• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
akvy: já jsem tady taky nová :wink: Jinak já jsem se teď vrátila z gennetu po druhém IUI, bylo tam dost lidiček, takhle v sobotu... no jo no, když dozrávají vajíčka, tak se hold musí do práce :grinning: . Jinak já taky měla jen pregnyl, tak uvidíme. Tobě to doktorka sama řekla, že by bylo dobré IVF? Mě toho moc nenapovídá, spíš se vyptávám jenom já nebo manža...
9. aug 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky polakovi, no, tak to si budeme navzájem držet palce. Já budu testovat 20.8., ty o pár dnů později :sweat_smile: . chodím k MUDr. Brandejské a ta vše vysvětlí podrobně, je skvělá. Ty asi chodíš k MUDr. Vykysalé, ta je taky moc dobrá, neboj. Moc jí neznám, ale vím, že holky jí chválí, akorát, že prý moc nemluví. Já byla u 5.IUI u ní, ponevadž MUDr. Barndejská má dovču. No ano, bylo mi IVF doporučeno. Já i manžel jsme ale v pořádku. Já měl na ET 2 vajíčka a otěhotněla jsem. Bohužel se pak zjistilo, že je to mimoděložní. Tak teďka jsme měli 3 měsíce pauzu a zkusili jsme 5. IUI a potom kdyžtak hurá na KET (zbyl nám 1mrazáček). IVF se vůbec neboj, já jsem taky poprvé byla vyjuklá, ale není se čeho bát. :grinning:
9. aug 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy, ano chodím k Vykysalé... jak jako že vám zbyl jeden mrazáček? o tom mi ještě nikdo nic neřikal. Je mě líto že to nevyšlo, hlavně že jsi v pořádku... a určitě to vyjde !!! Musíme v to věřit...můj manža se moc netváří na IVF :frowning2: jak mu to mám vysvětlit, že je to další postup?
9. aug 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, měla jsem 4 vajíčka, z toho se bez pomoci injekce sami oplodnily a vyvíjely 3. Dvě mi zavedli a jedno zamrazili, právě pro budoucí KET. Výhoda mrazáčků je, že nemusíš stimulovat, tzn., že si nemusíš před tím píchat žádné injekce, sleduje se UZ tvoje sliznice a zda máš ovu a ve vhodnou dobu se embryjko zavede a nepočítá se to jako další pokus IVF. Těch injekcí se není třeba bát, některé holčiny si je píchají sami. Ale to by vám paní doktorka vše vysvětlila. :wink: Je to normální postup, pro manžu to znamená zase "jenom" odevzdat své . :wink: Určitě ho vezmi sebou na případnou další konzultaci k Vykysalé a ničeho se neboj. A třeba to nebude vůbec potřeba, co když už budeš těhu z té IUI? :grinning:
Děkuji za podporu, ale to co jsem si prošla si prošly i jiné a některé na tom byly mnohem hůře.
Musíme být trpělivé ... a ono to vyjde :grinning: :pensive:
9. aug 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky...tak vidím, že se debata trošku rozjela...já jsem teď 8.den cyklu a stimuluju dvěma ampulkama Fostimonu na mou druhou IUI...v po mě čeká kontrola, tak uvidím, jak to dopadne. Poprvé to nevyšlo, měla jsem hodně folíku, ale malé...takže uvidíme, jak to dopadne teď. TAk všem hezký večer..ahoooj
9. aug 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
čo je nové? teda dnes bol hrozný deň. Stále leje ako z krhly, nič sa mi nechcelo robiť. Aspoň sa mi podarilo drahého presvedčiť na malú prechádzku. :slight_smile:
štve ma ten neg. výsledok z piatku, asi si urobím ešte jeden test v pondelok. Ale musím sa pochváliť, že som včera ani dnes nemala depku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný večer všem. My dnes máme lenivý den, shlédli jsme 3 DVD :grinning: ráno IUI, takže jsem jen ležela...bolelo mě dost břicho, nevim čim to, asi ten pregnyl, strašně pichlavé bolesti, ale teď už dobrý...i jsem vyžehlila :grinning: Tak všem hezký večer a krásnou neděli :grinning:
9. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás zdravím všechny po víkendu.Jak jste to zvládli coé,já tady měla sestry tak jsem alespon přišla na jiné myšlenky.
Aduška,taky som ztoho ještě smutná,ale ode dneška už zase zobem clostík a pomalu se připravujeme na další IUI.
Jinak Polákovi,máte recht,alespon si vklidu ležela a ti malí ocásci se tam mohli pěkně zavrtat.
Jinak přeji pěkný večer a něco pisněte někdo.
10. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, to je asi nejlepší recept - přijít na jiné myšlenky... jedině chvaluji. My a víkend - válení se u televize :grinning: takyparáda, sem si fakt odpočinula. zítra do práce :angry: no jo no. Holky až bude potřeba, doufám, že brzy, tak dělám v hračkářské firmě :grinning: Dovážíme hračky pro mimi :grinning: no a já jak mám pak přejít na jiné myšlenky??? :frowning2:
10. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :slight_smile: tak nevím o co jde, ale dost hrozně mě bolí podbříšek.. jak když mi tam pletací jehlice trhají vnitřnosti.. v noci jsem nemohla vůbec spát... a dost blbě se mi chodí.. jak to bolí... nevím jestli to může být spjeno s IUI... to jsem měla minulou středu... dneska jsem 22 DC... takže si myslím, že je to asi blbost.. tak nevím :unamused: Neměla některá z vás stejný problém po IUI.. ???? :confused: Nebo co by to mohlo být :frowning2:
11. aug 2008 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak přeji hezký den dneska zase vám.
Polakovi tak to se ani moc přejít na jiné myšlenky snad ani nedá co?Ale tak zkus to.
Jinak kalka tak to nevím co by to mohlo být,mě bolelo břicho ale jen jeden den,tak asi by jsi stím měla něco udělat.
11. aug 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes je celkom pekný deň tak vzhuru do práce a tiež aby sme prišli na nejaké pekné myšlienky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kalka, androusek má pravdu, tehotenstvo by nemalo bolieť, radšej choď k Dr.
11. aug 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co kalka co břicho,stále bolí?
11. aug 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, Kalka, mě taky šíleně bolelo břicho po druhém IUI, které jsem absolvovala tuto sobotu, ale včera a dnes už dobrý. tak si radši zavolej doktorovi, zda je to normální !
11. aug 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som na druhy den po IUI grcala hned rano a mala hnacku...ale to som asi nieco pojedla...
11. aug 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky... břicho jak když utne.. nic.. už nic necítím.. vůbec nechápu co to bylo.. jsem zvědavá jakou budu mít noc..
11. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je fajné,že už břicho nebolí,jen tak dál.Já jdem na druhé IUI zřejmě pondělí nebo uterý.Tak se opatrujte a nic nedělejte holky.
11. aug 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nájde sa niektorá, ktorá mala IUI s pregnylom, aj bez? Chcela by som vedieť, aké mala pocity a čo na sebe pozorovala. Ja som mala prvé bez pregnylu a 1 folikul 17 mm. Už niekoľko dní po zákroku mi narástli prsia, aj ma dosť boleli. Tiež ma bolel i podbrušok, dosť ma pichali vaječníky a ku koncu cyklu som mala krčok nízko. Výsledok - neg. Teraz som už týždeň po druhom pokuse a bol mi pichnutý pregnyl. Podbrušok ma zatiaľ vôbec nebolí a iba zopár krát ma pichlo na pravej strane, vľavo asi dvakrát. Obidva krát som mala ovulku na ľavej strane a teraz som mala 2 folíky - 18 a 19 mm. Že vraj, keď sa pichne injekcia tak prasknú všetky veľké folikuly. Takže teraz mám o niečo väčšiu šancu. Obavu mám len z toho, či nemám nejakú imunity voči manželovým spermiám. Totiž prvý krát mal spg. 28 mil. a teraz 30. Sme spolu čochvíľa 8 rokov. Výsledok sa dozviem 18.8. Snáď to vyjde. :sweat_smile:
11. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik nikolet,taky te zdravím,já měla jen zatím jedno IUI a měla som jej aj s pregnylem,břicho mě dost bolelo vden injekce a potom ještě asi dva dny po IUI,prsa mě taky začala bolet ale až po týdnu a stejně bol výsledek negativní.Nyní stimuluji na druhé IUI,které bude příští týden.Jinak držím pěsti,aqby to vyšlo
11. aug 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak přeji pěkný den,jak se dneska máte co?Kalka co ty a břicho co?
A ni.kolet co ty jak je?
12. aug 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa cítim OK. Brucho ešte nebolí ani prsia, ale už začínajú troška rásť.
12. aug 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad bude vše vpořádku a zadaří se :slight_smile:
12. aug 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dnes to tu nejak viazne. Asi ste von na kupku alebo čo. Dnes počasíčko vyšlo, že ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduška,no je to tady něaké slabé jaksi,já nejsem na koupáku,ale bohužel v práci. :frowning2:
ale za chvílu pujdu domu a co ty jinak jak se máš?
12. aug 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočiny,
moc vás (jako zkušené) prosím o radu. 27.8. jdu na 1. schůzku do CAR Gest. Můžete mi říct co mám očekávat a pokud moje výsledky dopadnou dobře (manžel má sperminky ok) jak dlouho budu čekat na zákrok? Dál bych se chtěla zeptat jestli mi budou dělat hned laparoskopii.
Děkuji za odpověď a všem přeji pevné nervičky a spousty štěstíčka ať se konečně ze snažilek přemístíme do těhulek.
12. aug 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adroudek

veru aj ja som bola dnes v práci. To ti ale poviem po dvoch týždňoch dovolenky som si myslela, že tam umriem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Čím viac snorím po internete, tým viac rozmýšľam, kam až zájdem. Momentálne som prístupná tomu IUI ale ak to nevyjde, tie náročnejžie zákroky ma dsia. ANi tak nejde o ten zákrok ako je IVF, ale skôr ma desia tie hormónalne sajrajty, čo sa užívajú. Fest túžim po babatku ale netúžim absolvovť kopu pokusov, pribrať 30 kíl, mať zdravie úplne v kýbli a báť sa, že ma potom v takom stave nik nezamestná. Inak povedané som v depke. S mojim sme preberali, že ak IUI nevyjde, možno skúsime adopciu, ja neviem, nie som rozhodntá.

skiniitkooo
ahoj, už máš výsledky krvných testov? Všetko závisí od výsledkov, ja som laparku nemala a rovno mi doporučili IUI. Neboj nič, len si čo najviac prečítaj na nete a priprav si otázky, musíš sa pýtať to je podľa mňa základ. . Držím ti palčeky
12. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás opět zdravím zase vnovém dni,sice dneska to vypadá nějak bídně venku ale uvidíme.
Sluniitkoo tak to nevím jak to tam bude probíhat,já když jsem byla prvně v Reprofitu tak mi nic nedělali,jen mi brali odběry,pač veškeré vyšetření mi dělal gynekolog.Takže jsme jen si povídali a hned sme začali,větší se začíná jak dostaneš MS.

Aduska,mě taky děsí to IVF,ale zřejmě stejně bude muset být,pokud nevyjde nám nyní to druhé IUI,víc už nechceme čekat.Nějak to musíme zvládnout neboj
13. aug 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adrousek

asi sm sa dostala z fáfy depresia do fázy rezignácie. A to som ešte nebola na IUI - to by som mala mať o dva či tri týždne. Zatiaľ som v tom, že to skúsim 2 - 3 krát, ale tak ako som bola min. týždeň odhodlaná ísť kamkoľvek, teraz začínam premýšľať, kde si stanovím hranice, za ktoré nepôjdem. Včera som čítala diplomku jednej medičky o neg účinkoch hormónov a o konferenciách kde sa dohodli farmaceuti o " nepropagovaní neg. účinkoch " A potom som popátrala aký bohovský obrat majú na tom farmaceuti. A nakoniec som sa dnes dozvedela, že jedna známa, čo má 2 ročné dieťa a tiež bla takto liečená ide na operáciu prsníka, pretože má nádor, ktorý je zrejme zhubný. Som hotová, vystrašená a plačem
13. aug 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík Aduška,
neboj se to bude všechno vpořádku,nemyslím si,že by to ta paní měla zrovna tady ztoho tedy.Nikde som otom neslyšela a to se pohybujem ve zdravotnictví.
Měla by jsi zkusit ten strach překonat nějak,nějak se to musí podařit a někdy to chce trocha zřejmě něčím nakopnut,hlavně by si se neměla tak stresovat ztoho,vím že to asi nejde,já taky mám občas takové stavy a přemýšlím už nad věcma,nad kterýma bych asi neměla,jako že se to nikdy nepodaří zrovna nam atd.ale musíme stále doufat.
13. aug 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi by som mala prestať pátrať po nete a sústrediť sa na modrého oníka, Všetky baby sú tu super, Je mi tu medzi ami dobre
13. aug 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok