• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
A to by tento pokus měl být poslední před IVF.... Chtěla bych ale na všech šest. IVF se asi budu snažit vyhnout, pokud je možnost. No do třetice všeho dobrého!!
22. mar 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Ahoj. Je mi to ľúto, no držím palce do dalšieho boja.. :wink:
23. mar 2014 o 08:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferkina123456 Ahojky, tak zajtra máme deň D..
Ako sa cítiš?
Ja začínam byť nervozna..., myšlienky mám rozhádzané, pocity zmiešané... :confounded:
23. mar 2014 o 08:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Tak to ma naozaj mrzí,netreba sa vzdavat,prajem ti aby ti 3.IUI konečne vyšlo :wink:
23. mar 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Tak sa to bliži,že?!Poznam tie nervy no neurobiš si testik aby si bola pripravena pred krvou :wink:
23. mar 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 Presne ako píšeš, sú to nervy, zmiešané pocity... no asi skúsim test ráno pred tým ako pôjdem na krv, aby som bola hlavne po psychickej stránke pripravená na "verdikt".
Zo začiatku tie dní sa ťahali, no druhý týždeň len tak preletel.. a nervozita sa zvýšila. :confused:
BT je zatiaľ 12 dní 37°C tak uvidíme..
23. mar 2014 o 09:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 Presne s tym testovanim som to robila aj ja,ja som chcela byt pripravena aby som sa po telefone nerozplakala ked by som volala o vysledok.S tou BT neviem ja si ju nemeriam,ale asi sa vyznaš,fakt ti to zo srdiečka prajem aby ti hned prve IUI vyšlo,budem na teba myslieť :wink:
23. mar 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 Vdaka .. ale je to moja 3 IUI.
Mám za sebou už aj 2 IVF, no teraz sme skúsili IUI s darovanými spermiami.
Tak nám to odporúčala gynekologička.
Tak uvidíme, či je fakt dôvodom, že sa nám nedarí partnerov spermiogram.
Lebo ja som vraj v poriadku, cyklus pravidelný, ovulácia každý 13-14.DC...a mali sme síce len 1 vajíčko, no bolo dominantné krásne 21.mm.
23. mar 2014 o 09:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife to je mi lito :( ale hlavu vzhuru a hodne sil a stesti do dalsiho boje :slight_smile:

@jajka1980 @ivana412 je budu na vas myslet ja si budu delat test v utery a vynervovana jsem od patka..prvni tyden utekl bez problemu ale ted z je to desny,ale verim ze to vyjde a stejne tak i vam tak dejte hned vedet :slight_smile: drzim vse co se da!! :slight_smile:
23. mar 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra Vdaka, a ty kedy ideš na krv?
A je to ako píšeš. Prvý týždeň pohoda, no druhý plný emocií, beznádeje, nervozity...no musíme veriť.. :wink:
V utorok držím palce aby sa na teste objavili //
23. mar 2014 o 09:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 no ja na krev nejdu tady to je trosku jinak v utery si mam udelat test a zavolat vysledek kdyz bude pozitivni tak vyckat dalsich 14 dni a jit na ultrazvuk.
23. mar 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 No si na tom podobne aj ja mam za sebou IVF 3,teraz si spominam my sme si pisali.Mame to skoro rovnake,tak nech ti to už konečne vide :wink:
23. mar 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra Tak to máte naozaj inak.
My ideme na 14 deň do centra na krv, ak teda nedôjde mrcha.
Tak držím palce, aby si mala v utorok 2 krásne koľajnice // a potom o dalších 14 dní aby bolo pekne vidieť srdiečko miminka. :wink:
23. mar 2014 o 09:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra No ja som dnes len 3 deň od 2.IUI tak mam ešte čas,dufam už to konečne vide.Ale to si praje každa z nas :wink:A držim ti palčeky v utorok
23. mar 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 áno písali sme si. A vdaka..
Aj tebe nech sa už konečne podarí... :slight_smile:
Ja mám zatiaľ 2 IVF, no nejak sa tretieho obávam..
No skúsili sme IUI s darcom, lebo nám to tak poradila gynekologička.
CHodila som každý mesiac na folikometriu , vždy som mala krásny folík, ovulka tiež, takže sa zistilo, že ja som OK, ale chyba je u partnera.
23. mar 2014 o 09:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 To IVF je naozaj psychycky naročne aspoň premňa.Ja mam už za sebou aj laparku,povedali mi to v centre že si ju mam dať urobiť pred IUI, aj som chcela sama vedieť či som v poriadku.Takže som uplne ok.Aj na laparke videli u mna pritomny folik bez liekov.Takže ak sme ok musi to vísť.Aj ked nemusi to byť hneď,to robi aj psychyka veľa :wink:
23. mar 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 Ja mám za sebou tiež laparku. Všetko bolo v poriadku.
Moja bývala gyndoška nejak neriešila a nehľadala príčinu prečo sa nedarilo, tak som ju po 10- 11 rokoch snaženia vymenila za novú.
Tá nás hned poslala do Tkanivovej banky , robili mi testy z krvi, drahému rozsiahli spermiogram a ukázalo sa, že chyba je v spermiách.
Preto nám odporúčala darcu a IUI. :confused:
IVF je fakt dosť nákladne a aj po psychickej stránke dosť ťažké..
23. mar 2014 o 10:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby. Prosim Vas aj Vam byva po utrogestane zle? Minule som bola z neho len brutalne unavena, ale teraz mam okrem unavy aj dost velke bolesti v podbrusku a pomerne vysoky tep. Mam to len od IUI, takze to pripisujem utrogestanu, ale zeby mal az taketo neprijemne vedlajsie ucinky?
23. mar 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe Ahojky, já beru Utrogestan a asi hodinu po tom, co si ho vezmu se trochu motám a večer jsem hodně unavená (ospalá). Jsou to vedlejší účinky a jsou neškodné, musí se to vydržet. Bolesti podřišku nemám, to by s tím nemělo souviset.
23. mar 2014 o 11:42  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe ahojik ja ho taky beru a jsem taky dost ospala ale jinak mi nic není :slight_smile:
23. mar 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nolies
@bejlis hm... ta uvana, tomu rozumiem, to som mala i minule, ale tep 100 (pri mojich beznych 60) sa mi moc nezda :slight_smile: Ale tak co kvoli babu nevydzime ze? :slight_smile: Horsie je, ze som trubka blba tvrdila, ze mam na 100% utrogestan na 2 tyzdne a ono prd... len na tyzden :unamused:
23. mar 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe Ak máš len na týždeň, zavolaj gynekologičke, nech ti predpíše jedno balenie.
To by nemal byť problém. :wink:
23. mar 2014 o 18:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferkina123456 Ahoj. Tak ako? Pripravená na zajtra?
Ja mám nervy na dranc... som hotová, zúfala a bojím sa zajtrajšieho odberu - teda výsledku. :cry:
23. mar 2014 o 18:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 neboj sa, vsetko dopadne ako ma, drzime ti vsetky palceky.
23. mar 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, tak ako? Myslím na teba :slight_smile: ...
24. mar 2014 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ahoj,myslim na teba a čakam pozitivny vysledok :wink:
24. mar 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ahoj muzu se zeptat jak to probihalo ta laparo???me tedkom ceka a nevim co eme ceka mam stoho strach :(
24. mar 2014 o 08:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 akurat mi volali z centra,embryjko krasne rozmrazene,o 10.00 mame vklad..poviem ti,.riadne nervy som mala ci sa vobec rozmrazi :slight_smile: :slight_smile: a ty ako?? Este netestujes?? :slight_smile:
24. mar 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čekám na ty dnešní pozitivní zprávy :slight_smile:
24. mar 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky 15 jsem byla na 4 iui dnes na testu nic.. asi to zase nevyslo... nebo je brzy... co myslite
24. mar 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok