• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@jajka1980 No, my sme kúpili starý dom a prerobili sme ho úúúúplne komplet. Ostali nám len obvodové múry. Ostatné všetko nanovo.
Ale už finišujeme, takže už len pár mesiacov a budem lehňáriť pri bazéne za veselého džavotu sliepok :grinning:.
Už aby tam boli aj nejaké deti na džavot :grinning:.
No, ale ako poteší každá maličká zmena, že :slight_smile:? Ja som sa naposledy tešila, že máme tie konce na odkvapových rúrach naspodu :grinning:. Taká hovadina a ako sa človek teší :grinning:.
20. mar 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fififezka S tým džavotom, to máš pravdu..
My sme kúpili tiež starší hospodársky dom, prerábame ho tiež od začiatku, no prvé čo sme dali do poriadku bola mega zarastená záhrada.
Ale v dome sme dávali omietky, obklady.. plávačky, okná.
Ostatok robíme postupne, spolu..
20. mar 2014 o 11:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 No, my máme malý pozemok, takže sa ani nedá nejak rozťahovať a vymýšľať čo by sme ešte chceli chovať, aj keď by som rada :slight_smile:.
Ani záhrady nebudem mať nejakú kopu. Ale vlastníme záhradku asi 10 minút od nás takže keby som bola zúfalá, mohla by som si posadiť tam. Tak uvidím :slight_smile:.
Najlepšie sú veci, ktoré robíte spolu :slight_smile:. Ja sa veľmi teším keď niečo spravíme my dvaja a vyzerá to dobre :slight_smile:.
20. mar 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka My sme kúpili dom, kde je mega pozemok. Takže aj dvor je veľký, máme aj letnú kuchyňu, no a čo sa týka záhrady, tá je tiež mega veľká.
Takže si všetko pestujeme sami.
Už mám posiaté papriky, paradajky a zeler na priesady a dnes sa chystám posiať aj kaleráby, šalátik a kapustu.
Prichádza čas, kedy bude v záhrade non- stop.
Takže tak som každý rok opálená ako od mora, lebo som vkuse v záhrade.
Nahodím bikiny a hop do záhrady..
Na osvieženie používam hadicu / šlaf... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 11:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 To je paráda. Tak by som to brala aj ja, ale na to by sme už asi nemali :grinning:. Pozemky sú tu strašne drahé.
Aj ja by som si ale chcela posadiť. Aj ja budem v záhrade nonstop potom keď si niečo posadím. Lebo čo-to sa nám pomestí :sweat_smile:.
Tvoje deti sa budú mať skvele v takom domčeku. A keď si len zbehnú do záhrady a odtrhnú ovocie a zeleninku :slight_smile:.
20. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka To áno.. Máme aj ovocné stromy, hrozno.. takže všetko máme.
Dokonca sadíme aj kukuricu, ktorú som si dala zamraziť.
Na vianoce som ju uvarila a bola super..a ta vôňa.
20. mar 2014 o 11:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja odchádzam do záhrady.. Večer sa tu stavím... hlavne pre Tetu vírusky.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 11:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 To je úplná paráda :slight_smile:. Super. Dala by som si aj ja v zime takú kukuricu :slight_smile:.
20. mar 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, cakate niektora na vysledok po IUI? to je najhorsia cast cyklu medzi ovulkou a testom,.... :pensive:
20. mar 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarin ano ja cakam, kedy mi dnes z CAR zavolaju vysledok ... to su nervy
20. mar 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin ja cekam.... v sobotu jsem byla na iui
20. mar 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce ja som takto isto cakala v septembri na vysledky a uz len 11necelych tyzdnou do porodu. krasny pocit ked sa to podari
20. mar 2014 o 12:35  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janka94 jeeeej blahezelam :slight_smile: a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo
20. mar 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 drzim palce :slight_smile:
20. mar 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka ja som bola v piatok... tak to cakame cca spolu :dizzy_face:
20. mar 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 zelam Ti aby Ti zavolali pozitivny vysledok :slight_smile:
20. mar 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 daj vediet ako to dopadlo
20. mar 2014 o 12:49  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarin to jo..... :wink:
20. mar 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka na kolkatom si bola?
20. mar 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin na 4 tem a ty......3 iui my vyslo bohuzel mimodelozni.. tak ted sem to jeste jednou zkusila apak uz na to kaslu
20. mar 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka no my sme na prvom.. my mame diagnozu moju pokazenu imunitu... tvorim protilatky na spermie inak sme s manzelom uplne v poriadku,... toto bolo prve iui, ale nemame podla lekarky sancu takto otehotniet... vyplname cas pred ivf :frowning2:
20. mar 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka teda opravujem,... mame 10% sancu na tehu pomocou IUI..
20. mar 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin tak oni i maly sance jsou i kdyz jsou partneri zdravi......
kdy zkusis testik...........
20. mar 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka neplanujem to,... ale ako sa poznam tak asi v stredu... nechce sa mi cakat na vysledok z krvy radsej nech uz viem na com som
20. mar 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka overovali ti pred IUI priechodnost vajcovodov?
20. mar 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarin pre IVF odporucam Reprofit Brno je to cenovo a aj rychlesie dostupnejsie a urcite sa pristupom aky je tam slovensky doktory nerovnaju ( cest vynimkam)
20. mar 2014 o 13:29  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin neee.. ale pri mimodeloznim mi zkoukli i druhy vejcovod a ten pry je v poradku
20. mar 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka94 akoto že cenovo dostupnejšie? prve dve IVF na sk mi aspon časť preplatí poisťovňa nie? to by mi v čechách nepreplatili... a ani po ruke to moc nemam... :frowning2:
20. mar 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka aha,.. ja som si len chcela overit takú vec.. "jedna babka povedala" vraj ak je vajcovod v poriadku nehrozí mimodelozne tehotenstvo... tak som len bola zvedava..
20. mar 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 tak to je super, že vyšetření máte, vypadá to, že problém jsou spermie, takže by to tentokrát mohlo klapnout :wink:
20. mar 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok