• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@v3ra špinění ještě nemusí být mrcha, jestli se nerozjede, tak zkus zítra test, 11 den po IUI už by mohla být slabá čárečka, ale i kdyby nebyla, tak to nemusí znamenat, že nejsi těhu.. Jestli se nepletu, ty jsi psala, že nemáš utrogestan ani nic podobného, příště bych si určitě o něco řekla,nevím, jak hodně to pomáhá, ale my jsme ho s holkama braly všechny a podařilo se.. Držím palečky, aby to nebyla mrcha...
19. mar 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Hehehe, tak keby to záležalo od sliepočiek, tak už som multimama :grinning:. Včera 10 :grinning:.
No, ale od zajtra začínam brať Clostil, budúci piatok na kontrolu a potom snáď hneď 2.IUI :slight_smile:.
A ty už len pár dní a dozvieš sa čo a ako :slight_smile:. Kedy si plánuješ robiť test?
20. mar 2014 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beruskaev no dneska zatim zase nic uz ani zada neboli..jsem z toho ale cela nesva clovek vlastne nevi co ma ocekavat teda alespon me toho moc nerekli..zacala jsem u jedne doktorky a kdyz jsem mela jit na ultrazvuk tak mela dovolenou takze me prevzala jina.No ja bych s tim testikem chtela pockat az do toho uterka tak uvidim ale dekuji :slight_smile:
20. mar 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskaev Tak my sme mali vraj dobrý spermiogram. Aspoň podľa centra, no gynekologička nás poslala do Tkanivovej banky a tak sa zistilo, že morfologia je na ...
Chodila som každý mesiac na folikometriu , robili mi rôzne testy krvné a všetko v poriadku.
Takže záver znel: Skúsiť IUI s darovanými spermiami.
Uvidíme...no čas sa kráti a čoskoro budeme počuť verdikt, či sa podarilo alebo nie..
20. mar 2014 o 09:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Tak držím moc moc palce.
Neviem, či budem testovať, no asi v deň ked pôjdem na krv skúsim testnúť, aby som bola pripravená na verdikt , výsledok..
20. mar 2014 o 09:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ja som sa netestla predtým, počkala som a bola som strašne sklamaná.
Možno to aj ja spravím na druhý pokus. Nech som ako tak nachystaná na verdikt.
20. mar 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Ved práve preto sa asi vopred pripravím testom, aby som lepšie zniesla výsledok.
Predsa som mala len 1 folík, čo znižuje úspech...
Uvidíme.. no už sa to blíži a tým pádom aj nervozita vstúpa...
No dnes ma neskutočne bolia kríže... asi som sa zle vyspala... ale neva.
Vonku je krásne, takže pôjdem sadiť kvety.. aspoň prídem na iné myšlienky. :slight_smile:
20. mar 2014 o 09:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 No, dúfam, že to vyjde. Ale znie to logicky, že si spravíš test, aspoň budeš predpripravená :slight_smile:.
Jej, ty sa máš, že môžeš ísť sadiť kvety :slight_smile:. A ty nechodíš do roboty, či? Ja zarezávam. Ale keďže som stále tu, tak to nie je také hrozné :grinning:. Ale tak doma by bolo lepšie, to je jasné :grinning:.
20. mar 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Tak testovaním sa aspoň človek pripraví na výsledok.
Ja som doma.
Ked sme sa prisťahovali na dedinu, nenašla som si tu prácu.
Tu je to ťažké so zamestnaním.Ale poviem ti, hned by som niekde šla pracovať..
20. mar 2014 o 09:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 ahoj tak to sme na tom rovnako. Ako sme sa prestahovali tiez si nemozem najst pracu a stale dufam ze co najskor ostanem tehotna. No stale nic :frowning2:((. Tiez sa venujem kvietkom a okoliu domu :slight_smile:. Som po 2 IUI tak uvidime ako to teraz dopadne.
20. mar 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 Tak to je ťažké. Ale určite sa ti niečo podarí nájsť. Ale hlavne keď pôjdeš za pár mesiacov na materskú, tak už sa to ani neoplatí :grinning:.
20. mar 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8
Takže sme na tom fakt rovnako... s tým, že ja čakám po 3.IUI.
V pondelok krv... tak uvidíme, ako sme dopadli.
Tiež sme sa snažili o miminko, kedže nemám prácu, no nejak sa nedarí už dlhu chvíľu.
20. mar 2014 o 10:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Ach... keby si tak mala pravdu.
To by som bola tá najšťastnejšia na svete.. splnil by sa nám X- ročný sen... :dizzy_face:
20. mar 2014 o 10:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Bolo by to skvelé. Ale toto je dobre v podstate. Lebo nie si v stresoch a si pekne doma v kľude. Ja keby som bola pár mesiacov doma, tak sa nám to možno aj podarí bez asistencie.
20. mar 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 ja som bola dnes na krv poobede mi maju zavolat ...... aaaach to cakanie . Do ktoreho CAR chodis ??
20. mar 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka Ono je to v podsate tak, že z jednej strany je fajn, že som doma, no predsa ak by bola práca, bolo by lepšie.
A doma sú stresy, hlavne včera na mňa doľahla taká nálada, že som mala raz v pohode náladu, o pár minút doľahol smútok, bolo mi do plaču , nervozna, zúfala... no večer už bolo fajn.
Takže teraz sa mi dosť kolíšu pocity, emocie...
Možno ak by som bola niekde v práci, inak by som to všetko prežívala..
20. mar 2014 o 10:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 Tak to držím palce, aby si neds počula tú naj,... správičku..
A test si neskúšala? Kedže si asi 14 deň od IUI..
Ja chodím do SPLN-u v Ke.
20. mar 2014 o 10:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka
@jajka1980 ja som presne taka ista. V praci by som nato nemyslela a aj by som sa odreagovala a takto len doma. Mne je teraz aj manzel doma tri mesiace takze ziaden stres a aj tak to nevychadza :frowning2:((.
20. mar 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 nie teraz som neskusala radsej, ano dnes som 14 den od IUI
20. mar 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 Musíme veriť a myslieť pozitívne..
Aj ked ono mne sa to povie a prežívam to asi ako každá... sú aj negatívne myšlienky..
Tak hádam bude všetko OK..
Práve preto, aby som nemyslela na to, že blíži sa deň D.. úôjdem sadiť kvety a robiť niečo, aby som na ten deň nemyslela.
20. mar 2014 o 10:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 Tak ja by som testla, aby som sa vedela pripraviť na verdikt.. No držím palce, aby si to mala jednoznačne pozitívne a potom pošli TTT - tehu vírusky..
Ja tu budem čakať, aby sa ten vírus aj na mňa prilepil.
Tebe sa tiež kolíše nálada?
Doposiaľ som to nemala tak s tou náladou... až na včerajšok.
20. mar 2014 o 10:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 ja sa snazim mysliet pozitivne aj tomu verim to vyjde, ale su dni kedy mam taku naladu pod psa. A tie moje nalady niekedy az sa cudujem same sebe, ale to bude z tych liekov :frowning2:(( . Dnes je krasne svieti slniecko tak sa tesim :slight_smile: a hned mam dobru naladu.
20. mar 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 Tiež to tak cítim.. s tou náladou.
A možno to robí aj počasie.. No každopádne dnes čakám T- vírus..
Takže myslí na mňa. :dizzy_face: :wink:
20. mar 2014 o 10:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra je to těžké, já jsem taky moc info z centra neměla, ale kamarádky už na IUI byly předemnou, tak jsem měla info spíše od nich. Já jsem testovala 12den po IUI a čárka už byla slabá, ale vidět byla hezky. Ale jestli vydržíš, tak testni až se na to budeš cítit :slight_smile: držím palečky, aby byly // navíc špinění, které nepřešlo v mrchu, je taky divné, to by jsi fakt mohla být těhu, jestli to u Tebe není běžné :wink:
20. mar 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 Myslim na teba a drzim palce :slight_smile:
20. mar 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 Super, teším sa.. a Tfuj - Tfuj, aby to bolo mega pozitívne ... :dizzy_face:
20. mar 2014 o 10:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980
@trinity8 Baby, dúfam, že Vám to vyjde. Ono, podľa mňa je super, že ste doma (aj keď sú iné stresy zasa potom), lebo je šanca, že ste kľudné a bez stresov, takže skôr môžete otehotnieť.
U nás sa teraz mení šéf, je tu toho veľa, presúva sa výroba, kopa nových vecí, všetci na nervy. Doma prerábame už tretí rok, takže stále je čo robiť, takže si ani neviem predstaviť nejaký voľný deň, že by som len oddychovala.
Takže berte to ako dobrú vec :slight_smile:. Určite Vám to vyjde :slight_smile:. @trinity8 sa dozvie dobrú správu dnes a @jajka1980 v pondelok :slight_smile:.
A @jajka1980, ty môžeš mať tie stavy a kolísavé nálady práve preto, že už si plná hormónov a malého človiečika, ktorý si práve hľadá tú správnu polohu v brušku :slight_smile:.
20. mar 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 v některých centrech jim jde jenom o peníze a pořádné vyšetření neudělají. U nás to taky nebyla žádná sláva, udělali nám IUI a ani nezjistili průchodnost vejcovodu, u nás to dopadlo dobře, ale kamarádce udělali i neuspěšně 2x IVF a doporučili 3 a když šla do jiného centra, tak ji nejdříve doporučila laparku, na které zjistili rozsáhlou endometriózu, takže po zkušenosti jiných holek bych po neúspěšném IUI nechala zjistit průchodnost (v dobrém centru Ti bez toho ani IUI neudělají) a před IVF laparku, přeci jenom to není zadarmo a tělo dostane taky hormonama zabrat..
20. mar 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka Ach aby si tak mala pravdu...
No my tiež prerábame v dome.. od kedy sme sa tu nasťahovali, vždy niečo meníme.
Zrušili sme priečku v kuchyni a spravili ako barový polt, len alkohol sa nepodáva.. :grinning: :grinning: :grinning:
Tento rok chce drahý predeliť našu izbu, lebo je veľká 5,5m X 10 m.
No uvidíme..
A hádam je to pravda s tou náladou...
Uvidíme v pondelok.. :wink:
20. mar 2014 o 10:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskaev Ja mám za sebou aj laparoskopiu, výsledky boli super, lebo bolo všetko v poriadku.
A spermiogram nerobia v centrách tak rozsiahle, ako v tkanivovej banke.
Tak uvidíme, čo bude..
Ak by to bolo pozitívne ( daj bože) , boli by sme obaja šťastný, .Ja a drahý..
20. mar 2014 o 10:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok