• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@esperanza7 ahoj, no neviem, či je to až také spoľahlivé ... tá krv je asi najistejšia ... ešte neskladaj zbrane, počkaj na krv ... ideš vo štvrtok, však?
1. apr 2014 o 15:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389 ja bych se take nebranila dvojcatkum hlavne aby to uz konecne vyslo a miminko bylo zdrave :slight_smile: A na zitra preji hodne stesti :slight_smile:
1. apr 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful tak to je mi lito :( Ale hlavne neztracej nadeji a ridila bych se tim co ti poradi v centru ze je pro tebe lepsi,hlavu vzhuru vsak ono to jednou proste vyjde!
1. apr 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 tak preji at se usidli jak ma :slight_smile: jinak je to normalni i kdyz se to nezda tak je to zasah do tela takze bolest pricha je normalni :slight_smile:
1. apr 2014 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra ďakujem pekne:slight_smile: len som ešte takú bolesť necítila...ale ok.vydržíme:slight_smile:)
1. apr 2014 o 16:05  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Mám za sebou 2 IUI. V pátek jdu na UTZ zkontrolovat folikuly a mělo by být 3. IUI. Pokud nevyjde, tak už bych IUI asi nezkoušela dál.. To ICSI se u nás taky platí, v mém CARu stojí 8000Kc, jsem ale ve fázi, že bych udělala cokoli :frowning2: Určitě mě chápeš.. :slight_smile: Ty máš za sebou už nějaké IUI?
1. apr 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife Ahoj ano mam za sebou 2.IUI,teraz v piatok na krv.Tiež chcem vyskušať ešte jedno alebo dva iui ak to nevide potom ivf.Ale už si všetko musim platit sama.No to ivf mam za sebou neuspešne,2 x sme mali ICSI nevyšlo a 1x bez icsi to vyšlo pozitiv ale nakoniec som začala krvacat.Ak ti môžem poradiť radšej tych 8000 Kč použi na kvalitnejšie lieky,ako aj predlženu kultivaciu si zaplať z tych 8000.Ak je manžel ok a vajka maš ok tak nepouži icsi,zarobi len na tom car kde chodiš.Jasne všetko chapem ja som tiež sklamana prečo to už konečne nefunguje :wink:
1. apr 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nemáte někdo zkušenosti s mojžíšovou metodou?
1. apr 2014 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife my jdeme ještě na postkoitální test a pak na 1. IUI, ale bez clostilu, Pregnylu a v příštím cyklu asi budu mít clostilbegyt a pregnyl.
1. apr 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, také ve vašem CAR dělají vždy dvě IUI obden v jednom cyklu? To vlastně vyčerpají 2 pokusy v jednom měsíci a pak se to asi platí, když se chce ještě 4. měsíc, že?
1. apr 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer ahojky do ktoreho CARU chodis?ja to pocujem prvy krat :unamused:
2. apr 2014 o 01:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darazv do ostravského,já už to slyšela, dělávají to teď, neboť hodně bývá problém v hlenu a spermije neprojdou, tak chtěji vidět, kolik jich přežívá uvnitř. Kamarádka také na to jde, ale ještě později než já, tak nevíme ani jedna. No nic necháme se překvapit :slight_smile:
2. apr 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darazv ten předešlý vzkaz je byl k postkoitálnímu testu. JInak to že dělají IUI 2x je hodně právě v Ostravě a Olomouci, tak nevím jak je to jinde.
2. apr 2014 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer ahoj a muzu se ze=ptat do ktereho Ostravskeho??
2. apr 2014 o 07:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m4yu ahoj, já chodím do Fertimedu a kamarádka do Eurofertilu a také to tam dělají obden, že to druhé je potvrzovací většinou, je tam větší jistota.
2. apr 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mne dnes zrusili IUI, lebo by sme riskovali patorcata :( Sklamalo ma to a to som mala iba najslabsiu davku merionalu....
2. apr 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer tak to jsem take jeste neslysela..
2. apr 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 najdej ma este neopusta, len mam v sebe zlost, ze to stale nejde. Robim preto vsetko mozne a nic nezabera. Uz sa aj moja dôvera v doktora trocha nastrbuje, nikedy mam pocit , ze prenho som len dalsim poradovym cislom. Neviem ci nemam zmenit centrum.
2. apr 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra dufam ze to vyjde, uz sme trocha zúfalí s muzom, robime preto vsetko co sa docitame ze by mohlo pomoct a stale nic.
Uvidim co mi doki poradi, ked tam pridem po mrche, len neviem kedy mi uz pride. Duphaston som uz vcera vysadila a zatial nic.
2. apr 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 fu, to by tiez asi nebolo dobre, keby prisli v takomto pocte. Kolko dni si brala ten merional? Nezufaj, urcite to vyjde v druhom cykle.
2. apr 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful 6 dni. Ale tak, buduci cyklus bych si radsej oddychla a nechala vsetko na nahodu :wink: Az potom pripadne na dalsie IUI....
Teraz mi inak zacali aj riadne bolesti, normalne ovulacne bolesti velmi nemavam, ale 5 vajicok asi robi svoje...
2. apr 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 Ahoj,tak to ma mrzi ja sa chystam ak mi to druhe iui nevide stimulovať merionalom tak to si pekne reagovala.Môžem sa ta spytat aku davku si si pichala a kolko dni?A aka je cena toho merionalu,dakujem :wink:
2. apr 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 6 dni, tu najmensiu davku, myslim 75 to bolo. 11 eur za jednu davku.
Hej, pekne som reagovala, ale ja bych radsej reagovala menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jaya47 od 2dna mrchy?
2. apr 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 No je to škoda,tak ty reaguješ ako raketa :wink: Nabuduce ti daju asi menej, alebo menej dni pichania merionalu,držim palce možno vam to nakoniec vide prirodzene a to sa dosť často stava :wink:
2. apr 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v3ra
Dakujem...uz som doma a uz len cakat...vsetko prebehlo ok tak som zvedava...
2. apr 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389 tak ted jen odpocivej,hlavne netahej nic tezkeho a ja budu s tebou doufat ze za 14 dni najdes dve carky na testu :slight_smile:
2. apr 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra
Najlepsie natom bolo ked mi lekar oznamil ze manzel mal vyborny spermiogram...dokonca zevraj tak dobry ze lepsi by uz museli riedit...tak som bola stastna ze aspon nieco je v absolutnom poriadku...pretoze manzel musel brat vitaminy na upravu...lebo mal ich pomale a aj deformovane..asi tak pred rokom aj nieco
Tak uz len teraz dufat ze tam najdu vajicko a uhniezdi sa...bodaj by..:slight_smile:
2. apr 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful Od 4. dna. 3. den som bola u lekarky na sono a dalsi mi dala pichat az do najblizsieho sono. Cize 4. - 9. den.
2. apr 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389 ahoj, môžem sa ťa opýtať aké vitamíny bral manžel na úpravu spermiogramu?
2. apr 2014 o 13:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok