• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@yvi83 jo to cekani je nejhorsi .. tak drzim palecky at to vyjde :slight_smile:
3. apr 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yvi83 Ja som bola na 1. IUI , A JA som mala tiež bolesti 2 dni, aj dnes cítim ničo... :slight_smile:
3. apr 2014 o 20:12  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m4yu já chodím do toho Fertimedu Polanka je to pobočka Olomouce. A kolikrát si byla na IUI? A testy tam jdou rychle a vyšetření? od kdy tam chodím prosímtě a je tam ještě Čermák?
3. apr 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Která budete holky o víkendu testovat? Moc moc budu držet palečky a chceme fotky testíku pak, grafů, abychom si navzájem předaly ty bacily :wink:
3. apr 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer ja možno budem testovať v sobotu..budem 10.dpo iui;) Aj keď veľmi neverím lebo mi ide prsia urvat..presne tak ako po 1.iui ( negatívnom) :(
3. apr 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful Ahoj, mala si pravdu, je to OHSS, aj ked teda, iba slabe :slight_smile: Tak teraz mam nariadene vela pit, sledovat mnozstva tekutin dnu aj von a oddychovat...
4. apr 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak hlasim moje 2.iui bolo opäť neuspešné :frowning2: Všetkym prajem aby Vam to vyšlo :wink:
4. apr 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer Ahoj :slight_smile: To bohužel netuším :frowning2: Dneska jsem byla na UTZ v CAR a měla jsem 18mm folikul, tak mi hned píchli pregnyl a IUI byla hned dneska. Tak uvidíme.. A hned jsme se domluvili na IVF, bude ob cyklus, tzn. ke konci května. Jeden cyklus se budeme snažit sami. Třeba to zrovna vyjde :slight_smile: Držím moc palce se všemi vyšetřeními !
4. apr 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 tak to me mrzi :(
4. apr 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 hlavu hore!!!PODARí SA :wink:
4. apr 2014 o 15:05  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak ja dnes mela pozitivni ovulacni test tak jsem byla na ultrazvuku a tam mi rekla ze to nechape ze tam neni videt nic jeden maly folikul a je tak maly ze misto domluveneho pondeli 13.d.c. mam prijit az v utery.. Tak tomu ale vubec nerozumim protoze ten test jsem jeste nikdy predtim pozitivni nemela..
4. apr 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Dakujem, ale už prestavam veriť :unamused:
4. apr 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v3ra Tak ti držim palce.S tymi ovulačnymi testami ti velmi neporadim skus napisas tu na modrom konikovi lauritke,ona sa dost tomu rozumie.Najdeš ju na fore ovulačne testy :wink:
4. apr 2014 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 dekuji :slight_smile:
4. apr 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Je mi to moc líto :frowning2: Četla jsem, že to 2. IUI nevyšlo... To mě opravdu mrzí, příště už to vyjde, jednou musí.. Posílám obejmutí! Já jsem byla dneska na UTZ a měla jsem pěkný folikul, takže mi hned píchli Pregnyl a poslali ještě dneska na 3. IUI. Probírala jsem s dr. to IVF a uděláme ho na konci května, takže máme jeden cyklus, kdy se budeme snažit sami bez hormonů a bez IUI :slight_smile: Za dva týdny uvidíme, jak dopadlo toto kolo, pak měsíc klid od CAR a pak to přijde.. Říkala jsem dr. o PK a potvrdila, že je to rozhodně dobrá volba, takže to tak uděláme. Ale to všechno ještě probereme v tom květnu... No teď doufám, že to vyjde ještě před IVF, ať to nakonec nemusíme podstupovat, ale že bychom měli takovou kliku, v to už moc nevěřím :slight_smile:
4. apr 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife Dakujem za obejmuti :slight_smile: Tak ti prajem aby ti to 3 iui vyšlo a nemusela ist do ivf.My toho musime ale vela vydržať,že?!Ja chcem ešte dvakrat vyskušať iui a potom šup do ivf.Len musim šetriť peniažky.Tentokrat som sa rozhodla stimulovat merionalom tak uvidime :wink:
4. apr 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 ahoj tak to ma mrzi a posielam objatie. Sme natom rovnako, aj moje 2 IUI neprislo do uspesneho konca :frowning2:(((. Po 14 dnoch od 2 IUI som mala pozitivne vysledky a dnes som sa dozvedela, ze to nevyzera dobre a je to spontanny potrat :frowning2:. Teraz to vsetko musi preboliet a potom pojdeme na 3 IUI, lebo Dr. povedal ze nevidi dovod ist na IVF, ked sa nam to cez IUI uz podarilo. Drzim vsetkym snazilkam palce, aby sme to kazda dotahli to uspesneho a vytuzeneho konca.
4. apr 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trinity8 Tak to ma mrzi tiež u teba.Som sa tešila s tebou že ti to vyšlo to je take nespravodlive :frowning2: Viem ako sa citiš zažila som niečo podobne.Ja sa tiež ivf vyhybam radšej chcem vyskušať ešte iui. čakam teraz mrchu a idem do dalšieho kola :wink:
4. apr 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 A samozrejme aj ja tebe posielam veľkééééé objatie :wink:
4. apr 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marienka1980 Ahoj. Uz som to tu niekde pisala, ze asi kvoli tomu, ze som mala prave ovulaciu, alebo ja neviem... ale sialene ma ten zakrok bolel. Prvy pokus bol taky, ze som ani nevedela a uz bolo po (ale to bol iny lekar) a teraz som tam skoro revala :D No a bolesti "po" som mala asi 2 dni po oba razy, ale myslim, ze to je normalne. A mozno som si to viac vsimala, kedze si myslim, ze po IUI, alebo aj IVF sa neda nepozorovat sa :D (teda aspon ja som to este nedokazala, aj ked som sa snazila kolko som chcela :slight_smile:)
4. apr 2014 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer mno prave zejenom na jednom a jak sem mela jit na druhe tak nevyslo bo pritel jel na skolemnoi do Vidne a casove sme to nestihaly...:( napisu ti do zprav nebo spise my napis co by te presne zajimalo za testy??,a jestli dlouho trvalo nez sem sla po vysetreni na IUI??to te zajima???
4. apr 2014 o 17:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 juuuj to ma mrzi :(((( a to srdiecko tam uz potom bolo, ci vobec nie? uz si to nepamatam, co si pisala po tom 1.UTZ, či si bola aj na dalsom medzitym alebo az dnes?
4. apr 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leto16 Nie nebolo srdiecko :frowning2:(, plod sa vyvijal pomaly a to bol problem. Ale aj tak nastastie to dopadlo tak ako to dopadlo, lebo mohlo to byt horsie.
4. apr 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe ´dakujem, no ja niekedy aj teraz 3 dni po IUI mám také krče...dufam že preto lebo si práve hľadajú miesto:slight_smile:)) Ty si mala aj IVF??
4. apr 2014 o 19:19  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 nie nemala, len co som si s par babami pisala :slight_smile: A drzim palceky nech to vyjde :slight_smile:
4. apr 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 aha, no ja idem na najbližšie doktorovi o týždeň, po tej prvej pozitívnej správe, ale už ledva odratavam dni
4. apr 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife moc děkuji, já mám zasebou dnes 1. IUI a v neděli mám přijít na 2.IUI. Píchli mi Pregnyl. Vše bylo v pohodě a bez bolestí, jen ten klobouček pak vytáhnout :slight_smile: co všechno ženy vydržíme. Tobě přeji, aby ti vyšlo tohle IUI a nemusela jsi na IVF, nebo pak doma přirozeně právě předtím. Já teď neměla žádné hormony, ale od pondělí si mám zavádět utroš 3x za den. Není to moc?

@m4yu no my stihli zatím první a v neděli by mělo být druhé a výsledky testů nebyly ještě všechny, jen štítka a protilátky na různé pohlavní nemoci a jiné jsou ok a další nemáme ještě.
4. apr 2014 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 zlatko, to mě moc mrzí :frowning2: Hlavně se teď drž a je dobře, že to bereš statečně a že to tak mělo být, drž se!! a jsme tady pro tebe.
4. apr 2014 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 A kedy si bola na IUI..ja v pondelok.31 :slight_smile:
5. apr 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 ja som bola utorok.jaj dufam ze budeme tehu.ty citis nieco?mala si bolesti po iuj.alebo pocas toho?
5. apr 2014 o 11:40  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok