• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@marienka1980 Ja som tam včera bola!!!! A odchádzali sme ako poslední takže som ťa určite videla :slight_smile:. Len neviem ktorá si :confused:
Áno, dr. Behúňová ma včera mala na starosti :slight_smile:.
Jj, ja som vždy tiež úplne v šoku koľko báb tam chodí. Presne, všetky kategórie. Hrozné koľko ľudí má problém :frowning2:.
Ale naši kamaráti sa tak snažili a teraz majú dvojičky-chlapcov :slight_smile:.
31. mar 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful jaj zajtra je aj pre vás dôležitý deň!!! držím Vám veľmi palce. Neboj príde rad aj na Nás :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2014 o 10:21  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fififezka my sme odchádzali okolo 8:00. AJ ja mám kamarátku, ktorej sa zadarili dvojičky, ale dievčatká. Presne s IUI ale až na 2.pokus.
31. mar 2014 o 10:29  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 My sme prišli asi 7.08 (ja som tam presnejšie dobehla, lebo som myslela, že tam budeme iba my dvaja a že brutálne nestíhame, lebo sme tam mali byť už o 7.00 :grinning: ).
Môj manžel mal celé bodkované hnedé ruky, lebo sa (miláčik jeden) rozhodol konečne zbrúsiť dve truhlice, ktoré som dovliekla domov na zreparovanie. A tá farba mu nešla dole :grinning:.
A boli sme tam až do trištvrte na desať :rolling_eyes: .
Jaaaaj, a mali sme strašne úchechtnú náladu obidvaja :grinning:
31. mar 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fififezka áno marí sa mi,niečo...vlastne tam boli páry také ktoré si mysleli že budú len oni, tak ako aj my:slight_smile:) recepcia asi v nedeľu vôbec ani neni:slight_smile: musím ísť, ide kamoška na kávu, potom prídem a ak budeš mať čas tak pokecáme... pápá:slight_smile:))
31. mar 2014 o 11:08  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Jj, viem. Ja som tiež chcela ísť najprv na recepciu.
Oki, utekaj. Ja idem na obed :slight_smile:.
Uži si kávičku :sunglasses:
31. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Tak jsem si dělala test, nevydržela jsem to, mám 11 den po IUI a nic :frowning2: Už by se tam něco objevilo ne? Nevím...
31. mar 2014 o 13:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky da sa ist na iui aj len s jednym folikulom? Ma to vobec zmysel?

Kolko folikulov ste mali vy ked iui vysla?

prepacte neda sa citat cela diskusia
31. mar 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz takze aj ked na 10 DC na teste duch, dnes bielo... uz sa "tesim" zajtra na krv :unamused:
31. mar 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe Jsem na tom obdobně, mám 11 den a bílo.. Na krev nejdu, už jen čekám na tu mrchu až znovu dorazí v plné síle :unamused:
31. mar 2014 o 14:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra je to tak ja říká lucyfer,máme už zasebou 3 IUI a neúspěšně,na poslední mi dokonce řekla doktorka že folikuli zrovna praskají,že je to nejlepší okamžik a stejně to nevyšlo. 14.4. se jdu domluvit jak budeme postupovat a kdy začneme stimulovat,
31. mar 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fififezka samozrejme jsou lepsi cerstve ale kdyz neni zbyti tak se to da takto udelat :slight_smile:
31. mar 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 no uz aj ja cakam.... tak som dufala, ze sa to podari a prd z toho.... ale tak mame pred sebou dalsi mesiac plny nadeji :slight_smile:
31. mar 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra to neslo jinak naplanovat kdyz Ovu prisla takjak prisla a ion uz 6 mesicu vi ze musi pric
31. mar 2014 o 18:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer Ahoj, něco jsem psala už ráno, ale asi se to neposlalo :frowning2: Děkuji za pochopení :slight_smile: Já jsem se rozhodla pro IVF s ICSI čistě jenom proto, že je to větší jistota. Manžel má spermio OK, takže by nám to doktoři asi sami od sebe nenavrhli.. Ale já se strašně bojím, že se něco pokazí, tak bych chtěla toho co nejvíc podchytit už předem... a jestli je to "jenom" otázka peněz, tak bych to chtěla zkusit. Možná mi doktorka řekne, že nee, ale zkusím to. Cítím na sobě, že jsem na tom psychicky čím dál hůř, takže jak jsem psala, potřebuju zase nějaký krok kupředu... Vy jste na tom jak?
31. mar 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Ahoj,kolko maš už za sebou iui?No so psychykou je každa z nas na tom podobne.Ale treba verit,viem hovori sa mi to lahko,ale je to tak.Ja mam tiež za sebou toho dosť ale nevzdavam sa.Podla mňa ak je aj manžel ok je zbytočne ICSI.U nas na sk za to musiš platiť,poisťovňa to u nas nepreplaca.To s ivf ano je to úspešnejšie.Sama nad tym rozmýšlam,ale najprv chcem vyskúšať to iui,držím ti palce :wink:
31. mar 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra To je super, že sa to dá :slight_smile:.
Ja som akurát minule rozmýšľala, aké to je super, že už sú takéto možnosti a keď je nejaký problém, tak sa nám dá pomôcť :slight_smile:.
Keď sme my už takéto nachystané matky :grinning:.
1. apr 2014 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 11. den je brzo, já měla slabého ducha 13. den. Tak ještě vydrž. :slight_smile:
@jalucija i jeden folikul stačí. Nám to s jedním vyšlo :dizzy_face:
1. apr 2014 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
tak aj ja idem zajtra na prve IUI....po skoro 3 rokoch marneho snazenia
vcera 10DC na sone som mala folikul 1x 20mm, a 3x 17mm....tak som zvedava co z toho bude....
vcera este vecer pregnyl a uz sa tesim na zajtra....akurat co ma od vcera uz bolia vajecniky...
tak dufam ze ovulka prebehne tak ako ma..:slight_smile: drzte palce..:slight_smile:
1. apr 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kalipso ooo to si vyhrala v loterii pri tak nizkej percentualnej uspesnosti .) dakujem za odpoved
1. apr 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janedoe Ahoj, kdy ti řeknou výsledek krve? Který den jsi po IUI? Napiš, jak jsi pak dopadla!! Hodně štěstí!
1. apr 2014 o 09:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389 tak to jsi mela krasne 4 folikulky ja kdyz sla na prvni IUI tak jsem mela jen jeden a pristi tyden kdyz vse pujde dobre me ceka 2 IUI.
1. apr 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra
tak to ti drzim palce aby ich bolo buduci tyzden tiez viac ako jeden....ja len dufam ze mi aj na nieco tie 4 budu...aj keby sa mali uchytit 2 naraz by som nebola proti..:slight_smile:
len aby to vyslo..a tebe drzim palce..:slight_smile:
1. apr 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak dnes som sla na krv rano, 14 dni po IUI, ale predtym som doma testovala... a nic. Takze to isto nevyslo :( ale nevzdavame sa, musime ist dalej. Len neviem ci mam ist do 2 IUI alebo uz rovno do 2 IVF.
1. apr 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, , no a vojačiky sú na mieste :slight_smile:Náš 1.IUI. ťažké 2 týždne...teraz ma bolí bruško je to normálne?
1. apr 2014 o 12:14  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Nestracaj este nadej,na teste nemusi byt este vidno. Musis verit .... Uz mas aj vysledky HCG ??? To je dolezite. Ja som 26 dni od 2 IUI a este nebolo na sone nic vidno, ale HCG postupne stupa. Tak len treba si verit, ze to vyjde teraz. Drzim palce.
1. apr 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Ja som mala 2 IUI, ale brusko mna nebolelo. Skor po 2 hom som mala taky tlak vo vajecnikoch, ale nebola to bolest. Drzim palce, velmi dolezite je pozitivne myslenie. Skor nato nemysliet, viem ze sa mi to lahko rozprava ale zazila som to 2x :frowning2:((.
1. apr 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalucija ber to tak, že holky naprosto běžně otěhotní jen s jedním vajíčkem v přirozeném cyklu, tak proč by to při IUI nemělo stačit. :wink: jasně, víc vajíček větší šance, ale zas bych to nezavrhovala rovnou. :sunglasses:
1. apr 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 uz mi to aj potvrdili z centra, ze to nevislo. mam pockat na mrchu a po nej sa objednat. tak dalsie veci mozeme riesit neviem ani kedy, asi o dalsi mesiac:(
drzim ti palceky, nech je vsetko v poriadku.
1. apr 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful joj tak to ma mrzi :frowning2:((. Nestracaj nadej a skus dalsie IUI. Uz vies ako to vsetko prebieha, tak nebudes taka nervozna (aspon ja som 2 IUI uz brala v pohode a verila som si viac ako pri prvom. Pri prvom som nevedela co ma caka - ako to robia...).
1. apr 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok