• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ivana412 Ty si bola už 3x na IVF?
Ja mám za sebou 2...
Takže teraz sa ti to musí podariť.. držím palce. :slight_smile:
17. mar 2014 o 15:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer ahojik vitej mezi nami :slight_smile: ja nejsem z Ostravy ale dojiždim tam do GYNCENTRA :slight_smile:
17. mar 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 to ano , podpora je velmi dolezita.mam taky tusak, ze by to nasim rocnikom uz mohlo tentokrat vyjst :slight_smile: tiez som 1980. Sak uz musime aj my prist na rad. Samozrejme drzim vsetkym babenkam palce a nech im to tiez vyde.
Lieky nebudem brat. Len cajik, aj to si davam len ovocny a nie bylinkovy, lebo neviem ci niektora z byliniek by neuskodila.
Mala si nejake priznaky den pred IUI? Ja mam Pichnuty pregnyl 10 000, ale zatial nic necitim. Nemoze sa stat, ze mi ovulacia pride neskor ako mi budu robit IUI?
17. mar 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Super, že si ročník ako ja.
Takže je na čase, aby sa už konečne aj na nás usmialo šťastie.
V deň, ked som dala pichnúť injekciu /Ovitrelle/ som necítila nič... no každá sme iná a niektorá cíti presne kedy ovuluje...
Takže neviem ...
O to, či ti urobia IUI skôr ako príde ovulácia, to neverím...
Ved si chodila na folikometriu a podľa nich zisťovali, kedy by mala nastať ovulácia.
Toho sa neobávaj .. aj veľkosti folíkov hrajú svoju rolu v cykle. :wink:
17. mar 2014 o 15:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 ta jo, kloubou dolů, 12-13 let? To je šílené. Asi všechny co jsme tady jsme si myslely, že se to podaří do půl roka a nic. Nechápu jak ty co děti nechtějí zapadnou hned, nebo feťačky, alkoholičky atd.
Já sjem ročník 1981 a snažíme se o první.
17. mar 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis děkuji za přivítání a líbí se ti v gyncentru? Je tam prý Čermák, kterého všichni hatí. Ale to i Polanku kam jsem objednaná já, to je těžko, lidi budou chválit to, kde se jim zadařilo no.
17. mar 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful tak to jsme se tady sešli stejně staré, teda mladé :slight_smile: Držím pěsti při IUI, a pak hlavně za 14dnů :wink:
17. mar 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer No je to už tak dlho, čo sa snažíme...no bojujeme, pokiaľ sa to nepodarí.
To máš pravdu.
Tie, ktoré túžia čo i len po jednom bábätku, robia čokoľvek, nedarí sa im...a tie ,čo ani nemyslia na ne, otehotnejú bez problémov.
Poznám aj také, čo boli aj na kyret/ potrat / už aj tento rok.. a to len preto, že jednoducho nechcú detičky. :frowning2:
17. mar 2014 o 15:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 no to je šílené, také znám právě holky co mají jedno a stačí a na potraty chodí, nebo jak jsem byla na hysteroskopii, tak tam šla semnou holka, co má dvě děti a vždy na první pokus, pak byla 2x na potratu a že vždy jak se otře kolem trenýrek, tak otěhotní, tak si dala tělísko. Je to holt nespravedlivé a ty jdeš na IVF kdy?
17. mar 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 ano bola som na 3 ivf,no kedže mam všetko ok tak som chcela ist do IUI,predsa je to menšií zasah do organizmu.Ale psychyka je rovnaka u obidvoch .Mne sa tiež sniva ale o dvojčatach :grinning:
17. mar 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer Je to tak... no nič s tým neurobíme.
Ja som práve po IUI.. týždeň.
Teraz čakám ešte týždeň a potom krvné testy. / teda ak nedorazí mrcha/ nečakám ju.. asi ako každá z nás..
No ak sa to nepodarí, zvažujeme tretí pokus IVF..
17. mar 2014 o 15:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Asi všetky z nás majú také stavy..
To je už asi zúfalstvo, bolesť na dušičke a v srdiečku..
No nič iné nám neostáva, iba bojovať do úspešného konca.. :slight_smile:
17. mar 2014 o 15:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Toto si napisala uplnu pravdu.A tie čo nechodia na ivf,iui nevedia ake to je.A davaju rady nemysli na to,,,, Mam to z vlastnej skusenosti a som z toho sklamana dost a niekedy si myslim že tamten hore ani neexistuje,ked niekomu dobraje 4 a niekomu nedaj bože ani jedno :unamused:
17. mar 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 tak takové ženy co se daly na dlouhou cestu si to zaslouží ještě více. Asi nám nebylo přáno otěhotněnt hned, ale miminko si vybojovat, ale snad ten boj brzy všechny vyhrajeme. Moc bych ti to přála aby jsi za týden našla // na testu
17. mar 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucyfer ja právě chodim Čermakovi a nedam na ně ho dopustit-to co jsem si na něho všechno přečetla tak jsem nevěřila..jako ja jsem maximalně spokojena :slight_smile: v středu mě čeka odběr vajiček tak jsem zvědava :slight_smile:
17. mar 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Ja som sa takýchto rečí napočúvala až -až.
Aj to, že kúp si psa a prídeš na iné myšlienky a zabudneš na dieťa...
Máme ich 3. a stále mám v mysli to, kedy sa konečne podarí a budem držať dieťa v náruči..
Tie, čo to nezažijú ,nevedia čo je to beznádej, smútok....
Nevedia, čo prežívame, cítime a čo to s nami robí, ked ide po chodníku mamička s bruškom, kočíkom...
Máme to ťažké..a ako sa hovorí.. ten hore nás musí mať rád.. ked nás takto týra..
17. mar 2014 o 15:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer Dakujem z celého srdiečka..
Ja to prajem samozrejme každej, ktorá po miminku tak túži, ako ja..
Boj je ťažký, hlavne po psychickej stránke, no nesmieme sa vzdávať, ale bojovať..
Víťazstvo si potom pekne užijeme... :dizzy_face:
17. mar 2014 o 15:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bejlis no právě si říkám, že holky si stěžují i na tu Polanku na Sobka, horší jsem slyšela na Čermáka, to je asi podle toho, co ty holky od toho čekali, zda třeba hned první pokus IUI, že budou těhotné a pak to centrum zavrhli atd., kdo ví. Je třeba vyzkoušet a pak uvidíme. Ty máš teď nemocenskou? Nebo jak to vlastně chodí před IVF?Vím, že kamarádka chodila do práce, píchala si injekce a pak po transféru měla jen 4dny volna
17. mar 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Aj ja mam psa a nič,blbosť.Kto toto nepreživa čo mi tu nevedia čo to je.Ale aj nas sa musi usmiat štastie verim v to.Takze po IUI pijem ananas,Do ovulky jem takisto chilli ja to milujem ku všetkemu,len škoda že po ovulke,IUI sa už nesmie :wink:
17. mar 2014 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer sto holek sto nazoru to je těžko...jojo hned jak jsem začala pichat injekce tak mi vypsal nemocenskou...my byli 4 na IUI se nepodařilo tak ted nas čeka první IVF :slight_smile: a ty jsi ještě žadnou inseminaci nepodstupovala asi??
17. mar 2014 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 To šťastie sa na nás raz usmeje.
My to prežívame úplne inak, ako tie, čo otehotnejú len čo zbadajú chlapa.
No musíme veriť, myslieť pozitívne a dočkáme sa šťastia..
Len ten boj je dosť ťažký...ale my sa nevzdávame... :wink:
O čili som tiež počula, no mne nejak nechutia.. tak držím palce..
17. mar 2014 o 16:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, na dnes končím a idem si ľahnúť.
Znova mám bolesti v podbrušku, takže zajtra sa tu stavím..
Majte sa krásne a držím všetkým palce.. :wink:
17. mar 2014 o 16:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 ok,pekne sa opatruj,ja tiež zajtra dam vysledok kedy mi budu robit 2.IUI a kolko folikov mam :slight_smile:
17. mar 2014 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 poznam ten pocit ja som to nevydržala a testovala som ...test bol pozitívny a mne vtedy vôbec nedošlo že to mám ešte pregnyl v moči...no tentokrat sa stresovat nebudem,počkám si až na krv a uvidím...
17. mar 2014 o 16:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jajka1980 u mna je to zlozite, ja som bola v umelom prechode 4 mesiace, a teraz mi po vyvolavacke prisla mrcha. po 10 dnoch som mala prist na kontrolu. To bolo minuly piatok 14/3/2014. Doki pozrel ultrazvukom, videl jeden folikul a odporucil to skusit. Tak sme sa na to dali. takze neviem kolkokrat treba prist na ultrazvuk, ale ja som bola len raz. :( preto sa bojim. ani krv mi nebrali.
17. mar 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer dakujeeeem, budem sa modlit nech to uz vyde. :slight_smile:
Ty si v mojom veku? a tiez este ani jedno mimčo?
17. mar 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniielka nuz co sa da robit musime to nejak vydrzet musime mysliet pozitivne :wink:
17. mar 2014 o 16:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ved kazda zena ma ten ciel zalozit si rodinu byt dobrou matkou dat mu vsetko delit sa snim o vsetko musime si navzajom drzat palce a verit tomu ze sa to raz podari :slight_smile:
17. mar 2014 o 16:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bejlis ne nebyla jsem na IUI, já brala HA dlouho, pak jak jsem vysadila,tak jsem blbě poslechla, že nechat tělo pročistit, no a jak jsem se začali snažit, cyklus trval i 50dnů, tak v podstatě za těch 14měsíců tak 8x MS, pak hysteroskopie a nasazen clostilbegyt, te´d už jsou cykly fajn. Tak jsem ráda, že nás objednal už tak brzy, budu zrovna v polovině cyklu a s clostíkem :slight_smile:
@meaningful ano před 3 měsíci mi bylo 32,bohužel toho pravého partnera jsem potkala pozdě, ale přeci nikdy není pozdě na mimčo jsem si říkala, důležité, že mám lásku a podporu a chce moc miminko, měl dva vztahy kde už děti měly ty ženy a ty už nechtěli, tak strádáme oba už dlouho. A hned jak jsme koupili byt jsme se do toho pustili a zatím bez úspěchu :frowning2:
17. mar 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferkina123456 no s tím pozitivním myšlením je to dobrá věc a ještě chodím k terapeutce na různé masáže a věřím i bylinkám .-)
17. mar 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok