• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fififezka No pri stimuláciu berieš tabletky alebo injekcie aby ti dozreli folikuly to čakanie ubíja,snaž sa na to nemyslieť,zamestnať sa nejako.Viem ľahko sa mi to hovorí ale nič ine nám neostáva.S tým testovaním neviem ale ja chcem vyskúšať na 13 deň,snáď to bude šťastne číslo :slight_smile:
3. mar 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska_novaku
Je dolezite, aby ciarka neslabla a na zaciatku aby silnela- hodnota HCG na zaciatku tehu sa kazde 2-3 dni zdvojnasobuje.
3. mar 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka mě tako po IUI nebylo vůbec nic, leda mi bylo nanic z toho, jak se to mimčo ,,vyrábí,, za 3 nebo 5 dní mě pobolívalo břicho jinak nic a nakonec jsem to 11 DPO nevydržela a udělala si test a byl tam duch. teď čekám do 10.3 na krev a UZ... takže to, že nic necítíš nemusí být špatně :slight_smile:
3. mar 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka
Ahoj, to je moc skoro aby si este nieco citila :slight_smile: mne sa prve príznaky dostavili az cca 16 DPO. Prvy test mi vysiel slabo pozitivny cca 11-12 DPO. Ale ja presne viem, kedy som mala ovulaciu.
Pri stimulovanom IUI sa beru lieky- hormony, aby sa viac stimulovali vajecniky- viac vajicok dozrelo atd atd.
3. mar 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Aha, no ja som to zrejme mala ok (alebo nebol čas čakať) keď sme išli hneď na to :confused:. Snažím sa zamestnávať. Aj máme dosť roboty na dome, takže by sa aj dalo "zabaviť" inými vecami, ale aj tak mi stále behá po rozume len to jedno :rolling_eyes:. A ty si tiež bola na IUI? Inak, 13 je moje šťastné číslo, tak možno by aj bolo pre mňa šťastné. Ale to už možno aj vydržím, lebo pôjdem na druhý deň na krv.

@petruska_novaku Ahaaa, tak super, skúsim počkať. Gratulujem k malému duchovi, zatiaľ sa tešme potichúčky :slight_smile:. Inak, blbá otázka, ale čo je to DPO :sweat_smile: ? Jej, tak dúfam, že to rýchlo pôjde. A ty kedy sa dozvieš naisto z krvi?

@shania31 Jaj, no mne nedávali žiadnu stimuláciu, tak teraz neviem či je to dobre alebo zle. Ale dúfam, že to bude dobre :slight_smile:. Mne vajíčko dozrievalo vraj, ale pomalšie, tak dúfam, že to bolo všetko načasované dobre a vyjde to. Už len čakať. A vy sa snažíte o ďalšie bábo? Pozerám, že má dve detičky ročné :slight_smile:.
3. mar 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka
DPO je den/dni po ovulacii.
3. mar 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka DPO - dnů po ovulaci :slight_smile: taky jsem dlouho nevěděla, co to je :slight_smile: na krev jdu toho 10.3. tak snad se to potvrdí, co té doby asi pořád budu dělat testy :slight_smile:
3. mar 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Aj mne sa stáva že si nájdem nejakú robotu,ale stale nad tým rozmýšľam ako všetky Holky tu :wink: Ano bola som na IUI ja som myslela to tak že ja budem testovať 13 deň od môjho IUI to bude sobota a potom v pondelok na krv aby som nebola zbytočne sklamaná alebo v šoku :wink:
3. mar 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 Ďakujem veľmi pekne. Hneď som o niečo múdrejšia :slight_smile:. Aj keď aj tak neviem kedy mám ovuláciu. To som tu asi jediná :sweat_smile:.

@petruska_novaku Ja sa snažím počkať čo najdlhšie a až potom spravím test. Ja pôjdem hneď po tebe pár dní (14.3.). Tak dúfam, že nám to vyjde. Ale mám dobré vyhliadky :slight_smile:. Dúfam, že toho 10.3. sa to už len potvrdí :slight_smile:.
3. mar 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Jj, aj ja sa asi pokúsim vydržať. Nech sa zbytočne nestresujem že to nevyšlo, ale nevytešujem keď by sa potom mohlo ukázať, že to tak nebolo. Ale zasa som povzbudená, že Petruška vyššie si robila test a už tam taký pekný náznak má :slight_smile:. No uvidím či dokážem vydržať.
Mala by som vymyslieť nejakú namáhavú prácu na rozmýšľanie :grinning:.
3. mar 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka tak tak zbytočne nerozmýšlať,ja si den krátim tu na MK a co to porobim doma ale s mierou.Ovulaciu nevieš kedy máš?To ja príšerne bolesti v deň IUI som mala pred/po ovulke som myslela že niečo doktorovi spravím ked mi robil ultrazvuk a tlačil na vaječniky asi tak..... :slight_smile:
3. mar 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Ja som tu druhýkrát a prvýkrát som prispela ale asi aj ja si tu budem krátiť deň :slight_smile:. Aj keď z roboty :grinning:.
Nie, neviem kedy mám ovuláciu. Dokonca ani nemám žiadne bolesti alebo podobne.
Len keď mi robili priechodnosť vajcovodov. To som myslela, že doktora kopnem :grinning:.
No, ale u nás išlo všetko strašne rýchlo. Prišli sme na kliniku vlastne úplne prvýkrát asi pred troma týždňami.
Spravili spermiogram (všetko v pohode). Mne vyšetrenia (všetko v pohode), priechodnosť vajcovodov (ok) iba to vajíčko mi pomalšie rastie. No ale keď skontroloval v pondelok a hneď na piatok naplánoval IUI, tak si nahováram, že to asi bolo všetko ideálne a ideme na to :grinning:.
3. mar 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka tak to si neviem predstaviť ako by mi kontrolovali priechodnosť bez narkozy.Ja som bola na laparka tak chvalabohu som nic necítila len po prebudení z narkozy trochu brucho aj som krvácala.Ono treba veriť lekárom asi vedia co robia :wink:
3. mar 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 No, mne doktor povedal, že nechápe prečo ma to bolelo až tak. Že síce to bolelo ženy aj viac keď im to robil, ale tie väčšinou nemali priechodné vajcovody a ja som ich mala v pohode priechodné. Tak neviem.
Ale bolelo to riadne. Ledva som chodila po zvyšok dňa. Asi už viem prečo tam mal prísť muž so mnou :confused:
3. mar 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule. Cheli by sme ísť prvý krát na IUI do Martina neviem či Helios alebo Iscare ktorý sú lepší??? Aký je postup ked tam chceme ísť a kolko to celé stojí dakujem
3. mar 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 :slight_smile: Mne inak pomaha neratat si, ako je to dlho... A zenie ma dopredu to, ze moji rodicia sa snazili 7 rokov a potom sa stal zazrak a ja som sa urodila :slight_smile:
3. mar 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Myslím si že každá žena reaguje inak,preto to bolo pre teba bolestivé ja po laparke som ledva prešla na zachod :wink:
3. mar 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 Oooo, tak to znie super povzbudivo :slight_smile:. Mne mamina hovorí ako sa jej kolegyňa snažila 5 rokov a teraz majú dve deti, takže asi sa skľudním a budem sa venovať iným veciam ako rátaniu dní :slight_smile:.
Že urodila :sweat_smile: .

@ivana412 No, aj ja som chodila s obtiažami. Tak ale to je za mnou takže som sa presunula na druhú fázu :slight_smile:.
3. mar 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 No ani mi sme zo začiatku nepočítali ani som nesledovala ovulku len sme makali :slight_smile: Ale potom chodíš po lekároch každý sa ta pýta ako dlho sa snažiš tak opäť rataš ja mam trošku zložitejšiu povahu.Niekedy až veľmi príliš rozmýšľam,rátam,atd........ :wink:
3. mar 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLkkmLEUiD9w_R1PSGJZk3E3s4phU7P0/viewform
3. mar 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka A ja už na tretiu fazu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka tak přeju mnoho štěstí :slight_smile:
3. mar 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Tak si držme palce, nech nám to vyjde ako má :slight_smile:.
3. mar 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petruska_novaku Ďakujem :slight_smile:. Už len dva týždne vydržať :slight_smile:.
3. mar 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Hej, ja to plne chapem :slight_smile: Ono pri tych lekaroch to uz clovek porata...
3. mar 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka No, urodila :slight_smile: Narodila som sa az o dalsich 9 mesiacov :wink:
3. mar 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, baby, cakam na telefonat od lekarky, som uplne nedockava, ze kedy bude IUI :wink: Sice pracujem, ale stale tu pozeram na ten mobil ;)))
3. mar 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 Nejakú logiku to má :grinning:. Tak dúfam, že aj mne sa na začiatok jeden kus urodí :grinning:
3. mar 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 No, neviem si vôbec predstaviť to čakanie. Asi by som jej už zavolala sama :grinning: :grinning:.
3. mar 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka tak tak držme si palce navzájom ide to potom ľahšie :slight_smile:
3. mar 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok