• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
fi fi a prosim te prisla mrcha jak mela kdyz jsi brala utros?
12. apr 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uspesne IUI:

kri: 1 IUI
bosorkajarka: 1. IUI

dufam že sa to rozširi :slight_smile:
12. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sem mrkla na sve stare zaznamy kdyz jsem merila i s UTR.a mivala sem 37,1 ale i 36,7-coz je skoro jako dnes,takze asi nic zvlastniho se nedeje.
eloana,bez UTR mi chodi MS drive tak kolem 23dc,ted po operaci mi prisla uz 22dc.a pokud beru utr.tak mivam lut.fazi tech 14 dni a MS se dostavi 27-29 den.25dc vemu posl.tabl.a do tech 3 dnu se mi to rozjede.
Jelikoz jedu pr.sobotu na muzikal a nechci tam mit MS,tak zitra uz UTR nevemu a tim padem pokud nejsem tehu tak MS by mela max do Stredy dojit.a do soboty uz bydy mit po ni.Nikdy semi MS po UTR nezpozdila.
12. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukam ze obe uspesne IUIcka byla hnedka ty prvni.Ja chodim i na Babinet a tam si pamatuji akorad jednu kocku co otehu po IUI a taky po prvnim.
Takze si to vysvetluji tak ze pokud je u paru problem ten ze se spermie normalne nedostanou do delohy,jen za pomoci IUI,tak proste kdyz se tam poprve dostaly tak to hnedka klaplo.Ale u tech ktere uz maji za sebou vice IUI-tak uz mam podezreni ze problem je jinde :unamused: No nekdy se muze stat vyjimka ze to vyjde i pri vice IUI-muj Dr ale rikal ze tak do 4 IUI bych mela byt tehu pokud je u nas jinak vse OK.
Ale z vedlejsi diskuse kocka byla na 5 IUI a ted je tehu prirozene :wink: a dalsi tam otehu hned cyklus po neuspesnem IVF,a treti cyklus pred planovanym IVF :wink: a zase od jinud je tehu kocka ktera mela nepruchodne vejcovody tak ze ji je chteli radci dat pryc ale ona nechtela,mela neuspesne 2 IVF,a pak v dobe kdy makali na domku a dost se fyzicky vysilovala tak otehu normalne.i Dr.pry kroutil hlavou,ze jak je to mozne. :slight_smile:
A tyhlety pribehy mi dodavaji silu jit dal,a nevzdavat se!!jednou to prijde!
12. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne diky no ja prave ovu mam asi taky drive delali mi iui 13 den cyklu a ms mi chodi tak kolem 25-27
12. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi taky delali ted IUI 13dc ale ovu dosla az 14dc vecer.ale mivam taky ovu i 13dc-a tak aji ma byt,drive by bylo kdyby byla tak 10,11dc-to sem mivala kdysi ovu takhle brzy.a MS pak prisla i 22dc.a od ovu do MS by melo byt tech 12-14dni.
Tak a ja jdu konecne neco delat!!tak caute
12. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no ja nevim kdy byla ovu presne -vetsinou to poznam dle hlenu priblizne ,ale tentokrat se hlen nekonal:(( ale pregnyl mi pichli v sobotu -takze ovu mela byt v pondeli b 9 -a ot probelha i inseminace.
12. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si hlidma OVU jen podle OVU testu coz se mi uz prestava libit mam pocit,ze jsme se jeste pomalu nikdy netrefili do spravneho dne.Nam dr.rikala,ze 5-6 IUI by mela byt uspesna,ze je to jako normalne prirozene,ze zdravy par otehotni vzdy do pul roku no a u nas je problem ve spermiich tak nevim.
fifi asi budu tentokrat taky dost smutna,protoze kdyz dr.zavadela spermijky tak rikala ted uz to urcite vyjde ,protoze 3 -4 IUI byvaji dost uspesne.Tak schvalne :sunglasses: :grinning:
12. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dnes som podstupila IUI :slight_smile: . a mala som dost velke bolesti, nevladala som nic robit a a ni z postele vyliest,stale sa mi xcelo vracat a bolo mi na odpadnutie. ake pocity ste mali vy? podstupili sme to prvykrat,priatel ma pomale spermie. zatial nemam ziadene pocity a aj slaby naznak tesenia sa zahanam :fearful:
12. apr 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika ja uz mam za sebou 4 IUI.Poprve me take brali silene krece,ze jsem nemohla nic delat.Podruhe uz to bylo lepsi a pak me zase bolelo po 3 IUI bricho a ted po te posledni mi bylo fajn,takze asi jak kdy.Ono pry se to tam musi strikat pomalu jinak jsou krece a pak take zalezi jestli to mas se stimulaci nebo bez. :wink: Tak ti drzim palecky,aby ses mohla pripsat do tabulky uspesnych IUI a zatim se muzes pripsat jestli chces do tabulky snazilek.Okopirujes celou tabulku,pripises se a odesles.
12. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 3.IUI (neúspěšný), 1.IVF květen, po HSK 6.5.
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 3.IUI - 3.4. - květen/červen IVF
suzanna (35)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 4IUI 1.4.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI ?17.4.?
12. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 3.IUI (neúspěšný), 1.IVF květen, po HSK 6.5.
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 3.IUI - 3.4. - květen/červen IVF
suzanna (35)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 4IUI 1.4.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI ?17.4.?
moncika15 (22)- SR, 1. IUI 12.4. 09(pregnyl,utrogestan,clostilbegyt)
12. apr 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika15 -ahoj me po iui take b\ylo spatne ne ze bych nefungovala,ale moc dobre mi nebylo- takke jsme byla nastimulovana clostil,pregnyl a utros
12. apr 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzan,koukam ze se snazime i stejne dlouho.jen teda s rozdilem ze ty mas 3 deti uz :slight_smile: -teda 3 krasny holky :wink:
A s timhle muzem tvym se snazite o prvni mimi,nebo holky jsou taky jeho??uz si 3 krat otehu,tak je zvlastni ze ted uz 2 roky to nejde-ze by to bylo fakt v tech spermiich??my meli prvni vysledky SPG taky horsi,mame je pomale,a dost jich bylo hybridnich.ted Dr.na SPG rekl ze-je dobrej-takze to beru jako znamku 3.
A ja sem po laparce ok,aji HP mam ok
moni,sperma se pred IUI vymívá,a muze se stat ze ho nedostatecne vymijou a zustane tam nejaka ta puvodni tekutina ve ktere sp.normalne jsou-a ta zpusobuje ty krece.Ja mela zatim vsecky 3 IUI v poho.po prvnim jsem bezela hned si lehnout podstive.Ted po tom posl.sem jela sama domu tramvaji,a zacala jsem hnedka gruntovat doma :slight_smile: .
Jinak k te dnesni nizke tepl.se mi odpol.rozjelo uz i slabe spineni-jako vzdy pred MS :unamused: takze to vidim fakt blede.
Dalsi cyklus dame domaci snazeni,a pak zase IUI.Nemam na to nervy,potrebuji zas oddych.
12. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi holky jsou moje z predesleho manzelstvi a muj muz ma take dve dospele deti.Jenze problem je v tom ,ze muj muz byl 9 let sterilizovan ,teda lepe receno mel preruseni chamovodu a tady v Holandsku se to pouziva jako bezna antikoncepcni metoda u muzu.Deti uz pry nechtel a zenit ani nahodou :grinning: :grinning: no a kdyz jsme se seznamili tak jsem se za dva roky po svatbe zacali uvazovat o miminku.Manza podstoupil operaci a vse dopadlo na vybornou to je dva roky zpatky,ale spermijky jsou line,jen 30% pohyblivych a maji spatny tvar,ale na IUI nam pry staci a na IVF urcite tak snad jeste nakou sanci mame.
To me mrzi,ze uz zacinas spinit ja mam strach,ze me ceka pokles teploty zitra a uz to bude take jasne :pensive: Tentokrat z toho budu hoooodnnne smutna!!!!!!
12. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda to ja vubec netusila ze se tohle vubec nekde dela :confused: :confused: u chlapu,ta jasne,pak uz to nemusi 100% fungovat.clovek by nikdy nemel rikat nikdy :wink: -taky jsem cetla ze si 2 lidi proste nemusi sedet,nebo muze zena mit alergii i na vlastni opl.jajca,na spermie,muze to byt i ve spatne bederni pateri.....no ja doufam ze u nas je to proste jen o čase.
A ty ses odstehovala do holandska i s holkama za ním?nebo jsi tam uz zila pred tím?Platí tam IUI pojistovna jako u nas,nebo si to hradite sami?Krasna zeme jinak :slight_smile:
12. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas je to jen ve spermiich.Me dr.delal HP- v poradku vajecniky a vse pry funguje skvele,vejcovody pruchodne ,deloha pry krasne cista normalniho tvaru,vzdycky jsem otehotnela bez problemu.
Ja jsem se odstehovala za nim i s holkama, nabidl nam to a tak jsem si rekla,ze to zkusim no a ted uz bych se teda v zadnym pripade nevratila.Klape nam to skvele a holky ho maji jako vlastniho tatu a na vlastniho si ani nevzpomenou.
Jak pises o te pateri tak o tom jsem take premyslela,nebo,ze bych mohla jeste na laparku jestli nemam endometriozu a tak ruzne premyslim v cem je zakopany pes,ale kdyz doktori rekli ve spermiich tak jim verim.Tady pojistovna plati 6 x IUI a 4x IVF tak snad se do toho vejdeme.
12. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ot je jako u nas akorat tady 3x no porad lepsi nez na slovensku tam pry prispiva bud na ivf nebo na iui- oboje snad ne.tedy tak jsme to pochopila:slight_smile:))
12. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,tak tos udelala odvaznou zmenu,takhle vzit holky a jit zit do jine zeme-ale tahla te tam laska chapu :slight_smile: a obdivuju.tak jak to holky zvladly a neprotestovaly,tak to slo asi hladce-spis asi jazyk mohl byt problem ne?
Holky loucim se,uz je pozde.mejte se papa.
12. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi my jsme jazyk zvladly za kratkou dobu, holky asi za rok a ja za dva, chodila jsem tady na jazykovku a mame to jak se rika v krvi, takze to problem nebyl.Ted uz jsme tu jako doma spis i obcas premyslime co a jak se rekne cesky :grinning:
Loucim se taky,desim se ,co mi rano vyleze na teplomeru :confused: paaaaaa.
12. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak Vas ctu jestli jste uz netestovaly, byla jsem 1.4. na IUI stejne myslim jako Suzanna a Fifi dnes si koupim test a rano zkusim, ale fakt tomu davam jen 10% bylo to moje 1.IUI uvidime zitra.
13. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina drzim ti palecky :slight_smile: ja testovala vcera a nic...dneska jsem se uz neodvazila,proste si pockam.Jsou to nerviky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem testovala a taky nic :rolling_eyes: citim bricho asi to dostanu :confounded:
13. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky rina to me mrzi:(( no ja taky nevim testovat budu az pristi tyden -ale myslim ,ze to drive dostanu:(
jinak mi je ode dneska hrozne spatne:( a vadi mi vsechny pachy -ale to bude zrejme vsugerovane
13. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, me tak prubezne boli bricho, ne boli ale citim ho, nevim, ale byl by to zazrak hned poprve, no mam prichystany Clostil na dalsi kolo, uvidim.
13. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ho nemam:(( pokud to dostanu v v patek vecer nebo v sobotu tak asi clostil nestihnu. tak uvidime.jinine ze by mi ho dali od 4 dne
13. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja pokud to dostanu ,volam do centra a musime se poradit co bude dal...asi me ceka stimulace injekcema pro IUI tak snad radsi reknu,ze uz chci rovnou IVF.Holky je to des to cekani jestli prijde ms nebo ne :pensive:
13. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina na test ,ale muze byt prece jen brzy,meris teplotu?
13. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi to mi povidej:slight_smile: to cekani je hrozny:slight_smile:)
13. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja porad ctu nebo neco delam jinak bych se zblaznila,ale jak sednu k PC je to konec...
13. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok