• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Nuz, tak asi to zase nevyslo... PMS sa hlasi :frowning2:
30. mar 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanickkaa tak to jsi ještě mladší. My se snažíme o první a včera jsme byli se známýma, kteří se snažili 5 rok a vše měli v pořádku. Budu držet pěsti a budu ráda, když napíšeš jak vše probíhá u tebe.
30. mar 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanickaa …. jak jako pojistovna schvalila?To si musis dat zadost a to ti proplati cele IVF nebo jak to funguje?
Me je take 29.A muj gynekolog mi rekl rovnou ze az budem doma v cr ze me posle hned na IVF coz bude asi pristi mesic ale tady mi na klinice rekli ze by se nam mohlo podarit IUI tak 7.4. jdu na ultrazvuk pred 2 IUI..
30. mar 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra musí se posílat žádost na pojišťovnu, zaplatí jakoby transfér, který se pohybuje +- kolem 40tis., ty si zaplatíš stimulační léky a to vše kolem +-25tis., to jsou tři pokusy takhle hrazené, 4.IVF je už celá pálka bez pojišťovny.
30. mar 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife a vy se také snažíte o první? Je to právě na psychiku, miluji ty řeči nemyslete na to, ale jak říkáš můj se také už moc těší a trápí ho to, tak se chceme posunout. A vše je pak třeba zhodnotit, zda nechat třeba zamrazit, zda s ICSI, někdo řekne, že je to zbytečné, to je těžko. Ty chceš ICSI proč?
30. mar 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer wow tak to je pekna palka teda kdyz by si to mel clovek hradit cely.. tak dekuji a alespon vim co me teda ceka mozna ale spise ted verim v to ze se povede druhe IUI
A to ti ale asi pomuze lekar s temi papiry na pojistovnu nebo musis vse sama?
30. mar 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra no já právě jdu do CAR poprvé zítra, tak nevím jak ten můj CAR, ale ze zkušenosti kamarádek vím, že jim pohomohli přímo v centru a odeslali to oni a čeká se na schválení a hned se jde na stimulaci. Vy už jste se s dr. o tom bavili? Ale musíš věřit, že IUI výjde :slight_smile:
30. mar 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer no me doktor doma rekl ze hned jak se vratim tak me posle do genetu na IVF protoze uz nevedel co semnou.. :/
30. mar 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer jinak ale verim ze se nam ted podari na podruhe uz vim co me ceka a tak budu vice vklidu a verim tomu ze ted uz budou dve // :slight_smile:
30. mar 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra určitě, a když tomu budeš věřit určitě se to povede. Já také nevím co mě čeká a půjdu na 1., někdo řekne, že to bolelo, někdo, že to necítil. Ale to víš, že mám také už nervy.
30. mar 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer to verim,tak kez by se vam to povedlo hned napoprve :slight_smile: stejne co vsechno jsme schopne kvuli tomu vytouzenemu uzlicku udelat :slight_smile:
30. mar 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 Nemaj obavy. Utorok je predo dvermi a HCG bude mega vysoké.
Miminko sa neskôr uhniezdilo, no teraz je už všetko OK a čoskoro budeš vidieť aj srdiečko. :wink:
30. mar 2014 o 19:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra děkuji moc a vám se to povede teď a basta :slight_smile: Přesně tak, co jsme vše schopne udělat, já si vždy říkala, žádná akupunktůra atd., a už na ni chodím a k tomu různé bylinky a odvary :slight_smile:
30. mar 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ach. Tak máme za sebou 2.IUI. Ale ako!
Prišla som na kontrolu (krv+sono) po tom čo som brala Clostyl.
Najprv mi zobrali krv a potom som išla na sono...
A hovorí mi tá žena, že ííííha, vy ich tam koľko máte...a to len na jednej strane....
Ja že, super, nie?
A vraj nie, lebo tým, že je ich tam toľko, tak by sme po pichnutí pregnylu mohli mať "mnohotorčatá". A vraj nehovorí o dvoch ani troch.... :confused: .
Vraj, uvidíme hormonálne hladiny z krvi, ale možno nebudem môcť mať pohlavný styk až do najbližšej menštruácie.
Nech si poobede zavolám.
Tak som volala a vraj mám prísť v nedeľu (toto bolo v piatok), bez pregnylu.
Takže narýchlo máme už aj 2.IUI za sebou.
Snáď sa nám teda nepošťastia tie mnohotorčatá :sweat_smile: .
U nás jediný problém je ten, že mi pomaly rastie a zreje vajíčko.
Takže snáď to tentoraz vyjde :grinning: .
Už len si dva týždne počkať. Držte palce :pensive: .
31. mar 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fififezka Fííííha,No tak to maš pekne za sebou,pekne sa ti to tam urodilo,tento krat ti to už musí vísť.Držim palce :wink: Ja som tiež po druhom iui tak uvidime :unamused:
31. mar 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka
@ivana412 baby aj ja čakám;) v stredu sme boli na 2.iui;) tak si drzme päste;)
31. mar 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@javorinka2 Presne tak navzajom si držime palčeky :wink:Nech už pride to vytúžené TTTTTTTTTTTTT :wink:
31. mar 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412
@javorinka2 ahoj ja jsem mela jit dneska ale pritel jel na skoleni do \vidne ve 4 hor rano tak to neklaplo 2 \iui :(
31. mar 2014 o 08:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Kočky
Nás čaká zajtra ráno 1.IUI, včera večer som bola na Pohotovosti si dať pichnúť pregnyl. Som strašne zvedavá čo ako bude,dúfam že sa aj nám podarí.Držte palce...:slight_smile:
31. mar 2014 o 09:06  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412
@javorinka2 Ďakujem baby. Držím palčeky :slight_smile:. Už aby som išla na krv :slight_smile:.
Teraz to už určite musí vyjsť. Lebo už potom ozaj neviem.
2 je také magické číslo :grinning:.

@m4yu To je škoda že priateľ musel ísť rovno teraz na školenie :frowning2:. Koľko tam bude? Stihnete ísť hneď zajtra alebo tak?

@marienka1980 Držíme silno päste. Nám síce 1. IUI nevyšlo, ale dúfam, že tebe to vyjde :slight_smile:. Už to máš zrejme aj za sebou,tak dnes oddychuj a nič nerob! Ja som včera len polihovala :grinning:.
31. mar 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka drziiiim palceky, uz len pockat tych 14dni. Uricte to dopadne dobre. :slight_smile:
31. mar 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka ďakujem za milé slová, nie, nie, INSEM máme len v utorok:slight_smile: ale ani dnes nerobím, mám dovolenku:slight_smile:celý týždeň. A VÁM prečo nevyšlo 1 ? kedy máte najbližšie??
31. mar 2014 o 09:58  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Áno, aj ja si to stále hovorím. Nechcem si to zase nahovoriť ako pri prvom pokuse a potom budem sklamaná, ale teraz tam nevidím žiadny problém, takže dúfam, že to vyjde :slight_smile:. Ďakujem za držanie palčekov :slight_smile:.
31. mar 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marienka1980 Aha, zajtra ráno, že :slight_smile:? Tak nech to vyjde. Tfuj tfuj tfuj (pre šťastie :sweat_smile: ).
Neviem prečo nám to nevyšlo. Ale myslím si, že to bolo preto, že som nebrala ten Clostyl. Ten je na to, aby narástli vajíčka a vyvinuli sa.
Mne sa práve vyvíjajú strašne pomaly a nestihnú ani prasknúť. Teraz sme tomu vlastne pomohli Clostylom tak to snáď vyjde :slight_smile:.
31. mar 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka @ivana412 @javorinka2 tak drzim palecky aby se zadarilo :slight_smile:
@m4yu me 2IUI nejspise vychazi na pristi pondeli(jdu na ultrazvuk a bude to 13.d.c.) a pritel zrovna take nema byt na blizku tak resime tak ze jdem dnes na kliniku zeptat se zda by je tam mohl pro me schovat dopredu abych mohla IUI podstoupit i kdyz nebude na blizku :slight_smile: vse se da resit,skoda ze jste to nejak nenaplanovali ale tak si alespon tento mesic odpocines od nerviku :slight_smile:
31. mar 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra To som ani ja nevedela že sa to tak dá :slight_smile:. To je super, že si to takto môžete naplánovať. Lebo aj keď by som si odpočinula od nervíkov tak by mi bolo ľúto, že sme to nemohli podstúpiť.
Ale aj to je v podstate dobre, lebo aspoň by som prišla na iné myšlienky :slight_smile:.
Držím palce na pondelok :slight_smile:.
31. mar 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka :- )ďakujem a veľmi Nám držím palce. Preboha musí to vyjsť.:slight_smile:) Ja mám endošku a PCOS.a teraz som brala dupfaston a clostyl. Ale normálne cítim že mám plodné dni, a to som nikdy necítila...:slight_smile: No ja som zvedavá, čI prasknú.To hádam povie zajtra lekárka:slight_smile: Kam chodíte VY ? ak smiem vedieť? MY do BA do GYN FIV:slight_smile:
31. mar 2014 o 10:08  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Ja som tiež cítila, že mám plodné dni, čo sa mi ešte nestalo. Totálne som sa cítila tak ako ešte nie, tak snáď je to dobré znamenie :slight_smile:.
Jej, dúfam, že to zajtra vyjde :slight_smile:.
Aj my chodíme do Gyn Fivu :slight_smile:. K dr. Harbulákovi :slight_smile:.
Možno sa tam niekedy uvidíme.
Inak ja už som toľkokrát rozmýšľala, či tam so mnou nečaká aj niektorá baba s ktorou si píšem tu.
Lebo vždy sú tam plné čakárne :slight_smile:.
31. mar 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marienka1980 aj ja som po 1.IUI . Zajtra idem uz na krv, ale neviem ako to dopadne, uz mam prsia bolave ako pred MS. Ale tak musime verit, ze sa to raz snad podari. Drzim nam vsetkym palceky
31. mar 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka jéj to fakt aj vy?? super! My chodíme k dr.Behúňovej, aj včera tam bola ONA, keď sme išli ráno na krv a ultrazvuk:slight_smile: Aj JA sledujem kočky, ktoré sú tam:slight_smile: minue priša moja švagriná,lebo drahý bol preč a JA NERADA šoférujem v BA, a bola hotová, koľko žien tam chodí...:frowning2: aj som jej hovorila že nie len my máme problémy...je to jedno, či mladšia, staršia, chudšia alebo silnejšia postava...
31. mar 2014 o 10:19  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok