• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lucyfer Držím moc palce na druhé IUI! :slight_smile: Já zavádím Utroš 1-0-2, takže tak stejně tři kuličky denně.. Ale já mám nedostatečnou funkci žlutého tělíska, takže jsem na Utroši závislá, bez něho špiním asi 5 dní před MS. Takže i kdyby se vajíčko oplodnilo, stejně se neudrží a vyplaví se s MS pryč... Takže bez Utroše jsem úplně bez šance :frowning2:
5. apr 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 Máš pravdu, my toho musíme vydržet hodně.. Doufám, že až projdeme touhle zkouškou, tak budeme mít nadlouho klid :grinning: Musím si psát názvy těch stimulačních léku, abych je pak mohla prodiskutovat s dr. :slight_smile: V tomhle ohledu jsem úplně neznalá :frowning2:
5. apr 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife moc děkuji, snad nás tady bude do 14dnů více, které najdeme //. Moc už nám to holky přeju :slight_smile:
5. apr 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Tentokrat som bolesti nemala žiadne, ale pretým mi bolo až na odpadnutie, ale to mi robili v inom centre a vždy mi to robil doktor, teraz žena :slight_smile: ..dnes ma bolelo kúsok ráno ako pred menštruačne bolesti ale to bola len chvilka, ináč sa cítim normálne aj manžel sa ma pýtal ako sa cítim ale necítim sa nijak zvláštne...to by bolo príliš skoro..ale tak každá sme iná ..ty si zistila nejaké zmeny? :wink:
5. apr 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife Ahoj,no ja som pri ivf mala gonal reagovala som dobre,no dievčata beru aj merional.Ten chcem vyskušať pri 3 Iui,uvidime čo mi povie v car doktor.Mrcha už dorazila, tak budem volat do car či stiham stimulovať do 3 iui.Rada by som išla ten mesiac :wink:
5. apr 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 ani ja nic.sledujem seba.ale nic.kedy ides na krv?
5. apr 2014 o 12:50  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 budúci pondelok..v centre bude určite frmol :slight_smile: aj Vám niečo konkrétne zistili prečo nemôžete mat bábo prirodzene??My máme tak asi zo všetkého tak trošku :sweat_smile:
5. apr 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 no to tam bude doooosť ľudí:slight_smile: áno JA mám endometriozu a aj PCOS :frowning2:
5. apr 2014 o 15:24  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 fu to je mi luto, malo nas o tom v centrach upozornuju, a je to caste a v niektorych pripadoch nebezpecne. Tak sleduj brusko a nech to co najskor odzneje.
5. apr 2014 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer mno my mama zeasebou jeden a dalsi kdo yv kdy pristy tyden se du obednat na laparo tak uvidm co bude dal..
5. apr 2014 o 15:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaya47 cauko smiem otazocku? Ako prisli na to, ze mas OHSS?
5. apr 2014 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalucija Ja som bola extremne nafuknuta, vyzerala ako v piatom mesiaci. A v priebehu dna pribrala 3 kila a nohavice ledva zapla. Obcas ma nieco zabolelo, ale nijak vyrazne. Sedelo to aj casovo, aj to, ze IUI mi rusili kvoli privela folikom. Tak som zavolala sestricke, objednali ma v ten den na ultrazvuk a tam to uz potvrdili - hlavne podla toho ultrazvuku a spravili nejake vysetrenie z krvi. A nasledne poucili, kedy presne mam ist na pohotovost, co vsetko sledovat, kolko pit.
5. apr 2014 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marienka1980 Ja som IUI už ani neriešila, šli sme do centra že pojdeme hned na IVF no doktorka navrhla či nechceme ešte skúsiť IUI, mala som pri kontrole jeden domin. folikul a to bez stymulacie , tak sme sa nato dali, kým schváli poisťovňa IVF..no dúfam, že ho potrebovať nebudeme...daj potom info ako ste dopadli a či pociťuješ nejaké zmeny...držím všetkým snažilkám palce :dizzy_face:
5. apr 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yvi83 no tak to je fajn, že vám ještě udělali IUI a sad IVF potřebovat nebudeš :wink: Držím pěsti
5. apr 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@m4yu no já na laparce nebyla, měla jsem jen hysteroskopii a různé vyšetření a prý vše ok.
5. apr 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby stale hladam na internete ako pomôcť zahniezdeniu embrya.Našla som že treba pit max 2 dc červeneho vina,je to na prekrvenie ma sa piť až do potvrdenia srdiečka.Počuli ste o tom?Alebo poradte tie čo im už vyšlo iui čo jedli,pili,.....Nam všetkym čo chodime na iui žiaľ stale neúspešne :wink:
6. apr 2014 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer Však aj ja by som bola najradšej, keby IVF nemusíme absolvovať..tak ale spravím hocičo aby sme drobca mali pri sebe :dizzy_face:
6. apr 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana412 awoj mozem sa spytat ked som bola 10.3.2014 na IUI a mam este jeden pokus to nemusim ist hned o mesiac na IUI lebo teraz mi to nevichadza a chcela by som to nechat na leto poradmi prosim :slight_smile:
6. apr 2014 o 17:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferkina123456 Ahoj podla mňa to možeš odložiť ak ti to nevyhovuje.To nie je problem.Pôjdeš vtedy kedy budeš mať čas :wink:
6. apr 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 přesně tak, také už si říkám, pokud to nevýjde do léta, šla bych na IVF, už chci také prcka u sebe :slight_smile: Ale stále doufám, že to výjde bez mimotělního.

@ferkina123456 to záleží na tobě, jestli půjdeš hned další měsíc, to by se musíš objednat, nebo půjdeš až za dva, tři měsíce, kdy chcete.
6. apr 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, kdy jste zaváděly utrogestan? Hned ten večer po IUI?
6. apr 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer To je nieco podobné ako duphostan??Na udržanie prípadného tehotenstva?? Ja som mala začat brať až druhý deň ráno po IUI
6. apr 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 ano je to stejně jako duphaston, na případné udržení a aby se nešpinilo atd., já měla první IUI v pátek a druhé dnes, tak asi vemu už večer dnes :slight_smile:
6. apr 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak me se 2IUI asi odsune,byla jsem na ultrazvuku v patek 10 d.c. a folikul tam byl jeden ale uplne malicky a sliznice skoro necitelna…tak misto dneska jdu az zitra na dalsi ultrazvuk a povidala ze kdyz nebude folikul dostatecny ze mi da nejake injekce aby ryche narostl ale ze se muze stat ze se jich tam naroste hodne a IUI nebude mozne ze se to spise dela pred IVF tak ze kdyz jich tam naroste vic ze by mi je vzali a udelali IVF ale to ja jeste nechci,tak jsem z toho cela nesva a to jsem byla tak pripravena tentokrat. :unamused:
7. apr 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer já jsem nevěděla kdy přesně byla ovulace, tak jsem brala asi až za 4 dny.
7. apr 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja som 5 den po 1. IUI...nic nezvykle necitim..len kazdy vecer som nafuknuta a mam zapchu (dufam ze to je prvy pozitivny priznak :slight_smile: )...samozrejme plus to som strasne ospala kazdy den...ale to pripisujem liekom...:slight_smile:
takze som dalsia, ktora svami bude zdielat 14 dni kym si spravi test....
Strasne by som chcela aby to konecne vyslo...kedze nam nezistili ziaden problem a uz skoro 3 roky sa marne snazime..:(
drzim palce..aby o tie necele dva tyzdne co nam chybaju do testov..sme pisali viacere ze testy vysli pozitivne..:slight_smile:
7. apr 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky???po kolikatym iui ste se dočkali //? Mam za sebou prvni,neúspěšně,tak se bojím,ze tato metoda asi pro nás nebude to pravé. Ma cenu to zkoušet??nebo jít rovnou na IVF??:slight_smile:)
7. apr 2014 o 13:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer A to akože aj v piatok a ešte aj druhý krát?? to asi počujem prvý krát, tak ale aspoň poistili, keby praskol pozdejšie... :slight_smile: A to si aj platila 2krát?? No a možno dvojičky budúú :dizzy_face:
7. apr 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389 Ahoj..a budeš si robiť rest?? Ja mam ísť v pondelok na krv ale test si asi nespravím, zatiaľ bol stále negatívny , tak počkám na krvičku..tie príznaky mam presne ako ty ..musím prečítať nežiadúce účinky na duphastone :wink:
7. apr 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok