• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@jajinka121 No u mne to bylo podobné. Píchli mi ho po 9:00 hodině ráno a v 12:30 IUI. Folikuly v té době 2, 20 mm.
4. mar 2014 o 20:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka taky je to moje první IUI a taky nečekaně narychlo. Přišla jsem s tím na kontrolní utz kvůli průchodnosti vejcovodu na levém, jestli mám průchodný nebo ne, jenže dr.mi všimla že naštěstí na levém vaječníku mi rostla vajíčka a říkala, že můžu zkusit teď. Pokud se nepovede, tak hned po příchozí ms opět kontrolní utz a tím budu vědět jak to mám s vejcovodem. Když budu mít ok, tak půjdu do toho dalšího IUI. Tak uvidíme jak mi dopadne příští týden :wink:
4. mar 2014 o 20:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 Já jsem si ho píchla teď a na IUI jdu zítra v 10.30. Tak snad to bude OK.
4. mar 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Tak ať to dobře dopitadne!!! :slight_smile: Hodně štěstí a pozitivní nálady! :wink:
4. mar 2014 o 21:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose Mne tiež robili priechodnosť vajcovodov a boli v pohode priechodné oba. Aj muž má v pohode spermiogram, len mi pomaly rastie vajíčko. Takže hneď ako bolo akej takej vhodnej veľkosti tak sme dali IUI. Tak snáď to bude v pohode. Uvidíme budúci týždeň v piatok. To idem na krv.
A ak by to nevyšlo (ale snažím sa rozmýšľať pozitívne), tak budeme riešiť čo ďalej :slight_smile:.
Dúfam, že nám to obom vyjde :slight_smile:.
5. mar 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, hlásím, že dneska proběhlo 2. IUI :slight_smile: Snad tentokrát vyjde !!!! :slight_smile:
5. mar 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tofife Moc držím palce, ať už to tentokrát vyjde.

Holky, tak jak se tady máte? @helik79 @petruska_novaku Jak se cítíte, kdy jdete na kontrolu? Já jsem dneska byla na prvním utz, v děloze je 7mm gestační váček, to odpovídá 5+0tt, přesně jak to mám spočítané. Takže zatím dobré.
5. mar 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terite tak to gratujuji. To já jdu 10.3. do Caru a pak 19.3. ke gynekologovi. tak uvidíme jestli to bude taky ok. Jinak se cítím dobře, až na ukrutnou zácpu... Ale snažím se s ní bojovat. Tak uvidíme.
5. mar 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Jsem ráda, že probíhá všechno, jak má! :slight_smile: Mám za Tebe radost :slight_smile:
5. mar 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky muzu se k vam pridat? jsem dnes 5 den po iui a citim takove zvlastni brneni v podbrisku....
5. mar 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ja som to uz nevydrzala a urobila som test, a velke sklamanie. :cry: ani duch, takze uz ani pregnyl nebol a to som 9 den po IUI. Este uvidime v nedelu, ale uz som pesimisticka a neverim. Takze si dame pauzu a pojdeme do IVF.
5. mar 2014 o 14:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussinda2 To je ještě strašně brzy. Ještě neztrácej naději. Zkus zase za 2 dny.
5. mar 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ja viem, ze skoro no dufala som, ze tam nieco zahliadnem aspon :cry: testov som nakupila, ze mozem testovat kazdy den aj dvakrat, ale tentokrat vydrzim do nedele.
5. mar 2014 o 15:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Taky gratuluji, to bude určitě dobré, musíme věřit... Já byla na kontrole včera - to bylo 6+1tt. Špinění naštěstí už ustalo, jen ty nevolnosti dost narůstají :confounded: ale to jsem měla minule taky :frowning2: Tak zřejmě se chytlo jedno embryjko, bylo 2,5 mm velké a bylo i bilo tam dokonce už srdíčko :slight_smile: Ještě tam mám druhý gestační váček, ale ten je zatím prázdný a asi zůstane... Tak jsem moc ráda, že jsme dávali 2 - při IVF je větší pravděpodobnost, že bude nějaké špatné (zvlášť když se ty spermie napichují). Další kontrola za týden v úterý. No ale nervovat se stejně budu ještě měsíc a půl, dokud nepřeklenu své kritické období...
Hodně štěstí všem!
5. mar 2014 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinda2 Ahoj práve pozerám že mame rovnaký termín robenia IUI,čiže aj ja som 9 deň po.Tiež som dnes testovala a nič snehovo bielo,žiadny pregnyl,dufam že sa nám to do nedele zmení :wink:
5. mar 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helik79 Super, gratuluji k dobré kontrole. Tak bude stačit i jedno, ne? :wink: Já se nikdy nedostala ani k srdíčku, takže to pro mě bude mezník. Ale je mi jasné, že pak se začnu bát dalšího průběhu. Po špatných zkušenostech se pak už člověk pořád bojí. A co a kdy se stalo u tebe? Jaký mezník potřebuješ překonat?
5. mar 2014 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj, dnes som bola na odber krvi, ale výsledky budem mať až zajtra poobede, no nevydržala som a spravila som si test doma a ako sa dalo čakať bol snehovo biely, takže sa ide do ďalšieho kola ... dnes vysádzam duphaston a do troch dní by sa mala dostaviť menštruácia ... aj ty si brala clostilbegyt pri prvej stimulácii?
5. mar 2014 o 17:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ahoj, tak náš prvý pokus zdá sa nevyšiel .. výsledky z krvi budem mať až zajtra, ale urobila som si testík a ani náznak ničoho ... chcela by som sa ťa opýtať, ty si si tiež pichala pregnyl pred iui? a ako dlho pred tým? nachádzam tu veľa odlišností čo sa týka rozmedzia medzi pregnylom a samotným zákrokom
5. mar 2014 o 17:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha To me mrzí. Držím moc palce, aby hned ten druhý pokus vyšel. Jojo, taky jsem píchala Pregnyl. To rozmezí může být různé a to i podle velikosti folikulů. Já měla 11dc folikuly 18 a 15mm, 12dc jsem píchnula odpoledne Pregnyl a 14dc kolem poledne byla IUI. Ale vím, že když u někoho chytnou folikul až kolem 20 nebo 22mm, tak se píchá Pregnyl hned a IUI se dělá třeba ještě tentýž den. Jde o to, že folikuly prasknou obvykle kolem velikosti 22mm.
5. mar 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka U mě laparoskopicky mi odebrali jeden pravý vejcovod a levý mi nechali a průchodný. Dr.mi doporučil jít rovnou na IVF a tak jsme šli do toho a bohužel 2x ivf se nám nepovedly :frowning2: jenomže mě vůbec o IUI nenapadlo, jestli u toho mám šanci nebo ne, to ani dr. mi nevysvětlil či nenabídl. Já během 2.ivf jsem začala studovat na diskuzích o IUI a dotazy o něj. A když jsem zjistila, že klidně s jedním vejcovodem můžu jít na IUI a tak jsem zeptala dr. o IUI a říkal mi, že můžu zkusit, a teď uvidím jak mi to jde teď... :slight_smile:
5. mar 2014 o 17:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife tak hodně štěstí a určitě Ti tentokrát vyjde :wink:
5. mar 2014 o 17:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite aha, tak teraz mi je to jasnejšie :slight_smile: , ja som si myslela, že je to pravidlo, keď sa pichá pregnyl 36 hodín pred IUI ... ďakujem za podporu, aj tebe nech všetko dobre dopadne, držím palce :wink:
5. mar 2014 o 17:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinda2 ještě není konec a 9.den je ještě moc brzo. Ještě nebuď zklamaná a vyčkej na neděli a udělej znova, držím palce ať ti ukáže druhá čárečka :wink:
5. mar 2014 o 17:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 no my sme riadne nedockave teda, no to dufam, ze sa nam to do nedele otoci a budeme mat obidve poriadne silne kolajnice. :grinning:
5. mar 2014 o 17:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lararose dakujem, no dufam aj ja, ze sa ten vysledok este zmeni....
5. mar 2014 o 17:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helik79 ahojiiik..jee tak to je dobře že vše ok..tyo ted jsi mě ale trochu zneklidnila,ja si chci zavest jen jedno embryo :unamused: ale snad to vyjde :slight_smile:
5. mar 2014 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinda2 Ja som nedočkava už od druhého dňa po IUI :sweat_smile:,ako to dopadne ale myslím už dopredu ked to nevide idem na další pokus 2,3 a potom skúsim asi ivf ked to nepojde inač :unamused:
5. mar 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, je potrebné mať pred IUI plný mechúr či netreba?
5. mar 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viva13 mne nic nehovorili, ja som bola na wc asi 10min predtym....
5. mar 2014 o 18:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 no mna to chytilo vcera, dnes som kupila testy a urobila som si ich a ostala som sklamana....mala som vydrzat az do tej nedele. no my do IUI uz nepojdeme aj ked toto bolo len 1.IUI u nas to nema vyznam, kedze mame zlu morfologiu a to moc...
5. mar 2014 o 19:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok