IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
esperanza7
25. mar 2014
Mimochodem, chybí tu nějaké pozitivní zprávy!!! Tak už někdo napište, že máte některá // Tyto informace přeci motivují a dokazují, že je vše možné 🙂 😉
jajka1980
25. mar 2014
@meaningful Tak dnes je mi lepšie, aj ked mám stále otázky, prečo to znova nevyšlo,. No nič, život ide dalej..
Pekne si budem užívať celé leto a potom šup do dalšieho boja..
Inak som už v pohode, vyplakaná, zmierená s tým, že sme znova bez uzlíčka. 😞
jajka1980
25. mar 2014
@ferkina123456 Tak nevadí... trocha sa sa vyplakala, no už je lepšie. No aj tak sa nevzdávame..
Dávame si čas na oddych od hormonov a potom šup po lete do boja..
Tebe ale držím palce..
A ako sa cítiš?
Budem čakať na výsledok. 😉
jajka1980
25. mar 2014
@lucyfer Nevyšlo.. 😞 No mrcha ešte nedorazila.
No nevadí, možno nabudúce sa podarí...
meaningful
25. mar 2014
@jajka1980 neboj, bude to dobre, zacni sa sustredit na oddych, cvicenie, sport a zabavu, nech na to nemyslis. Naber sil a potom hor sa do boja. Predsa sa nevzdame. Ja idem 1aprila na krv. tak asi budem riesit to iste ako ty. Na den blaznov to nejako zvladnem.
jajka1980
25. mar 2014
@beruskaev Tak včera som bola na krv.
Ráno som chcela skúsiť test, no nejak som to nedokázala.. No volali z centra a bolo to negatívne.
Mrcha ešte nedorazila..
No presne ako píšeš, užijeme si jar, leto a potom šup do dalšieho boja.
Skúsime IVF... hádam bude do tretice konečne úspešný a dočkáme sa voňavého uzlíčka..
jajka1980
25. mar 2014
@meaningful Nemaj obavy,. Tvoj výsledoček bude pozitívny..
Verím tomu a držím palce.
Ja som už OK, rozhodla som sa, že začnem cvičiť, športovať, aby som bola do leta ako prútik / t.j. 5.kg / a potom na jeseň šup do dalšieho boja... chceme skúsiť IVF.. tak bude hádam už úspešný.
Ved musíme veriť a bojovať.. nevzdávať sa... ked chceme miminko. 🙂
meaningful
25. mar 2014
@jajka1980 my tiez pojdeme asi na 2 IVFko, ked toto nevyde. Uz mame schvalene v poistovni. Tak sa stretneme mozno aj v teme cakanie po IVF 🙂
jajka1980
25. mar 2014
@meaningful Ty ešte nepredbiehaj... na IVF pôjdete neskôr, lebo teraz sa vám to určite podarí.
Musíš veriť a myslieť pozitívne.
To, že to nevyšlo nám neznamená, že vám to tiež nevyjde..
Musíš veriť.. a nevzdávať sa. 😉
My sa nevzdávame, no dávame si pauzu.. 🙂
ferkina123456
25. mar 2014
@ivana412 no baby vysledky boli negativne len neviem ako mam teraz uzivat duphason lebo mam nepravidelnu menstruaciu som stoho zufala 😞
@jajka1980
jajka1980
25. mar 2014
@ferkina123456 Tak to ma mrzí.. viem presne ako sa teraz cítiš. 😞 😞 😞
Preto viem, že slová útechy sú asi zbytočné.
Ja som po negatívnom výsledku mala duphaston vysadiť a mrcha by mala doraziť do 3 dní..
A užívam ho od 16-26.DC.
Neviem ako ty ho máš užívať,. no duphaston by ti mal pomôcť k tomu, aby bola mrcha pravidelná.
jajka1980
25. mar 2014
@ferkina123456 Verila som, že aspoň ty budeš mať pozitívnu krvičku.. 😞
blcha76
25. mar 2014
@ferkina123456
@jajka1980
Škoda 😞 ... som smutná s Vami... a v piatok sa k Vám pridám asi aj ja 😞 . Budem mať krvičku a pravdepodobne negatívnu 😞 ...
Po troch neúspešných IUI skúsim asi ešte jedno IVF a končím... Vzdávam to 😞 ...
ferkina123456
25. mar 2014
@blcha76 neboj mozno nas ty prekvapis drzim palceky aby to bolo pozitivne 🙂
jajka1980
25. mar 2014
@blcha76 Ver, že sa to podarilo.
Nesmieš myslieť negatívne..
Jednoduchi ver, že sa to podarilo.
To že som ja a ferkina negatívna, neznamená že budeš aj ty.
Ty sa dozvieš krásnu správičku a hotovo! a potom pošleš tehu vírusy... jasné?
lucyfer
25. mar 2014
@jajka1980 to mě mrzí. Já se také soustředila teď hlavně na cvičení, hubnutí, i doma cvičím a ve fitku, do toho máme hodně koncertů a výstav a jsem zvědavá, kdy bude 1.IUI, zda tento cyklus, nebo příští. Dozvím se už v pondělí, tak jsem natěšená. A tobě to moc přeji, aby to vyšlo přirozeně teď. Mám v okolí kamarádky co to vzdali a po 3 IVF otěhotněly přirozeně.

A holky utroš zavádíte po IUI, nebo ústy? Každý to má jinak a já jsem z toho zmatená. Teď je holky jaro a je to pldoné období jak pro zvířátka tak pro nás přeci 🙂 😉
hanickkaa
25. mar 2014
@v3ra tak dneska testík negativní 13DPO ale BT zase stoupla,tak třeba mrška zítra nedojde
javorinka2
25. mar 2014
@ferkina123456 mne po neúspešnom iui kázalí duphaston hneď vysadiť , na 4.deň začala ms atď atď clostyl 3xdenne a zajtra ma čaká 2.iui.Viem čo prežívaš ale neboj aj my sa dočkáme vonavych uzličkov😉 Držím päste a šup šup do ďalšieho kola!!!
blcha76
25. mar 2014
@ferkina123456
@jajka1980
Do dnešného rána som tomu silno verila 🙂 ... Ale keď bol test biely, už viem čo to znamená...
Som optimistka, ale fakty sú fakty :-S ...
Veľmi, veľmi som verila, ale piatok sa blíži a už to nezmením, ale aj tak budem do poslednej chvíle dúfať, že som sa mýlila 🙂 ...
blcha76
25. mar 2014
@javorinka2 DRŽÍME PALČEKY A O 14 DNÍ // 🙂 ...
jajka1980
25. mar 2014
@lucyfer Držím palce! 🙂
Ja tiež začnem teraz cvičiť, sústredím sa na seba, svoje telo a časom sa uvidí..
jajka1980
25. mar 2014
@blcha76 Neobávaj sa a zbytočne sa nestresuj testami.
Ty si dnes tuším 10 DPO.. to je skoro na test, lebo na nete som čítala, že embryo sa uhniezdí 6-10 DPO.
U každej je to inak.
Takže nevešaj hlavu, mysli pozitívne a v piatok ? to bude radosť.. 🙂
lucyfer
25. mar 2014
@hanickkaa to je dobré znamení, že 13d stoupla, budu držet pěsti. Já mám LF 14dnů a až ten 14dpo mi padá a vím, že už mrcha dorazí vždy 😞
hanickkaa
25. mar 2014
@lucyfer uvidíme zítra
lucyfer
25. mar 2014
@hanickkaa určitě napiš zítra nebo pošli graf
hanickkaa
25. mar 2014
@lucyfer ten graf myslíš zítřejší?
lucyfer
25. mar 2014
jak chceš, klidně pošli teď co máš, ráda koukám na grafy.
lucyfer
25. mar 2014
Holky, jaký je rozdíl mezi AMH a FSH a kolik má být? Já jen kolikrát koukám, že holky třeba 25 leté jsou skoro v přechodě teď.
lucinka948
25. mar 2014
@beruskaev jé to jsem moc ráda,moc mooc děkuuji za podporu, no mám takový pocit,že se to povedlo,ale test si mám dělat až příští pátek 🙂)
lucinka948
25. mar 2014
@johanna děkuji za podporu. já doufám,že to vyjde🙂 navíc mě v pátek přitel požádal o ruku,tak mám celou hlavu svatby,tak aspon na to mimco tak nemyslim🙂) a ty už máš děti? 🙂)