• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fififezka Ved to ako v tvojom pripade 1 hod to nič nieje.Pri prvom IUI takisto 42 hod od podania pregnylu,ja vobec neviem snad mi niekto poradi :unamused:
18. mar 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 me pichli rano v pul desate a v jednu jsem sla na IUI a doktorka rikala ze to pusobi 48 hodin takze by jsme meli mit druhy den i sex ale v tech bolestech co jsem mela po IUI se to opravdu nedalo ale to jsem ve smes take moc nepochopila kdyz jdu na IUI proc mam mit druhy den styk to bych na to nemusela chodit a mohla mi jen rict super ted bezte domu a sup na to :sweat_smile: protoze sperma mame v poradku…

@fififezka no v klidu jsem sice nebyla ale snazim se netahat nic tezkeho a o ananasu slysim prvne :astonished:
18. mar 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra Ten ananasovy džus, určite tym nič nepokaziš.Ja to chcem tiež vyskušat pri 2 IUI :wink:
18. mar 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra No pri prvom IUI som mala po pregnyle ovulku po 36 hodinach,to je pravda že sa potom treba tulit,ak mate spermie :wink:
18. mar 2014 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka No stym ananasom sme to riešili aj z jajkou1980 včera.Ja to chcem vyskušat vraj pomaha k uhniezdeniu,No ja radšej čerstvy ananas :slight_smile:
18. mar 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 ale me neuveritelne bolelo v podbrisku jeste 4 dny po IUI takze to se opravdu nedalo.Bolelo vas take bricho nekterou? A davaji se nejake leky poIUI ? Ja nedostala nic. Za jak dlouho jste se prvne testovaly?
18. mar 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412
@v3ra No, mne povedali, že IUI je náhradou len jedného pohlavného styku, takže máme stále skúšať. Ale tak, samozrejme, pri pohlavnom styku si neoddelíš tie dobré spermie od zlých ako to robia tam :sweat_smile:.

Tak keď to pôsobí tak dlho by som mala byť ok s pregnylom. Uvidím na druhý pokus :slight_smile:.

Ja inak ananás vôbec nemám rada :frowning2:. Ale tak čo neurobím pre možné tehotenstvo :slight_smile:.
18. mar 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak ted jste me tak tim ananasem nahlodaly ze si ho dnes skocim koupit jak cerstvi tak dzus snad nevadi prekyseleni :D
18. mar 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka A stym ananasom no neviem nasla som to na anglickej stranke že ho treba jest len päť dni,každy deň len 1 koliesko,začiatok deň IUI.Ved to že ja stale hladam čo by tomu napomhlo :wink:
18. mar 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra Stači len jedno koliesko denne,albo 1 dc džusu.daj do google ananas po IUI :wink:
18. mar 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tady jsem nasla o ananasu takze ted uz to nema cenu ale kdyztak vim pro priste kdyby se ted po prvnim nezadarilo

Ananas podporuje uhnízdění embrya. 1 - 2 dny po ovulaci může žena buď začít užívat Bromelain v tabletách (po 5 dní) (Bromelain je enzym obsažený v ananase). Nebo může žena užívat čerstvý ananas. Vyřízne tvrdý střed ananasu, rozdělí ho na 5 částí a každý den jednu část sní. Začne také 1 - 2 dny po ovulaci.

Více zde: http://www.mrnous.com/tehotenstvi-neprichazi/jak-zvysit-sanci-na-otehotneni/podpora-otehotneni/
18. mar 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra A j mna bolelo brucho ako pri menzese 4,5,6 deň vraj ta bolest je uhniezdovanie,baby to tak pišu .Ja som brala po IUI duphaston a dnes mi dal aj estrimax lebo mam menšiu sliznicu aby mi do piatka narastla.S tym testovanim neviem ja som testovala ale teraz uz nebudem pockam si na krv :wink:
18. mar 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra No vidiš som som radšej pozerala na anglickej stranke a tam pišu inak,tak si vyber :unamused:
18. mar 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412
@v3ra Baby, ja strašne dúfam, že je to zahniezďovanie a veľmi veľmi Vám to prajem.
Ale ja som tiež mala také kŕče ako keby som mala dostať a výsledok negatívny :frowning2:.
Možno to bolo, že som už mala dostať a len som to utlmovala Utrogestanom.
Ale dúfam, že to u Vás bude inak a u Vás sa už veselo maličké zahniezďujú :slight_smile:.
Mňa to určite čaká pri 2.IUI :sweat_smile:.
18. mar 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 no vydrzim do pristiho utery to bych si mela udelat test a jeste mam narozeniny tak snad dostanu darek v podobe dvou carek na testu :slight_smile: clovek musi doufat porad :slight_smile:
18. mar 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Stym uhniezdovanim neviem či je to pravda,každa z nas chce verit,čo ine nam ostava :wink:
18. mar 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra Tak ti to prajem ten užastny darček :wink:
18. mar 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra
@ivana412 Presne, pozitívne myslieť je to hlavné :slight_smile:. Ja sa vedome dostávam do tehotného režimu, aj keď som ešte ani nebola na 2.IUI a viem, že 1. bolo negatívne :grinning:.
Tak ale nejak sa tam to maličké musí uložiť, nie? Takže to bude určite uhniezďovanie :slight_smile:.
18. mar 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980

Ahoj,v piatok ma čaka moje druhe IUI.Len ma dost znepokojuje ze pregnyl si mam pichat stredu o 16-18h a somotne IUI o 11.Nie je to skoro pichnutie ked to bude viac ako 36 hod,presne 42 hod po pregnyle bude IUI,doktor mal dnes odveci naladu,tak som sa ho nechcela pytat.ako si ho ty pichala myslim hodinu a kedy si mala IUI.Dik :wink:
Dnes v 11:05 • Odpověz • •
18. mar 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer
@jajka1980 tak uz mam potom iui, cakala som sice na dokiho cca 1,15 h ale potom to slo do 3 min. polezala som si 10 min a isla som domko. teraz cakat na prvy april. to bude dlhooo.
18. mar 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@meaningful ta vela štastia,nech ti to rychlo zlesti.Ja riešim problem s prevnylom.Vid vyššie.Kedy si si ho pichala a kedy samotne IUI :wink:
18. mar 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Ahoj.
Tak ja som dala pichnúť Ovitrelle injekciu v nedeľu o 11:30 a v pondelok okolo 11:30 som ležala na sále /IUI/.
Tak neviem ti povedať, či to je neskoro...
Hádam Dr. vie, čo robí...
Držím ti palce, aby si potom našla //. :wink: No nemysli negatívne a neobávaj sa. Myseľ musíš mať pozitívne naladenú,... :dizzy_face:
18. mar 2014 o 13:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Tak to je super. Držím palce, aby ti to pekne zbehlo a potom pošli tehu vírusky..// :grinning: :grinning:
Ja a @fififezka budeme čakať s otvorenou náručou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no okrem nás aj ostatné baby.. :wink:
18. mar 2014 o 13:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kescha Ahoj, tak jak se daří? Já jdu zítra na ultrazvuk a ve čtvrtek snad 2. pokus ... Jak ti dopadlo to vyšetření?
18. mar 2014 o 13:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful tak to budu držet moc pěsti, aby jsi našla za 14dnů // a Pregnyl jsis píchla sama? a teď máš utroš?
18. mar 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 já jsem si při IUI píchala otriville v sobotu večer a IUI bylo v pondělí kolem 11 hod. Původní plán byl v pátek odpoledne při kontrole, a IUI v neděli dopoledne, ale neměla jsem ještě úplně zralé vajíčko (dle UTZ), tak jsem nafasovala injekci domů. A IUI se zdařilo, máme doma dvouletou holčičku :slight_smile:
Přeju hodně štěstí, ať si miminko k Vám najde cestu :wink:
18. mar 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beruskaev Super správička.. Gratulujem.. :dizzy_face: :dizzy_face: Potešia ma pozitívne správičky.. prajem veľa zdravia :dizzy_face: miminku.
18. mar 2014 o 14:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 děkuju :slight_smile: jsem ráda, že Vás to trošku uklidnilo :wink:
18. mar 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esperanza7 ahoj, ja idem v piatok na to vysetrenie a uvidime, ci sa mi aj bez liekov vytvořil aspoň jeden folikul,ak ano uvidíme podla sona, kedy by bol druhý pokus. Držím ti palce, nech to klapne. :wink:
18. mar 2014 o 14:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Ahoj, já jsem dostala Pregnyl ráno v devět a ten samý den ve 13:00 hodin jsem šla na IUI. Údajně to závisí na tom, jakou kombinaci léků dostáváme. Já Clostilbegyt, v den IUI Pregnyl a pak Duphaston... Tak nevím...
18. mar 2014 o 14:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok