• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@jaya47 Porata aj to čo sa nedá :wink:
3. mar 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 To poznám povedia zavolajte príklad o 12 a oni ako na truc potom neberú telefón :grinning:
3. mar 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Presne tak :slight_smile:. Nech to stále neomieľam doma :grinning:. Aj keď môj muž mi slušne konkuruje :grinning:.
3. mar 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Ty sa máš mne nemá kto konkurovať manžela mam preč :unamused:
3. mar 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 A kde je :frowning2:? To je škoda :frowning2:. Potom čakáš sama teraz? Príde čoskoro?
3. mar 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Manžel je v Indii pride az 21 som sama to ano zachvilu sa idem porozprávať aspon so psom mam ho vonku ked uz ináč nejde :wink:
3. mar 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Pracovne? Do Indie by som išla pozrieť :slight_smile:.
No, my máme 2 psov (teraz troch lebo jeden je na jarných prázdninách) a tiež sa s nimi rozprávam :slight_smile:. Lebo nepapuľujú :grinning:.
3. mar 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka ano pracovne my sme taký svetobežnici pred rokmi sme boli v Etiópii nič moc ale India je o niečom inom.No môj pes sučka tiež sem tam nepočúva ako manžel čo už prepačime:wink:
3. mar 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 To máte super také cestovanie :slight_smile:. My toľko nechodíme. A hlavne keď sme prerábali.
Jj, dá sa to prepáčiť. Hlavne, že poslúcha a nepapuľuje :grinning:.
3. mar 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak baby, mna caka moje prve IUI v stredu :slight_smile: Ale do tabulky ma nepiste, chcem co najmenej riesit otehotnenie pocas toho dvojtyzdnoveho cakania ;)
3. mar 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka ahoj pri stimulácii užívaž bud Clostyl alebo si picháš injekcie ako ja....Potom chodíš na krv a na sono či sa robia folikuly a či sú dosť dominantné nato aby sa mohol podať pregnyl a následne nato urobiť IUI..no ja som bola vo štvrtok na IUI..a to čakanie je naozaj fakt hrozné... :frowning2: už aby bol 14 den a mohla by som ísť na krv...ja už tiež nemám žiadne príznaky len na začiatku som mala také slabé bolesti v podbrušku a boleli ma prsia ale to asi z Duphastnou..dúfam že sa nám to podarí...
3. mar 2014 o 15:55  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj, uvidím čo mi povedia v stredu, kedy mám volať o výsledky ... možno budem vedieť už poobede a možno až na druhý deň, dám potom vedieť :wink: , aj keď si osobne myslím, že z toho nič nebude, ale nevadí, bolo to moje prvé IUI, tak ešte nevešám hlavu ... u mňa je problém ten, že mám veľmi hustý hlien, cez ktorý sa len málo spermií dostane, tak sme odkázaní na tento spôsob oplodnenia, ale tak myslím, že to nie je zase až také zlé ... aj ja ti držím palce, možno budeme milo prekvapené nakoniec :wink: ...
3. mar 2014 o 16:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Ok děkuji za tip :grinning:
3. mar 2014 o 16:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka ahoj, máme stejný postup jako ty, IUI byla ale ve čtvrtek a po IUI doteď zatím nepociťuji příznaky. Do IUI jsem byla též bez stimulace, jen Pregnyl a to je vše. :unamused:
3. mar 2014 o 16:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby, prave som si pichla pregnyl, ale mam pocit, ze mi dala sestricka nespravnu ihlu. Tolko s tym bolo trablov... (minule mi dala dve - zelenu a zltu, ale teraz iba jednu - inzulinovu striekacku s ihlou) Az lutujem, ze som si to nesla dat niekomu pichnut... Tak, hadam to bude dobre :slight_smile:
3. mar 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 To si si pichala sama?Ja som tiez raz sama si pichala ale nikdy viac išlo to so strachom.S tými ihlami ti neporadim,no ja som použila dve kedže mi to tak dali v lekárni :wink:
3. mar 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka Aha, no, mňa nestimulovali, tak dúfam, že to nebude problém. Ale to čakanie je príšerné. A hlavne ja sa teraz tak strašne strážim či tam neuvidím nejaký náznak niečoho čo som predtým nemala. Škoda, že sa to nedá aspoň po týždni spraviť, tá krv. No, ale dúfam, že budeme obidve úspešné a budeme mať kinderká :slight_smile:.
4. mar 2014 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose Ahaaa, tak to presne ako ja :slight_smile:. Len som išla o deň neskôr. No ja sa trocha obávam toho, že to bolo bez stimulácie keď ostatné baby mali s. Tak ale snáď to bude v pohode. Ukľudňujem sa, že to bolo asi také rýchle nachystané, že museli hneď konať :sweat_smile:. No, ale uvidím :slight_smile:. Snáď to vyjde. Ale je to prvé IUI, tak pôjdeme znova keby nie.
4. mar 2014 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Ja sa pichania nebojim, ja som si uz dobrych 30x pichala fraxiparine a toto sa picha rovnako :wink: A musim trenovat, cele tehotenstvo budem pichat fraxiparine :wink:
4. mar 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 A čo je to fraxiparine,nepoznám ten liek,dufam nemáš nejaké vážnejšie problémy.Ja poznám len gonal to je pero je to ok a ešte poznám cetrodide to som si pichala sama ale so strachom ja som taký bojko :wink:
4. mar 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Aha, fraxiparine je na riedenie krvi - mam nejake problemy so zrazanlivostou krvi a uz som 3-4x potratila, tak cele tehotenstvo budem ten fraxiparine pichat, aby mi riedil krv... A doteraz som vzdy riedila krv po operaciach :slight_smile:
4. mar 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ktory den po IUI ste si robili test? Ja som 8 den po IUI a uz mam nutkanie si ho urobit najlepsie hned aj ked viem, ze tam este nic nebude. Neviem ci to do nedele vydrzim, ach aka som nedockava.
4. mar 2014 o 10:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinda2 Vydrrrz, vsak to ti este aj pregnyl moze chytit, nie?
A aj bez IUI je uplne najskor, co ti moze ukazat 9DPO, tak to je fakt este skoro :slight_smile:
Ale zase uz to vidim, ako ja budem vtedy nedockava :wink:
4. mar 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 no ved to, ze mi to zachyti este pregnyl asi, preto sa pytam. Doteraz to bolo ok, no dnes ma to nejako chytilo, ale tak vydrzim este aspon do piatku budem sa snazit :sunglasses:
4. mar 2014 o 10:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 Ooooo,tak ti veľmi držím pršteky :wink:
4. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha No u mě je to také první IUI, tak jsem zatím spíše takový pozorovatel všeho, co se děje a především jsem byla úplně překvapená, kolik žen bylo na stejném zákroku se mnou v čekárně.... ale co už. U mě osobně zatím problém není, jen musíme použít zamražené spermie od přítele, tak jsem si myslela, že to půjde lehce, ovšem nevydržela jsem a udělala jsem si test po 13 dnech po IUI a nic. Tak nevím... Počkám až na menzes, který má přijít v sobotu. Kdy by tebe čekala menzes teoreticky? Zítra jsem zvědavá, co ti řeknou a přeji ti, abys tady zvedla tu statistiku!!! :wink:
4. mar 2014 o 13:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, prosím o radu ohledně Pregnylu - píchaly jste ho večer předem nebo až ten den ráno? Nevím co je lepší....já jdu ve čtvrtek na 11:15.....říkala že buď si ho mám píchnout ve středu večer kolem 21 hod nebo u nich ráno ve čtvrtek kolem 8 hod.....Děkuju za radu.
4. mar 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajinka121 ahoj, ja som pichala v pondelok večer o deviatej a v středu o pol desiatej ráno som mala iui...takže takych 36 hodin po pregnyle
4. mar 2014 o 19:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha tak já mám mít IUI jen 3 hodiny po Pregnylu jako? ach jo....asi si ho píchnu aspoň v ten večer raději.....snad dr. ví co dělá....
včera byla sliznice 9 mm, 1 folikul 14 mm a 2 folikuly 12 mm.....to nevím zda je dobré.....
4. mar 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajinka121 no neviem, tri hodiny sa mi zda dost málo ... Skús si radsej zajtra prevolať, aby si mala istotu ... Foliky máš na včerajšok dobre :wink:
4. mar 2014 o 20:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok