• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@jajka1980 No každý v to verí že to víde,a potom tá rana do srdca.Človek vtedy nenavidí celý svet :angry: ferkina123456 sa ešte neozvala,snaď da vediet :wink:
24. mar 2014 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana412 Presne ako píšeš..
Tiež tomu nechápeme, že je to negatívne, ked mám bolesti v podbrušku, bolesť krížov ,bolia ma prsia, mám ich väčšie , sú na nich žilky, bazálka sa drží vkuse hore už 13 dní na 37°C... :fearful:
Takže nechápeme..
No hádam sa ferkina123456 ozve.
Aspoň jej nech to vyjde...
24. mar 2014 o 21:25  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jaya47 dakujem, tiez ho uvitam velmi rada
24. mar 2014 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajka1980 Presne tak netreba sa vzdavat,ja tiež rozmyšlam že pojdem do ivf,ale najprv pôjdem na iui uvidime ako to bude s mojou psychykou.Tiež mam take stavy bezmocnosti :unamused:Ved to maš normalne tehu príznaky,tak tomu nerozumiem
24. mar 2014 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana412 Plne ťa chápem..
Ja si dávam pauzu, no nevzdávame sa..
Užijem si leto a potom šup do dalšieho boja.
24. mar 2014 o 21:28  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím Vás mamičky. Mám takú netypickú prosbu, dúfam, že neprestanete čítať po prvej vete emoticon Som končiaca študentka na psychológii UK v Bratislave, robím diplom.prácu na tému Zážitok virtuálnej komunity, kde zisťujem, aké sú vzťahy v online skupinách na internete a aká je vzájomná podpora členov/členiek medzi sebou. Je to len 22 otázok , na pár minút, ak by ste si našli čas veľmi mi to pomôže a budem vďačná. Týka sa to tejto komunity MODRY KONIK, čiže ak Vás môžem poprosiť odpovedať vrámci nej.
Ďakujem pekne a ostatným sa ospravedlňujem za tento príspevok.

tu je link na vyplnenie
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFVfdHJLTEVmeXA4cHNDVC1IcUY4MWc6MA
24. mar 2014 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 Ahoj,no ako si dopadla?Čakame ja a Jajka1980. :wink: Povzbuď nas :wink:
24. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zozole1886 Ahoj, je to v pohode... formulár som vyplnila.. prajem krásny večer. :wink:
24. mar 2014 o 21:34  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hanickkaa no jsem porad unavena a mam porad hlad ale nevim zda to muze souviset ..
24. mar 2014 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajka1980 to nie, je mi to luto, cely dnik som na teba myslela. to nieje fer, kedy to uz pride?! drz sa, toto nas nesmie polozit, hlavu hore a ide sa dalej. Kolkokrat to bude treba, tolkokrat to skusime. Ja sa uz tiez pripravujem, ze to asi hned na prve iui nebude :(
24. mar 2014 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivana412 awojte kocky dnes som nebola na krv nemohla som ranno vstat ani spostele strasne ma bolelo brusko tak idem zajtra uvidime ,
@jajka1980 je mi to velmi luto drzala som ty vsetky palceky aby to vyslo aj som dnes aj myslela nateba ze to bude pozitivne nevadi zivot ide dalej neboj nabuduce ti vyjde oco neskor oto krajsie to bude mi zeny sa musime trapit ale :- :frowning2:
24. mar 2014 o 23:05  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ferkina123456 Ahoj tak ti držím palčeky,nech je to pozitivne.A zdvihneš nam tu naladu,že to raz musí visť.Ja som len čakatelka po IUI.Tiež som na jajku1980 cely deň myslela a vidíš ako to cele dopadlo,je to take nespravodlive :unamused:
25. mar 2014 o 06:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@v3ra Takže skúsila som testovať dnes 11 DPO, ale test je biely :frowning2: ... Takže asi ani 3.IUI nevyšlo :frowning2: ...
@domuska11 ...ako sa cítiš? Prebehlo všetko v poriadku? U mna z toho asi nič nebude :frowning2: ...
25. mar 2014 o 07:47  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blcha76 treba je jeste cas.. :wink:
25. mar 2014 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, koukala jsem, že je tady další těhulka, moc gratuluji a určitě na nás prskne T bacilky a budeme pěkně zasebou teď všechny :grinning:

@blcha76 11dpo je pro někoho brzy, mám kamarádky, který se ukázaly slabé // 10dpo, ale i ty co jim ukázal test až 15-18dpo. Tak ještě vydrž. Jak dlouhou máš LF?
25. mar 2014 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajka1980 nakonec to nevyšlo? Ale mrcha se ještě nerozjela ne? Mé heslo je: dokud neteče, je naděje. Drž se
25. mar 2014 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@xaxanka
@lucyfer
V decembri (po 1.IUI) mi test ukázal ducha už na 10 DPO. Takže teraz (3.IUI) keď som 11 DPO a je bielučký ako ľalia, už viem čo to znamená :frowning2: ...
25. mar 2014 o 08:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blcha76 tak ja taky nic a jsem 14DPO :(
25. mar 2014 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
25. mar 2014 o 09:13 • mereni_iq
@blcha76 nemusi to to znamenat :slight_smile: Poznam baby, co mali na teste bielo, ale krv tvrdila nieco ine a teraz maju zlatuckych krpcov. Treba verit az do toho neprijemneho verdiktu. A minule ma na krvi sprdli,ze co testujem a zbytocne sa stresujem, ze tehu test nemusi nic znamenat. Drzim palec nech sa tehu test myli :slight_smile:
25. mar 2014 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@blcha76 no a neměla jsi Pregnyl předtím? Ten ukazuje duchy i 11dpo, pak je čisto a pak až těhu duchy. Je pořád naděje.
25. mar 2014 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajka1980 ahojky, dneska jsem koukla, myslela, že budeš testovat dneska.. Mrzí mě, že to nedopadlo, ale je dobře, že nevěšíš hlavu, užijte si s partnerem jaro, léto a pak hup do dalšího boje :wink:
A že to nevyšlo už máš potvrzené mrchou nebo negativní těhu test?
25. mar 2014 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ivana412 awoj akurat som prisla domov bola som na krv uvidime pobede kocky
25. mar 2014 o 09:56  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 Ahoj budem na teba mysliet,a neskušala si testnuť?Držim ti palčeky :wink:
25. mar 2014 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim na Vas na vsechny at vam to dopadne uplne obracene nez me dnes a pak mi ale slibte ze na me budete prskat ze vsech stran tehotensky virus :slight_smile:
25. mar 2014 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@esperanza7 Ahoj, tak ja druhé iui odkladam na máj. Teraz mi prebehla ovulka skor, tak me nestihli. Co sa týká hlienu, tak je rovnako hustý, takže sme odkázáni na tuto metodu. Snad sa nám to obom podaří co najskor. Držím ti všetky palce. Daj vediet ako sa máš. Pekny zvysok dna. :wink:
25. mar 2014 o 10:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana412 nie neskusala som tesnut necham sa prekvapit.uvidime
25. mar 2014 o 10:57  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kescha třeba nebudeš muset na 2. IUI v květnu a povede se to teď bez toho pokud bylo tuleníčko :slight_smile:
25. mar 2014 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kescha Ahoj môžem sa ta spytať kolko hodin si bola po ovulke keď ti iui nerobili?
25. mar 2014 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kescha Ahoj, čekala jsem na Tvé zprávy! No každopádně se krásně hodíš do klidu a v květnu to půjde jako po másle (možná i dříve přirozenou cestou)!!!! Budu Ti držet pěsti! Já zatím v pohodě, příští čtvrtek budu dělat tt a uvidíme. První den po utrogestanu jsem měla břicho jako balon, dnes už je to lepší, jen ta blbá únava. Ráno se vzbudím a už se těším zase do postele, šílené. Navíc špatně spím, jsem unavená jako hrom. Ale to jsou malé věci. Co plánuješ do května, chtělo by to nějakou dovču, dát se prostě do naprosté pohody :slight_smile:)
25. mar 2014 o 13:07  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok