• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@yvi83
Ahoj....no mne lekar kazal si na 14 den spravit test...tak tak spravim..a potom mam volat do iscare...este som rozmyslala,ze pre istotu pojdem ku svojmu gyn.na krvne testy...tak uvidim...este mam alecas...ale ako poznam svoje telo, tak kramy dojdu skor ako by som mala testovat...drzim palce a daj vediet...a prsia ta nebolia ? Alebo este nieco...
8. apr 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 držím päste..ja som bola dnes 13 dni po iui na krv tak uvidíme.Toto bolo naše 2.iui;) verím že úspešne..len škoda že ma bolia brutálne prsia aj podbrusko ako pred ms:((
8. apr 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@javorinka2 drzim palceky nech ti to dnes dopadne dobre.
8. apr 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu2389 Ja dostavam až tak na 34 den tak zajdem na krv, aj ked to mame strasne daleko. určite budu zisťovať či vôbec prebehla ovulacie , ked chceme ist na IVF..no a prsia ma boli, ale to ma zvyknu stale od ovu az po menstruaciu :wink:
8. apr 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Tak ako?? Už si vola za vysledky, či až zajtra??
8. apr 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 bohužialľ negatívne, neviem sa z toho spamätať, ideme ale do dalsieho pokusu:( už tretieho...
8. apr 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 aj mňa čaká 3 IUI :frowning2:, v Heliose. Len neviem kedy.....Držím palce,aby nám to už vyšlo.
8. apr 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 :pensive: Tak to mi je ľúto...ja som bola teraz už na 3tom...ked som mala po 2hom negatívny výsledok, musela som si dať pauzu, lebo som už bola strašne nervozna, či už z tých všetkých liekov , návštev lekára..už máme poslanú aj žiadosť do poisťovne na IVF a čakáme na potvrdenie...
8. apr 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83
@trinity8 baby ach jaaaaj:( normalne som dnes myslela ze explodujem z tých hormonov co do seba tlacim už treti rok:( Sme hrooooozne nestastní z toho :unamused: Bože tak som im verila, Krajkovič nam daval velke sance - že mame pri iui sance ze načo hned do skumaviek.... no a pomaly zacinam nad tým uvažovat - len mm musim presvedcit, velmi sa mu do toho nechce:(( Kočky mam depku jak svet:( ešteže som v robote, lebo doma by ma švihlo..
8. apr 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Neboj, niesi v tom sama..my sa snažíme už viac než 4 roky, najhoršie na tom je že napriek všetkému sme zdraví a aj tak sa nedarí..mam síce PCO, mm spermijky sa len tak na polovicu znesú s mojím hlienom ale hovorili že napriek tomu možem v pohode otehotnieť...a čo ak nevyjde IVF?? čo spravím potom to už fakt neviem, ved už teraz mám šok z toho, ked mi hovorili ako ma budú učiť pichat si injekcie..ale snžím sa samozrejme myslieť pozitívne, aj keď nie vždy sa to dá...no ale aspoň viem že v tom niesme sami a spolu to dokážeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: však baby??? :dizzy_face:
8. apr 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 no u nás dělají většinou obden, kamarádka byla jinde a dělali ji v pondělí a ve středu a mě v pátek a v neděli. Je to tak prý lepší. 6 IUI se neplatí vůbec.
8. apr 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 to mě mrzí :frowning2: Já mám v okolí co chodili všude možně, dokonce IUI i IVF a pak se to přirozeně povedlo, a tak je hodně případu, ale proč si máme tím vším projít že? Moc si přeji,abychom do léta našly všechny // a dovedly do zdárného konce mimíska celých 9 měsíců.
8. apr 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 snad niekedy sa dockame tehulkovania:slight_smile: ja mam tiež PCO:(
9. apr 2014 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer je to hrozne kolko nas je:( ale musime veriť..
9. apr 2014 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83
no tak to ja dostavam tak na 11-12 DPO, ale zvyknem mavat ovulku tak najskor na 17 DC...tak mi to vychadza 28-30 dnove cykly...
no a teraz som dostala pregnyl na 10 DC vecer a 12 den cyklu som mala IUI...a zrejme aj v ten den prebehla ovulka...lebo som mala hnedy vytok cely den a dalsi den som mala BT uz zvysenu....tak dufam ze ti nasi chlapci stihli este vajicko..:slight_smile:
no dnes som 7 DPO a zatial necitim ani naznak bolesti prs...iba ma zacina pobolievat podbrusko..tak dufam ze nedostanem skor kramy ....
tebe drzim palce..a daj vediet,,,:slight_smile:
9. apr 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby verim ze kazda z nas bude raz mamickou...len treba verit ...
kazdej sa sen raz stane skutocnostou, len to chce asi svoj cas...a potom budeme to nase vytuzene nosit na rukach..:slight_smile:
9. apr 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, v pardubickém Sanusu jsem asi sama, co chodí na koníka, tak se zeptám tady :slight_smile:
Jsem 5. den po IUI a od včerejška mě píchá v podbřišku, někdy to teda projede docela silně - máte někdo podobné zkušenosti?
A pak ještě jeden dotaz, chtěla jsem se na to zeptat už v CARu, ale před IUI jsem na to úplně zapomněla, máte po píchnutí Pregnylu žízeň? Já úplně hroznou - den po píchnutí jsem místo obvyklých 2,5l vypila skoro 5l. A žízeň mám pořád, ale už ne takovou.
9. apr 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka4
ahoj..ja som dnes 7 den po IUI, a jedine co citim..je jemna bolest podbruska...
sice prve asi 4 dni som bola strasne sfuknuta- mala som zapchu..no ta uz v podstate presla..:slight_smile:
a pichne ma sem tam v podbrusku, ale to vacsinou ked si kychnem, alebo zakaslem..inak nic..ani prsia..tak je to u mna asi beznadejne..
drzim palce aby ti to vyslo..si bola na prvom IUI? alebo uz Ste niekedy skusali?
9. apr 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389
Ahoj, je to první IUI a navíc trochu nečekané - jsem první měsíc v CARu (předtím jsem brala Clostil a Utrogestan a nechtělo se dozrávat folíkům) Dr. dělala testy a že podle toho napíše léky a IUI by bylo až se proberou folikuly. Ale 12 DC Dr. na UTZ zjistila, že tam je krásný folík, píchla Pregnyl a v pátek 4.4. (na moje narozeniny) jsme šli na IUI.
Ne, že bych se nějak extra pozorovala - stejně je ještě brzo, ale to píchání není moc příjemné. Tak jsem chtěla zjistit, jestli je to normální po IUI. Ty jsi taky po 1.IUI?
9. apr 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka4
ahoj..no aj ja som po prvom IUI...len my chodime do Caru uz dlhsiu dobu...mna najskor poslali na Laparku a pred tym este manzel liecil spermiky..pretoze ich mal zle..ale uz ich ma rok v poriadku..dokonca teraz ich ma na hornej hranici normy..takze ich ma super..tak aspon to som rada...
mne na 10 DC robil sono a mala som 4 foliky o rozmeroch 20,17,17,17 takze v ten den vecer Pregnyl a na 12 DC mi robili IUI..a zrejme v ten den som mala aj ovulku..lebo som cely den spinila..
tak som zvedava ci nieco z toho bude....
ako dlho sa snazite?
9. apr 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky včera třetí IUI tak snad se už povede :confounded:
9. apr 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik holky :slight_smile: tak my po 4 neúspěšných IUI jsme šli do IVF a zadařilo se :slight_smile: :slight_smile: tak to nevzdávejte jednou se taky dočkate :sunglasses:
@terite ahojik co ty??jak pokračuješ? :slight_smile:
9. apr 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj holky, tak sem po 2. IUI s clostilem, muzu se zeptat jaka vysetreni ste prosly jeste pred prechodem k ivf? Mne prekontrolovali pruchodnost, ale jeste si rikam jestli treba neni neco dalsiho co je treba checknout...
9. apr 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka4 ahojky, já jsem také chvíli v CAR, cca měsíc a mám zasebou 1. IUI, tak jsem také zvědavá, nečekaně to bylo i u mě. Krásný folik, píchli pregnyl a IUI. Ale nebrala jsem clostík.

@zuzu2389 tak to jsou krásné foliky, neříkal ti nic o mnohočetném těhu? U nás prý nedělají IUI, když je tam více foliků než tři.

Držím všem pěsti
9. apr 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis moooc gratuluji a vyšlo hned 1. IVF? A jak dlouho jste se snažili?
9. apr 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis Ahojky, u mně zatím vše dobré, začínám 11tt. A ty jsi těhulka?? Moc gratuluji :slight_smile:
9. apr 2014 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer
Nie nehovoril, aj ja som bola prekvapena ze som ich tolko mala,aj ked sa to asi dalo cakat,lebo bez stimulacie mavam tak jedno az dve vajka...tak sa uvidi ci sa zadarilo...bola by som stastna...a nebola by som ani proti keby to boli dvojicky...:slight_smile:ale na to ze som dnes uz 8 den po iui..tak zatial boli len brucho ako keby som mala dostat kramy, tak dufam ze ma neprekvapia skor...
A ako dlho sa snazite?
10. apr 2014 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě zatím dělali jen hormonální profil.
A Dr. říkala, že by se zkusila 2x-3x IUI a pak případně průchodnost vejcovodů.
Manžel má spermio OK, takže teď už je to "jen na mě".
Dneska jsem 6 den po IUI a začala jsem lehce špinit, tak tajně doufám, že z toho IUI něco bude :slight_smile: Ale moc se k tomu neupínám - doděláváme domeček, tak je spousta jiných věcí, na které musím myslet :slight_smile:

@zuzu2389 tak to jsou vážně super folíky ... to by mohlo být vícečetné :slight_smile: Držím pěsti. My se snažíme od listopadu 2012. Vy se snažíte asi déle, když se nejdřív léčil manžel a už je rok v poho. A to Vás rok nechali přírodě, nebo jste nechtěli hned na IUI, když se dal do pořádku?
@lucyfer Kdy jsi byla na IUI? Já si mám dělat test 14 dní po IUI, takže v pátek 18.
10. apr 2014 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka4
no skusali sme prirodzene...sme si mysleli ze ked je uz v poriadku..ze mozno motyka vystreli aj bez pomoci lekarov...
lenze nevystrelila...tak som bola v septembri znova v centre..a tam ma lekar poslal na laparku..aby vedel ci mam priechodne vajcovody..ci sa mi vobec oplati robit IUI...tak v oktobri som bola na laparke..a do februara sme sa snazili opat prirodzene..vsak pol roka po laparke..je najvyssia sanca otehotniet..a opat nic...tak sme sa dohodli pak v centre ze uz dlhsie cakat nebudeme a skusime IUI...tak preto je to nase IUI...
Kedze manzel mal zle vysledky tak sme riesili najskor jeho..a aj tak teraz ked je vsetko uz ok..tak stale nic..tak neviem...
nic ine nam nezistili..
snazime sa uz pomaly 3 roky...tak dost dlho nato..aby sa konecne zadarilo..ale tak este si hovorim..ze stale mame cas...ja som mala len nedavno 25 tak do tych 28 by som chcela mat prve...:slight_smile: manzel bude mat v maji 30..:slight_smile: citam ze troska spinis...tak bodaj by ti to vyslo...ja nic..a to som dnes 8 den..:( len vajecniky citim, tak ako vzdy pred kramamy...tak neviem...aj ked som mala tolko folikov, tak moc tomu nadej nedavam,...
10. apr 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer ahojik..děkuji.. jojo hned 1 IVF a s jednim embryjkem :slight_smile: tak snad to vše dobře dopadne až do konce :slight_smile: my se snažili 2 roky,byli jsme oba v pořadku ale nevěděli proč to nejde :unamused: jo manžel měl trochu pomalejší spermie...takže nic děvčatka navzdáááávat :wink:
@terite děkujii :slight_smile: jojo konečně to vyšlo :slight_smile: tak až budeš vědět co to bude tak dej vědět:slight_smile:
10. apr 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok