IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
fififezka
20. mar 2014
@jajka1980 No, my sme kúpili starý dom a prerobili sme ho úúúúplne komplet. Ostali nám len obvodové múry. Ostatné všetko nanovo.
Ale už finišujeme, takže už len pár mesiacov a budem lehňáriť pri bazéne za veselého džavotu sliepok 😃.
Už aby tam boli aj nejaké deti na džavot 😃.
No, ale ako poteší každá maličká zmena, že 🙂? Ja som sa naposledy tešila, že máme tie konce na odkvapových rúrach naspodu 😃. Taká hovadina a ako sa človek teší 😃.
jajka1980
20. mar 2014
@fififezka S tým džavotom, to máš pravdu..
My sme kúpili tiež starší hospodársky dom, prerábame ho tiež od začiatku, no prvé čo sme dali do poriadku bola mega zarastená záhrada.
Ale v dome sme dávali omietky, obklady.. plávačky, okná.
Ostatok robíme postupne, spolu..
fififezka
20. mar 2014
@jajka1980 No, my máme malý pozemok, takže sa ani nedá nejak rozťahovať a vymýšľať čo by sme ešte chceli chovať, aj keď by som rada 🙂.
Ani záhrady nebudem mať nejakú kopu. Ale vlastníme záhradku asi 10 minút od nás takže keby som bola zúfalá, mohla by som si posadiť tam. Tak uvidím 🙂.
Najlepšie sú veci, ktoré robíte spolu 🙂. Ja sa veľmi teším keď niečo spravíme my dvaja a vyzerá to dobre 🙂.
jajka1980
20. mar 2014
@fififezka My sme kúpili dom, kde je mega pozemok. Takže aj dvor je veľký, máme aj letnú kuchyňu, no a čo sa týka záhrady, tá je tiež mega veľká.
Takže si všetko pestujeme sami.
Už mám posiaté papriky, paradajky a zeler na priesady a dnes sa chystám posiať aj kaleráby, šalátik a kapustu.
Prichádza čas, kedy bude v záhrade non- stop.
Takže tak som každý rok opálená ako od mora, lebo som vkuse v záhrade.
Nahodím bikiny a hop do záhrady..
Na osvieženie používam hadicu / šlaf... 😃 😃 😃
fififezka
20. mar 2014
@jajka1980 To je paráda. Tak by som to brala aj ja, ale na to by sme už asi nemali 😃. Pozemky sú tu strašne drahé.
Aj ja by som si ale chcela posadiť. Aj ja budem v záhrade nonstop potom keď si niečo posadím. Lebo čo-to sa nám pomestí :-N.
Tvoje deti sa budú mať skvele v takom domčeku. A keď si len zbehnú do záhrady a odtrhnú ovocie a zeleninku 🙂.
jajka1980
20. mar 2014
@fififezka To áno.. Máme aj ovocné stromy, hrozno.. takže všetko máme.
Dokonca sadíme aj kukuricu, ktorú som si dala zamraziť.
Na vianoce som ju uvarila a bola super..a ta vôňa.
jajka1980
20. mar 2014
Tak ja odchádzam do záhrady.. Večer sa tu stavím... hlavne pre Tetu vírusky.. 😃 😃 😃 😃 😃
fififezka
20. mar 2014
@jajka1980 To je úplná paráda 🙂. Super. Dala by som si aj ja v zime takú kukuricu 🙂.
sarin
20. mar 2014
ahojte, cakate niektora na vysledok po IUI? to je najhorsia cast cyklu medzi ovulkou a testom,.... |-|
trinity8
20. mar 2014
@sarin ano ja cakam, kedy mi dnes z CAR zavolaju vysledok ... to su nervy
xaxanka
20. mar 2014
@sarin ja cekam.... v sobotu jsem byla na iui
janka94
20. mar 2014
drzim palce ja som takto isto cakala v septembri na vysledky a uz len 11necelych tyzdnou do porodu. krasny pocit ked sa to podari
trinity8
20. mar 2014
@janka94 jeeeej blahezelam 🙂 a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo
jaya47
20. mar 2014
@trinity8 drzim palce 🙂
sarin
20. mar 2014
@xaxanka ja som bola v piatok... tak to cakame cca spolu x-)
sarin
20. mar 2014
@trinity8 zelam Ti aby Ti zavolali pozitivny vysledok 🙂
janka94
20. mar 2014
@trinity8 daj vediet ako to dopadlo
xaxanka
20. mar 2014
@sarin to jo..... 😉
sarin
20. mar 2014
@xaxanka na kolkatom si bola?
xaxanka
20. mar 2014
@sarin na 4 tem a ty......3 iui my vyslo bohuzel mimodelozni.. tak ted sem to jeste jednou zkusila apak uz na to kaslu
sarin
20. mar 2014
@xaxanka no my sme na prvom.. my mame diagnozu moju pokazenu imunitu... tvorim protilatky na spermie inak sme s manzelom uplne v poriadku,... toto bolo prve iui, ale nemame podla lekarky sancu takto otehotniet... vyplname cas pred ivf 😞
sarin
20. mar 2014
@xaxanka teda opravujem,... mame 10% sancu na tehu pomocou IUI..
xaxanka
20. mar 2014
@sarin tak oni i maly sance jsou i kdyz jsou partneri zdravi......
kdy zkusis testik...........
sarin
20. mar 2014
@xaxanka neplanujem to,... ale ako sa poznam tak asi v stredu... nechce sa mi cakat na vysledok z krvy radsej nech uz viem na com som
sarin
20. mar 2014
@xaxanka overovali ti pred IUI priechodnost vajcovodov?
janka94
20. mar 2014
@sarin pre IVF odporucam Reprofit Brno je to cenovo a aj rychlesie dostupnejsie a urcite sa pristupom aky je tam slovensky doktory nerovnaju ( cest vynimkam)
xaxanka
20. mar 2014
@sarin neee.. ale pri mimodeloznim mi zkoukli i druhy vejcovod a ten pry je v poradku
sarin
20. mar 2014
@janka94 akoto že cenovo dostupnejšie? prve dve IVF na sk mi aspon časť preplatí poisťovňa nie? to by mi v čechách nepreplatili... a ani po ruke to moc nemam... 😞
sarin
20. mar 2014
@xaxanka aha,.. ja som si len chcela overit takú vec.. "jedna babka povedala" vraj ak je vajcovod v poriadku nehrozí mimodelozne tehotenstvo... tak som len bola zvedava..
beruskaev
20. mar 2014
@jajka1980 tak to je super, že vyšetření máte, vypadá to, že problém jsou spermie, takže by to tentokrát mohlo klapnout 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli