• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@javorinka2 Bolesť vaječníka, krížov + bolesti ako pri menštruácii - to všetko som mala aj ja skoro celé 2 týždne až do krvi ... teraz mám už len ako keby svalovicu na bručku a bolí ma podbruško, ale ževraj to už z toho, že sa rozťahuje maternica.
A s tou kys.listovou ... tú beriem tak sporadicky až od pozitívnej krvi... už som si o tej v tabletkách prečítala všeličo a nie všetko bolo dobré... radšej jem veľa zeleniny (šaláty, brokolica, pór, kapusta ...aj strukoviny ju obsahujú ...) a len v deň, keď jej moc nemám, alebo vôbec si dám tabletku.
27. mar 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leto16 ďakujem za rady a tak bodaj by ma to bolelo ešte pekne dlho;;;)))a za 13dní // palice;)
27. mar 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esperanza7 s tým hlienom sa nedá asi nič robiť, aspoň doky sa k tomu moc nevyjadroval a na nete, čo som hľadala, tak nenašla som žiadnu pomoc ako by som tomu predišla ... ale časom sa to možno zmení ... po prvom bábe :slight_smile: ... ako prežívaš tento druhý pokus? bodaj by ti to vyšlo, potom sa na teba napojím ja :wink:
27. mar 2014 o 11:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 awoj mne vcera vecer dorazila mrcha takze ideme odznova na 5 den clostibegyt a potom na krv 13-14 den cyklu a som nastavena uz len na jeden pokus tak musi byt pozitivny :slight_smile: a ked to bude negativne tak mi nevies poradit ako to je ked som bola nastavena na 2 pokusy potom co dalej keby to z nahodou nevyslo tak potom oni mi navhrnu dalsie kolo IUI alebo co dalej poradis my prosim ta :frowning2:
27. mar 2014 o 11:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky tak dneska jsem 15PDO a MS zatím nikde, ráno sice šílené křeče ale zatím nic.13DPO byl test negativní tak uvidíme jestli mrška dojde
27. mar 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leto16 awoj drzim ty palceky aspon jedna pozitivna sprava aj ja som bola negativ po mojom prvom IUI tak ideme dalej do dalsieho kola akurat vcera mi dorazila mrcha.
27. mar 2014 o 11:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanickkaa ahojky, tak to je bomba, uvidíš zítra. Mě také tentokrát dorazila až 16dpo, ale bolesti jsem měla už řádné. Tobě držím pěsti moc.

@kescha a zkoušela jsi ten gel na podporu početí? Udělá jako by lepší hlen pro spermie, když některá nemá.
27. mar 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389 a nemůžeš být těhu? Zkoušela jsi test? V jiné diskuzi holka začala brát clostík a byla těhu, MS měla jen slabou, tak jsme ji donutili udělat test a rychle clostík vysadit a už teď je 8tt.
27. mar 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer
no test som neskusala....lebo ked dosla mrcha tak dost silna...silna bola 2 dni a potom uz len take viac menej spinenie...a samozrejme brucho bolelo ako keby ma rezali...
neviem...uvidim aku teplotu budem mat zajtra..a ak znova vysoku tak si spravim test
27. mar 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer sama jsem zvědavá,poprvé mám spoždění sice jeden den tak se uvidí,ale den ještě nekončí takže mrška může ještě dorazit. A moc děkuji,budu informovat
27. mar 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 ja som si davam kyselinu listovu na obed, rano a vecer duphaston. Ak ta boli vajecnik je mozne, ze ti praskaju foliky
27. mar 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola na UTZ a krv , je mozne ze tam Dr. na sone este nic nevidela ??? Som 21 dni po 2 IUI. Po 14 dnoch som mala HCG z krvi 13. Robila som si aj testy, su pozitivne, ale slabsie . Mate niektora podobnu skusenost ?? Zase ma cakaju nervy do 15,00 hod kym mi zavolaju :frowning2:((.
27. mar 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 Ja som bola na sone prvý krát až 36. deň po 2.IUI, takže ti neviem povedať, či 21. deň už by malo byť niečo vidieť....
27. mar 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leto16 a na 36 den tebe tam uz bolo vidno ?? a kedy si bola 1x na krv a kolko si mala HCG??
27. mar 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 na krv som bola presne po 14 dňoch od IUI, výšku HCG mi nepovedali a rovno ma objednali o ďalších 22 dní na sono ...asi vedeli, že skôr to asi nemá moc význam ... možno keby som z BA, tak povedia, že mám prísť aj skôr, ale keďže nie som, tak ma nechceli preháňať stále hore dole, že či už tam niečo je vidieť alebo stále nie. Na ten 36. deň mali už 8 mm a aj srdiečka
27. mar 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leto16 vsak uvidim ked mi zavolaju ci HCG od minuleho stvrtka stuplo. Dufam ze ano
27. mar 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 Určite stúplo, nemalo dôvod nestúpnuť :slight_smile: ja som si to aj uvedomila, keď som zložila, že mi to v telefóne nepovedali, a reku veď sa opýtam pri sone a tam ma zošokovali s dvoma kusmi :slight_smile:, tak som na to hneď úplne zabudla ... ale posielajú celú dokumentáciu aj môjmu doktorovi, tak hádam to tam bude napísané a dodatočne si to zistím
27. mar 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leto16 jeeej tak to je mile :slight_smile:, ale tak mozno ty si to mala vyssie ked boli dve .......
27. mar 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby....ja som bola 10.2 na ivf bohužial neúspešnej lebo mi dali slabu davku pregnylu...16.2 som dostala ms a dnes je 27.3 a ms stále nikde...dnes som si robila aj test že či náhodou...ved dnes je už všetko možne a test negativny..neviete mi poradiť že čo...mám isť radšej na krv a zistiť že či je všetko ok?
27. mar 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer tak to ma nenapadlo, super nápad :slight_smile:, ďakujem :wink:
27. mar 2014 o 14:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmila85 ahoj, no asi by si si mohla zajst dokimu. Je mozne, ze sa ti ten cyklus trocha rozhadzal po tych liekoch.
27. mar 2014 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@javorinka2 Ahoj ja sama beriem duphaston a kyselinu.Ja konkretne femibion 800 :wink:
27. mar 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 Ahoj no to neviem stym nastavenim kolko pôjdeš na iui.Mne v centre nič nepovedali kolko ich môžem absolvovať.Ja som sa rozhodla takto ak mi 5 iui nevidu idem do ivf.Je to naročnejšie po psychyckej stranke aj finančnej,či ti lieky preplaca poistovňa alebo nie.Určite pôjdeš teraz na kontrolu do caru,tak sa skus na to spytať.Určite ti poradia a daj vedieť ako si dopadla sama som zvedava.Držim ti prsty :wink:
27. mar 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha není vůbec zač a jsou dva, zadej do googlu a stojí kolem 500 Kč, já mám také doma ten Consecive gel
27. mar 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 Ahoj,no ako si dopadla,verim že ok.A čo sa tyka UTZ,ja ked som mala hcg nejakych 200 ani vtedy nebolo nič vidiet na utz, žial u mňa to bolo biochemicke tehotenstvo.Drž sa :wink:
27. mar 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 dakujem za radu spytam sa a uvidim ako to cele dopadne dam vediet ked pojdem na kontrolu za 14 dni
27. mar 2014 o 16:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 Ty chodiš po brani clostylu až na 14 deň?Maš dlhe cykly?
27. mar 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Tak volali mi HCG 181 a mam prist buduci tyzden utorok na UTZ, aby vylucili mimomaternicove tehu .... verim ze vsetko bude ok
27. mar 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@trinity8 No držim ti palce nech ti len krasne stupa a nech je už konečne niečo vidieť na UTZ :slight_smile:
27. mar 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak mi dnes volali z kliniky,takze zatim budem delat vse abych mohla jit rovnou na druhe IUI po sobe,od zitra letrozol na pet dni a 7.4.na ultrazvuk,jsem optimisticky naladena uz vim co me ceka a proto to snad uz vyjde :slight_smile:

Jinak co teda berete za ten hormon na uhnizdeni po absolvovani IUI ???
27. mar 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok