• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@trinity8 neboj všetko bude dobré;)
27. mar 2014 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@trinity8 Ale vsak sa ti to hcg viac nez zdesatnasobilo, tak si mozno len neskor hniezdila.
Drzim palce, nech sa vsetko vyvija tak ako ma :slight_smile:
27. mar 2014 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@trinity8 Waw, krásne sa ti to zvýšilo.
Len tak dalej. Nemaj obavy, je to fajn výsledok..
Neznepokojuj sa, je to super číslo...
Držím palce, aby nabudúce už bilo srdiečko. :wink:
27. mar 2014 o 21:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajka1980 @jaya47 @javorinka2 Baby dakujem vam ste zlate :slight_smile:. Dufam ze to bude uz len stupat . Do utorka to bude nekonecne cakanie. Vsak aj vcera pani co mi volala tak povedala ze som mohla otehotniet aj neskor ako z IUI.Verim ze to tak bolo .....
28. mar 2014 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
ahojte, ja som to uz nevydrzala a spravila si test, a nic... :( tak to zas asi nevyslo. 18.3. som bola na IUI, myslite ze to bolo este skoro vcera testovat?
28. mar 2014 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meaningful noo podla mna to je este skoro. Ja som bola na krv po 14 dnoch a test som robila na 16 den a bola slabucka ciarka a HCG mi vtredy vyslo 13. Len neviem ako to pojde dalej tak ja to mam vsetko take zvlastne :slight_smile:))).
28. mar 2014 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@meaningful Jednoznacne skoro, vsak to je len 10 dni :slight_smile:
28. mar 2014 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@trinity8
@jaya47
ja som cumela ne ten test a cakala jak pripecena na druhu caaaarecku, ze keby len este z pregnylu. a nic.
Tak testovat uz nebudem je to stresujucejsie ako som si myslela. 14 den mam ist na tu krv. Citala som si ze ten test zachytava HCG od 15. Tak ako pises trinity8 ty si mala na 14 den 13, tak je este asi nadej, inak drzim palceky velmiiiii. Samozrejme nam vsetkym, aby sme uz pisali len o svojich babatkach. :slight_smile:
28. mar 2014 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@meaningful ja si myslim ze je to jeste brzo tak neztracet nadeji :slight_smile:
28. mar 2014 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@v3ra dakujem za podporu, uz to tak velmi chceeeem, ze som netrpezliva.
28. mar 2014 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucyfer v lekárni sa nedá niečo podobné zohnať? cez internet kupovať lieky .. v tomto som dosť nedôverčivá ... :unamused:
28. mar 2014 o 11:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucyfer tak se dneska mrška dostavila v plné své kráse :frowning2:
28. mar 2014 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, co ste uz pichali merional, mam taku blbu otazku... Vzdy, ked som sa snazila otvorit tu ampulku s praskom, ona ma taky zeleny vrchnak, tak sa mi rovno utrhol a potom som ten pliesok musela davat dole nozikom. Neviete, ako sa to ma spravne otvarat? Aby som ten zeleny vrchnak neurvala? (mam viac ran z otvarania lieku ako z pichania injekcii :wink: )
28. mar 2014 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jaya47 ...no ja neviem, ale mne kázali, že mi ho má pichať zdravotná sestra, tak som si ho aj dala pichať...
28. mar 2014 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaya47 ahoj davam ti takyto maly tahacik,
https://www.youtube.com/watch?v=V7QXql7GU8Q
inak on sa ma otrhnut!
28. mar 2014 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kescha co myslíš? v lékárně se dá sehnat vše, když si to objednáš, do druhého dne ti to tam nechají, ale přes net je to levnější vždy.

@hanickkaa to mě mrzí sakra :frowning2: a byla jsi na IUI poprvé?
28. mar 2014 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucyfer už potřetí s pojišťovacími pokusy,a ani to nevyšlo tak zkusíme IVF snad bude úspěšnější
28. mar 2014 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, 4.4. jdu do CAR na UTZ a pokud bude vše OK, tak jdu na 3. IUI.. Dr. mě chce poslat po neúspěšném 3. IUI hned na IVF. Na jednu stranu jsem ráda, že bych šla na IVF a měla tak větší šanci, ale na druhou stranu se bojím, že je to uspěchané.. Co myslíte? Příčina problémů u nás není zjištěna, je mi 28...
28. mar 2014 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife jj ja sem ted po 4 iui a opet to nevyslo..... taky mi hned nabidly ivf... taky nam na nic neprisli....
ty vajicka co se tvori muzou byt prazdne proto se nedari .. a to jde zjistit jen pri odberu
28. mar 2014 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@xaxanka Takže jdeš do IVF po 4. IUI ? Mně taky říkala doktorka, že je všechno v pořádku, takže více můžeme zjistit až při odběru... Já mám strach i z nemocenské. Teď bude sezóna dovolených a neumím s představit, že bych řekla kolegům, že odcházím ze dne na den na nevím jak dlouho, to by se tam zbláznili. V případě, že by to vyšlo, myslíš, že bude nutná dlouhodobá nemocenská, nebo jen cca těch 14 dní do MS a pak do práce jako při každém jiném těhotenství (pracuju v kanceláři)? Nechci takové dá se říct životní rozhodnutí dělat podle kolegů, ale přece jen...
28. mar 2014 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife no ja zitra sem 14 dni po 4 iui... a uz spinim tak to nevyslo urcite.........
no ja nevim zda jit hned do ivf,,,,,, docela se toho bojim,,,,,,
28. mar 2014 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@xaxanka Já jsem četla, že holky špiní, i když jsou těhotné.. Takže bych to ještě úplně nezatracovala.. :slight_smile: Třeba to bude i tvůj případ! Já se taky bojím.. Radši bych zkoušela IUI, je to menší zásah a je to mnohem levnější záležitost. Možná ze mě ale mluví i moje strašpytelská povaha - nedaří se IUI, však se povede IVF, ale když se nepodaří IVF.... Ve skrytu duše mě tohle děsí asi nejvíc..
28. mar 2014 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife no rikaji pokud se nepovedou 3 iui ze uz doporucuji ivf no nevim
28. mar 2014 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meaningful Supeeer, vdaka :slight_smile: Neviem preco som ho nehladala, ked som sa ucila miesat a pichat z youtube instrukcii k pregnylu :wink:
28. mar 2014 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hanickkaa a kolik ti je? já bych se chtěla letos ještě IVF vyvarovat, ale zase těžko říct, nechci čekat. Tak ještě budu doufat, že se to podaří do léta. Tobě také ještě než začneš stimulovat, nebo hned najíždíte po Ms?
28. mar 2014 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@xaxanka Po třetím neúspěšném IUI půjdu do IVF s ICSI, včera jsem to různě googlovala a přemýšlela.. nebudu čekat, i u manžela vidím, že tím trpí a čím dřív se pohneme zase trochu dál, tím líp.. Co ty teda?
29. mar 2014 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife ted po ms se objedname do centra.. zeptame se kolik by to stalo a jak by se u nas postupovalo.......stejne se musi chvili cekat musi to schvalit pojistovna
29. mar 2014 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky neni tady nektera co chodi do artu ceske budejovice
29. mar 2014 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@xaxanka Taky si myslím, že než se to schválí, proběhne ještě nějaké IUI, takže možná... snad bude úspěšné a nebude co řešit :slight_smile: Ale už teď se budu informovat na všechny detaily a co možná nejdřív to zkusíme. Ta cena je drsná, tak jsme s manželem už předem vzdali dovolenou :slight_smile:
29. mar 2014 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucyfer mě je 29,pojišťovna nám to už schválila,tak se jdeme nejdříve domluvit co a jak a uvidíme
30. mar 2014 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok