• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kescha Ahoj, to je mi opravdu moc líto, jsme na tom úplně stejně, ovšem s tím rozdílem, že já na tu krev ani nejdu. Dnes poslední prášek duphaston a jak říkáš, do tří dnů by měl přijít menzes. Test u mne taktéž negativní. A ano, brala jsem clostilbegyt. 5DC jej znovu nasadím na pět dní. A pak zase další čekání :frowning2: Ovšem musíme to brát s chladnou hlavou, byl to přece jen první pokus... :cry: Ale nebudu tu nic nalhávat, kapku jsem doufala, že to půjde...
5. mar 2014 o 19:15  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, na IUI jsem byla cca v 10:45 a okolo 16:30 ze mě něco vyteklo. Bylo to dost tekuté a bylo toho celkem dost. Je mi divné, že by to byly spermie, protože po takové době už by asi nevyšly ven, ne? Neměla jste to některá podobně?
5. mar 2014 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viva13 Mne vraveli, ze treba mat plny mechur.
5. mar 2014 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lussinda2 Ja ta chapem s tym testovanim ja som tiež ako ty,chcem vediet vysledok hned no pockaj ešte do nedele a nebud ešte sklamana ved aj mne nic neukazalo,snad sa stane zazrak.Všetko je možne :wink: Takže chcete vyskušat ivf?My mame tiež problemy na spermie.Je to naročne brat injekcie,....... viem o čom hovorim mame za sebou 3 ivf a tretie bolo uspešne ale vzdalo to.Takže my už pojdeme ako samoplatcovia takže musim trošku nasporit,ale nevzdavam sa :slight_smile:
5. mar 2014 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viva13 Ja som takisto predtym bola na wc :wink:
5. mar 2014 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@viva13 Já jsem byla na WC. A nikdo mi neříkal nic o měchýři...
5. mar 2014 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivana412 tak to mi je moc luto, no my mame 100% patologiu, teda minuly rok sme mali, teraz sme nemali presne vysledky, lebo sme boli v Iscare v MT a tam, ze ked je nieco nad napriklad 96% je akoze podla nich norma a ak je 96,5% uz pisu diagnozu. no nam lekar povedal, ze on to na IVF hned nevidi a to sa pritom urputne snazime 3roky uz, ze mohli by sme skusit IUI, aj ked po precitani diskusii som tusila, ze je malinkata sanca len. ale tak nevesiam hlavu zatial.
5. mar 2014 o 20:04  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lussinda2 Snad v centre vedia čo robia,nie?My sa snažime trošku viac ako vy,problem mame tiež so spermiamii.A ešte niečo k tomu testovaniu ked som bola na ivf tak som testovala na 12 deň a mala som ducha z toho 5 dňova predlžena kultivacia.Takže je čas robit nejake negativne zavery,vydrž :wink:
5. mar 2014 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lararose No, to je inak super, že doktor sa nad tým ani nezamyslel najprv a musela si si to vyzistiť ty. Mal skúšať všetky možné dostupné riešenia. Ale dúfam, že to bude v pohode. Veď ak aj s jedným vajcovodom, ale priechodným, by to mohlo v pohode vyjsť. Dúfam, že to bude úspešné :slight_smile:.
6. mar 2014 o 06:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adrrik Ahoj, ja som 6 deň po IUI a nič necítim. No, dúfam, že to ešte nič neznamená.
Je to tvoja prvá IUI? Bolo by super ak by to vyšlo na prvýkrát :slight_smile:. Len neviem vôbec aké sú príznaky.
Mne sa zdá, že odkedy som bola tak sa strašne sledujem, či nenájdem nejaké náznaky :grinning:.
Ale dúfam, že ti to vyšlo :slight_smile:. Treba počkať. Aj keď to čakanie je tuším najhoršie.
6. mar 2014 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terite Díky, no i jedno bude stačit, hlavně aby bylo konečně v pořádku... Jj nervy budeme mít celý 1. trimestr asi obě stejně... No u mého 1. těhu jsem měla v 9.tt vše dobré, tak jsem dostala těh.průkazku a těh.balíček a že se mám objednat na 1.screening ve 12.tt. A pár dní před screeningem jsem začala v noci krvácet a na pohotovosti nám řekli, že se přestalo vyvíjet cca před 2 týdny, poslali mě domů a že mám přijít ráno - objednat se na revizi...no a doma se vyloučilo už samo :frowning2: A to bylo týden po tom, co se mojí sestře narodilo 1. miminko :cry: No u 2. těhu mně doktorka častěji kontrolovala a tam se přestalo vyvíjet cca v tom 9.tt. Takže zlomový je u mě ten 9.-10.tt, ale více se uklidním asi až po tom screeningu...ale nervy budeme mít stejně asi až do porodu...ale to musíme obě zvládnout! :wink:
Ale radši něco veselejšího :wink: Jak zvládáš injekce? :grinning: No já zjišťuju, že můj špek na břiše není zas tak velký, jak jsem si dřív myslela a že bych klidně brala větší :grinning: Ale i přes občasné modřiny je jejich píchání den ode dne snazší :sunglasses:
6. mar 2014 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bejlis Ahojky, díky, jé tak to jsem nechtěla, ale mě neber jako "normální" případ - u mně to může být i něčím jiným - předchozí potraty či vyšší věk...takže pokud chcete dát jen jedno, určitě jste se rozhodli správně! :slight_smile: A kdy začínáš stimulovat nebo jsi už začala? Dej pak vědět, jak to u tebe probíhá... Hodně štěstí!
6. mar 2014 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helik79 v pondělí to mam dostat a mam hned zavolat do CAR a pak začnu :slight_smile: tyo vždy jsem si přala aby ta mrcha nedorazila a těd se nemužu dočkat :slight_smile: určitě pak dam vědět jak pokračuju a ty dej taky vědět :slight_smile:
6. mar 2014 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Holky, prosím, jsem docela vyděšená ohledně toho, co ze mě vyteklo asi 6 hodin po IUI. Bylo to tekuté a bylo toho dost.. někde jsem četla, ze je to reflux tekutiny, která se zavádí s těmi spermiemi a je to normální... Zažily jste to taky? Dííky :slight_smile:
6. mar 2014 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tofife Ahoj aj mne sa to stalo,zbadala som to na wc aj troškou s krvy,ja sa chcem v centre tiež na to opýtať bola som tiež z toho vystrašená a další šok bol pre mňa že mňa na 4,5,6 deň bolelo hrozne brucho ako By som to mala dostať teraz je to už ok nič nebolí :wink:
6. mar 2014 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esperanza7 @kescha Holky, mrzí mě, že to u vás nevyšlo. Věřím ve druhý pokus!! Držím palce!
@tofife @ivana412 Holky, nebojte, určitě jde jen o tekutinu, která se zavádí se spermiemi. V tom, co se vstříkává, jsou hlavně ty "kvalitní" spermie a ty mají progresivní pohyb, tzn. že když jsou vstříknuté dovnitř, míří hnedka do vejcovodů, kde potkají vajíčko. To co vyteče, je stejně nanic :sunglasses: Nestresujte se z toho.
@ivana412 Je celkem běžné, že po IUI pak po pár dnech bolí břicho a často je to i znamením o uhnizďování. Moc držím palce, aby to tak bylo i ve tvém případě a vyšlo to.
7. mar 2014 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@terite No nějak už jsem tím srovnaná. Menzes zatím nemám, dnes je to 16. den, ještě mě to láká si naposledy udělat tt, nevím.... a jaká byla dovolená?? :slight_smile:
7. mar 2014 o 10:34  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terite Dakujem ti pekne aj tebe prajem všetko dobre.S tými bolesťami po IUI som si myslela že to môže byť tým uhniezdovanim aj pri poslednom et som to tak mala tie bolesti aj som bola tehotná no bohužiaľ to odišlo.Dufam,že to teraz vide aj ked testy ani duch, dnes som 11 deň od IUI ak to nevide idem daľej :wink:
7. mar 2014 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana412 ahoj no ako sa citis? Myslis, ze to vyslo tentokrat? Chcem sa ta opytat ci mate len so spermosami problem alebo aj nieco ine, ked citam ze ani IVF nevyslo. Kludne cez IP napis ak chces.
7. mar 2014 o 11:07  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lussinda2 no cítim sa všelijako bojím sa aký bude výsledok testy zatiaľ biele okrem test.linii a ty ako?
7. mar 2014 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kescha ahoj, tak co ti řekli ve středu? Mě pobolívá břicho jako vždy před menzesem, jen čekám, kdy ta mrcha příjde... :frowning2: Ale na druhou stranu jsem nedočkavá na druhé kole, které začne požíván clostilem...
7. mar 2014 o 11:32  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana412 no mna uz boli brucho na mrchu :confounded: no testovala som zas dnes, bielo ale ze uuuplne :frowning2: este urobim v nedelu a v pondelok volam do CAR kvoli vysledku, ale uz som to vzdala.
7. mar 2014 o 11:33  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lussinda2 Nevzdávaj sa,viem je to tažké ale treba bojovať keby si vedela kolko ja som si poplakala.Mňa bolelo brucho 4,5,6 deň po IUI teraz sa cítim ok :wink:
7. mar 2014 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esperanza7 Dovča začala dobře, ale v pondělí jsme něco blbě snědli a úterý jsme proleželi s bolestí žaludku. Takže nic moc. Ale jinak v pohodě. Bereš utrogestan? Já jsem nikdy s utrogestanem MS nedostala, musela jsem vysadit a pak MS přišla tak za 3 dny.
7. mar 2014 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terite No kromě té bolesti žaludku je ale vždy dobré někam na čas vypadnout :wink: Utrogestan jsem zatím neměla. Jen ten clostilbegyt pro podporu ovulace. Ale to ty vlastně určitě víš :slight_smile: Bez něj jsem totiž ovulaci ani neměla. Nevím, zda to bylo tím stresem, nebo věkem... netuším a uvidím, jak to bude na 2.pokus. Každopádně jsem během toho prvního pokusu přibrala o dvě kila, po těch hormonech mám šílenou chuť na vše:slight_smile: A jak ty se cítíš a kdy tě čeká další kontrola?
7. mar 2014 o 12:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj, včera som tam volala a povedali mi, že to tak vyzerá, že sa podařilo, no dnes som bola druhykrat na krvi, aby sme mali jistotu. Tiež má pobolieva podbrusko a dva testy boli negativně. Som totalne zmatená. Myslím, že ten falosny poplach v krvi bude ešte pregnyl a dnes mi to možno potvrdia. Skus si spravit ešte jeden test. :wink:
7. mar 2014 o 12:31  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kescha Jéééééje, jupíííí! No to by bylo super!! Jéžiš, budu Ti držet moc palce, aby to vyšlo a nebyl to ten pregnyl!! Nevím, zda se dá těm testům věřit 100%. Jistě né a doufám, že v pondělí příjdeš se skvělou zprávou!! No fajn, první příjemná zpráva za dnešek :slight_smile:) Držím pěsti!! :wink:
7. mar 2014 o 12:41  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kescha Hééj, fakt? Kdy budeš mít výsledky té dnešní krve?? Řekli ti, kolik jednotek HCG v krvi naměřili prvně?
7. mar 2014 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esperanza7 falosny poplach, jdeme do druhého kola aj som to tak cítila, ale včera som mala poriadnu dávku naděje, že to vyšlo .... Takže plnou parou vpřed za druhým iui. :wink:
7. mar 2014 o 14:24  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Spam”
7. mar 2014 o 14:25 • milbaby
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok