• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ivana412 Ja som mala pichnúť injekciu o 11:00, na obed v nedeľu.
Takže ešte ráno som si dala inofolic.
No a v pondelok o 11:30 bolo IUI. Ja ked som začínala Inofolic užívať, gynekologička mi povedala, aby som ho brala od 1DC do ovulácie.
Vraj je potom zbytočný. Takže si myslím, že ak pichneš pregnyl, inofolic už bude zbytočný.
No nezabúdaj po IUI na pitný režim.. o tom ti v centre určite nepovedia.
Mne to vysvetlila Dr, že je to ako keby si na sklo priložila papier a ten sa šmýka po ňom... no a ked namočíš papier, prilepí sa na sklo.
Tak je to vraj pri maternici ...
Voda alebo čokoľvek tekuté je ako lepidlo..
17. mar 2014 o 14:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 No veď aj tie zvieratká majú nejaké pocity keď budú mať maličké :grinning:. Ale tiež sa čudujem, že nás ešte nikto nezahriakol :grinning:.
Moja mama nám raz povolila, že môžeme mať doma psa na pár týždňov a potom pôjde k babke. Priniesli sme ho a vydržala dva dni :grinning:. hehe. My sme mali dokopy troch škrečkov (postupne) a všetky uhynuli. Čo je v podstate logické, ale čakala som že vydržia dlhšie :grinning:.
Ani ja nedokážem sliepku zabiť... Zabili sme len kohútikov keď ich bolo veľa ale aj to musela nabehnúť svokra so sestrou :grinning:.
Aj ja sa s nimi rozprávam. A dôležité pre mňa v tomto prípade je, že nepotrebujem aby odpovedali. Iba rozprávam :-d.
17. mar 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka My sme tiež rezali kohútov .. no "my"...Drahý.
Ja by som skôr uhynula, ako by som mala jesť svoje zvieratka..
A divím sa aj ja tomu, že admin nás nezrušil...
Ale ved aj zvieratka sa množia, nie?
A taký pôrod prasničky... ha ha ha ..
Ostatné kočky si pomyslia, že sme šialené...
No teraz vážne...
Ale čo narobíme, ked máme spoločné koníčky, záľuby...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2014 o 14:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 dakujem ti krasne,ja som o tom tiež počula o tom že pitny režim je pri tom dôlležity.Pila som vela samozrejme vody a ešte som počula že je potom dôležité doplnit jedalniček o bielkoviny.Tiež tu baby na MK pisali :wink:
17. mar 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Presunú nás do inej témy :grinning:. Minimálne :grinning:. Ale budeme tam iba my dve.
Ale presne. Tiež je to o rodení a potomkoch :grinning:.
A tiež sa tešíme. Aj keď nie až toľko :grinning:.
Presne tak. Som rada inak, že máme spoločné koníčky :grinning:.
17. mar 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 Tak z pitného režimu je vraj najlepší: Ananásový džús...Pôsobí ako lepidlo..Tak uvidíme, čo je na tom pravdy.
Lebo ja ho pijem a okrem džúsu aj minerálky..
17. mar 2014 o 14:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Presunú nás do témy... Pásla kone na betone..
Alebo gazdinky z dedinky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Oné baby sa na nás určite smejú, alebo rovno nadávajú...
No čo už... ved smiech s sranda musí byť...
Kto nemá rád zvieratká, nemá rád ani ľudí... nie? :wink:
17. mar 2014 o 14:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Gazdinky z dedinky sa mi veľmi páči :slight_smile:. Tam by som išla :grinning:.
Hehe, baby nás určite berú s rezervou, lebo veď hormóny pracujú, nie?
Inak, práve som dostala, takže budúci týždeň môžem ísť na kontrolu a začíname s 2.IUI :slight_smile:. Nikdy som sa tak netešila tým kŕčom :grinning:.
Idem domov, tak zajtra zareagujem na prípadne farmárske pikošky :grinning:.
17. mar 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Tak hormony robia svoje.
Takže bud to budú brať s rezervou, alebo sa na nás zasmejú,
Ok, tak zajtra bude farmárčiť dalej...
Tak ahoj...
A mrcha nech nie je bolestivá...potom šup do boja... :wink:
17. mar 2014 o 14:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vespolek, mám před IUI a tápu... Ve středu budu 12DC, jdu na kontrolní UTZ. Brala jsem 3.-7.dc clostilbegyt 1-0-1. A v případě, že by mi hned píchli pregnyl, tak IUI musí být do 36hod? Mám totiž manžela v pátek dopoledne absolutně z dosahu...a bude až odpoledne k "dispozici" :grinning: Tak jestli se to dá nějak blíže načasovat? A nechodíte někdo do Prahy do Pronatalu?
Díky :slight_smile:
17. mar 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ten ananasovy džus som počula o ňom ale baby ho nepili cely mesiac niekte som čitala že pôsobi ako lepidlo, ale zaroveň môže spôsobit potrat tak neviem :unamused:
17. mar 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem za 14dnů objednaná do CAR, tak se snad brzy k vám přidám :slight_smile: Je tady některá z Ostravy? Moc vám držím pěsti. Jak půjdu na první konzultaci budu 14dc, tak jsem zvědavá co se dovím. Můžu se zeptat, za jak dlouho od první konzultace mám čekat IUI?
ahojte, zajtra idem na IUI. som trocha nachladnuta, myslite ze to bude problem?
@ivana412 Pije sa od IUI po uhniezdenie...alebo po pozitívnom výsledku.
Potom nie.
Ja ho pijem, no striedam s minerálkou.
17. mar 2014 o 14:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 A ty vieš kedy maš uhniezdenie?Piješ od IUI ked ti robia spermie dnu?A kolko dni Ho piješ?
17. mar 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer ahoj, ides na uuuuuplne prvu konzultaciu? ak ano, tak to ta asi najskor vysetri, a aj priatela. potom ti povedia, ci si na to vhodna.
17. mar 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer Ahoj a vitaj...
Kedy ti budú robiť insemináciu / IUI záleží od toho, kedy máš ovuláciu, budú ti robiť folikulometriu (sledovať množstvo a veľkosť, kvalitu) , a podľa toho sa dozvieš, kedy bude samotná IUI.
Držím palce.. :wink:
17. mar 2014 o 14:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Pijem ho od pondelka, čiže od IUI do dnes.
Neviem, kedy sa zahniezduje...no myslím, že ak to nie je mega množstvo džúsu, nemalo by to poškodiť. :slight_smile:
17. mar 2014 o 14:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 Inak niekde som čítala, že niektoré baby cítili, ked sa embryjko uhniezdovalo.
Vraj je to silná pichavá bolesť..
Ja som niečo také cítila v sobotu, no neviem, či to bolo práve uhniezdenie. :zipper_mouth:
17. mar 2014 o 14:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Ahoj a vitaj..
Držím ti moc moc palce, aby vám to vyšlo.
No ak sa to nebude zhoršovať, nemalo by to vadiť..
Skús sa opýtať priamo Dr. v centre. :wink:
17. mar 2014 o 14:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful ahoj, ano jdu na první konzultaci, snažíme se 14měsíců a už nám došla opravdu trpělivost, teda spíše drahému. Máme jen obyč spermio od gyndekologa mého a já hysteroskopii a teď beru clostilbegyt.

@jajka1980 mo děkuji za palce :wink: i vám držím pěsti, jak dlouho se snažíš? Ovulaci mám i s clostíkem 16-19dc, nikdy jsem neměla Pregnyl, ani utroš, tak třeba i to mi pomůže.
17. mar 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jak se bavíte o tom pití, tak před ovu se pije grepový a po ovulaci ananasový na lepší uhnízdění nebo samotný ananas :slight_smile:
17. mar 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer Aj ja dakujem za palce.
My sa snažíme veľmi dlho... 14 mesiacov je síce tiež nejaká doba, no my sa snažíme 12-13. rokov...čo je dosť.. :frowning2:
Ale nevzdávame sa a bojujeme.. :wink:
17. mar 2014 o 14:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer To áno. Pred ovuláciou grepový.
No ja pijem ananásový od IUI / inseminácií/ :slight_smile: Do ovulácie som brala Inofolic... :dizzy_face:
17. mar 2014 o 14:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 No s tymi bolestami tak tie som mala aj ja 4,5,6 deň po IUI či je na tom niečo pravdy to neviem ,ale bodaj by to bola pravda:wink:To ano nemôže ananas uškodiť ked to je dc :wink:
17. mar 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Velmi pekne dakujem za palceky, budem ich potrebovat, a tiez ti drzim palceky, tebe sa to uz krati k vysledku ta deli tyzden, ze?
Inak je to len nadcha, uz nechcem strckovat. dufam ze to nebude vadit :(. dopujem sa cajom, a vitaminmy. dufam ze to zaberie. To si tiez vie vybrat dobry cas :(
17. mar 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 Presne ako píšeš...
No ak by to vyšlo, nevadilo by mi, ak by boli vkuse tie bolesti.. a to asi každej z nás.
Aj dnes mám bolesti ako pri mrche, tak uvidíme o týždeň.. :slight_smile:
17. mar 2014 o 14:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Nieje zač.
Musíme jedna druhú podporiť, nie?
Ved všetky bojujeme pre jediný zázrak.. mať vlastné miminko.
Od krvi ma delí týždeň.
Tak snád to nejak vydržím..
Mimochodom, poznám jednu babu a tej sa to podarilo aj napriek tomu, že bola nachladená.
No ak by si mala horúčky po IUI, paralen neber.
Ten vraj škodí, hoci neviem, čo je na tom pravda. No čajík a vitamíny by mali zabrať. :wink:
Papaj aj ovocie...
17. mar 2014 o 15:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Presne take bolesti som mala aj ja aj pri 3 IVF no embrio to nakoniec vzdalo,ale raz to musí vyst.A testovat nebudeš?Alebo si počkaš až na krv?
17. mar 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 No to neviem,. Pretože po IVF, IUI som vždy testovala a vždy ten istý výsledok.
Takže mám tak trocha strach z testov.
Ešte som nemala nikdy //.
No možno skúsim v deň, ked pôjdem na krv, aby som sa na výsledok pripravila psychicky...
Uvidíme...
No bola by som mega šťastná, ak by sa nám to konečne podarilo...
Ved o tom snívam už dlhé roky..
Už sa mi aj snívalo, že to vyšlo a mala som chlapčeka..
No vidíš, čo robí psychika?? :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2014 o 15:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok