• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lucyfer nebojsa, urcite Vam to vyde. mate sa radi , to je hlavne a prekonate spolu tieto strasti.
17. mar 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, dnes jsem byla na vyšetření průchodnost vejcovodu, podle zvuky na vejcovodu, že mám omezený průchodný vejcovod. Takže můžu nadále zkusit další IUI, ale do 3x a dál už to nemá cenu kdybych měla čistý průchodný vejcovod, tak ano vícekrát IUI hmmm. Když se mi nepovede ani potřetí, tak jdu do dalšího IVF, ach jo. Nevím jaká je šance s omezeným průchodným vejcovodem, gynda to taky nedokáže odhadnout.
Máte někdo s tím zkušenosti? Jestli někomu podobně jako u mě se povedl IUI? Nebo žádný?
17. mar 2014 o 18:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis Ahoj, hodně Ostraváků dojíždí do Reprofitu Olomouc. :slight_smile:
@lucyfer Ahojky :slight_smile: Ty chodíš kam?
17. mar 2014 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife jojo četla jsem o tom ale pro mě by to bylo moc daleko protože ja nejsem ostravy :slight_smile:
17. mar 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife do Polanky Fertimed. Chceme to tam zkusit, takové ty základy a IUI, na IVF bych určitě také jela do Olomouce nebo Brna :slight_smile: Pořád si říkám, že na IUI není co zkazit a máme to blízko a drahý má novou práci, tak nemůže dál, max fakt odběhne z práce, je to fakt teď složité. A říkám si, že do Olmíku hodina tam hodina zpět a tam čekací doba. Já vím no....chjo.Ale tak, kdyby se to nepovedlo v Polance tak mi dají výpis z karty z dosavadních vyšetření a můžu pak hned začít jinde.

@meaningful moc děkuji, chybí mi tady ten objímající smajlík. Jsi také silná hodně.
17. mar 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Dobre ránko :slight_smile:.
Tak mrcha je riadne bolestivá, ale nikdy som sa jej netešila viac :slight_smile:. Lebo už mám vyhliadku na 2.IUI.
Snáď to tentoraz vyjde :slight_smile:.
18. mar 2014 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@fififezka viem co to je mala som to po prvom neuspešnom IUI.Nech ti rychlo prejde a potom šup,šup druhe kolo :slight_smile:
18. mar 2014 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Ďakujem :slight_smile:. Už sa neviem dočkať :slight_smile:.
Dúfam, že to vyjde.
Ale aj tak som rada, že všetko (na môj vkus) ide strašne rýchlo.
Prišli sme, vyšetrili nás, za pár dní som išla na kontrolu, potom IUI.
Žiadne čakanie pár týždňov a podobne :slight_smile:.
Takže som rada :slight_smile:.
18. mar 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fififezka to ano ani neviem ako a uz idem teraz na kontrolu kolko folikov mam a potom druhe IUI,teraz to musi vísť :slight_smile:
18. mar 2014 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivana412 Je to super, že :slight_smile:? Ja som strašne rada. Som si myslela, že keď ideme iba na kontrolu prvú, tak, že sa niečo pohne až za pár mesiacov a za dva týždne už som bola na 1. IUI :slight_smile:.
Určite to už musí vyjsť :slight_smile:.
18. mar 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka ano to všetko ide tak rychlo keby to čakanie na vysledok išlo mega rychlešie,No teraz som sa rozhodla,že to budem robit inak.Proste plna pozitivnej energie.Ozvem sa neskôr ako som dopadla,lebo v buse dost natriasa :confounded:
18. mar 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 No ja som úplne pozitívne myslela. Dokonca keď som išla na krv tak som sestričkám povedala, že sa cítim úplne "tehotno" :grinning:. Sa smiali.
No, ale ja som si povedala, že keď budem do 2.IUI tak sa brutálne zamestnám niečím, nech na to vôbec nemyslím. Až potom, že aha, veď idem na krv :slight_smile:. Lebo takto som na to celé dva týždne myslela a išlo mi to na mozog. A pritom mám roboty dosť, takže ju len začnem odsýpať :slight_smile:.
V buse (aj v aute) nerada píšem, lebo je mi z toho zle vždy :slight_smile:. Takže sa potom ozvi :slight_smile:. Držím palce :slight_smile:.
18. mar 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 Držím palce, aby ich bolo tak akurát...a hlavne kvalitné, dominantné. :wink:
18. mar 2014 o 08:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Nemaj obavy, všetko skončí dobre... a onedlho budeš mať miminko v náruči...
Hoci bolo len 1 vajko a bolo kvalitné, nie je sa čoho obávať... :wink:
18. mar 2014 o 08:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Dbré ránko... Tak už aby skončila a šup do boja... :wink:
18. mar 2014 o 08:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ďakujem :slight_smile:. Už som si čítala čo a ako, takže v piatok môžem začať brať tabletky a 11.-13. deň na kontrolu :slight_smile:.
18. mar 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka To je super správička...
Takže v piatok tu budú znova tie hlášky ako včera, kedže znova s tebou budú lomcovať hormony..Teším sa.. :grinning:
18. mar 2014 o 09:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Hahaha, s najväčšou pravdepodobnosťou :grinning:.
Aj keď hlášky mám niekedy aj bez hormónov... Snáď to nebude mnou :grinning:.
18. mar 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka To chápem, ale ked je človek nahormonovany, dáva ich viac... :grinning:
Viem z vlastnej skúsenosti... vid včerajšok... :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2014 o 09:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Hehehe, presne tak. Včera bol extrém.
Včera inak prišiel muž domov. Hovorí: Ešte skočím za chalanmi (naši robotníci) a odnesiem im lepidlo. A ja mu,že: Miláčik, dnes som dostala. Radšej choď a nehovor nič, lebo po akejkoľvek vete môžem vybuchnúť...upozorňujem ťa radšej vopred :grinning: :-d :grinning:. Zasmial sa a odišiel radšej :grinning:.
18. mar 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Chudák chlapi, tím niekedy vieme riadne narušiť náladu... hlavne ak to na nás príde /ms/..
Ten môj presne vie, kedy ju mám.
Tiež som všelijaká... ale čo narobia.. bez nás by zahynuli.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 09:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 No, ja ho pre istotu jemne upozorním. Potom mi odpustí, keď začnem frfľať, že načal nový toaleťák keď jeden ešte nie je prázdny :grinning:. Takže mám hneď na začiatku alibi :grinning:
18. mar 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Hmmm... :grinning: :grinning: :grinning:
Mňa v ten čas vie "vytočiť" aj úplná stupídnosť... no drahý to berie s rezervou. :slight_smile:
Predsa pracujú hormony..
18. mar 2014 o 09:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Aj môj to našťastie berie s rezervou :grinning:. Lebo inak neviem.
Ale dokážem sa aj ospravedlniť, že to nie ja, ale moje drahé sviatkovanie za mňa rozpráva :grinning:. Ja som len obeť :grinning:.
18. mar 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Tak nič iné tým chlapom neostáva, iba nás brať s rezervou... bohu žiaľ...
Ok, teraz končím, lebo idem na nákup, niečo navariť a potom sa tu stavím...
Tak pa.. :wink: :dizzy_face:
18. mar 2014 o 10:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Oki, utekaj :slight_smile:. Ja by som tiež mala aspoň čo-to porobiť :slight_smile:. Pekný deň :slight_smile:.
18. mar 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj,tak jsme se po 3 letech marneho snažení take dostali k IUI byla jsme na prvnim minule pondeli takze ted netrpelive cekam az si budu moci udelat tehotensky test.Nas problem neboli spise jen muj protoze spermie mame super je v tom ze bez hormonu neprichazi menstruace tudiz ani ovulace.
Hlavne jsem se vas chtela zeptat co je dobre po IUI delat nebo spise nedelat nebo jestli muzu vse co normalne.Cim pomoci aby bylo IUI uspesne.Moc dekuji :slight_smile:
18. mar 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby,v piatok ma čaka moje druhe IUI.Len ma dost znepokojuje ze pregnyl si mam pichat stredu o 16-18h a somotne IUI o 11.Nie je to skoro pichnutie ked to bude viac ako 36 hod,presne 42 hod po pregnyle bude IUI.Poradte,doktor mal dnes odveci naladu,tak som sa ho nechcela pytat :unamused:
18. mar 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 No, to som minule aj ja riešila. Na mojom 1.IUI som si mala dať pichnúť pregnyl v stredu o 22.00 a IUI bolo až v piatok okolo 9 ráno. Nie je to neskoro? Čo si myslíš? Fakt neviem.
Snáď budú ostatné baby múdrejšie :slight_smile:.
18. mar 2014 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra Ahoj, tak vitaj :slight_smile:. V tom ti síce nepomôžem, lebo mám iba 1.IUI za sebou (neúspešné), ale baby písali, že pili ananásový džús a museli byť v kľude a pod.
18. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok