• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@jajka1980 ked ma tak povzbudis tak sa to musi podarit ked aj nechce drzim aj tebe palceky aby to vyslo pozitivne uz musim mam nieco rozrobene :slight_smile:
17. mar 2014 o 12:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Teraz som bola na IUI.
Presnejšie: 10.3. (v pondelok)
Mám za sebou týždeň. Spermie sa vyberali podľa drahého, takže farba vlasov, očí, výška drahého, typ postavy, krvná skupina.
Neviem o koho ide a ani ma to nejak nezaujíma,. Len aby to vyšlo.
Ak by to vyšlo, hned pošlem foto bruška, testov...atd.
Asi by som sa od radosti zbláznila..Ved to by bolo naše roky vytúžené miminko.
17. mar 2014 o 12:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferkina123456 Musíme predsa podržať jedna druhú. Ved ciele máme všetky rovnaké.
Takže palce držím aj ja tebe.. a ....pozitívne myslenie. :wink: + úsmev prosím...
17. mar 2014 o 12:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 A koľko čakáš na výsledky? Lebo ja som bola na krvi po dvoch týždňoch. Takže aj ty pôjdeš za týždeň?
Bolo by to naozaj krásne keby Vám to vyšlo. To čakanie je ale hrozné.
To je dobre, že to vyberajú podľa partnera, to je dobre :slight_smile:.
17. mar 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Tak ak by mrcha nedorazila, mám prísť v pondelok na budúci týždeň.
Hoci ja mrchu nečakám...nech ide tam, kde ju potrebujú.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale uvidíme, ako to celé dopadne.
Bazálna teplota sa drží zatiaľ hore, tak uvidíme..
Ale samozrejme si nechávam aj zadnú dvierka, takže hoci sa snažím nepripúšťať negatívne výsledky, sem tam mám pochybnosti. Asi ako každá z nás...
Ked sme bolo na IUI, drahý musel podpísať dokument, že súhlasí s darcom.
17. mar 2014 o 12:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Koľko folikulov si mala pri IUI a v akej veľkosti? ak sa smiem opýtať.
Lebo ja som mala teraz žiaľ iba 1 dominantný... a väčšia šanca je, ak je ich viac.. :confounded:
17. mar 2014 o 12:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ja ja ja, ja ju momentálne potrebujem. Pošli mi ju. Aj keď podľa dnešného pocitu možno ani nebudem potrebovať :grinning:.
Ja som si tiež nepripúšťala negatívne výsledky. To pozitívne myslenie si myslím, že veľmi veľa urobí :slight_smile:.
Aha. No môj podpisoval, že si je vedomý, že bude plnohodnotným otcom aj keď takouto cestou a podobne.
Ale je dobre, že je to aj takto právne ošetrené, nie?
17. mar 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka My sme prv vypísali papier, čiže moje údaje aj drahého, potom podpísali, že súhlasíme s darcom..
A potom asi cca po 20. minútach som šla na IUI.
Bolo neskutočné bolestivé, čo som pri prvých IUI nepociťovala.
Krvácala som v ten deň a na druhý už len špinila.
Dr. vtedy hovorila, že moja maternica je silná, nevedela ňou prejsť katétrom a podarilo sa jej to na 2- pokus.
Po inseminácií som poležala 30 minút a šla domou.
Prvé 2 dni som sa snažila ležať, no teraz fungujem normálne.
Ty teda chceš skúsiť další cyklus... tak to držím palce.. a verím, že další už bude úspešný...
To pozitívne myslenie je dôležité...aj ked je to ťažké.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2014 o 12:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Tak to vôbec neviem :confused: . Ja vôbec neviem koľko folikulov som mala, ani akej veľkosti. Ja sa vlastne na takéto veci nikdy nepýtam :sweat_smile:. Doktor povedal, že vajíčko bude dostatočne narastené v piatok, tak mám prísť a bolo. Takže ani neviem koľko ich mám dominantných, ani nič. Asi sa budem musieť viac pýtať :angry: .
17. mar 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Chúdiatko, to si ani neviem predstaviť keby to bolo také bolestivé. Ešte, že sa to ale podarilo keď máš takú silnú maternicu.
U mňa bola priechodnosť vajcovodov strašne bolestivá. Nechcela by som tým prejsť ešte raz.
Ja som práveže vôbec neležala po IUI, tak uvidím čo mi povedia na druhom pokuse. Musím si aj ja dať taký pohodový oddychový celý deň keď sa budem len povaľovať v posteli. To je u mňa väčšinou problém.
17. mar 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Ja som sa nepýtala, ale Dr. mi dala papier , teda správu, kde som sa dočítala, akej veľkosti bol folík a aká bola maternica.
No hovorila mi, že ak by som mala viac folíkov, bola by väčšia šanca.
Tak uvidíme.. :zipper_mouth:
17. mar 2014 o 13:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ahaaa, no tak uvidím keď prídem najbližšie, možno mi povedia.
A skúsim si preštudovať už to čo doteraz mám :slight_smile:.
17. mar 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Bolesť bola maximálna. Až som päste musela tlačiť. A všimla si to aj sestrička, ktorá mi povedala, že už len chvíľu a bude po tom..
Vtedy povedala DR,. že moja maternica je pekne silná, kvalitná, ale už len jeden pokus a plavcov pustí..
Potom som mala bolesti ako pri ms...no prešli..
Ja som na priechodnosť vajcovodov nebola, ale na laparke, kde zistili, že je všetko OK..
Ale čítala som viac príspevkov, že toto vyšetrenie je mega bolestivé.. Tiež si si vytrpela svoje..
My ženy zvládame všetko viac ako chlapi..
To s ležaním je aj u mňa problém, ale snažím sa..
Ešte že je vonku zamračené.. inak by ma to ťahalo vonku.
17. mar 2014 o 13:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. mar 2014 o 13:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 A ako berieš ten inofolic po IUI.Myslim či si ho brala tak ako do teraz čiže 2x1.Ja som mala 5 folik z toho len 3 boli dominantne,aj tak to nevyšlo,som.Ale je pravda že som brala aj clostylbegit,uvidime zajtra :wink:
17. mar 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Teraz po IUI už inofolic neberiem, lebo je to vitamín B.. a ten by mohol uškodiť.
Brala som ho do IUI.. teraz už len duphaston 3x1.
Tak mi to aspoň povedala Dr, ohľadom inofolícu.
Ten ti len napomáha, aby boli folíky dominantné a kvalitné..
Po IUI ho neber. No beriem okrem duphastonu kyselinu listovú..
Do IUI som brala Inofolic 2x1
17. mar 2014 o 13:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 No, mne sestrička hladkala koleno keď videla ako sa tam zvýjam :grinning:. Tak ma tiež informovala kedy bude po tom, našťastie.
Tak tá bolesť sa dá vydržať ak budeme mať na konci za odmenu maličkého človiečika v náručí. Ja mám pred sebou vždy ten cieľ, že budeme rodinka s kočíkom :slight_smile:.
No, my už dva roky prerábame dom, takže ma to stále ťahá von. Nebudem sa zbytočne prepínať a budem oddychovať :slight_smile:.
17. mar 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Tá bolesť za to stojí..
Ak keby bola obrovská, ale stojí za to..
My sme sa tiež presťahovali z mesta pred 4.rokmi na dedinu, takže viem čo prežívaš.. Tiež ho vkuse prerábame, máme obrovskú záhradu, veľa zvierat, takže je čo robiť..
A ked je vonku krásne, hned som na dvore, v záhrade, pri zvieratkách..
Vraj po IUI je dôležitý aj pitný režim.. ten sa snažím tiež dodržiavať...
17. mar 2014 o 13:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 My nemáme veľký pozemok (aj keď by som chcela veľmi), ale máme sliepky a prepeličky+zaja a dva psy :slight_smile:. Takže tiež som stále vonku keď sa dá. My už sme teraz v štádiu, že keď by som otehotnela, tak bude všetko na komplet hotové kým porodím. Takže si odtrpím hocijakú bolesť, určite to za to stojí :slight_smile:.
No, ja málo pijem, ale už som to tiež čítala, takže budem musieť piť ako ťava keď budem po 2.IUI :grinning:.
17. mar 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 Dobre vediet že po IUI sa nema brat.Budem radšej po IUI uživat len femibion :wink:Takže v ten deň ako maš IUI uz ani rano inofolic neberieš?
17. mar 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Ty normálne zabíjaš...čo dávaš..
My máme obrovský dvor, mega záhradu a zvieratká?: sliepky, kačky, husi - to z hydiny..
Potom máme 3 prasiatka, kravu, zajaca už len jedného.. ale to sa zmení.. potom máme 3 psov ( 1. čivava tá je dnu),3 kocúrov, 1 mačku - to vonku máme..
A dnu máme: rybičky, korelu (papagáj) 2 andulky a moju lásku Miu - to je leguán..
Takže je toho dosť.
Inak aj ja mám problém s pitným režimom, no snažím sa..
17. mar 2014 o 13:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Nie, už som ho nebrala... lebo deň pred IUI som dala pichnúť injekciu Ovitrelle.
Femibion je dobrý, tak nech pomôže k vytúženým // po IUI... :dizzy_face:
17. mar 2014 o 13:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 Wooooow, ty si úplne moja krvná skupina. My mámu dnu rybičky a chameleóna+agamu bradatú (a červíky, ale tie sú potravou, tak tie moc nerátam :grinning: ).
To sa mi úplne páči koľko toho máte. Môj manžel by sa u Vás zabýval a už by ste ho odtiaľ nedostali :slight_smile:. My sme chceli tiež väčší pozemok (určite by som tam mala kozy minimálne :sweat_smile: ), ale pozemky tu boli strašne drahé a ja som ešte aj trvala na bazéne :grinning:. Takže bazén vyhral :grinning:.
17. mar 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Ja zvieratká milujem.
A ak sa chceš zasmiať, minule mi volal bratranec, že príde k nám na kávu, tak nech mu pripravím pečenú kačku alebo hus...
A moja odpoved?... zasmiala som sa a povedala som mu, nech si utrie ústa, že tie kačky a husi čo mám, papať veru nebude. Tie zomrú na starobu.. ostal mimo.
Kačky mám z hydiny najradšej..
A ešte som zabudla napísať, že máme ešte malé kuriatka. Tie sa vyliahli pred týždňom a je ich 35.
Niekde som čítala, že ak má žena psa, netlačí na pílu s otehotnením...
Lenže mi ich máme 3, miminko stále chýba..
Máte toho tiež dosť doma.
Ale tak to má byť...nie?
A kozy??? Ved tie smrdia...aj mlieko.
Sused mi ponúkal kozliatko, lebo sa mu narodili teraz 6, no ja nechcem, lebo všetko by obžrala..aj stromy.
A mlieko by nemal kto piť.
My čo máme tie prasiatka, tak jedna je teraz "tehotná".. v decembri mala 17. malé prasiatka a poviem ti, to bol krásny zážitok, že to na ňu prišlo...
Celú noc sme sedeli pri nej a ked rodila, každé malé prasiatko som vytierala do osušky a strihali pupočníkovú šnúru..
To je krásny zážitok...treba skúsiť...prežiť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2014 o 13:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka A to som vyrastala v meste.. Nie som dedinské dievča...
17. mar 2014 o 13:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Aj ja zvieratá milujem :slight_smile:. Ja som ale totálne bytovkové dieťa. Mama mi povolila maximálne škrečka. Tak teraz si to vynahrádzam :slight_smile:.
No, my máme sliepky a tie tiež zomrú na starobu :grinning: :grinning: :grinning:. Herečky :grinning:.
My sme tiež mali malé kuriatka od sliepok, sestrine deti sa veľmi tešili :slight_smile:.
Hahaha, no my sme mali 3 šteniatka pred dvoma mesiacmi a teda vôbec ma to neutlmilo :grinning:. Skôr som ešte psovi závidela :grinning:.
Cap smrdí, kozy nesmrdia toľko. Neter má kozy a v pohode. A ak by som mala veľký pozemok tak by som sa na to dala. Veď by boli ohradené nech nezožerú všetko čo im príde pod papuľu :grinning:. A mlieko síce nemám rada kozie, ale syr môžem teda dosť :grinning:.
Jeeej, maličké prasiatka sú strašne milé. Babka s dedkom mávali, ale pri pôrode som nebola :frowning2:.
17. mar 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 Aj ja, aj ja :grinning:. Akurát som to tiež písala, že som bytovková :grinning:.
17. mar 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Ty tu dávaš neskutočné hlášky...
No zabíjaš...Ja ked som bývala v bloku, mala som psíka, no zomrel..
A ešte sme mali škrečkov 2, jeden z nich mal malé... takže mama bola hotová.. :grinning: :grinning: :grinning:
Teraz ma celá rodina obdivuje, krúti hlavou, kde som to vzala to dedinské správanie... teda chov zvierat, pestovanie na záhrade...
A že " Herečky"... tak to je ... no čistý koniec..
Ja nedokážem ani sliepku zabiť..
Aj suseda sa smeje, že mäso behá po dvore/ záhrade a mäso kupujem..
Ale vysvetliť niekomu, že nie som z tých, čo sa so zvieratkami rozpráva a potom ich mám jesť... Ved to nemá logiku.
17. mar 2014 o 14:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Inak táto stránka je o IUI... a my sa tu bavíme o pocitoch zvierat...no čistý koniec... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2014 o 14:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 no dobre vediet ja som si pichala pred pregnyl.Mysliš si po pichnuti pregnylu mam brat ešte inofolic ak samotna IUI bude o 36 h. :wink: Ja som o tom inofolicu čitala na MK a baby nič nepisali že beru len do ovulky.Aj na stranke lejdy.sk doktorka nič nepiše že sa ma brat len do ovulky.Ona len píše,ak žena zisti že otehotnela tak ho vysadiť.Je pravda raz som jej pisala či aj po et je dobre ho brat ona na to že už sa potom nemusí.Takže držim sa aj tvojej rady.
17. mar 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok