• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@jajka1980 Aj ja som mala iba jeden folikul, ale nezalezi na kvantite ale na kvalite :slight_smile: Neboj sa...
A na priznaky je strasne skoro :slight_smile:
14. mar 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 Vdaka za odpoved.. a ty tiež čakáš na výsledok, ?
Inak dnes ráno nastali bolesti ako na mrchu v pondelok bolo IUI .. tak sa trocha obávam, no BT mi neklesá .. klop- klop.
Beriem duphaston 3x1., nič viac.
14. mar 2014 o 08:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ano, cakam - 5.3. som mala IUI.
Len po vela rokoch snazenia a niekolkych otehotneniach som sa naucila, ze priznaky treba ignorovat - dokonca, vtedy, ked som otehotnela, tak som mala menej bolesti ako ked to nevyslo. A 4 dni po IUI, nech citis co citis, nema to ziaden vplyv na to, ci to vyslo alebo nie (v tom case sa este ani nezacalo vajicko hniezdit).
Ale drzim palce, nech to vyjde :slight_smile:
14. mar 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaya47 Dakujem za palce .. aj ja ti držím palce, aby si našla //.
Meriaš si aj bazálnu teplotu?
My sa snažíme tiež pekne dlho, no nevzdávame sa.. :slight_smile:
14. mar 2014 o 10:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas co ste boli na iui, nekrvacali ste po nom, ja mam cca dve hodiny po zakroku a ked som bola n wc mala som krv ako pri ms... :(
14. mar 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Teraz nemeriam, lebo mne duphaston zdvihne teplotu, tak s nim to pre mna nema zmysel
14. mar 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 Aha.
A tiež ho berieš 3x1?
14. mar 2014 o 10:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin Ahoj.
Mne sa stalo to isté .. Krvácala som trocha po zákroku a ešte na druhý deň som špinila. :wink:
14. mar 2014 o 10:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Beriem duphaston 2x1
14. mar 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin Ja som bola tiež dnes ráno na zákroku (3.IUI), ale zatiaľ som nekrvácala klop-klop...musím si zaklopať.
14. mar 2014 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite hojik...tak co jak pokračuješ všechno v pořadku?ja jsem už začala stimulovat v pondělí jsem dostala první davku hormonu-dneska ultrazvuk a další hormony ale tyhle ty ted budu 3 dny pichat sama :unamused: teda manžel pac ja jsem strašpytel :slight_smile: no manžel natěšěny jak mi bude davat bodance-blazinek :slight_smile: :slight_smile: a v pondělí další ultrazvuk tak uvidíme :slight_smile:
14. mar 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980
@blcha76 neviete preco to je? A to asi uz nemusim dufat ze otehotniem ze? :(
14. mar 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis Ahojky, u mně zatím dobrý. Ve středu na kontrole bylo i srdíčko. Mimouš má zatím 4mm, teda dneska už snad 6mm (dr. říkala, že teď roste tak 1mm za den). Jinak mi nic není, nemám ani žádné příznaky, až mě to děsí. Raději bych blila jako blázen, dávalo by mi to větší jistotu, že se "něco děje". Ale asi bych neměla být tak nevděčná. Na další kontrolu půjdu zase příští středu. Myslím, že v prvním trimestru budu chodit každý týden, jsem hrozně vyděšená, jestli to už tentokrát dopadne.
A to už stimulujete na IVF, jo? No držím palce, ať se toho "urodí" co nejvíc, ať je velká pravděpodobnost. Moc bych ti to přála.
14. mar 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin To krvácanie je z toho, že ti katétrom prepichli maternicu, aby ti vpustili plavcov.. takže nemaj obavy. . A na to, žeby to nevyšlo ani nepomysli.
Musíme myslieť pozitívne.. :wink:
14. mar 2014 o 18:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite jeee tak to super že je vše v pořádku a neboj že nemaš žadne přiznaky naopak bud rada:slight_smile: to klidne muže ještě přijit :slight_smile: jojo už před IVF-děkuji snad to vše klapne,,dam potom určitě vědět :slight_smile:
14. mar 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 :slight_smile: super.. Vies oni mi nic nepovedali ja som sa fakt zlakla... Ale trvalo to len hodinku potom uz nic ale ten utrogestan je hrozny... Strasne je to lepkave v noci som sa musela ist oplachnut...
15. mar 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin Tak mne nedali utrogestan. Neviem prečo..Ja beriem iba duphaston, aj ten mi naordinovala gyndoška..No ja som aj na druhý deň špinila,.Dnes nič. A ani nič necítim.
15. mar 2014 o 08:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jsem 10 DPO, po 2. IUI, necítím vůbec nic, jen jsem cítila trochu sem tam píchnutí 5.-6. den po IUI, což přisuzuju uhnízďování. Vždycky jsem měla nějaké bolesti celou dobu (posléze jsem zjistila, že je to PMS), teď necítím nic, jen ty dva dny trochu něco. Takže si dávám naději, že snad teď... Jak já budu zas zklamaná :grinning: :grinning:
@terite Hlavně jsem ale chtěla Tobě moc pogratulovat k srdíčku!! Jsem moc ráda, že vše probíhá, jak má :slight_smile: Klepu na dřevo radši, ale veřím, že bude vše OK. :slight_smile:
15. mar 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tofife Tak ti prajem vela štastia aby ti 2IUI vyšlo.Ja som začala stimulovat tiež na moje druhe IUI prve neuspešne tiež som mala 4,5,6 deň po IUI bolesti ako pri MS vraj to išlo o uhniezdovanie žial nebolo to tak.Tak pri druhom IUI už nebudem pripisovat tie bolesti k uhniezdovaniu aby som nebola sklamana :wink:
15. mar 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite Blahoželam k srdiečku,určite bude teraz všetko ok.Prajem vela,vela štastia :slight_smile:
15. mar 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 To se asi opravdu nedá nějak "odvozovat" v tak raném stádiu... stejně to ale většina z nás dělá :slight_smile: Otevřela jsi mi oči, budu se snažit se nepozorovat, je to fakt k ničemu, akorát to znásobí to zklamání... :frowning2: Hodně štěstí při druhém pokusu !!
15. mar 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Ano,my sa pozorujeme strašne vela,hlavne baby co chodia na IVF,IUI.Ja som ta nechcela vystrašiť to nie.To pozitivne myslenie ze to vide to ano.Ja som si povedala teraz to musí výsť,ale v kutiku tam nejaky strach je.Aj tebe vela štastia a nebudeš testovať?Či si počkaš na krv? :wink:
15. mar 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dokedy sa drzi pregnyl v tele?
15. mar 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dnes moje 4 iui.. tak snad uz.... treti iui bylo mimodelozni tehu....
15. mar 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj holky byla sme na 1 IUi a dneska mam 2Dc a mam jit na laparoskopii nevim jestkli dotoho jit nebo ne mam stoho strach...
15. mar 2014 o 18:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarin já jsem hned po iui trošku špinila, ale jen asi 2 hodiny, pak už nic, prý se to stává - asi z toho zavedení katetru.
15. mar 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kdo tu byl na IUI a za jak dlouho ste meli TT pozitivni a kolikrat ste byly na IUI nez se povedlo???????a
15. mar 2014 o 18:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin Ja som už na 10 deň od IUI nemala pregnyl v tele,skušala som test a už bolo bielo :wink:
15. mar 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m4yu mne laparku robili pred IUI :wink: S pozitívnym testom ti neporadím prve IUI mi nevyšlo.Stimulujem už na druhe,dufam bude konečne uspešne :wink:
15. mar 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka Držím ty prsty.Ufffff 4 IUI tak to tento krat musí byť TTTTTTTTT :wink:
15. mar 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok