• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kescha
Ahoj jasne...najprv bral fertilman..a potom uz len normalne vitaminy ako zinok,atd
2. apr 2014 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu2389 ďakujem za info :slight_smile:, my máme tiež problém trošku so spermiogramom, no väčší problém je u nás hustý cervikálny hlien, ktorý to tým oslabeným chúďatkám ešte sťažuje :unamused:
2. apr 2014 o 13:50  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esperanza7 krv negativna... takze o 2 tyzdne lyzovacka na vyvetranie hlavy a potom hop do 3 IUI. Ale trosku sa bojim, lebo toto kolo ma doktor dooooooost natrapil a asi uz nepojdem na IUI taka v pohode,ved svet je gombicka :unamused:
2. apr 2014 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janedoe prepáč, ale ako ťa trápil lekár?? Ja som bola včera na 1.IUI a mne tiež bolí bruško, je tu aj iná ktorá mala bolesti?? :unamused:
2. apr 2014 o 17:29  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucyfer Já jsem na postkoitálním testu nebyla, ale slyšela jsem o tom. To je o tom, jestli nemáš obranné látky proti spermiím a nezabíjíš je v sobě, že? Kamarádka s tím měla problém, tak šli rovnou na IVF a hned se povedl chlapeček :slight_smile: Já chodím na IUI bez stimulace (jen Pregnyl, i když ovuluji normálně, ale chtějí to načasovat, tak to bude proto). Ptala jsem se, jestli mě budou stimulovat, bylo mi řečeno, že není třeba a že u mě nebudou riskovat vícečetné těhotenství.. No jsem zvědavá, mám horší a lepší dny, snad ty horší nebudou časem převyšovat :slight_smile:
2. apr 2014 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana412 S tou prodlouženou kultivací mě to nenapadlo, moc ti děkuji za radu!! Hned to jdu googlovat :slight_smile: V pátek to budu řešit s dr., tak ať jsem na ni připravena :slight_smile: Pak dám vědět, jak jsme se domluvily, co mě bude dále čekat... Tobě držím palce!!
2. apr 2014 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tofife Vieš ja mam za sebou ivf a rada poradim.Ta predlžena kultivacia je dobra sleduju či sa embryo spravne deli a kontroluju ti jeho kvalitu.Potom to najlepšie ti vložia a ostatne zamrazia,ak su dobre.A použiju na dalši transver KET.S tou PK nič nepokaziš len ziskaš,držim palce a ozvi sa ako si potom dopadla v car :wink:A piatok ma čaka krv po 2.iui tiež to nevidim dobre,ale budem bojovat dalej :slight_smile:
2. apr 2014 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivana412 Dej mi taky vědět, jak jsi dopadla, moc Ti držím palce!! :wink: Já už jsem tak vynervovaná, že se stresuju před IUI, ať jsou folikuly, pak po IUI, ať to vyjde, a tak pořád dokola :frowning2: Ale jak píšeš, bojovat budu, ať se mi dostane do cesty jakákoli komplikace :slight_smile: Zní to logicky s tou PK, četla jsem o tom a moc to doporučují, ještě jednou dík :slight_smile:
2. apr 2014 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tofife ahoj, ano něco takového ten test zjišťuje a hlavně hlen jaký mám a kolik přežije v něm spermií a kolik jich je a alergie na ně atd., tobě moc držím pěsti a pak dej vědět. Já jdu na krev v 2. a 3.dc pak ještě a nevím co je hodnota TE. Nevíš? Není to štítka?
2. apr 2014 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tofife Presne viem ako sa citiš ja po ivf kedy som bola tehotna ale na to prišlo krvacanie,čiže embryo to nezvladlo tak som prerevala 2 tyždne bola som psychycky na tom velmi zle.Potom som si dala pauzu nezvladla by som daľšie sklamanie.Najprv som si spravila laparku a potom iui.Tiež nerozumiem prečo to nefunguje.Mam dni take že nenavidim cely svet a potom verim že teraz to vide.Kludne sa pytaj čo chceš.Čo ti ešte môžem poradiť,počula si o inofolicu?Vyskušaj ho.Ber ho ešte pred ivf.Drž sa a neboj raz nam to musí vísť :wink:
2. apr 2014 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, ktore ste mali niekedy viac dominantnych folikulov, boli ste aj vy po ovulke extremne nafuknute, brucho ako v piatom mesiaci? Nikdy som take nemala, ale zase nikdy som neovulovala s viac nez jednym vajickom. A zacinam sa trochu bat, ci je to normalne.
3. apr 2014 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jaya47 Ano môže byť to tym že si mala viac folikulov.Aj tym že si brala merional.Ja ked som brala gonal som sa citila tak tehotno,ulavilo sa mi až po punkcii vajíčok.Ale ak sa budeš citiť velmi zle,zavolaj do car :wink:
3. apr 2014 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj. Ako? Máš // :slight_smile: ?
3. apr 2014 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte neviem ci budem mat cas precitat vsetky prispevky v tejto teme, len sa chcem spytat, bola som na vysetreniach v CAR a vyseldky z HP aj muzov SPG mame ok, lekar ma zajtra poslal na vysetrenie priechodnosti vajcovodov kontrastnou latkou a potom nasledne na IUI... ale ja som si to ulezala v hlave a na IUI by som chcela ist az po lete, pretoze mame v juli svadbu a mam teraz stresy... neviete mi poradit, ze ci mozem ist na vysetrenie priechodnosti aj 3 - 4 mesiace pred IUI? alebo to treba ist tesne predtym? vdaka
3. apr 2014 o 10:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj ako si dopadla?
3. apr 2014 o 10:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaya47
ahoj...no ja som mala tento cyklus 4 foliky a absolutne nic necitim...vcera som mala prve IUI ..trosku som vcera mala vytok...no dnes vobec nic..sranda...cakala som ze si budem aspon vajecniky citiet, ale zatial nic...tak bodaj by to bolo tak spravne..:slight_smile:
3. apr 2014 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lina129
Ahoj..podla mna to je na tebe kedy pojdes na to vysetrenie...ja som bola v oktobri na laparke..tiez koli priechodnosti atd. a az vcera som podstupila prve IUI...lekar ta skor nato poslal koli tomu ci sa ti vobec oplati robit IUI...pretoze pokial by ti zistili ze mas nepriechodne vajcovody tak je to zbytocne...
dufam ze som pomohla..:slight_smile:
3. apr 2014 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzu2389 dakujem, urcite si pomohla :slight_smile: u mna to tak rychlo zbehlo, ze som bola len pre vysledky z HP a hned ma objednal na piatok na to vysetrenie... tak som ostala zmatena, lebo na IUI by som chcela ist az tak v auguste - septembri... ze ci som mu to nemala povedat... aby mi to nemusel robit znovu - bezprostredne predtym :wink: ale hadam teda nie, tak som rada... vdaka a drzim palce nech vyjde IUI :slight_smile:
3. apr 2014 o 10:38  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana412 ahoj ty jsi byla na ivf
3. apr 2014 o 10:40  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lina129
Dakujem...A drzim aj ja palce aby vsetko bolo tak ako ma byt..:slight_smile:
3. apr 2014 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lina129 ja jsem byla na laparo v kvetnu a teprve minuly mesic jsem byla na prvnim IUI.Jedine co vim ze se rika ze bezprostredne po profouknuti vejcovodu je nejlepsi cas.
3. apr 2014 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaya47 ahoj, zavolaj do car radsej, moze to byt aj nabeh na OHSS (Ovariálny hyperstimulačný syndróm)a to je uz dost aj nebezpecne, ta nechcem strasit ale pre istotu tam volaj.
3. apr 2014 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@v3ra aha, dakujem, ja to nemam laparo, ale tzv. hyfosy - zistovanie priechodnosti vajcovodov pomocou kontrastnej latky a utz :slight_smile: ale princip bude asi podobny... tak dakujem za odpoved a drzim palce :slight_smile:
3. apr 2014 o 13:17  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beruskaev moc dekuji. Uz zitra si mam delat test. A to by v tom byl čert aby to nevyšlo,kdyz je zitra 4.4.2014:slight_smile:)
3. apr 2014 o 15:08  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Ahojte :wink: ..bola som v pondelok na 3tom IUI...absolutne ma to nebolelo, nakolko predtým som mala strašné bolesti, chcem sa opytat, či ste mali niektora este aj den ..dva po IUI bolesť vaječníka na ktorom bol dominantný folikul :slight_smile:
3. apr 2014 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yvi83 ja citila vajecnik jeste 4 den po IUI :slight_smile:
3. apr 2014 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@v3ra dakujem..lebo predtým ked mi robili tak som necítila...teraz až budúúci týžden na krv..dlhé čakanie :pensive:
3. apr 2014 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meaningful @zuzu2389 @ivana412 Dakujem baby za odpovede. Uvidim este do zajtra rana, potom zavolam do CAR. Lebo sa mi to fakt nepaci a bojim sa, ci nahodou nemam ten OHSS.
3. apr 2014 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucyfer aha mno ja chodim do centra do Gyncentra tak tedkom nevim
3. apr 2014 o 18:04  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaya47 nic tym nepokazis, ked tam prides poradit sa.
3. apr 2014 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok