• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petruska_novaku Máš ho ode mě - aby vše bylo dobré a testíky sílily :slight_smile:
28. feb 2014 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite jééé, moc děkuji. snad to tak fakt bude. toužím o takových čárách jako máš ty :slight_smile:
28. feb 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ano 1.iui, dalsie kolo určite výjde:slight_smile:
28. feb 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Celý den špiním tmavým výtokem (včera večer to byla ale červená krev), ale po návratu domů jsem zas trochu červené měla :unamused: Já mám místo Utrogestanu jiné čípky (ale se stejnou účinnou látkou) a protože se nesmí i polykat a při tom krvácení může toho dost vytéct, tak jsem dostala navíc i ten Utrogestan, který mám polykat (dávkování 2-2-2).
Můj manžel toho zvládá víc jak já - dělá spousty práce na našem rekonstruovaném baráčku a zvládá hodně složitých řemeslných věcí (i když pochází z paneláku), takže domácí práce aj. dělám spíš já. Ale je hodnej, že má takovou starost...
28. feb 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petruska_novaku Budou, musi!! :slight_smile:
@javorinka2 Uteče to jak voda a už budeš čekat na další výsledek, uvidíš. Zatím se drž, posílám energii.
@helik79 Červená není dobrá, ale spineni bývá docela běžné. Tak se hlavně šetři!
28. feb 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@terite dakujem za energiu, ty sa tiež drž!!!! :slight_smile:
28. feb 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite tak sílí :slight_smile: ráno ji viděl i manžel,tak nejsem bláznivá ženská co má vidiny..,
1. mar 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. mar 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petruska_novaku Blahozelam,to je krásny testik,nech len silní každy deň :wink:
1. mar 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petruska_novaku Moc gratuluju, jde to krásně vidět ! :slight_smile:
1. mar 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, už jsem jak na trní. V pondělí jdu do CARu na UTZ a předpokládám, že IUI bude (snad bude!!!) 4.3. A zas budu dva týdny chodit a pozorovat se :grinning:
1. mar 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife Viem ako sa cítiš a prečo by IUI nemalo byt?Všetko bude ok neboj.Ja som teraz 6 deň po IUI,3 deň ma boli brucho ako pri menzese,neviem prečo.Utrogestan neberem, :angry: taha sa to hrozne pomaly myslim 14 dni do testovania.Poviem ti pre mňa to je horšie ako ivf.Tam nečakaš 14 dni ako IUI,snad to pojde od zajtra rychlešie
1. mar 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčtá ja som 4 den po IUI...a chcem sa vás spýtať mali ste daké pocity alebo príznaky???Chodím do Heliosu...a zbláznim sa z toho 14 den čo mám ísť na krv...Dakedy ma bobolieva pravý vaječník lebo tam som mala dominantný folikul a bolia ma prsia ale to je asi tak všetko...moc by ste mi pomohli keby ste mi napisali že či ste aj vy dačo také prežívali..dakujem
2. mar 2014 o 09:36  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka Je to normálne čo preživaš,mňa tiež boleli vaječniky oba deň pred IUI a 2 dni potom,kedže som mala na oboch folikuly.S tými prsiami nebereš náhodou utrogestan?Lebo z neho ta môžu bolieť,drž sa :slight_smile:
2. mar 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 no ak je utrogestan Duphaston tak potom áno...a čo vyšlo ti tá inseminácia???
2. mar 2014 o 13:56  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka ja som ti preto napísala ze tie problémi môžeš mat z utrogestanu ak ho uzivaš,ja som ho brala pri ivf teraz pri IUI mam len duphaston ako ty mna nebolia prsia len brucho tretí den ale uz pomenej.Ja mam dnes ešte len 7 deň od IUI to je ešte skoro na test :slight_smile:
2. mar 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mela sem tri iui treti vyslo bohuzel mimodelozni......... :unamused: ted po dvouch ms muzu zkusit jeste jednou.....mam do toho jit...........co myslite
2. mar 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahoj, měly jsme stejný termín IUI 19.2.. Jen jsem se chtěla zeptat, jdeš na krev 5.3.? Nejspíš ti to řekl lékař, že? Já se totiž na to nezeptala a teď si nejsem jistá dalším postupem.. Jen jsem zamýšlela udělat si 14 den test....
2. mar 2014 o 15:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Mám strach, že třeba nebudou v pořádku folíky, ale taková starost předem ničemu neprospěje, já vím :unamused: No zítra uvidím, dám vědět :slight_smile:
2. mar 2014 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Buď kludna ja mam tiež podobudnu skúsenosť ked som bola na kontrole ci sa mi vytvorili folikul.Nespala som a hrozne som sa bála manžel bol zo mňa na nervy a potom mi lekár povedal že mam 5 folikuly,tak sa neboj bude všetko ok :wink:
2. mar 2014 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v úterý mě čeká 1. IUI. mám prý nachystané 3 folikuly v pravém vaječníku....je to dobré? Sliznice byla tuším 8mm. Máte nějaké rady ohledně IUI? Mám doma utrogestan od mé gynekoložky, ale nevím zda mi řeknou v CAR že ho mám pak brát nebo ne.
Máte nějaké rady co čekat apod?
2. mar 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Stalo sa vam niekomu nieco podobne?
Tento mesiac mame ist na IUI, stimulovala som clostilom. Zajtra mam ultrazvuk, dnes som 12DC, ale mam pozitivny ovulacny test (co sa mne bez clostilu nikdy nestalo, ze tak skoro by mohla byt ovulacia). Bojim sa vsak, ze zajtra pridem na ultrazvuk (7:15) a uz bude neskoro na vsetko.
Mam prichystat manzela, ze zajtra ho mozno rano rovno lekarka zavola? Alebo co sa v takej situacii robi? To uz bude asi aj neskoro na pichanie pregnylu, ci?
2. mar 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, chci zeptat, po IUI může mít pohlavní sex? Já jsem zapomněla doktora zeptat.
2. mar 2014 o 19:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajinka121 Ahoj, mně jenom řekli, že potom můžu trochu špinit (z toho katetru), že nemůžu do bazénu, dávat si tampón, ani dělat příliš fyzicky náročné věci. Utrogestan jsem brala 10 dnů potom.
2. mar 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lararose áno môžeš mat sex po IUI kedykolvek :slight_smile:
2. mar 2014 o 19:35  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Děkuju za povzbuzení :slight_smile: Snad budu taky tak mile překvapená. Manželovi to ani neříkám :grinning: Naštěstí se můžu svěřit tady Vám :wink:
2. mar 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivana412 aha tak ja berem len Duphaston...no ja som len 4 den po IUI ale to čakanie ma ubíja...aspon keby som mala nejaky pocit že sa to podarilo :frowning2:
2. mar 2014 o 19:37  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 To asi bude.. Pokud máš pozitivní ovu test, tak asi už nebudeš píchat Pregnyl... Když budeš připravená, tak se to provede hned zítra :wink:
2. mar 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose Ahoj, mně říkala doktorka, že proti tomu vůbec nic nemá, že klidně můžeme sexovat ještě další den ráno (abychom to ten cyklus ještě trošku pojistili:slight_smile: ).
2. mar 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čtu tady o Pregnylu? Dává se vždy při IUI? Co má za funkci? já měla clostil 1 denně 5 dní od 4-8 dc, IUI asi v úterý, jiné léky zatím ne.
2. mar 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok