• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky, přijde mi to jako sen... Nevím, jestli to vidíte, ale duch tam je... Dnes je 11 DPO.
Nějak jsem to nevydržela do neděle. :slight_smile: Našla jsem na netu, že falešně pozitivní výsledek Duphaston způsobit nemůže, tak snad to tak fakt je...
Takže se asi naše první IUI povedlo. A teď to hlavně nezakřiknout... PS:foceno mobilem, tak kvalita nic moc
28. feb 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ivana412 myslela jsem duphaston, který jsem brala ještě včera večer a dnes ráno jsem měla pozitivní test... tak je to asi fakt pravdaaaaa !!!!!
28. feb 2014 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku potichúčky blahoželám je tam duch,skús si urobiť test zajtra ráno druha čiarka by mala silnieť.Ja som len 5 deň od iui a od vcera ma boli brucho ako pred menzesom,mala si aj ty take bolesti?
28. feb 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 @ivana412 děkuji za tiché blahopřání :slight_smile: po tolika měsících mi o přijde neskutečné... budu dělat testy asi do doby,než půjdu na krev :slight_smile: měla jsem odobné příznaky jako terite. Taky mě pár dní po iui bolelo břicho. asi 2 dny. od té doby mi nic není... jen jsem se nějak sama psychicky uklidnila,nevím,jestli za to můžou hormony...
28. feb 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Viem ako sa cítiš ja toto prežívam už roky kedy sa už to podarí,tak držím palce :slight_smile:
28. feb 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, chcem sa opýtať je treba byť uplne nalačno ked idete na krv pred IUI?
28. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 moc děkuji. i tobě přeji hodně štěstí, aby se už podařilo... moc dobře vím, jak to leze na palici. ale já taky myslela, že se mi to nikdy nestane, že to je nereálné aby nás potkalo takové štěstí... a ono je to tu. vydrž, určitě se podaří.
28. feb 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petruska_novaku dakujem snáď sa aj na nás usmeje šťastie :wink:
28. feb 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 vydrž, určitě se podaří
28. feb 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose Mně po IUI vždy nasadili Utrogestan, ale až po pěti dnech! Dřív ho neber. Blokuje ovulaci. Já vím, že už u tebe asi proběhla, ale pro jistotu..
28. feb 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Krása!! Vidím ho tam. Vyšlo to. Potichočku gratuluji, mám moc radost.
28. feb 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@tofife IUI 3.2. .................................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. ...........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. ...............................//
@eviks IUI 11.2. ..............................Bohužel nevyšlo, jde se do IVF.
@javorinka2 IUI 15.2. .......................13 DPO
@petruska_novaku IUI 17.2. ............11 DPO //
@kescha IUI 19.2. ..............................9 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .......................9 DPO
@lussinda2 IUI 24.2. ..........................4 DPO
28. feb 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Kdy budeš mít výsledky krve?
28. feb 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite děkuji,snad bude sílit. Teď mám vizózu a nějak nevím, co a jak dělat, abch to nějak nepokazila. Vůbec nevím jestli můžu paralen,coldrex a tak. snažím se pomalu balit a polehávat...
28. feb 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite aha, díky. Stimulace jsem neměla, přirozené ovulace, jen den předem jsem píchla Pregnyl na dozrání vajíčka. Doktorka říkala, pokud se mi 1.IUI nepovede, tak po ms bude utz a zkoumat jestli mám na levý vejcovod aktuální průchodný. Před rokem a půl mi byl odebrán pravý vejcovod a levý mi zůstal a je zatím průchodný. A naštěstí na levém vaječníku mi samo rostly folikuly. Tak uvidím jak se mi povede.
28. feb 2014 o 09:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Gratulujem k // :dizzy_face:
Ja, ked som byvala cerstvo tehotna s virozou, tak mi lekarka dala paralen a bioparox, pripadne stodal na vykasliavanie. A aj teraz mi lekarka vravela, ze ked otehotniem, tak uz budem moct iba paralen proti bolesti. Takze paralen by nemal byt problemom, ale samozrejme iba ked ho potrebujes.
A coldrex by som si nedavala, do nho sa pridava kofein a do niektorych takychto dokonca aj pseudoefedrin, co v tehotenstve fakt nie....
Ale odporucam radsej konzultovat s lekarkou, aj ked je to len viroza...
28. feb 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Paralen určitě můžeš. A k němu doporučuji jen čaj s citronem a medem a ležet. Pokud máš rýmu, tak možná nějaké kapky, které ti v lékárně potvrdí, že je můžou i těhotné. Nic jiného bych určitě nebrala!! Bioparox, jak zmiňovala @jaya47 bych nedoporučovala, je to lokální antibiotikum. Stodal sirup je přírodní, to určitě taky můžeš.
@lararose Tak moc držím palce, ať to vyjde hned napoprvé!! :slight_smile:
28. feb 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite holky
@jaya47 moc děkuji za radu. Jelikož de sledujeme tak je to trochu komplikované. Prohlížím v teplem bytě na řemeslníky a snažím se nic moc nedělat. Zajdu se zeptat do lékárny. Abych to nepokazila. Na krev jdu do caru až za tyden.
28. feb 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, je tu niektorá, ktorá nestimulovala pred IUI? a pichli jej iba pregnyl?
28. feb 2014 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite bohužiaľ nevyšlo to, ideme do ďalšieho IUI:(
28. feb 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Achjo, to je mi moc líto. Bylo to první IUI, viď? Tak snad už hned to příští vyjde...
28. feb 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@tofife IUI 3.2. .................................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@sofie333 IUI 8.2. ...........................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI nebo IVF.
@terite IUI 11.2. ...............................//
@eviks IUI 11.2. ..............................Bohužel nevyšlo, jde se do IVF.
@javorinka2 IUI 15.2. ......................Bohužel nevyšlo, jde se do dalšího pokusu IUI.
@petruska_novaku IUI 17.2. ............//
@kescha IUI 19.2. ............................9 DPO
@esperanza7 IUI 19.2. .....................9 DPO
@lussinda2 IUI 24.2. .........................4 DPO
28. feb 2014 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha @esperanza7 Holky, jste na řadě. Doufám, že nám zvednete úspěšnost :wink: CARy většinou uvádí úspěšnost kolem 30%, takže ještě minimálně jeden úspěch potřebujeme. Ale může být i víc :wink: Moc držím palce.
28. feb 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Přidávám se ke gratulacím, hodně štěstí i nadále! :slight_smile: Nachlazení může být i prvotním příznakem těhotenství. Jedna kolegyňka chodila do práce pořád nachlazená a po 3 měsících nám oznámila, že je těhotná. Na dotaz, proč radši nezůstala doma, odpověděla, že jí doktorka řekla, že to na začátku může být normální, protože se snižuje imunita právě na to, aby se mimčo udrželo :wink: Jak psaly holky - Paralen a čaj s citónem a hodně odpočívat :sunglasses:
28. feb 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helik79 moc děkuji,snad nás bude rovázet štěstí a dopadne to dobře... tak tohle mě opravdu nenapadlo. a to jsem ve svém okolí neviděla vůbec nikoho nemocného a dávala si na sebe pozor. 8.DPO jse měla ukrutnou zimnici a od té doby jsem nachlazená, mám rýmu, unavená, ale teplotu nemám, tak ležím. Souvislost s ěotenstvím mě teda fakt nenapadla. Ale možná na tom něco bude. tobě taky přeji vše nejleší... :slight_smile:
28. feb 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem měla dnes pořádný nervy.... Včera před spáním jsem začala krvácet :confounded: tak mně to pořádně vyděsilo :astonished: Ráno jsme hned jeli do CAR, moje doktorka byla na sále, tak jsme tam dlouho čekali. No podle UTZ zatím vše v pořádku a že to je zřejmě hematom, který je prý častý a nemám se znepokojovat. Krev mně nebrali. Dostala jsem nějakou injekci, nasadili velké dávky Utrogestanu (mám polykat) a Ascorutin, být v klidu a v úterý přijít na kontrolu. No jsou to nervy :unamused: No ale na druhou stranu - manžel se chce naučit žehlit :grinning: včera jsem mu totiž hodinu žehlila košile :wink:
28. feb 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helik79 moc přeju, aby to bylo dobré. myslím na tebe
28. feb 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Děkuji, i tobě hodně štěstí!
28. feb 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, nevím které vděčím za srdíčko, ale nechám si ho pár dní pro štěstí :slight_smile:
28. feb 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helik79 Jejda, tak to chápu, že tě to pořádně vynervovalo. A doteď jsi Utrogestan neměla? Kolik ho teď bereš? A teď ještě pořád krvácíš?
A s tím žehlením - u nás si manžel svoje košile žehlí odjakživa sám :wink: A já si to nemůžu vynachválit.. :grinning:
28. feb 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok