• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@tofife vdaka za odpoved, tak pripravim manzela, ze zajtra ho asi rano chytro zavolame :wink:
2. mar 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife Tak to môj manžel zisti hned ked som nervózna.No ja som tiež rada že existuje MK ja som teraz sama bez manžela tak sa nemam komu vyrozprávať.Zajtra ti držím prsty,daj vediet ako si dopadla :wink:
2. mar 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka to poznám ja by som uz testovala aj druhý deň po IUI,ale nie to čakanie je hrozne ja mam dnes zasebou 7deň a polovica ešte predomnou ufffffffffff :astonished:
2. mar 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 no ved toto a vy sa už dlho snažíte???my už 4 roky a až v Martine mi zistili že ja vlastne neovulujem...mám totižto PCO syndróm...ale tak po tejto IUI nevidia problém že by som nemala otehotnieť tak som zvedavá a dufam že sa to podarilo :slight_smile:
2. mar 2014 o 20:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esperanza7 ahoj, ano na krv mam ist 5.3.... Ty beries tiež duphaston, vsak? Máš nějaké priznaky? Ja totiž žiadne, tak sa nějak pripravujem psychicky na druhý pokus
2. mar 2014 o 20:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka My sa snažíme už 6 rokov ja som vraj úplne zdravá potvrdila mi to aj laparka,problem je u manžela no aj mne doktor povedal že u mňa nevidí problem otehotnieť.Mam za sebou 2 ivf,to tretie mi vyšlo pozitívne ale nevyvyjalo sa to tak ako malo snáď IUI nám už vide :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 dúfam že ti to vyjde nám obom držím ti všetky palčeky aby to vyšlo...a aby sme sa mohli tešiť.. :slight_smile:
2. mar 2014 o 20:15  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, neviete ako fungujú ovulačne testy miesto tehotenskych?Počula som že aj ovulačne testy Vam ukážu ked ste tehotná,len neviem ako ich použiť :unamused:
2. mar 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka Aj ja ti držím všetky prsty a všetkým aj na MK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka ahoj držím päste viem čo teraz prežívaš..Mám to za sebou bohužiaľ s negatívnym výsledkom.Tiež mám pco a tiež chodíme do martina;) Ty presne ku komu?
2. mar 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ahojky, no uvidíme ci to vyjde, podla rebricka úspěšnosti dalším dvom by to nemálo vyjst, ale mohli by sme to trošku zamotat a přidat sa ku vám .... :wink:
2. mar 2014 o 20:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 ahoj ja chodím ku Krajkovi a ty?
2. mar 2014 o 20:59  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka aj jáa chodím k nemu.Robil mi 1.iui 15.2...a teraz už zase čakám na cyklus a začnem brať clostyl 3xdenne;) Normálne sa teším, musí to teraz vyjsť:slight_smile:
3. mar 2014 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahoj, beru duphaston také, do středy. Bolí mě podbříško a jsem náladová a pořád unavená. Psychicky se připravuji na II. pokus... Dělala jsem si včera tt, ovšem nic tam nebylo. TAk nevím, počkám spíše na menzes, mám to dostat v sobotu. Výsledek krve budeš mít pak další den? Budu Ti držet moc palce :wink:
3. mar 2014 o 07:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem s mužem na dovolené na Vysočině, tak píšu jen přes mobil. Jak se tady máte a kdy budete mít výsledky? Moc vám držím palecky. U nás zatim krásně sílí testy. Obě čárky jsou už stejně silné, ale neuklidnuje mě to dostatečně. Bylo to tak i minule a presto to nedopadlo. Nejradši bych usnula a probudila se za 14dnu a hned zjistila, jestli máme srdíčko nebo ne.
3. mar 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, nevíte jestli při početí v CARu po IUI se dává automaticky rizikové těhotenství ze zdravotních důvodů? Někde jsem slyšela, že jo. A jelikož mám na něj ,,úrazovou pojistku,, tak bych ho i chtěla. Ale nevím jak to chodí.
3. mar 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite kolikátý den po IUI by měli být čárky podobně silné? přijde mi, že moc rychte nesílí...
3. mar 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite no len si krasne uzivaj dovolenku, nemysli na nic ine, ako na to, ze tentokrat to vyslo a dotiahnete to do stastneho konca. Ja som dnes 7. den po IUI, nejako na to moc nemyslim, ale najradsej by som si uz urobila test, ani neviem ci to este do buduceho pondelka vydrzim. Ale brucho ma boli druhy den ako pred MS, nie v kuse, ale citim ho a aj krize, takze mam zleho tusaka, ze to nevyslo :( jedla by som vsetko ako pred MS, az na to, ze by som stale spala, no neda sa mi a toci sa mi hlava. Zial z prveho tehotenstva si nepamatam ziadne priznaky ani nic, pretoze som mala Bartholiniho zlazu a tomu som pripisovala meskajusu MS a dnes ma uz 8 rockov. UZ si bola na krvi? kedy ta to caka?
3. mar 2014 o 10:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku ahoj a čo nesilnie ti to,daj fotku :wink:
3. mar 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Ahojky, užívej si dovolenou a kochej se přírodou :slight_smile:) Určitě to bude dobrééé!
3. mar 2014 o 10:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku Já mám carky stejně silné až dnes - 20 dní po IUI. Ale je to hodně individuální. Začínala jsem s nízkou hladinou hormonů (13 dní po IUI 38 jednotek). U každého může být ta hladina ruzne vysoká a podle toho se barví test. Výše hormonů prý může signalizovat i pohlaví dítěte. U holčiček je hcg obvykle vyšší.
3. mar 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Ovulacne testy detekuju aj tehotensky hormon, naopak to neplati.
Znamena to, ze ak mas pozitivny ovulacny test, bud mas ovulaciu alebo si tehotna. Otestujes normalne, akoby si testovala ovulaciu - t.j. pozitivny test znamena testovacia ciarka je silnejsia alebo rovnako silna ako kontrolna. Nevyhoda vsak je, ze ovulacne testy maju senzitivitu okolo 20, tehotenske mavaju aj 10, takze tehotensky test ti povie skor, ze si tehotna a este k tomu aj isto.
3. mar 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Ber to tak, ze dovolenku si uzivaj a ked sa vratis z dovolenky, uz iba par dni a uvidis srdiecko :slight_smile:
3. mar 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 Dakujem budem to skúšať,aj ked bojím sa ako to dopadne.Ešte mam čas dnes som len 8 deň od IUI :wink:
3. mar 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Tak to ten ovulacny test je fakt zbytocny takto skoro... Radsej pockaj a otestuj tehotenskym. Fakt. Skusala som to a je to na nic :wink: A este ta aj zbytocne nalaka, ze tesne pred menstruaciou mozes mat skoro pozitivny ovulacny test, lebo vtedy LH trochu stupne...
3. mar 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 Jááááj tak to radšej použijem tehotensky test a ovulačny si nechám ak pôjdem do ďalšieho IUI,či mi nastane ovulacia len tak pre kontrolu :wink:
3. mar 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Alebo ho darujes kamaratke, ze ti uz netreba ;)
3. mar 2014 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 No nič ine si neželám 6 rokov ufffffffff dosť!!!!!!
3. mar 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, my sme boli v piatok na našom prvom IUI a necítim sa vôbec nijako. Nemám vôbec nejaké pocity, že by som cítila bolesť v podbrušku alebo niečo. Vôbec nič....
Len čakanie je strašné. Neviem si predstaviť, že budem musieť čakať ešte 11 dní na výsledok :frowning2:.
My sme mali všetky testy v poriadku, muž spermiogram v pohode. Moje vajcovody priechodné oba (len tá bolesť keď to robili bola príšerná).
Iba mi pomalšie rastie vajíčko. Takže som minulý týždeň v pondelok prišla na kontrolu a doktor usúdil, že v piatok môžeme ísť na IUI. Nemala som žiadnu stimuláciu ani nič. Čo sa to vlastne robí pri stimulácii? Lebo mne len pichli v stredu večer pregnyl a to bolo všetko, tak neviem.
Fakt mám toľko otázok, len tie ma napadnú až keď prídem domov :sweat_smile:.
Kedy asi môžem veriť tehotenskému testu od IUI? Viem, že najlepšie je počkať až do krvi, ale to neviem či vydržím (a hlavne manžel :confused: ).
To čakanie je také ťažké :frowning2: .
3. mar 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite takže je důležité, aby tam čárka byla a nestrácela se. Ale už tolik nezáleží na tom, jak rychle roste její intenzita? a při těch 38 jedn.HCG si jí měla jak silnou?
3. mar 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok