• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Baby stalo sa Vám, že ste po sone išli hned na druhy den na IUI a to bez pichania pregnylu? Dnes mi totiz povedali, ze si pregnyl uz nestiham pichnut a zajtra mam byt nastupena na IUI. Akosi skoro :confounded: lebo som 10 DC.
18. mar 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beruskaev Nieje zač.. Takéto pozitívne správičky povzbudia asi každú z nás...
A určite každú zaujíma, aké si mala pocity, bolesti, ... koľko folíkov pred samotným IUI...
Proste kopu otázok.. prepáč, no je to zaujímavé. :dizzy_face: :grinning:
18. mar 2014 o 14:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Jé, tak to na tebe budu moc myslet, bylo by super, když to bude bez léků :slight_smile: !!!!! Já mám bolesti v podbříšku dost silné... zítra dám vědět, jak mi ten ultrazvuk dopadne... A už jsme se domluvili, pokud nevyjde ani tento pokus, jdeme na IVF... Bude mi 33 a tak jsem kapku nervózní.
18. mar 2014 o 14:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 v pohodě, klidně se ptejte, moc dobře si pamatuju jaké to je, když mimi nepřichází..
moc zkušeností nemám, u nás to bylo první IUI v normálním cyklu, jediné co bylo na podporu byl otrivil pro správné prasknutí foliku. Pocity po IUI, občas mě pobolívalo břicho jako před menzes, možná pomohlo i to, že jsem na to nemyslela, moc jsem nevěřila, že to takhle výjde, když se nám doma skoro 2 roky mimi nedařilo, počítala jsem s tím, že si to 3x projdeme a půjdeme do IVF.. Test jsem dělala 12 den po IUI a byl už slabě pozitivní :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janedoe podle mě záleží v jakém stavu je vajíčko, na UTZ to právě vidí, pokud už plánují zítra IUI, tak je vajko asi nachystané :grinning: důvěřuj lékařům, oni ví co dělají :wink:
18. mar 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskaev Super. To musel byť krásny pocit, ked sa objavili //. :dizzy_face:
A koľko folíkov si mala pri IUI?
Lebo je väčšia šanca, ak je ich viac... Ja som mala bohu žiaľ len 1. a ten mal 21.mm.
18. mar 2014 o 14:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskaev Chtěla jsem se zeptat, možná hloupý dotaz, ale jak se chovat po IUI - sport, nějaká aktivita - spíše asi raději ne, že? Sauna je jasná, to bych neriskovala, ale když jsou ženy těhotné, někdy to ani do 3 měsíce neví... tak proto se ptám, děkuji :slight_smile:
18. mar 2014 o 14:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 bylo to nádherné, pořád mám schované testy, dělala jsem je každý den až do kontroly a potvrzení těhu v centru :grinning:
měla jsem 1 folik, neměla jsem žádnou stimulaci, tak asi i proto, kamarádky co byly na IUI (celkem jsme 3 co se to povedlo) tak měly taky po 1, holky ale s nějakými léky na stimulaci..
18. mar 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esperanza7 já jsem se chovala normálně, ale nijak nesportuju, ani jsem si nepřipouštěla, že jsem někde byla, jak už jsem psala, moc jsem nevěřila, že to výjde..
18. mar 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskaev Tak ja mám každý mesiac vždy len 1 dominantný folík, aj bez liekov.
No stimulovala som clostilbegyt-om a nič nové.. znova 1 dominantný./21.mm/
No teraz beriem duphaston 3x1, hlavne kvôli tomu, že hoci som OK, no mám nedostatok progesteronu.
Ten doplňam práve duphasťákom.
Uvidíme, ako to dopadne. Mám pred sebou ešte týždeň., tak hádam mrcha nedôjde.. ja ju tento krát nečakám.. :grinning:
18. mar 2014 o 14:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka .. Halooo... čo je s tebou? čo sa neozývaš?
Inak dnes som si urobila radosť... kúpila som si 5 sliepočky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Už to na mňa znova ide.. :grinning: :grinning: :grinning:
Aspoň nemyslím na nič ohľadom tela a nesledujem sa.. teda snažím sa nesledovať.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2014 o 14:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok babenky, tak ja idem trocha na slniečko, ale večer sa tu stavím... Tak sa držte .. :wink:
18. mar 2014 o 15:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7
@beruskaev
@jajka1980 Dievčata dakujem Vam,snad to bude ok s tym pregnylom. :wink:
18. mar 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janedoe Mne sa stalo nieco podobne dnes kontrola na 8 DC a IUI v piatok na 11 DC,Pritom mam cykly 27 dňove,musime verit že doktori vedia čo robia :wink:
18. mar 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 ahoj, pichala som si pregnyl v nedelu o 22h, dvojitu davku. iui bolo dnes presne o 11,15h. takze 37h aj 15 min po pregnylu. kam chodis?
18. mar 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Ja chodim do Ke, no mne to stale doktor povie tak ze mi potom vide viac ako 40 hod.Pri prvom IUI sa mi stalo že o 4:30 strašne bolesti-ovulačne a samotny zakrok bol o 9:30.Uz to neriešim snad doktor vie čo robi :wink:
18. mar 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 dakujem, si piiis ked to vyde ze poslem tehulkovirus:slight_smile:
ty sa ako citis?
18. mar 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful To som teda zvedavá, či si na nás spomenieš.. lebo určite od toľkého šťastia zabudneš na MK.. :grinning: :grinning: No my budeme čakať na TTTT vírusky. :dizzy_face:
A ako sa cítim?
Tak bolesti v podbrušku mám, nič viac..no sú mierne a netrvajú dlho.
Uvidíme v pondelok ..
18. mar 2014 o 19:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer dakujem za podporu. pregnyl som si sla dat pichnut na pohotovosti do svalu. teraz mi dali duphaston 2x 1tb
18. mar 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Duphaston beriem aj ja,. No dávkovanie mám 3x1. :wink:
No z toho hľadiska, že mám nedostatok progesteronu... takže nemaj obavy.. a držím palce. :dizzy_face:
18. mar 2014 o 19:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 neboj neboj, ty nam ten TTT virus posles skor, len vydrz do pondelka. ja na MK budem mysliet stale.
18. mar 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Tak to by som sa od šťastia asi zbláznila, že sa to podarilo po toľkých rokoch zúfalstva, beznádeje, bolesti a prázdnoty..
Ale ak ... podotýkam "AK" by to vyšlo, pošlem nielen cez MK, ale aj e-mailom.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 19:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 mne dali este v pondelok aj ketonal injekciu , ci nejak tak sa to vola, je to tusim proti bolesti.
18. mar 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 zlaticko uz aby to prislo. Budeme sa tesit s tebou. budes testovat aj skor?
18. mar 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980
mne pred 4m hovoril doki, ze som mala zvyseny progesteron, mierne. ze to ma zly vplyv na plodnost, a teraz mi dava progesteron? dufam ze to bude dobre.
18. mar 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Vdaka, no testovať asi nebudem. Ked, tak iba v deň krvičky, aby som bola pripravená na výsledok..
18. mar 2014 o 19:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Tak hádam Dr. vie, čo robí..Je to podobné utrogestanu a dávkovanie máš v norme, čiže 2x1.
Takže hádam to nič nepokazí. :wink:
18. mar 2014 o 20:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 ale jasne, aspon ze tak, nech si pripravena ciastocne.
Ja som si dnes nebola este ista, ci ovulujem, tak som si spravila ovu test, a bolo to ok. Len dufam ze to nebol pregnyl. Lebo ja normalne mavam ovu tak 16 den, a teraz mi IUI robili na 14 den.
Mne zajtra zacne plynut lehota 14 dni...juuuuuj to je dlhooooooooooooooooo
18. mar 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 tebe tiez odporucili mat styk este v ten isty den ako bolo IUI?
18. mar 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Nemaj obavy, to zvládneš.. Len pozitívne mysli, niečím sa zamestnaj a všetko prejde raz- dva.
Mne sa to kráti, čoskoro budeme vedieť verdikt, ako sme na tom..
Mám strach už teraz.. ale tak musíme veriť a myslieť pozitívne../ aj ked u mňa je tak trocha problém veriť, žeby to vyšlo/. :fearful:
18. mar 2014 o 20:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok