IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
sarin
15. mar 2014
@ivana412 fiha tak to pekne dlho... Ja ze to tak dva tri dni...
ivana412
15. mar 2014
@sarin No neviem možno aj kratšie ale ja som testla až na 10 deň, teraz pri druhom vyskušam na 8 deň len kvoli pregnylu,tehotenstvo by to určite ešte nebolo 😉
xaxanka
15. mar 2014
@ivana412 treti vyslo jen mimodelozne
ivana412
15. mar 2014
@xaxanka Ano to som videla že si napisala,ale 4 musi byt už ok 😉
xaxanka
15. mar 2014
@ivana412 verim tomu trosku....... 😉
ivana412
15. mar 2014
Tak tak musime verit že to vide len aby to už bolo,že?!Kolky deň si po IUI?
zuzkut
15. mar 2014
Ahojte,
prosim Vas, nemate Utrogestan?
Som po uspesnom 2. IUI, 4+1tt a beriem 6tbl denne.
Pridem si pre ne kamkolvek v BA kraji, stacili by 4tbl, v lekarni Kozia brana ho urcite maju, len je otvorena az v pondelok... Ostatne lekarne vypredane, aj u dodavatela zmizol.
Dakujem velmi pekne.
Dobru noc🙂
z
tofife
16. mar 2014
@ivana412 Mě na krev nikdy neobjednávají.... 😞 Počkám na MS, nechci testovat.. tak moc nechci vidět ten sněhobílý test, že radši čekám rovnou na MS. 🙂 Má to přijít ve středu/čtvrtek, tak to už vydržím 😉
ivana412
16. mar 2014
@tofife Ako klobuk dole pred tebou,ked vydržíš netestovat.To ja som opak teba 😉
meaningful
16. mar 2014
@zuzkut ajoj ja mam, som z ruzinova
m4yu
16. mar 2014
@zuzkut byla si na laparoskopii nebo nejakem vysetrenim predtim??
zuzkut
16. mar 2014
@meaningful Ahoj🙂 Vdaka moc, uz som zohnala. Pa, z
zuzkut
16. mar 2014
@m4yu Ahoj, bola som len na klasickom vysetreni krvi na zaciatku a potom som chodila na meranie folikulov od 8dc. Prva stimulacia bola Merionalom v decembri, to nevyslo. Doktorka tomu vsak chcela dat dalsiu sancu, kym sa schvali IVF (ktore vnutorne nechcem). Cize dalsia stimulacia, ale nabeh na hyperstimulak, takze sme to nechali tak. A teraz vo februari 5dni Clostilbegyt na poriadny folikul, 2dni Merional na vystelku maternice a hotovo:)
Pytala som sa, ci nie je nutna laparka (kedze tu na MK o tom vela dievcata pisu a nadobudla som pocit, ze to je pomaly samozrejmost), ale dr. vravela, ze tomu sa vzdy rada vyhyba...
Ty mas co za sebou a co Ta caka?
meaningful
16. mar 2014
@zuzkut tak super. ja sa chystam utorok na iui, dufame ze aj nam sa uz podari. kde ti robili iui?
zuzkut
16. mar 2014
@meaningful Budem na Teba mysliet... Chodim do Iscare BA k Dr. Reismullerovej - odporucam, velmi mila a ludska doktorka.
meaningful
16. mar 2014
@zuzkut tiez tam chodim valkymu, o tvojej doktorke som pocula uz, samu chvalu. dufam ze aj valky bude ok.
meaningful
16. mar 2014
@zuzkut tebe tiez davali pregnyl 2 davku? dnes idem o 22h na injekciu.
m4yu
16. mar 2014
Holky poradte jit na 2 IUI nebo jit pred tim nez pujdu na 2 IUI na laparoskopii???
meaningful
16. mar 2014
@m4yu a kolko sa snazite uz? ja som bola na laparke min. rok, zistili mi endometriozu. ak si chces byt ista, ze si ok, tak to podstup. o tyzden budes fit, len chrbat a ramena ma boleli este. ale neboj sa, to zvladnes. ak este pochybujes, tak skuste iui este raz, ak to nevide tak pojdes na laparku.
ferkina123456
16. mar 2014
aj ja som tu nova baby aj ja som bola 10.3.2014 na IUI tak len cakame a teraz beriem utrogestan. tak neviem nemate stim skusenosti baby citim sa ako by som mala dostat mrchu pobolievama aj brusko 😞
m4yu
16. mar 2014
@meaningful bude to rok ale byla jsem nemocna dosta tak jsem to zacla resit..mno on my doktor rekl ze jak nevyjde 1 IUI tak laparoskopie ale prave nevim mno
meaningful
16. mar 2014
@m4yu kolko mas rokov? doki urcite vie preco ti to odpotuca. mna hned poslal na laparku, ale to uz 2 r. sme snazilkovali neuspesne.
meaningful
16. mar 2014
@ferkina123456 myslim ze je to normalne. tieto priznaky pisalo vela bab., ale pre istotu zavolaj dokimu. tym nic nepokazis.
ferkina123456
16. mar 2014
dakujem za radu len som stoho nervozna snazime sa uz styri roky a nic 😞
ferkina123456
16. mar 2014
@meaningful ked mi to neprejde tak ranno volam do GIV centra dakujem vies len ja mavam nepravidelnu menstruaciu. 😞
ivana412
16. mar 2014
@ferkina123456 ahoj to nesmieš byt nervozna,pozri mi sa snažime 6 rokov,ale treba verit že to pride,drž sa.A tie bolesti som mala aj ja potom to prešlo 😉
ivana412
16. mar 2014
@fififezka Halooo no kde si,ako si dopadla?
ferkina123456
16. mar 2014
@ivana412 dakujem ty velmi pekne len vies pred styrmi rokmi som otehotnela prirodzenou cesto ale teraz sa nam nedari manzelov spermiorgam poriadu a ja som celkom poriadku len mavam nepravidelnu mrch 😞
ivana412
16. mar 2014
@ferkina123456 No ked si otehotnela prirodzene už raz,tak by to malo vyjst,no nie?!Aj ja som mala kedysi nepravidelnu ale brala som nejaku liečbu tak mi to pomohlo.Len po laparke v januari som dostala skor,bolesti neskutočne :-|
ivana412
16. mar 2014
Treti deň stimulujem s clostylom 3x1 a mam brucho ako balon,mierne bolesti vaječnikov.Mala ste to niektora?V utorok ma čaka kontrola,tak som zvedava kolko folikov budem mat :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli