• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@meaningful Nie, reč o tom, aby sme si to večer užili nebola. No je to väčšia šanca, kedže ešte doplníte plavcov.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2014 o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Tu injekciu by som brala aj ja.Ledva som dokazala chodit ale po zakroku mi to hned prešlo,uvidime ako bude druhe IUI :wink:
18. mar 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 tak ja som mala stastie :slight_smile: Povodne som chcela ist az zajtra na krv a na sono, lebo sa mi staaaaasne nechcelo vstavat a uplnou nahodou som si zobrala aj papiere kvoli notarovi. Kto vie, keby idem zajtra asi by uz bolo neskoro. Joj a 2 folikuly, mohlo by sa uz konecne postastit :slight_smile:
18. mar 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 juj tak tej prace mam az nad hlavu, v praci a tiez danove obdobie. takze musim vsetko stihnut :slight_smile:
pri praci to ide ten cas kozmickou rychlostou. tak dufam, ze to uleti.
ano pozitiiiiivne mysliet, ziadny strach !
18. mar 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Tak tak .. :wink: :wink:
18. mar 2014 o 20:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 ja som ani nevedela co to je, ze preco mi to davaju, asi preto ze mi dali dvojitu davku pregnylu a asi vedeli ze pridu bolesti. Ale ja som nic potom necitila, bolesti ziadne.
18. mar 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janedoe Ja tiež som mala 2 alebo 3 foliky,snaď do piatka ešte podrastu aj všetky 3 :grinning: .Držim ti pršteky :wink:
18. mar 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Tak to ja mam hrozne bolesti aj bez stimulky.Kam chodiš do centra?
18. mar 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 ja do BA do iscaru
18. mar 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 u mě byl taky 1 dominantní, cm už si nepamatuju, musela bych se podívat do zprávy, Po IUI jsem zaváděla utrogestan, 2x denně 1 tabletu..
Uteče to, za chvíli je víkend a po víkendu šup na to :grinning: a mrcha ať si jde laskavě tam, kde o ní stojí a necpe se tam, kde ji nikdo nezval, no né :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: držím palečky :dizzy_face:
18. mar 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@meaningful Jaaaaj tak ja som uplne z opačneho kraju.Z BJ ale dochadzam do KE :wink:
18. mar 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyz to tu tak ctu tak je az neuveritelne co doktori dokazi kdyz mame kazda spousty rozdilnych problemu a hormonu a nakonec se zadari kazde z nas a v to verim!!! :wink:

Jinak ja vydrzela prvni tyden po IUI v klidu bez testovani a dneska jsem zacala druhy a uz zacinam byt nervozni :unamused:
Ale hlavne myslet pozitivne :slight_smile:
18. mar 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jediny co jeste tak koukam ze kazda po IUI jeste neco berete ale me nic nedaly :unamused:
18. mar 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 napodobne, aj ja drzim palceky :slight_smile: Tak ja som mala vzdy len 1, takze sa vytesujem (aj ked viem, ze 2 foliky nemusia absolutne nic znamenat :slight_smile: )
18. mar 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe Presne tak,treba mysliet od začiatku pozitivne.Ja si myslim že nezáleží na množstve,ale na kvalite :slight_smile:
18. mar 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@v3ra a ake si mala vysledky? mozno ti nic nezistili tak ti netrebalo nic dat. ako sa citis po tyzdni?
18. mar 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas holky :wink: :wink: Možem sa pridat?dnes som 2DC a čaká ma 1IUI...U mna postup takyto- 3DC-7DC CLOSTIL 1-01, UZ-10DC potom pregnyl a šup IUI.Inač moc nadeji si nedavam ,,nam pred tromi rokmi nepomohol ani IVF vtedy partner mal malo pohyblive spermie.Teraz ich má oki a preto nam dr navrhol IUI..tak uvidime..
18. mar 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra já jsem měla jenom utrogestan, ten je myslím na podporu zahnízdění, dostávali jsme ho všichni, nevím, jestli je to jenom pro jistotu nebo berou hormony z krve, protože když máš hormony v pořádku, tak ho asi nepotřebuješ, u nás v centru ho dávali asi preventivně..
18. mar 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darazv vitaj, tak to si na tom podobne , mne tiez nepomohlo pred rokokom Ivfko, lebo mi zistili endometriozu. Podstupila som liecbu, a tak skusame IUI. Musime sa naladit na muzicku ze to vyde a hotovo.
Drzim palceky
18. mar 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, těším se až to tady propukne a bude se hlásit co týden nějaká těhulka a prskat na nás těhu bacilky :wink:
Ještě jsem tak přemýšlela, nutili vás před prvním IUI do laparky, nebo jiného vyšetření? vím, že řeší průchodnost vždy, někteří ani po prvním IVF ne a pak se diví. Já mám hysteroskopii zasebou,tak snad to bude stačit zatím.
18. mar 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ahoj, prepáč, musela som niečo aj v robote porobiť, lebo som tu celé dni :grinning:. A doma už nechodím na počítač keď sedím pri ňom celý deň v robote :angry: .
No, ja som si síce nekúpila sliepočky, ale mňa včera potešili lebo sme mali 13 vajíčok :slight_smile:. Teraz ich máme veľa veľa :slight_smile:.
Ale zato som spravila radosť psom a kúpila som im granule :grinning:.
Inak, ja keď som čakala na výsledky tak som si tiež nerobila test. Počkala som až na krv. Takže chválim :grinning: . Už aby sme vedeli ako si dopadla :slight_smile:. Veľmi by som ti to priala :slight_smile:.Teda vlastne všetkým, ktoré sme tu :slight_smile:.
19. mar 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby. Stimulovali ste niektora pred IUI Merionalom? Ake s nim mate skusenosti?

Ja mam negativny test, dnes som bola na krvi a poobede definitivny vysledok. Pytala som sa sestricky a ona vravela, ze sa treba rozhodnut, ci chceme nestimulovat alebo s merionalom (minuly mesiac som brala clostil).
Tak ja neviem, bojim sa ho, nechcem sa prepchavat liekmi, aby som si nesposobila nejake problemy...
19. mar 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful no me ve smes ani zadne testy nedelali ja bez hormonu nemam menzes tudiz ani ovulaci,takze jsem brala na vyvolani menzes terolut 1x10 dni a pote letrozol 2xdenne cd 3-7 a pak jsem sla 11 den na ultrazvuk tam byli 2 rostouci foliky 12mm a 15mm to byl patek.Pote jsem sla zase v pondeli a folik byl 22mm tak mi pichly pregnyl 5000 rano v pul desate a ve 12:55 bylo IUI.Ten den a jeste asi dalsi tri me bolelo v podbrisku a vajecniky na leve strane opravdu tak ze jsem chvilemi nemohla ani chodit no a pak to preslo,take jsem byla hrozne unavena a hladova :slight_smile:) No ted me obcas poboliva bricho ale uz to neni nic hrozneho a unavena jsem porad no a v utery si budu delat test tak uvidime.
19. mar 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskaev no je mozne ze vsude je to jine ja jsem momentalne ve Finsku a byla jsem na tom tady.
19. mar 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer ja jsem byla v lete na laparce mela jsem velikou cystu na vajecniku i pri tom mi nasli i malou endometriozu tu vypalili a zkousely pruchodnost vajecniku to snad delaji uz i automaticky kdyz uz tam lezis :slight_smile: A hlavne to bylo prvni na co se me tady ptaly jestli byli zjistovane pruchodne vajecniky.
19. mar 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra drzim ti silne palceky nech ti to v utorok dopadne dobre a najdes // .
19. mar 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful dekuji :wink:
19. mar 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 No... tak dnesna IUI nebola zrovna ta z tych najlepsia, taku bolest som este nezazila. A prekvapili ma tym, ze sa ma pytali, ze preco sme nemali styk vcera, ked som mala ovulaciu, predtym na hovorili, ze 3 dni treba abstinovat, tak teraz neviem. Trosku mam z toho rozcarovane pocity, nikto mi nic nepovie a potom sa cuduju.... nuz treba verit, ze sa to podari, lebo zacinam mat fobiu z toho, ze by sme mali ist na 3 a chytila by som zase tohto doktora :unamused:
19. mar 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky nebyl ted nekdo v sobotu na iui
19. mar 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe Tak to nechapem so spermiami.Ved predsa hovoria pred ich odberom že 3 dni treba abstak.Ja mam niekedy pocit z tych lekarov že nevedia čo chcu.Ja som tiež pri prvom IUI bola zarazena ked sa doki opytal či som si pichla pregnyl v nedelu a pritom nakazoval pri kontrole že si ho mam pichnut v sobotu.Ja mam tiež strach z druheho IUI,ktory bude v piatok nebudem klamat ale aj z vysledku aky bude.Ale viac sa bojim toho zakroku,neznašam tie kliešte.Ja som taky sraľko.Tak ti prajem len a len pozitivny vysledok :wink:
19. mar 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok