile:
@terite co ty jak pak se cítíš??ja jsem uplně rada že ti to vyšlo :slight_smile:

@helik79 tak za leky budem platit 3150kč(to se ještě da)ale k tomu ještě 25 000kč(nějake vykony) takže celkem šok :unamused: ale co člověk pro mimi neuděla :slight_smile: jen aby to vyšlo hned na poprvé :slight_smile: a jak jinak u tebe?
26. feb 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Tak to je jasné, zařizování bytu a stěhování odvede myšlenky jinam. Na neděli moc držím palce, bylo by to pěkné překvapení do nového domova.
@bejlis Tak hlavně, že je naplánováno, co bude dál a ty se můžeš těšit, že už to bude mít větší šanci. Moc držím palce, aby to šlo dobře, stimulace zabrala a vše se podařilo.
26. feb 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Tak to máte krásný plány. Tak si to moc hezky užijte a odpočiň si! :sunglasses: No mně je docela šoufl :confounded: (ale naštěstí nezvracím), tak hodně odpočívám a když je mi líp, tak uklízím či dělám domácí práce, protože 2 týdny po IVF jsem radši skoro nic nedělala. Bohužel ty nevolnosti znám už dobře z předchozího těhotenství, takže u mě se z toho stejně žádné pozitivní závěry dělat nedají :frowning2: Dnes se mi navíc na rtu vyrazil opar, sice se všude píše, že by neměl vadit, ale mám pocit, že jsem ho měla i u předchozího těhu, tak jsem dnes taková vyplašenější a přemýšlím, jestli to zjišťovat v CAR... Ještě jednou přeji hezkou dovču, aspoň to počasí je teď super :slight_smile: i když běžky můžete nechat doma :grinning:
26. feb 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis Ahoj, ty doplatky za léky chápu, každá jsme jiná a potřebujeme jiné léky, ale ta pálka 25000 Kč mi tedy přijde hodně :confused: Vysvětlil vám doktor, co všechno v tom je a proč se to bude u vás dělat? Mně vše předem vysvětlili... Do jakého CAR chodíš? A jaké léky jsi dostala? Ale jinak moc moc držím pěsti, aby ti to hned vyšlo a průběh byl bez problémů :slight_smile:
26. feb 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helik79 leky mam tyto-ELONVA 150mcg,PUREGON 300,CETROTIDE 25....no je to dost
nadstandardni kultivace je 9.000kč
vitrifikace 5.000kč
selektovane spermie(IMSI) 11.000kč...tak to tam mame napsane a nad tim je napsano VYKONY NEHRAZENE POJIŠTOVNOU....chodíme do Ostravy do gyncentra...jej tak nic nedělej a jen odpočivej
@terite děkuji :slight_smile: ty si pořádně užij dovolenku :slight_smile:
26. feb 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis Ty jo, jednotlivé CARy mají tedy velké rozdíly v cenách :astonished: Kultivace za 9000 Kč je síla :confounded: IMSI jsem si musela vygůglit a ten vám doporučují proč, předpokládám, že když jste chodili na IUI, tak spermiogram špatný nemůžete mít...? Nám doporučili jen ICSI a to máme horší spermiogramy, jedné holce na pokoji po odběru vajíček dokonce nedávali ani ICSI, protože měla hodně vajíček a kvalitní spermie. Ale třeba nastiňují jen horší variantu a pak k tomu u vás nedojde a bude to levnější...? ALE MOC MOC PŘEJI, AŤ TO VYJDE HNED NAPOPRVÉ! :slight_smile:
26. feb 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Čakám na konzultáciu s Dr.. Mám ju na budúci týždeň 5.3., tak po nej budem vedieť viac.
26. feb 2014 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helik79 no manžel ma trochu pomalejší spermie pry ne moc ale nějake tam jsou,tak tedy proto...ja si to taky musim všechno vyguglit a pořadně to přečist-jsem ted trochu nemocna tak jen odpočivam ale večer se na to vrhnu :slight_smile:děkuji moc jsi zlata :slight_smile:šak ja dam v pruběhu vědět :slight_smile:opatruj se :grinning:
26. feb 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky holky tak hlasim že vysledky su u mna v poriadku a priatelovi sa kusok zhoršili spermiky 38%pohyblivych..je to jak na houpačke :angry: nedavno mal 55%..ale dr povedal že to vobec nevadí a IUI bude dalsí cyklus,takže od 3DC-7DC clostil,medzi 10-12DC UZ,potom pregnyl a šup 1IUI.Priatelovi predpisal AGAPURIN.Dnes mi ešte zobral ster a mám snad prvy krat velku sliznicu 8mm,na to že som len 11DC pri mojom 32dnovom cykluse a ovulaci okolo 18DC je to super :grinning: kiežby IUI sa nekonalo a o tri tyzdne na testu som mala prirodzene // :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky držim vsetkym palce :wink:
26. feb 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poradi mi niekto?Som 3 dni po iui.Stimulovala som clostylom na 10 DC robeny ultrazvuk ci su pritomne foliky,ano boli ich 5 z toho jeden dominantny 20 mm.Lekar mi povedal ze zajtra ako na 11 DC si mam pichnut pregnyl a iui bude na moj 13DC.V deň iui rano som bola este raz na ultrazvuku a ten 20 mm folik tam uz nebol,boli tam len 3 z 5.V den iui cize 13DC nad ranom som mala ovulačne bolesti bolo to predtym ako mi robili ultrazvuk.Ten 20 mm folik tam uz nebol je možne že mi rano praskol pri tych bolestiach?Este by som chcela vediet iui mi robili po 5 hod ako som mala tie bolesti či to nebolo zbytočne iui kedze predtym mi uz praskol folikul/y 2 :confounded:
26. feb 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ahojky, ja zatial žiadne priznaky nemám, buducu středu mam ist na krv a keď nevyjde, tak sa ide do dalsieho kola, snažím sa na to moc nesustredovat... A tebe moc držím palce, nech to vyjde až do úplného šťastného konca :wink:
26. feb 2014 o 20:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 vajíčko přežije 24 hodin, tak pokud ti folikul prasknul 5 hodin před IUI, tak stále bylo ještě plno času. Držím pěsti!
26. feb 2014 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalipso Dakujem, dufam že to vide.Len nechapem preco sa ma doktor pred iui (ked nevidel ten 20mm folikul)pytal či som si pichala pregnyl v nedelu pritom mi kazal pichnut si ho v sobotu,To cakanie je hrozne,snažim sa byt kludna ale v kutiku som nervozna ako každa žena čo podstupuje iui alebo ivf.Prajem všetkym TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face:
27. feb 2014 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Ahoj holky, mám 9.den po 1. IUI a snažím se na to nemyslet. Po duphastonu mám výkyvy nálad, včera jsem se 2x rozbrečela u televizních novin :slight_smile: Zítra si chci zkusit TT, ale je to nejspíš ještě brzy, že? Zbytečně se jen rozladím.... To čekání je nic moc teda ale. ..
27. feb 2014 o 11:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@tofife IUI 3.2. .................................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. ...........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. ...............................//
@eviks IUI 11.2. ..............................Bohužel nevyšlo, jde se do IVF.
@javorinka2 IUI 15.2. .......................12 DPO
@petruska_novaku IUI 17.2. ............10 DPO
@kescha IUI 19.2. ..............................8 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .......................8 DPO
@lussinda2 IUI 24.2. ..........................3 DPO
27. feb 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 Ahoj, já myslela, žes byla na IUI 19.2., tak to je dneska 8 dní po. Nebo to máme evidované špatně? Každopádně, při minulém těhu jsem měla ducha 11DPO a vím, že pár lidí už něco vidí i 10DPO, takže chápu tvé choutky testovat dříve. Může to přinést radost a naději, ale taky zklamání, když tam nic nebude. Ale i když tam nic nebude, pořád ještě nevíš, jestli to opravdu nevyšlo nebo jak to vlastně je. Asi je lepší vydržet aspoň do 12DPO.
@javorinka2 Opravdu nezkusíš test? :wink:
27. feb 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Pardon, máš to samozřejmě správně, je to 8 dní - tak vidíte, jak jsem nedočkavá :slight_smile:) Ale test si ten 10DPO udělám. Často mě pobolívá v podbříšku, ale to je zřejmě normal. Jak se cítíš?? A stále si fotíš TT, pošli další foto, jak se čárečka ukazuje :slight_smile:
27. feb 2014 o 13:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite zajtra idem už na krv tak vydržím netestovať;) Som na seba hrdá že som výdržala a zbytočne stresovala;) Ale aj tak neverím v pozitívny výsledok:( zajtra sa ozvem..
27. feb 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Držím moc palce!!!!!!!! :wink:
27. feb 2014 o 14:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 Jojo, zkus. Jen se už předem musíš připravit na to, že kdyby tam nic nebylo, tak to ještě není ztraceno. Aby tě z toho nepřepadla nějaká depka.
Jinak mě nic není, žádné příznaky nepociťuji. Testy pořád dělám. Zdá se mi, že poslední 3 dny to skoro nesílí, tak jsem z toho trochu nervózní.
27. feb 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@javorinka2 Nojo, můžeš být na sebe pyšná. To většina holek nevydrží. Tak se těšíme na zítřejší zprávy a moc držíme palce.
27. feb 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite krása;) nestresuj sa, neboj všetko bude o.k.;)
27. feb 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Myslím na Tebe! :wink:
27. feb 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Hlavně se nestresuj! Někde jsem četla, že HCG se zvedá ve vlnách co tři dny, nebo jsem mimo? :grinning: Takže by to sedělo, že to pár dní stagnuje, ne? :wink:
27. feb 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife
@terite
Ano, kazde 2-3 dni by sa mala hodnota HCG zdvojnasobit- stagnovat by to nemalo- hlavne na zaciatku tehu rastie hodnota dost rychlo.
27. feb 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak dnes mám za sebou 1. IUI. Nakonec mi nemuseli dát utroše a prý teď není potřeba :unamused:
27. feb 2014 o 21:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám doma ještě zbytek hromadu utrogestanu, myslíte že bych mohla vzít?
27. feb 2014 o 21:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose
@terite holky, na t.testu jsem si přečetla, že léky na neplodnost mohou způsobit falešně pozitivní výsledek, řadí se k nim i Duphostan?
28. feb 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Myslím si že duphaston k ním nepatrí,čiže nemôžeš mať z neho falošný pozitivny vysledok.Zrejme je myslený pregnyl
28. feb 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok