• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Jovi: ja ted uz od leta zadny hormony nebrala tak nsad ted pred IUI jak budu brat nejaky leky budu reagovat dobre.

My sme se doholdi na IUI s doktorkou ta rekla ze posle zadost na pojistovnu k proplaceni a meli sme si pak volat zda to schvalili, a jak to schvalili domlouvali sme se dal,ale ted se to jaksi vsechno kazi a ja doufam ze to snad zitra uz konecne dostanu abych mohla v patek na UTZ aby mi rekli zda cysta zmizela a muze se to uz provest!!

A ma tedy ta cysta nejak vliv ze nemuzou udelat IUI?Pokud sem se docetla na netu dobre i s cystou se da normalne otehotnet?
1. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě ten koník dneska nějak blbne
myslím si, že cysla nemá vliv na to, jestli provedou iui nebo ne. Kolikrát má ženská cystu a ani o tom neví. Tak on to asi každej car má trochu jinak nastavený. U nás se jen podepisoval papír, který nám platí po celý rok na to, že souhlasíme se vším, co obnáší inseminace,a le ten byl jen pro potřebu caru.
1. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co se tyce cysty tak ti muze blokovat ovulaci a rust folikulu takasi proto nejdriv chteji aby byla pryc :wink:
1. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak ja mam dnes za sebou taky IUI(3tí)dve byli este pred laparkou.vejcovody ale byly ok,tak necekam az zas tak velike uspechy najednou,i kdyz samo ze zase DOUFAM ze by to uz mohlo vyjit.Na vedlejsi debate kocka byla na 5 IUI a nic,a ted je tehu z domaciho snazeni :slight_smile: taky pozitivni ne :wink:
Holky a jste tady vesmes vsecky uz taky po laparce??
Jinak mi Dr.dela UTZ vzdy po IUI aby se presvedcil ze to tam vstriknul,treba dnes mi toho pry dost vteklo spet pres hadicku :unamused: ale v deloze videl bublinky,a pry jak jsou bubl.tak tam jsou i spermie :slight_smile: a taky se mi pak mrkne (utz pres bricho)na foliky,a jdou takhle blbe najit.Ale ja poznam ovulku vetsinou na sobe.
Tak drzim vam co jste po IUI(i sobe)palecky!!!
1. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifinka tak to jsme na tom uplne stejne :slight_smile: Ja byla take vcera na IUI (4-te). Tak muzeme cekat spolu na vysledek :slight_smile:
Me teda vubec nic nekontrolujou,ale to je opravdu vsude jinak.
Tak ti drzim moc palecky :dizzy_face:
2. apr 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzan drzim palce nech to uz niekomu vyjde fifinka ja mam tiez po laparo este minuly rok v aprily, potom sa nam podarilo do 3mesiac otehot, ale v 10tt MA, islo o genet.poruchu. :frowning2:
2. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dotaz tak nějak od soboty a IUI pořád cítím podbříšek měli jste taky takové pocity? Jako vím že se víc pozoruji...ale to je asi normální jen, že jsem to nikdy takto necítila a tet o tom pořád vím...
3. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula tezko v tomhle radit.Minuly mesic jsem mela docela hezky grafik BT citila jsem,ze je mi trosku spatne od zaludku a stejne nic.Proste se moc pozorujeme a kdyz to bude tak to bude a ja ti preju,aby jsi byla tehulka.Kolik dni mas od IUI??
3. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je to 6 den...jen byla jsem nastimulovaná tak nevím jestli to náhodou není z tohoto no kdyby to bylo tehu tak by jsem byla i já štastná
3. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky, před chvílíjsme přijela z 3. iui a dohodli jsme se, že pokud se nezadaří, tak se napřelomu května a června pustíme do ivf :slight_smile:
3. apr 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky drzim nam vsem palecky at uz nam to konecne vyjde :sunglasses: a ze uz by teda mohlo!!!!! :sweat_smile:
3. apr 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem po 1. IUI byla jsem 1.4.myslim jako Suzan a Fifinka, spermie byly nic moc pry tak uvidim, ale jak to tu ctu, ze nikdo dlouho nic, tak spis vyhraju milion ve sportce nez //.
3. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rini neklesej na mysli určitě to vyjde neboj :wink:
4. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondělí jdu na první ulltrazvuk do Podolí před první IUI, bude to 12 DC
4. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina jak pise hanula nesmis prestat verit :wink:
linda tak at jsou folici pekne narostly :slight_smile:
4. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindi to je super tak dej vědět jak se folíci mají a kdy budeš mím IUI...budeme držet palečky
suzi taky ti držím vše možné aby se ti to už povedlo no šup šup mršky nezahálet a pracovat :grinning:
...mě čeká v pátek odběr krve tak uvidíme jestli se nám něco ujalo. :wink:
6. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jak se vam vsem dari??
hanula na patek ti moc drzim palecky a dej nam vedet jak jsi dopadla :wink:
7. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky suz.... no, spiíš řekni, co ty???...
7. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zubi :slight_smile:
no co ja ani nevim jsem teprve 6 den po IUI tak tezko rict...se spis zase desim,ze z toho nic nebude,ale v duchu samozrejmne verim,ze to vyslo.Proste smisene pocity jako ma asi kazdy.
Ty uz stimulujes?
7. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá, tak to já myslela, že už si víc.. nějak pomalu to utíká...

nene, nestimuluju...včera mi našla na utz polyp, který se od minule zvětšil a ještě nějakou cystu, takže musím 4.5. na hysteroskopii, kde mi to odstraní a po ní, když bude vše ok, tak hned první ms začnu stimulovat... je to běs.. musím čekat... já se snad naučím trpělivosti.. :wink:

tak držím pěstičky...
7. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na tebe moc budu myslet ,aby vse dopadlo o.k. a hned prvni pokus se vydaril :dizzy_face:
No s tim cekanim mas pravdu,je to des,ale co se da delat.Musime byt opravdu trpelivy me uz to ale docela se.. :unamused:
7. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz... ti to už konečně musí vyjít!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zubajda tak to mas nemyle, to ti az teraz objavili. Baby nemate pocit ze cez zimu kazdy rodil a plodil, aspon u nas .Len same kociky a tehotne stretam ,strasne :unamused:
7. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle.... nene, minulý utz už mi to říkala, jen si nebyla jistá.. a myslela, že to třeba odejde s mrchou.. ale teď už si jistá bohužel je... :frowning2:.. no hlavně, že to odstraní a nebude to bránit uhnízdění.. :slight_smile: ....
No, já od té doby, co jsme se začali snažit, tak okolo sebe vidím jen samé těhulky nebo maminy s kočárkama.. kam se poděly snažilky ??????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: hmmm, kecají na koníkovi :grinning:
7. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak se hlásím že dnešní testování vyšlo negativně:( první IUI nedopadlo ale snad se už brzy podaří:slight_smile:
7. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenicka... a kolikátý jsi DPO??? už mrchuješ ?
7. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem 14DPO, 29DC nemrchuju
7. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ještě není nic ztraceno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni jeste muze byt brzo dokud nedojde ms je to v poho... :wink:
7. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky snažilky, tak jsem byla včera na UTZ a ovu ani zraly foli nikde :frowning2: ve čtvrtek jdu zas, ale nevím asi nebudu mít tento měsíc ovu :frowning2: máte s tím některá zkušenost? propadĺa jsem docela depce...další měsíc čekání :frowning2: se z toho zblaznim.. :unamused:
7. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok