• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Mimochodem, chybí tu nějaké pozitivní zprávy!!! Tak už někdo napište, že máte některá // Tyto informace přeci motivují a dokazují, že je vše možné :slight_smile: :wink:
25. mar 2014 o 13:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Tak dnes je mi lepšie, aj ked mám stále otázky, prečo to znova nevyšlo,. No nič, život ide dalej..
Pekne si budem užívať celé leto a potom šup do dalšieho boja..
Inak som už v pohode, vyplakaná, zmierená s tým, že sme znova bez uzlíčka. :frowning2:
25. mar 2014 o 13:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 Tak nevadí... trocha sa sa vyplakala, no už je lepšie. No aj tak sa nevzdávame..
Dávame si čas na oddych od hormonov a potom šup po lete do boja..
Tebe ale držím palce..
A ako sa cítiš?
Budem čakať na výsledok. :wink:
25. mar 2014 o 13:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer Nevyšlo.. :frowning2: No mrcha ešte nedorazila.
No nevadí, možno nabudúce sa podarí...
25. mar 2014 o 13:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 neboj, bude to dobre, zacni sa sustredit na oddych, cvicenie, sport a zabavu, nech na to nemyslis. Naber sil a potom hor sa do boja. Predsa sa nevzdame. Ja idem 1aprila na krv. tak asi budem riesit to iste ako ty. Na den blaznov to nejako zvladnem.
25. mar 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beruskaev Tak včera som bola na krv.
Ráno som chcela skúsiť test, no nejak som to nedokázala.. No volali z centra a bolo to negatívne.
Mrcha ešte nedorazila..
No presne ako píšeš, užijeme si jar, leto a potom šup do dalšieho boja.
Skúsime IVF... hádam bude do tretice konečne úspešný a dočkáme sa voňavého uzlíčka..
25. mar 2014 o 13:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Nemaj obavy,. Tvoj výsledoček bude pozitívny..
Verím tomu a držím palce.
Ja som už OK, rozhodla som sa, že začnem cvičiť, športovať, aby som bola do leta ako prútik / t.j. 5.kg / a potom na jeseň šup do dalšieho boja... chceme skúsiť IVF.. tak bude hádam už úspešný.
Ved musíme veriť a bojovať.. nevzdávať sa... ked chceme miminko. :slight_smile:
25. mar 2014 o 13:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 my tiez pojdeme asi na 2 IVFko, ked toto nevyde. Uz mame schvalene v poistovni. Tak sa stretneme mozno aj v teme cakanie po IVF :slight_smile:
25. mar 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Ty ešte nepredbiehaj... na IVF pôjdete neskôr, lebo teraz sa vám to určite podarí.
Musíš veriť a myslieť pozitívne.
To, že to nevyšlo nám neznamená, že vám to tiež nevyjde..
Musíš veriť.. a nevzdávať sa. :wink:
My sa nevzdávame, no dávame si pauzu.. :slight_smile:
25. mar 2014 o 13:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana412 no baby vysledky boli negativne len neviem ako mam teraz uzivat duphason lebo mam nepravidelnu menstruaciu som stoho zufala :frowning2:
@jajka1980
25. mar 2014 o 14:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferkina123456 Tak to ma mrzí.. viem presne ako sa teraz cítiš. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Preto viem, že slová útechy sú asi zbytočné.
Ja som po negatívnom výsledku mala duphaston vysadiť a mrcha by mala doraziť do 3 dní..
A užívam ho od 16-26.DC.
Neviem ako ty ho máš užívať,. no duphaston by ti mal pomôcť k tomu, aby bola mrcha pravidelná.
25. mar 2014 o 14:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 Verila som, že aspoň ty budeš mať pozitívnu krvičku.. :frowning2:
25. mar 2014 o 14:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456
@jajka1980
Škoda :frowning2: ... som smutná s Vami... a v piatok sa k Vám pridám asi aj ja :frowning2: . Budem mať krvičku a pravdepodobne negatívnu :frowning2: ...
Po troch neúspešných IUI skúsim asi ešte jedno IVF a končím... Vzdávam to :frowning2: ...
25. mar 2014 o 14:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 neboj mozno nas ty prekvapis drzim palceky aby to bolo pozitivne :slight_smile:
25. mar 2014 o 14:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 Ver, že sa to podarilo.
Nesmieš myslieť negatívne..
Jednoduchi ver, že sa to podarilo.
To že som ja a ferkina negatívna, neznamená že budeš aj ty.
Ty sa dozvieš krásnu správičku a hotovo! a potom pošleš tehu vírusy... jasné?
25. mar 2014 o 14:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 to mě mrzí. Já se také soustředila teď hlavně na cvičení, hubnutí, i doma cvičím a ve fitku, do toho máme hodně koncertů a výstav a jsem zvědavá, kdy bude 1.IUI, zda tento cyklus, nebo příští. Dozvím se už v pondělí, tak jsem natěšená. A tobě to moc přeji, aby to vyšlo přirozeně teď. Mám v okolí kamarádky co to vzdali a po 3 IVF otěhotněly přirozeně.

A holky utroš zavádíte po IUI, nebo ústy? Každý to má jinak a já jsem z toho zmatená. Teď je holky jaro a je to pldoné období jak pro zvířátka tak pro nás přeci :slight_smile: :wink:
25. mar 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra tak dneska testík negativní 13DPO ale BT zase stoupla,tak třeba mrška zítra nedojde
25. mar 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferkina123456 mne po neúspešnom iui kázalí duphaston hneď vysadiť , na 4.deň začala ms atď atď clostyl 3xdenne a zajtra ma čaká 2.iui.Viem čo prežívaš ale neboj aj my sa dočkáme vonavych uzličkov;) Držím päste a šup šup do ďalšieho kola!!!
25. mar 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456
@jajka1980
Do dnešného rána som tomu silno verila :slight_smile: ... Ale keď bol test biely, už viem čo to znamená...
Som optimistka, ale fakty sú fakty :confounded: ...
Veľmi, veľmi som verila, ale piatok sa blíži a už to nezmením, ale aj tak budem do poslednej chvíle dúfať, že som sa mýlila :slight_smile: ...
25. mar 2014 o 14:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 DRŽÍME PALČEKY A O 14 DNÍ // :slight_smile: ...
25. mar 2014 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer Držím palce! :slight_smile:
Ja tiež začnem teraz cvičiť, sústredím sa na seba, svoje telo a časom sa uvidí..
25. mar 2014 o 14:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha76 Neobávaj sa a zbytočne sa nestresuj testami.
Ty si dnes tuším 10 DPO.. to je skoro na test, lebo na nete som čítala, že embryo sa uhniezdí 6-10 DPO.
U každej je to inak.
Takže nevešaj hlavu, mysli pozitívne a v piatok ? to bude radosť.. :slight_smile:
25. mar 2014 o 14:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanickkaa to je dobré znamení, že 13d stoupla, budu držet pěsti. Já mám LF 14dnů a až ten 14dpo mi padá a vím, že už mrcha dorazí vždy :frowning2:
25. mar 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer uvidíme zítra
25. mar 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanickkaa určitě napiš zítra nebo pošli graf
25. mar 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer ten graf myslíš zítřejší?
25. mar 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak chceš, klidně pošli teď co máš, ráda koukám na grafy.
25. mar 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jaký je rozdíl mezi AMH a FSH a kolik má být? Já jen kolikrát koukám, že holky třeba 25 leté jsou skoro v přechodě teď.
25. mar 2014 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruskaev jé to jsem moc ráda,moc mooc děkuuji za podporu, no mám takový pocit,že se to povedlo,ale test si mám dělat až příští pátek :slight_smile:)
25. mar 2014 o 16:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@johanna děkuji za podporu. já doufám,že to vyjde:slight_smile: navíc mě v pátek přitel požádal o ruku,tak mám celou hlavu svatby,tak aspon na to mimco tak nemyslim:slight_smile:) a ty už máš děti? :slight_smile:)
25. mar 2014 o 17:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok